Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2008., 17:38   #1
...ko te kara nek ti piše pjesme

slučaj ovakav:

Frend mi uvati neku malu jebulju,ono,dosta ih iz grada s njom spavalo,i on se ponada da če i on na popis doć ali ne...njemu ona neda jer je ZALJUBLJENA u njega..koji kurac???Mala se jebava okolo bez pardona i onda njemu glumi sveticu...on je dobru stvar napravia kad je odjeba i reka joj da je nece on drzat za rukicu dok je drugi jebu...

zanima me koji je kurac tim curama??umisto da spavaju s nekim u kog su zaljubljene one obrnuto....nije ni čudo što stari ljudi kažu da se svit okreće naopačke...

onda djevojeke...zašto?
__________________
Jimmie: I can't believe this is the same car. The Wolf: Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet.
Butch Coolidge is offline  
Old 29.08.2008., 17:41   #2
misli da nema nista drugo za ponudit osim sexa, da ce tako biti bitna i sebi i ostalima, ..e onda je dosao tvoj prijatelj i hoce biti fina. ...
a vi kao da po pravilu spavate sa curama u koje ste zaljubljeni ????????????
tvoj prijatelj bi ju malo jebao, ne... ali nije zaljubljen u nju...to je ok, dakako, jer ona mora biti nevina kad ju on pojebe
 
Old 29.08.2008., 17:42   #3
Ha, pa to sam ja primijetio vec pred 10 godina. Na to pitanje ti nijedna zena ne moze konkretno odgovorit. Jer vecina zena ne zna sta zeli...
dr.mrgood is offline  
Old 29.08.2008., 17:43   #4
mi kad jebemo jebemo sve poredu...nestignemo mislit na ljubav..
__________________
Jimmie: I can't believe this is the same car. The Wolf: Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet.
Butch Coolidge is offline  
Old 29.08.2008., 17:44   #5
Hm sve je jasno, cura bi da vodi ljubav, seks joj je dosadio a tvoj frend bi seks.

Sumirano ona je iskusnija a frend je malo pozelen za nju .
kuroishijin is offline  
Old 29.08.2008., 17:45   #6
Quote:
Butch Coolidge kaže: Pogledaj post
mi kad jebemo jebemo sve poredu...nestignemo mislit na ljubav..

sa ovakvim stavom i razmisljanjem jadan ne bio
 
Old 29.08.2008., 17:48   #7
<--------- ovako je Šuki pokaziva `98
__________________
Jimmie: I can't believe this is the same car. The Wolf: Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet.
Butch Coolidge is offline  
Old 29.08.2008., 17:50   #8
Po mom skromnom iskustvu sve te frajerčine na kraju ispadnu najveće čkapetine i opajdare...još se ljute kad ih cura otkanta
kuroishijin is offline  
Old 29.08.2008., 17:51   #9
Quote:
Butch Coolidge kaže: Pogledaj post
mi kad jebemo jebemo sve poredu...nestignemo mislit na ljubav..
jao si ga curi koja ce biti jednog dana s tobom
ENA_zg is offline  
Old 29.08.2008., 17:52   #10
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Hm sve je jasno, cura bi da vodi ljubav, seks joj je dosadio a tvoj frend bi seks.

Sumirano ona je iskusnija a frend je malo pozelen za nju .
Da, ali ta cura kad je on odjeba još uvik je zaljubljena u njega a jebe se s drugim frendom...kao, baš joj je napet....ja san prica s njom al nemoš ti nju skužit..,znači da njoj i nije bas do ljubavi....nema druge neg da je i ja opalin
__________________
Jimmie: I can't believe this is the same car. The Wolf: Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet.
Butch Coolidge is offline  
Old 29.08.2008., 17:52   #11
Quote:
kuroishijin kaže: Pogledaj post
Po mom skromnom iskustvu sve te frajerčine na kraju ispadnu najveće čkapetine i opajdare...još se ljute kad ih cura otkanta


pa krene u nasilje.......
Vrag_u_snjegu is offline  
Old 29.08.2008., 17:53   #12
tu se kao rugas zenskom rodu kao da se ti vi nesto kao bolji,da su svi frajeri poput tebi bilo bi jako puno lezbaca
ENA_zg is offline  
Old 29.08.2008., 17:55   #13
hoće mu štipnuti pare...ili ga držati za bedaka kojega će slati po šibice.
trebao bi je uzbuditi, a onda je ne penetrirati.
pljunuti na stranu kao frajer, proći rukom kroz kosu mokru od znoja i s čikom u gubici reći joj: bejbe...What doesnt kill you makes you stronger.
To bi je izludjelo.
Ne bi više nikad nikog drugog poželjela.

kraj filma
Helder is offline  
Old 29.08.2008., 17:56   #14
Quote:
Butch Coolidge kaže: Pogledaj post
,znači da njoj i nije bas do ljubavi....nema druge neg da je i ja opalin

nema sta zrelo ti je razmisljanje
ENA_zg is offline  
Old 29.08.2008., 17:56   #15
@ENA zg... daj se smiri... mislija san reći da ako jebemo da ne glumimo glume nekoj u koju smo zaljubljeni... licemjerno je takvo ponašanje....
__________________
Jimmie: I can't believe this is the same car. The Wolf: Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet.
Butch Coolidge is offline  
Old 29.08.2008., 17:58   #16
pa kad je bal nek je maskenbal
__________________
Jimmie: I can't believe this is the same car. The Wolf: Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet.
Butch Coolidge is offline  
Old 29.08.2008., 17:58   #17
to ti je jednostavno, sa ovima je nije briga sto ce biti sutra, jer je nikave emocije ne vezu za njih itd.
a sa ovim u koga je zaljubljena se boji ako sutra bude seronja prema njoj da ce bit u kurc.
i ne zeli to sebi radit jer je svjesna da to malo sexa sa njim ce je previse kostat.
__________________
ipak pozelim neko pismo, ipak, mada zajedno nismo...pišiiiiiiiiii...
@DAADAA@ is offline  
Old 29.08.2008., 17:58   #18
Quote:
Butch Coolidge kaže: Pogledaj post
@ENA zg... daj se smiri... mislija san reći da ako jebemo da ne glumimo glume nekoj u koju smo zaljubljeni... licemjerno je takvo ponašanje....
licemjerno....a ovo kaj ti radis je kao nesto bolje
ENA_zg is offline  
Old 29.08.2008., 17:59   #19
ENA zg neda mi se s tobon raspravljati ili napiši čemu takvo ponašanje ili odi brijati noge....
__________________
Jimmie: I can't believe this is the same car. The Wolf: Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet.
Butch Coolidge is offline  
Old 29.08.2008., 18:00   #20
Ena ugledaj se na dadu i počni davati konstruktivne komentare....
__________________
Jimmie: I can't believe this is the same car. The Wolf: Well, let's not start sucking each other's dicks quite yet.
Butch Coolidge is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:00.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger