Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2009., 10:12   #41
Quote:
darky_butterfly kaže: Pogledaj post
Ako je to ispravak zato što sam napisala grinpis, namjerno je tako napisano

Ako nije ok
umemo citat izmedju redova a Boga mi i pisati

Memnoch sam bio,samo sto u ovom zivotu i odlaskom cu prekinuti ciklus ponovnog radjanja i otici zauvek..
izoterican sam,sada filozofija sutra vid od Boga dat kao i zvezde u rukama koje nece a sad opet filozofija i trazenje kamena mudrosti tako da sam sve il nista ovisi u cije ruke(ljubav)padnem te nista vise nema smisla ni vrednije od samog sebe i postovanju k sebi jer ako sam ja onda sam i moj Mirko i sva moja krv al jadan i jadni nismo
se 14/5 I sweare whit God

Zadnje uređivanje just Sandy : 27.02.2015. at 20:38.
 
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 12:02   #42
niko ne zna odgovor na ovo pitanje
Maca Micko is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 14:27   #43
nemam pojma
To@mek is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2009., 15:12   #44
ja sam samo nezna zena
hostel is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 00:34   #45
radim u mesnici,sečem meso svaki dan..danas uzasno naporan dan..izgubilo se par kuka za meso..treba mi neko da vozi meso od klaonice do mesnice
day n nite is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2009., 00:48   #46
ja sam onaj koji jesam
 
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 07:55   #47
ja sam JA
 
Odgovori s citatom
Old 04.05.2009., 18:25   #48
Pogodi tko sam!
NewWorldOrder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2009., 20:28   #49
ja sam osoba A
bubimira is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 02:24   #50
Maturantica koja se nada da će upisati željeni fakultet ^^
Emocionalno nezrela i lijena, ovisna o Internetu.
Uvijek spremna pomoći drugima, nekad dobra i više nego što treba.
Tvrdoglava. Obično dobijem ono što naumim.
Ne zaljubljujem se lako.
Trekkie.
Ovisnik o slatkome.
Vesela.
Iako me zna iživcirat, uistinu volim svoju najbolju prijateljicu.
Imam najbolje roditelje ikad.

Tek počela otkrivati svijet
LittleStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2009., 16:18   #51
Kao osoba sam zla, bezobrazna i čudna.
Po svojim djelima prosječna (rekli bismo da sam ono što bi svaki čovjek učinio - pomogao, ali i to je sad rijetkost), tako da pomažem, što bi trebalo valjda biti dobro. Po načinu življenja? Nikakva. Preživljavam, učim i pokušavam dobiti što želim te se družim sa strancima.
Ostaje ono malo čudno dijete s neostvarenim snovima.
Par žvaki i jedno slomljeno srce.
Čini me zbrda zdola osobom, jer je sadržaj takav u meni. Ni dobar ni loš, ni velik' ni mal'.
Vjerovatno po kosi.
Ja sam ono što ti nisi ili ona/on/ono nije.
Ovisi o događajima, uglavnom sve doslovno shvaćam i sve primam ka srcu. Što me može činiti vrlo depresivnom i plačljivom.
Ovisi zaslužuje li ta osoba. Ali uglavnom - da.
Čujem sve ali brinem se samo o sebi - svatko je krojač svoje sreće.

Ja sam narančasto djevojče s previše kose, vrlo jakim i realnim osjećajima, ne volim biti u nekom ogromnom društvu, i volim kavu i cigarete i slušam indie glazbu i tako to, vrtimo se u krug.
Vezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 19:39   #52
Ja sam povučen, miran čovjek. Jako volim razmišljati i maštati. Volim životinje, pogotovo mačke.Volim pomagati drugima, to me čini sretnim. Volim se smijati, volim svirati, slušati glazbu-to me opušta. Volim nasmijati ljude. Ne volim školu, ljude koji su puni sebe, ljude koji stalno lažu i vrijeđaju druge. Nisam jako društven, ali volim porazgovarati o svojim i tuđim problemima, dobar sam slušalac. Volim sport, pogotovo tenis i košarku, ne volim odbojku.
Mystery phantom is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2009., 20:12   #53
Uglavnom kažu luda. Radim bilo šta da nacrtam osmijeh onomu koji je pokraj mene. Volim se smijat u golemim količinama. Slušam glazbe više nego što je zdravo. Volim lagati, ali to je moj problem. I to radim kako bi drugi bili sretni kao ja. Nekad se zavaravam. Uvjeravam se da je sve lijepo, i iako shvaćam da je to pogrešno, nikada mi se to nije obilo o glavu. I nikada neće. Držim sve pod kontrolom jer imam 10 očiju. Ne vidiš ih ali one su tu. Najviše od svega mrzim kada mi netko govori što i kako trebam napraviti. Dovoljno sam inteligentna da bih shvatila svoje postupke. Volim istraživati, često mi ista mjesta/navike/ljudi dosade i okrenem se nečem/nekom drugom. Ne drogiram se, ne pijem (previše) alkohol, ne pušim cigarete. Iako sam sve to probala. Iskrenu i najjaču ljubav osjećam prema bratu i to nitko nikad neće raskinuti. Često ne shvaćam svoje osjećaje a za tuđe nemam vremena. Nepredvidljiva, ekscentrična, tvrdoglava, perverzna, buntovna, netaktična, nedosljedna, neodgovorna, samovoljna, lijena, tvrdoglava. Prilagodljiva sam i s moje pizze ne morate skidat gljive
 
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 19:30   #54
Ja sam ja
angelica (A) is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 19:55   #55
ja sam sama sebi čudna
__________________
Brainfreeze!
Love_Me_Do is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2009., 19:56   #56
Quote:
Alenkica kaže: Pogledaj post
Tko si ti, kao čovjek, kao osoba? Što si? Tko si? Po svojim djelima, po načinu življenja? Kad makneš filozofiju o bitku čovjeka, o nebeskim idealima i ostalim gore-dole mudrovanjima, što ostaje u tebi? Tko si ti?
Ja ne znam tko si ti, kakav/kakva si. Možeš li mi reći, čega u tebi ima? Kakav je tvoj sadržaj tebe, koji te čini nekakvom osobom? Po čemu se razlikuješ od mene, od nekog drugog?
Što ti jesi a da ja ili ono/ona nije?
Kakve su ti misli i emocije? I djela? Da li usrećuješ nekog, ili si sebičnjak? Da li si okupiran mislima većinom samo o sebi, ili si otvoren/a i da čuješ druge ljude oko sebe? Tko si, što si?
Jesi ti normalna?
Glupa krava is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2009., 14:00   #57
... Ofca...
 
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 21:27   #58
Pokušavam saznat
Šlus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 22:44   #59
ja sam ''ona koja pjeva''
90% vremena sam ''odsutna''.Osoba sam koja radi sve u prekomjerenim količinama ili nedovoljno,analiziram sve previše i nerviram se zbog gluposti,ne brinem dovoljno ni za sebe ni za druge,u jednom trenutku se volim ko što volim selotejp na potplati cipele,a u drugom se volim ko što volim čokolino pahuljice,a to je previše,malo sam euforična,malo zbedirana,ne volim socijalne situacije jer se u njima osjećam distancirano i anksiozno,ali ne volim biti previše sama,mada mi to zna bit vrlo zabavno,najzabavniji trenuci u životu su bili oni koje sam stvorila sama za sebe u četiri zida. Imam pamćenje ko zlatna ribica i pokvaren biološki sat. Mrzim! jutra,volim večeri. Pjevam u najboljem zboru na svijetu i bit će super kad drugi ljudi shvate da je naš zbor najbolji XD
lemonshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 22:45   #60
Uvijek optimistična djevojka zelenih očiju i duge, smeđe kose. Uvjerena sam da u svemu i svakome postoji nešto dobro, također vjerujem da se dobro dobrim vraća. Nepravda me uvijek izbaci iz takta. U društvu sam ponekad pričljiva, a nekada šutljiva, sve ovisi o kakvom je društvu riječ. Velika sam naivčina i mnogi ljudi to koriste za svoje interese. Veliki zaljubljenik u pisanje, čitanje glazbu. To su tri segmenta mojeg života, pišem za sebe, svoju dušu, to je moj način izražavanja, moj svijet u kojem je sve lijepo, veselo i šareno. Knjige su također moja ljubav i cijenim trenutke koje provodim uz čitanje zato što volim barem na nekoliko minuta biti netko drugi. Glazba je također dio mene, još jedan pokretač emocija u meni, uz nju se smijem, pjevam, plešem, plačem. Izuzetno sam emotivna i uopće se ne sramim drugima pokazati to. Vjerujem u pravu ljubav i duboko u sebi znam da ću jednog dana i osjetiti. Još jedno biće koje traži svoj put ka zvijezdama
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:55.