Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.07.2005., 14:32   #1
'Podizanje' guze

drage žene, nisam bila sigurna gdje da ovu temu stavim, al ajd probat ću i na zdravlje zbog muških koji se više razumiju u bildanje


nego, .. mene zanima dal netko zna koje vježbe su najučinkovitije za podizanje guze, i dal je netko od vas uspio u tome (?)

nerazumijem se u bildanje, al dal tko zna dal je fakat moguće nabildat samo mišiće guze pa da bude veća(iz profila dakako) (?)

ja sam na neki način opsjednuta guzama i lijepa prčasta guza mi je vrhunac ljepote ženskog tijela , nikad nemre bit preprčasta...

so,želim investirat u svoju... izvuć maximum

LeeLooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:36   #2
i da, .. zaboravih.. sportom se bavim svaki dan dva, al bed je kaj puuuuuno sjedim....... jel to fakat loše utječe na formu dupeta ili je skoro sve u genima..., naravno ako nemam špeka previše...


jer ono ak treba stajat ću
LeeLooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:38   #3
Imaš dvije jednostavne vježbe za koje ne trebaju nikakve sprave.
Radiš čučnjeve do dubine u kojoj osjetiš stezanje mišića:

1. raširenih nogu stojiš, stopala ravno i radiš čučnjeve u 3 serije

2. raširene noge, opet stojeći stav, samo što su stopala okrenuta prema van...kao balerine..i čučanj po čučanj

A i iskorak je odlična vježba za guzne mišiće
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:41   #4
thx. probat ću


nego, jel tvoja prčasta ak smijem pitat... mislim, više me zanima ... jel pale te vježbe...
LeeLooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:42   #5
Quote:
LeeLooo kaže:
mislim, više me zanima ... jel pale te vježbe...

o pale, pale...onog tko stoji iza tebe i gleda te dok vjezhbash
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:43   #6
jel Looo
kao jennifer lo?
poznata po opsesiji guzom?
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:44   #7
Quote:
samo_svoja kaže:
Imaš dvije jednostavne vježbe za koje ne trebaju nikakve sprave.
Radiš čučnjeve do dubine u kojoj osjetiš stezanje mišića:

1. raširenih nogu stojiš, stopala ravno i radiš čučnjeve u 3 serije

2. raširene noge, opet stojeći stav, samo što su stopala okrenuta prema van...kao balerine..i čučanj po čučanj

A i iskorak je odlična vježba za guzne mišiće
Eto, ja to upravo napravih sad čim sam pročitala. Ali moram pitati nešto. Osjetih da mi se stežu mišići u nogama i to listovi . Kak to utječe na dupence
__________________
Well, I'm not going to sit around moping. I'm going to do what every woman does when they hit rock bottom.
I'm going to go out and meet some boys. And crush their hearts one by one.
Smart_bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:45   #8
pa j lo i nema toooolko dobru. malo joj je preširoka i sjedi i ona previše , ima 'čoškove'... ..više me fascinira guza od one keyre,.... mmmmm... ono je remek djelo...tome težim
LeeLooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:47   #9
ništa do lijepe talijanske guzice
fino, veliko, mekano, jastučić krasni
kentaur is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:47   #10
Quote:
Smart_bitch kaže:
Eto, ja to upravo napravih sad čim sam pročitala. Ali moram pitati nešto. Osjetih da mi se stežu mišići u nogama i to listovi . Kak to utječe na dupence
Znam ali vremenom buš skužila, pogotovo kada napraviš tri serije do maximuma izdržljivosti i dobiješ upalu guznih mišića.
I na noge djeluje, no bit je guza
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:48   #11
Quote:
Smart_bitch kaže:
Eto, ja to upravo napravih sad čim sam pročitala. Ali moram pitati nešto. Osjetih da mi se stežu mišići u nogama i to listovi . Kak to utječe na dupence
to je i meni bilo bed, htjela bi neku vježbu koja se koncentrira SAMO na dupe


mogla bi naručit ono s telke s elektrodama pa priključit na guzu
LeeLooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:50   #12
Quote:
magic kaže:
o pale, pale...onog tko stoji iza tebe i gleda te dok vjezhbash
Kada sam išla u teretanu koja je bila omanja, a ja dugačka, nisam mogla vježbat na spravi za dupe jer zamasima noge iza sam uvijek lupala nekoga.

I veli meni trener da kleknem na strunjaču, stavim lice na dlanove i nagjuzim se, te da stavim uteg u pregib koljena i to polako dižem.

Da, palilo je to okolinu.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:51   #13
Quote:
LeeLooo kaže:
to je i meni bilo bed, htjela bi neku vježbu koja se koncentrira SAMO na dupe


mogla bi naručit ono s telke s elektrodama pa priključit na guzu
Moraš osjetiti težište u petama. Vježbanjem toga skužiš kako prebacivati težinu da maximalno djeluje na guzu.
__________________
Kad bik padne, noževi se oštre.

