Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.06.2017., 02:06   #381
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Motivirana dodatno ovim postom kupila sam 1 (jedan).
Lijepo oblikovan i funkcionalan, ali ne diše se pod njim
Za treninge, to me smeta, ali, za biciklizam je ok
Meni super drzi. I sto mi je jako bitno prilagodi se tijelu. Imala sam prije nekakve pamucne, te zulja gdje ne treba, klapa gdje nije zgodno... Sve ima pluseve i minuse. Mada, Lisca koristi dosta materijale novije. Ovi grudnjaci se osuse na meni kroz relativno kratko vrijeme, sto mi s pamukom nije nikad bio slucaj. To mi jos vise dolazi do izrazaja kod gacica, da ne stojim u mokrome par sati do slijedece izmjene garderobe. Sta nosis povise tog grudnjaka, pamuk ili? Mozda i to igra ulogu. U zadnje vrijeme kad kupujem, kupim stvari od gortexa kad god sam u prilici. To mi se pokazalo super, brzo se susi.
JUPI 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 02:11   #382
Quote:
Notfunny kaže: Pogledaj post
Motivirana dodatno ovim postom kupila sam 1 (jedan).
Lijepo oblikovan i funkcionalan, ali ne diše se pod njim
Za treninge, to me smeta, ali, za biciklizam je ok
Meni super drzi. I sto mi je jako bitno prilagodi se tijelu. Imala sam prije nekakve pamucne, te zulja gdje ne treba, klapa gdje nije zgodno... Sve ima pluseve i minuse. Mada, Lisca koristi dosta materijale novije. Ovi grudnjaci se osuse na meni kroz relativno kratko vrijeme, sto mi s pamukom nije nikad bio slucaj. To mi jos vise dolazi do izrazaja kod gacica, da ne stojim u mokrome par sati do slijedece izmjene garderobe. Sta nosis povise tog grudnjaka, pamuk ili? Mozda i to igra ulogu. U zadnje vrijeme kad kupujem, kupim stvari od gortexa kad god sam u prilici. To mi se pokazalo super, brzo se susi.
JUPI 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 09:13   #383
Meni su najbolji Triumphovi. Jesu skuplji, ali vrijede svake kune. Plus mi je i to sto imaju kopcanje od iza jer ne volim one koji se navlace preko glave.
rock on... is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 14:53   #384
Quote:
rock on... kaže: Pogledaj post
Meni su najbolji Triumphovi. Jesu skuplji, ali vrijede svake kune. Plus mi je i to sto imaju kopcanje od iza jer ne volim one koji se navlace preko glave.


da, probala sam danas. super je, samo sam imala osjecaj da me steze, broj veci je prevelik. al super je. mozda ga ipak odem kupiti. gdje jos ima dobrih sportskih grudnjaka? u areni po mogucnosti
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2017., 14:55   #385
Quote:
Pixie777 kaže: Pogledaj post
Meni su oni iz Decathlona se pokazali super. Treba samo isprobati koji kako paše. Definitivno cu uzeti jos koji. Nemam neko blago ali kod trcanja volim da je sve na svom mjestu, osobito u one dane kad mi i najmanji tresak smeta.

kakvi su u dechatlonu? dal ih netko ima?
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 18:47   #386
Žene, cure s velikim grudima, treba mi hitno grudnjak za trčanje, za velike grudi! Da baš dobro drži grudi. Pa iz iskustva recite koji bi bilo najbolje uzeti. Hvala.
JustPassingBy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 21:58   #387
Meni su najbolji adidas grudnjaci koji imaju oznaku high impact, velicine imaju klasicno S, M, L ali svaku u dvije velicine A/B i C/D pa se da pronac da pase obujam leda i da fino, cvrsto upakira grudi, imam jos neke nike i h&m ali to koristim za teretanu, za trcanje ih ne bi preporucila, probavala sam jos liscine sportske grudnjake koje su neke cure hvalile ali oni mi nisu odgovarali.
Mislim da su cure hvalile shock absorber ali njih bas ne mozes nabavit hitno.
Carte is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 23:38   #388
Gdje da nadjem grudnjak s dobrom potporom za trcanje za C/D velicinu? Htjela sam naruciti Shock absorber, jer oni su mi vrh, ali ne mogu naci njihov size chart u cm da si odredim broj koji mi trenutno treba.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 09:08   #389
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Gdje da nadjem grudnjak s dobrom potporom za trcanje za C/D velicinu? Htjela sam naruciti Shock absorber, jer oni su mi vrh, ali ne mogu naci njihov size chart u cm da si odredim broj koji mi trenutno treba.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Probaj u Lisci, ja sam jako zadovoljna s njihovim sportskim grudnjacima. Cijena je oko 300 kn.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 01:21   #390
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Gdje da nadjem grudnjak s dobrom potporom za trcanje za C/D velicinu? Htjela sam naruciti Shock absorber, jer oni su mi vrh, ali ne mogu naci njihov size chart u cm da si odredim broj koji mi trenutno treba.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Kasno palim al mozda ti pomogne, za shock absorber ja isto nisam mogla nac tablicu, narucivala sam sa sd-a i uzela svoju standardnu velicinu i bio dobar, al to je za onaj model sto se kopci napred na cif, super drzi. I imam jos jedan koji se ne kopci, ima samo neku bezveze dodatnu kopcicu iza i taj mi je puno tijesniji od ovg a istu velicinu uzela. Bez kopcanja necu nikad vise kupovat takve cvrste, to je uzas...
human torch is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 01:29   #391
Nisam se usudila narucit shock absorber bez tablice. Nasla sam kod nas neki model Under armour koji sluzi svrsi.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2018., 21:04   #392
da li je netko probao ovaj grudnjak s integriranim kardio pojasom? konkretno me zanima za garmin HRM. dosadio mi je pojas
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2019., 08:26   #393
https://www.ebay.com/itm/Shock-Absor...53.m2749.l2649

