Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2008., 22:11   #21
Quote:
m_m kaže: Pogledaj post
Baš sam vidio da su OPET promijenili subotu!
20.00 Film, 21.35 HTM a BB-a nema...
Al i ono s Munchenom...


zepina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2008., 23:35   #22
nova tv je definitivno najbolja
hrt je ok
rtl nije u redu
pilsner07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 00:43   #23
Zbilja se Nova popravila u zadnjih godinu dana.
RTL televizija ima premali postotak autorskog programa,vidjet ćemo sp'09 u rukometu kako će biti odrađen
HTV tone,jebo ih Ples sa... i Pjevanje sa... neću reći riječ sa Z jer koja je jebena Karmela z,a i za pola z nisam čuo,ne znam u nekim parovima tko je "Z" a tko pjevač,a ruku na herc i ne pratim,i onda se to nabrijava kao spektakl-najveće zvijezde su na Farmi(od ovih ponuđenih u sva 3 showa,nije baš neki izbor,ali ajde).
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 10:32   #24
Po meni najgori hrt kaj je nevjerovatno.
__________________
...obožavam sitnice koje mame osmijeh na lice...
...sve je super...
:lol:
more & dupin is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 11:42   #25
HRT isto ima svojih bisera (di su nestali Monk, Boston Legal, Hotel Babylon, Vrhunski Prevaranti? Sve su ih prekinuli prekazivati usred sezone), ali je ipak bolji od RTL-a i Nove. RTL mi se zamjerio do kraja života nakon što su ukinuli najbolju seriju koju su prikazivali (Rescue Me), a i sad ove umotvorine s Uvodom u anatomiju, a da beskonačna repriziranja Dadilje, Pod istim krovom i ostalih ''humorističnih'' serija ne spominjem. A i Nova me sinoć naživcirala. Čekao sam najavljeni film s Jasonom Leejem (legenda ), a ono puste ''Twister'' po 80-ti put. Nabijem ih.
Eto toliko od mene.
__________________
They are gone now. Fled, banished in death or exile, lost, undone. Over the land sun and wind still move to burn and sway the trees, the grasses. No avatar, no scion, no vestige of that people remains. On the lips of the strange race that now dwells there their names are myth, legend, dust. - Cormac McCarthy
Wild Horses is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 12:34   #26
Quote:
ex_noah kaže: Pogledaj post
Ja mislim da je ovaj topic nepotreban

nek si plate prostor u novinama il jumbo plakate i nek se tam reklamiraju, a ne tu po forumu besplatno
Samo kaj ne kuže da im je ovo najveća moguća antireklama. Od kada sam vidio kakvih pomahnitalih fanova ovdje ima, novatv mi je još više odbojna.
Frish is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 12:45   #27
Quote:
Frish kaže: Pogledaj post
Samo kaj ne kuže da im je ovo najveća moguća antireklama. Od kada sam vidio kakvih pomahnitalih fanova ovdje ima, novatv mi je još više odbojna.
Ma daj, a to samo kad je nova u pitanju? ......
Samo pitam...
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 12:54   #28
Quote:
Frish kaže: Pogledaj post
Samo kaj ne kuže da im je ovo najveća moguća antireklama. Od kada sam vidio kakvih pomahnitalih fanova ovdje ima, novatv mi je još više odbojna.
Meni isto. Nije mi zapravo smetalo toliko propagiranje nove, već "blaćenje" svih ostalih koji nisu nova
(tu mi je prednjačio Andy sa svojim pro-Nova komentarima, ali, znate ga i sami, pa...)
__________________
"We knew that it would soon be over, and so we put it all into a poem, to tell the universe who we were, and why we were here, and what we said and did and thought and dreamed and yearned for. We wrapped our dreams in words and patterned the words so that they would live forever, unforgettable."
AnitaMuki is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 13:12   #29
Da, ali ljudi, ima i drugih!!! Kako to da nitko ne spominje još gore po tom smislu promotere RTL-a? Mislim glupo mi je kad samo "jedne" spominjete, kako to svi žmire na one druge...
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 14:16   #30
ovako..ne mogu veličati ni jednu TV kuću,jer su mi sve manje više katastrofa.

Nekoć daaaavno mi je bio najbolji HTV..ali to je bilo toliko davno da se jedva sjećam.

Sada..HTV,tu i tamo neka ok serija(poput Sopranos,Dr.House,ili neka od onih BBC-jevih krimi serija),tu i tamo neka ok emisija(poput onih dokumentarnih od Đele etc) i ..to bi bilo to.Ostalo je samo politika(ok,trebamo znati što se događa u svijetu i u zemlji,ali previše je previše)i sport (sorry,ali postoji Eurosport za zagrižene fanove)..