Put u pakao popločen je daskama za peglanje... kem
samo_svoja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:52   #14
Ja se zaista ispricavam, jer po sexualnoj orjentaciji nisam zensko. Ali ako si voljna poslusat moj savjet. Definitivno najbolje vjezbe za guzu su ti:

1. (Neko je to vec predlozio) Stojeci stav, stopala ravno i paralelno, i spustas se u koljenim duboko i ono sto je obavezno NE DIZAT PETE S PODA jer onda to vise nisu vjezbe za guzu

2. Po meni najbolja vjezba - ISPADI. Stanes uspravno, stopala ravno i paralelno. S jednom nogom iskoracis naprijed, što dublje mozes, i vratis se natrag. I tako s drugom. Ovo ti je vjezba super za guzu i gornji dio nogu. U pocetku nemoj pretjerivati s brojem ponavljanja. A kasnije ako ces htjet povecaj si tezinu vjezbe tak da u svakoj ruci drzis bocu od jedne litre (dakako punu) il tak nes....
__________________
Zivot je samo ono, zbog čega umiremo
Little bear is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:53   #15
Quote:
Little bear kaže:
tak da u svakoj ruci drzis bocu od jedne litre (dakako punu) il tak nes....

mozhe zhlahtine pa i usput pit
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:58   #16
Quote:
kentaur kaže:
jel Looo
kao jennifer lo?
poznata po opsesiji guzom?
inače LeeLoo - lik iz petog elementa.


Little bear, nesmetaš... dapače, muškima više vjerujem što se tiče ovog.., koke nemojte se ljutit
LeeLooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 14:59   #17
Quote:
Little bear kaže:
Ja se zaista ispricavam, jer po sexualnoj orjentaciji nisam zensko. Ali ako si voljna poslusat moj savjet. Definitivno najbolje vjezbe za guzu su ti:

1. (Neko je to vec predlozio) Stojeci stav, stopala ravno i paralelno, i spustas se u koljenim duboko i ono sto je obavezno NE DIZAT PETE S PODA jer onda to vise nisu vjezbe za guzu

2. Po meni najbolja vjezba - ISPADI. Stanes uspravno, stopala ravno i paralelno. S jednom nogom iskoracis naprijed, što dublje mozes, i vratis se natrag. I tako s drugom. Ovo ti je vjezba super za guzu i gornji dio nogu. U pocetku nemoj pretjerivati s brojem ponavljanja. A kasnije ako ces htjet povecaj si tezinu vjezbe tak da u svakoj ruci drzis bocu od jedne litre (dakako punu) il tak nes....
meni su zakon čučnjevi
trebalo bi ih doduše, malo pojačati, šipkom na ramenima.
Nožna flexia ili vježbe na sajli za guzu su isto jako dobre vježbe, ali to ako si u teretani.
Imaš i dosta vježbi na strunjačama.
ALI - nikako nije dobro ni zdravo vježbati samo jednu skupinu mišića. Ali to valjda znaš.
Na strunjačama imaš vježbe koje se gotovo sve rade u psećem položaju, a koje žare gluteuse.
Nađem vremena pa ti ih opišem.
Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:01   #18
Quote:
Anastasia kaže:
meni su zakon čučnjevi
trebalo bi ih doduše, malo pojačati, šipkom na ramenima.
Nožna flexia ili vježbe na sajli za guzu su isto jako dobre vježbe, ali to ako si u teretani.
Imaš i dosta vježbi na strunjačama.
ALI - nikako nije dobro ni zdravo vježbati samo jednu skupinu mišića. Ali to valjda znaš.
Na strunjačama imaš vježbe koje se gotovo sve rade u psećem položaju, a koje žare gluteuse.
Nađem vremena pa ti ih opišem.
super...

pa dobro necu ja sad manicno vjezbat cijele dane... ono, na ovo bi se više koncentrirala.. tj. htjela bi poveća opseg guze al ne i npr nogu
LeeLooo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:01   #19
Quote:
Little bear kaže:
Ja se zaista ispricavam, jer po sexualnoj orjentaciji nisam zensko.


pa dobro, nije bed. 10% populacije navodno ima istu takvu orijentaciju kao ti. izadji iz ormara
violent_femmes9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2005., 15:03   #20
Probaj i ovo: legnes na ledja, savijes noge u kolenima, stopala na podu, rasirena. I sad odizes guzu od poda i podizes je, koliko mozes, a pri tom i stegnes misice guze. Pa ponavljas dokle mozes. Onda iz podignutog stava skupljas i siris kolena. Onda sa skupljenim kolenima (a stopla i dalje rasirena) pomeras gore-dole,...
Imas raznih varijacija, pa probaj
lyna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:48.