uzela sam ovaj grudnjak, odličan je!
Međutim, veličina mi ne odgovara, pa ako je netko zainteresiran...inbox

inače, veličina je 38C
snasa88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2019., 21:40   #394
Koji su provjereno dobri (mislim na to da dobro drze, potpora i to i da se ne raspadaju nakon par pranja u masini kao kineski) sportski grudnjaci, a da su povoljni (do 100, 150 kn) i da semogu kupiti u Hrvatskoj? ne volim odjecu i obucu narucivati preko neta, jedino bi napravila iznimku mozda u polleo sport sam vidjela neke top/grudnjake koji mi izgledaju ok - jel netko probao? I jel se ta sportska odjeca i to moze samo preko webshopa uzeti ili to sve imaju i u ducanima pa da se moze probati?
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2019., 00:53   #395
Ako ti pase model, Decathlon ima sasvim ok grudnjaka (stoje im na odjelu za trcanje). Dobro drze, velike kosarice, uspjesno se peru u vesmasini. Za moj ukus su jedino malo predebeli, bolji mi je tu Triumph recimo al on je daleko skuplji
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2019., 09:36   #396
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Koji su provjereno dobri (mislim na to da dobro drze, potpora i to i da se ne raspadaju nakon par pranja u masini kao kineski) sportski grudnjaci, a da su povoljni (do 100, 150 kn) i da semogu kupiti u Hrvatskoj? ne volim odjecu i obucu narucivati preko neta, jedino bi napravila iznimku mozda u polleo sport sam vidjela neke top/grudnjake koji mi izgledaju ok - jel netko probao? I jel se ta sportska odjeca i to moze samo preko webshopa uzeti ili to sve imaju i u ducanima pa da se moze probati?
Imam nije i imam jedan iz lidla. Ovaj iz lidla mi drazi. Peri deri, drzi odlicno, ugodan

Sent from my NOA N2 using Tapatalk
__________________
And although my eyes were open wide
They might have just as well been closed..
Kymatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2019., 09:52   #397
I meni su iz Lidla super kao i H&M samo nije da imaju što držat pa nisam mjerodavna...
__________________
Meditiram jer kažu da ne smijem udarati ljude.
Dubrovcanka_25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2019., 22:47   #398
Quote:
Dubrovcanka_25 kaže: Pogledaj post
I meni su iz Lidla super kao i H&M samo nije da imaju što držat pa nisam mjerodavna...
Quote:
Kymatica kaže: Pogledaj post
Imam nije i imam jedan iz lidla. Ovaj iz lidla mi drazi. Peri deri, drzi odlicno, ugodan

Sent from my NOA N2 using Tapatalk
Meni treba sad par komada, a koliko znam Lidl to nema u stalnoj ponudi nego par put godisnje prodaju takve stvari, tj svaki put nesto drugo. Tako da on otpada, nema sad grudnjaka.

A hm isto ima bas sportskih grudnjaka? Podupiru grudi dovoljno?
Mislim nemam ni ja sad velike grudi, neke srednje ajmo reci, ali svejedno ne zelim da skakucu dok vjezbam i da se objese prije vremena
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2019., 22:49   #399
Quote:
Lei kaže: Pogledaj post
Ako ti pase model, Decathlon ima sasvim ok grudnjaka (stoje im na odjelu za trcanje). Dobro drze, velike kosarice, uspjesno se peru u vesmasini. Za moj ukus su jedino malo predebeli, bolji mi je tu Triumph recimo al on je daleko skuplji
Ma daj? A kod njih se moze probati to ili ne?

Ajde pogledat cu onda kod njih, hvala

Ako netko jos ima iskustva sa ovima iz polleo sporta ili negdje drugdje tako, da ih ima u stalnoj ponudi, neka pliz napise
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2019., 23:02   #400
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Ma daj? A kod njih se moze probati to ili ne?

Da, da.. imaju kabine i probas bez problema. Imaju puno modela - od onih za male do onih za velike i koji zbilja jaaako dobro drze (ja ga imam za trcanje)
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:50.