RTL-beskrajne reprize su prestrašne..Dadilja eno ide već neki 6. put,ili tu negdje.. FIlmovi su im stvarno reprizine reprize,dakle sve ono što je već bilo na svim drugim televizijama.Što je dobro na RTL-u..a valjda BB,koji uveseljava raju(ne mislim na ovaj celebrity),pokoja ok serija koja ide navečer(CSI,Zakon Braće,i još pokoja hit serija)

NOVA- ajme...ne znam što bih rekla..Osim što su po reprizama skoro pa dostigli RTL(Cosby show),tu je još onaj beskrajno iritantni domaći "zabavni" program..To je pak prestrašno,ne znam jel gora Nad lipom neki broj,Lud,zbunjen,normalan,Zuhra i tako to..)
Ono što je ok na Novoj je pokoja premijera nekog filma,i pokoja hit serija(Lost,Heroes..etc..)

sve u svemu..da spojimo sva 4 programa,jedva bismo dobili jedan koji bi možda na nešto ličio.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 15:59   #31
Quote:
m_m kaže: Pogledaj post
Da, ali ljudi, ima i drugih!!! Kako to da nitko ne spominje još gore po tom smislu promotere RTL-a? Mislim glupo mi je kad samo "jedne" spominjete, kako to svi žmire na one druge...
stvarno sam neutralan i nemam najdrazu TV,gledam ono što mi je zabavno i ne obracam paznju na kojoj je to televiziji.
što se tice tog promoviranja na forumu,vidio sam samo troje,cetvero ljudi koji reklamiraju novu TV.RTL-ovce stvarno nisam primjetio,al sam primjetio da ovi s nove koriste svaku priliku da spomenu RTL u negativnom kontekstu.npr.kad hvale nesto na novoj obavezno spomenu kako RTL u to vrijeme prikazuje nešto što nitko ne gleda isl.a kad netko kritizira novu,onda obavezno spominju RTL da bi ukazali na to da je na RTL-u jos gora situacija.
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 18:04   #32
mislim da je ovaj topic nepotreban. opće poznata je stvar koja je televizija najkvalitetnija, ima odličan zabavni,informativni i strani program. nema se tu šta raspravljat,a i porast gledanosti iz godine u godinu dokazuje da je NOVA zaista najkvalitetnija tv postaja.
ANDY_1212 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 19:50   #33
Quote:
ANDY_1212 kaže: Pogledaj post
mislim da je ovaj topic nepotreban. opće poznata je stvar koja je televizija najkvalitetnija, ima odličan zabavni,informativni i strani program. nema se tu šta raspravljat,a i porast gledanosti iz godine u godinu dokazuje da je NOVA zaista najkvalitetnija tv postaja.
ti misliš da je nepotreban!što se ceka?zašto se ne zakljuca ovaj topic?
WHUFC is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 20:41   #34
m_m,jesi li ti sad novin ili rtl-ov
hehe
Toni I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 21:15   #35
Meni je užasnoglupo kaj na ovome forumu ima previše ovih novinih reportera...
Why_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 21:33   #36
Slažem se. Meni su novini reklamatori, prvenstveno Andy i zepina zgadili tu televiziju. M_m je još kolko tolko OK.
__________________
Love is all you need.
summer123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 22:19   #37
a ja
hehe
Toni I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 22:31   #38
Quote:
WHUFC kaže: Pogledaj post
stvarno sam neutralan i nemam najdrazu TV,gledam ono što mi je zabavno i ne obracam paznju na kojoj je to televiziji.
što se tice tog promoviranja na forumu,vidio sam samo troje,cetvero ljudi koji reklamiraju novu TV.RTL-ovce stvarno nisam primjetio,al sam primjetio da ovi s nove koriste svaku priliku da spomenu RTL u negativnom kontekstu.npr.kad hvale nesto na novoj obavezno spomenu kako RTL u to vrijeme prikazuje nešto što nitko ne gleda isl.a kad netko kritizira novu,onda obavezno spominju RTL da bi ukazali na to da je na RTL-u jos gora situacija.
Ali to je stvar u tebi da nisi primijetio I ONU drugu stranu koja radi isto...
m_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 22:33   #39
evo da se i ja izjasnim, bit ću subjektivna, jer oduvijek preferiram hrt, zašto? istina da znaju prekinuti serije usred sezone, ali mi je dosta repriziranja onih humorističnik i drugih serija na novoj i rtlu. znam napamet sve epizode, a i reklame me izbacuju iz takta. hrt ispuca što ima prije, ili eventualno tijekom serije (tijekom filma NIKAD) pusti jedan kratak blok, a na novoj da ne pričam
 
Odgovori s citatom
Old 19.03.2008., 22:36   #40
Da, slažem se. Iako sam relativno nov na forumu i na podforum televizija dođem po dnevnu dozu živciranja (mazohizam čisti) već imam mišljenje o Novinim atašeima. Vi promotori ste gori od sofista.
Na svaku kritiku nove vaš protu - argument je "i rtl to radi" i tako iz dana u dan.
__________________
The Sydney was a Chatham class light cruiser, capable of 25.5kts and armed with eight 6in guns. By now the Emden was somewhat below peak condition, and her own top speed was probably somewhat below its 24.1kt best. When the Sydney appeared at 9.15 am on 9 November, the Emden stood and fought.
otompotom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:41.