Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2009., 19:18   #61
Quote:
*_* kaže: Pogledaj post
jes, sa frendicama, kad smo vani, cugamo i ludujemo to mi je jednako kao i poljubiti ih u obraz

ja s nijednom nisam toliko bliska da bi to mogla napraviti iako bi voljela
ili su one konzerve da, to je sigurno- jesu.
siiilvaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2009., 22:52   #62
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
kad se ljube sa tipovima koji su tehniku ucili u Teenu
hahah, legendaaa.... Jesil' i ti učio tamo tehniku????
Rocky_Balboa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2009., 10:08   #63
[QUOTE=malo m;20280040]nisam se ljubila sa ženom. nikad me nisu privlačile u seksualnom smislu.
(samo jedna žena, na jedno kratko vrijeme. onda smo postale prijateljice i više mi nije napeta)
ali moja najbolja prijateljica je.
kaže da je puno drugačiji osjećaj ljubiti se sa ženom. (inače nema lez sklonosti i to je prva i jedina žena koju je ljubila) (i ne samo ljubila)
veli da je feeling puno nježniji i emocionalno dublji..
.. budući da te zanimaju detalji morat ću ju zamoliti da ti se javi privatnom porukom..

...Još nisam dobio opise nikakvih detalja hehehe. Znaš li ti kaj novo kod njih, možda i nama padne na pamet ideja kakvih takvih trojaca
Ali kako vidim ovo je zanimljivo štivo kako za nas drkače, tako za vas drkačice zar ne ?
Barr is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 20:42   #64
Ja sam se ljubila sa ženom. Zapravo, sa više njih.
Poprilično sam slobodoumna i volim svašta isprobati i ne razumijem ljude koji se boje isprobavati nove stvari.

Da, ljubila sam se sa ženama. I ne samo to, hehehe... Zna bit baš napaljujuće. I bilo je par slučajeva kad smo se znale zezat pa jest jedna drugoj šlag s tijela ili tako nešto. Zabavno. I znale smo tako frendica i ja napaljivat dečke. Priredimo im takav jedan show a oni smiju samo gledat. Preporučujem od srca svima!
_Terpsihora_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 21:04   #65
Quote:
Rocky_Balboa kaže: Pogledaj post
hahah, legendaaa.... Jesil' i ti učio tamo tehniku????
jok, modra lasta je puno bolja bila.
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 21:34   #66
Jesam, iz znatizelje. Sve cure s kojima sam se ljubila bile su hetero i sve su se super ljubile (mislim da je ovo drugo cista koincidencija). Drugacijost u dozivljaju u odnosu na muskarce dolazi od toga sto mi nisu bile napete ni za sto drugo osim za ljubakanje (koje sam dozivjela cisto kao cin fizicke ugode, a ne napaljivanja na osobu ili emocionalnog povezivanja), a ni ja njima, pa nisu imale potrebu da mi se istog trena uvuku u gacice kao sto je to cesto slucaj s tipovima. Utoliko je dobro, ljubis se i igras, a jako je neopterecujuce jer znas da nema dalje. Bih li to ponovila? Ne znam, vjerojatno ne, al ne da mi se sad objasnjavat zasto.
__________________
Pearls before swine
Mrtva mrkva is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 21:43   #67
ja sam magnet za žene. nije da se hvalim, ali ja sam magnet za žene.

ljubila se jesam, u srednjoj, pijana s frendicama. nije to bilo niš posebno.

sinoć mi je neka cura prišla i rekla da se nikada nije ljubila s curom, ali da bi se ljubila sa mnom.
i tako, svaki put kada izađem cure mi uletavaju. svi frendovi me mrze.
__________________
Ja svoju histeriju odgajam s nasladom!
Deviant Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 21:46   #68
bože koje bolesnice :crkva:

Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 23:52   #69
ovako, nisam lezba, niti sam ikad prije imala takva iskustva, al nedavno se dogodilo da sam bila s prijateljicom..malo smo se mazile, ljubile i tako to..i bilo mi je jako ljepo...
žene su puno nmježnije u poljupcima, dodirima, nježnostima...muškarci ponekad ne kuže dodir, jednostavno ne osijete ga,ne dožive, dok su žene puno nježnije..i puno se više posvete
iskustvo je uglavnom bilo super, neću ga ponavljat da održim prijateljstvo, ali nije mi žao da se dogodilo
brigita1003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 23:57   #70
Quote:
brigita1003 kaže: Pogledaj post
ovako, nisam lezba, niti sam ikad prije imala takva iskustva, al nedavno se dogodilo da sam bila s prijateljicom..malo smo se mazile, ljubile i tako to..i bilo mi je jako ljepo...
žene su puno nmježnije u poljupcima, dodirima, nježnostima...muškarci ponekad ne kuže dodir, jednostavno ne osijete ga,ne dožive, dok su žene puno nježnije..i puno se više posvete
iskustvo je uglavnom bilo super, neću ga ponavljat da održim prijateljstvo, ali nije mi žao da se dogodilo
Nek se ne naljute muskarci, ali ovo je jako lijepo i tocno receno.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2009., 23:59   #71
Quote:
_Terpsihora_ kaže: Pogledaj post
Ja sam se ljubila sa ženom. Zapravo, sa više njih.
Poprilično sam slobodoumna i volim svašta isprobati i ne razumijem ljude koji se boje isprobavati nove stvari.
ovo kao da sam ja napisala
__________________
..i recite joj da bez nje nestale su sve tajne, ljubavi, sve tuge, radosti..
i da je volim još, i ne mogu bez nje.. bez ruže crvene..
ruza_crvena7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 00:36   #72
ako se odmaknemo od onih nekakvih igara po kucnim tulumima, poljubila sam se sa dvije zene. no, bilo je u edukacijske svrhe, nista sexualno.. nije mi bilo napeto, da je, vjerojatno bi se ponovilo jos koji put.
palim se na muski torzo a sve mi cure sisate, jebiga..
__________________
dosta mi je!
wish_I_wasn't is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 10:44   #73
Quote:
ruza_crvena7 kaže: Pogledaj post
ovo kao da sam ja napisala
_Terpsihora_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 22:20   #74
hmm jesaaam, sa vise njih aa al sve su mi prijateljice bilee, a i jos uvijek su ne znam sa nekima nista posebno, a sa jednom je bilo bas lijepo nekako njeznije nego sa muskarcima, nikad nista vise od poljupca ali mi se vise svidja ljubljenje sa djevojkama nego sa deckima, samo sto nema neke fizicke privlacnosti, mada vjerujem da bih mogla biti sa djevojkom u vezi
lalavazuta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2009., 22:31   #75
ja sam se samo jednom poljubila s frendicom i nije mi se bas svidalo. to je ono, mladost, ludost, alkohola malo i to.
vidim da se svasta tu pisalo, al komentirat cu samo ono da zene bolje kuze dodir i to. meni osobno ne treba jos jedna ja, treba mi musko koje zna kaj radi i kako to radi te koji zna sto zeli. osobno mi se vise svida muska njeznost nego zenska.
Zoey is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 14:19   #76
fora mi je kad ovo neke šapnu......Nježnije mi je s ženama nego s muškarcima.
Ja vas fakat shvaćam ))) baš zato jer se tako jako volim ljubiti sa ženama ) hahhahaha
Dreamero is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 14:33   #77
još uvijek jedna od neispunjenih maštarija....valjda će se i to jednom dogoditi
vesela djevojka is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 14:35   #78
Zanima me da li se neka ljubila s homo ili biseksualcem, je li istina da se ljube njezno kao zene?
__________________
Poput lopova zgrabim trenutak i učinim ga svojim.
''Facta, facta, non verba!''
Mme is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 15:34   #79
poljubila sam se s nekoliko frendica.

uvijek u pijanom stanju

to je to.
Katherine Doll is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2012., 15:52   #80
Quote:
Mme kaže: Pogledaj post
Zanima me da li se neka ljubila s homo ili biseksualcem, je li istina da se ljube njezno kao zene?
Moj nije
__________________
The gods made heavy metal,and they saw that it was good.They said to play it louder than hell,we promised that we would.
Demona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger