Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Dali postoje muško-ženska prijateljstva?
Da. Zašto ne??? 864 53.70%
Ne. 311 19.33%
Ne ona prava. 434 26.97%
Glasovatelji: 1609. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 17:40   #4481
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Jasno da ne postoji pravilo po kojem bi trebao prasnut svaku na koju ti se diže.

No ako ti je ženska napeta - što očito je, a i ti njoj - uopće ne vidim u čemu je problem? Pogotovo zato što već imate nekakav prijateljski odnos.
To nije mala i sporedna stvar, jer znači da se u koječemu razumijete. Pa kud ćeš bolje od tog?

Kao prijatelji, možete dogovoriti otvorenu vezu ili kakvu god. Možda bi uspjelo, možda ne bi. Moguće je i da bi se cijela stvar podigla na višu raznu, možda i ne, no ovako kako je sad, po svemu sudeći propada.

Objektivno gledano, nema se ona što u vezi s tim ''zbrojiti''. Jer isto tako moglo bi se reći da se ti trebaš zbrojiti.

Imate iste ciljeve ili ih nemate. Obzirom na međusobno slaganje i obostranu želju za seksanjem uopće mi nije jasno čemu insistiranje na ostanku u frendzoni. Zbilja, jako čudna situacija.
Mozda covek ima karakter i ne zeli da povredi svoju partnerku? Mozda je pravi muskarac, a ne klinac koji mora da proba sve sto vidi? Zar je tebi moral bas toliko nebitan?
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 17:43   #4482
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Mozda covek ima karakter i ne zeli da povredi svoju partnerku? Mozda je pravi muskarac, a ne klinac koji mora da proba sve sto vidi? Zar je tebi moral bas toliko nebitan?
Ako partnerka nikada ne sazna? Na koji ju je način, molim te lijepo, povrijedio? Na koji? Što se ne sazna, toga nije bilo.

A mogu i porazgovarati kao ljudi i shvatiti da je čovjeku bilo do malo zabave, uzbuđenja i eto napalili su se i pojebali. Neš ti.
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 17:48   #4483
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Ako partnerka nikada ne sazna? Na koji ju je način, molim te lijepo, povrijedio? Na koji? Što se ne sazna, toga nije bilo.

A mogu i porazgovarati kao ljudi i shvatiti da je čovjeku bilo do malo zabave, uzbuđenja i eto napalili su se i pojebali. Neš ti.
E, vidis, to o cemu pricas se zove karakter. Neko ga ima ili ni ne zna sta to znaci. Nemoj da sanjas o tome da se nikada nista ne sazna, ako se ne vidi svojim ocima.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:08   #4484
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
E, vidis, to o cemu pricas se zove karakter. Neko ga ima ili ni ne zna sta to znaci. Nemoj da sanjas o tome da se nikada nista ne sazna, ako se ne vidi svojim ocima.
Pa dobro ako se i sazna uvjek se može razgovorom sve objasniti. Civilizirani smo ljudi, nismo seljačine. Objasniš ženi da ti je bila napeta, da ste se napalili i da ste bili u prilici se pojebat. Pa bolje se pojebat, nego poslije na samrtnoj postelji žaliti za svim propuštenim prilikama.

Svaka normalna žena bi razumjela takvo objašnjenje. Zapravo svaka normalna žena shvaća da jedan usputni seks nemože srušiti ljubav njenog života.

Ako može!?

Onda to nije ljubav njenog života. Onda se vezala za krivoga čovjeka. Samo onaj čovjek kojemu možeš oprostiti sve taj je ljubav tvog života. Jer je ta ljubav veća od ponosa i ega koji je možda malo povrijeđen tim usputnim seksom.

A jebeš ponos i ego, ni od jednog ni od drugog nema baš neke prevelike koristi.
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:18   #4485
ja ne znam jel ovaj josip trola ili sta.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:34   #4486
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Pa dobro ako se i sazna uvjek se može razgovorom sve objasniti. Civilizirani smo ljudi, nismo seljačine. Objasniš ženi da ti je bila napeta, da ste se napalili i da ste bili u prilici se pojebat. Pa bolje se pojebat, nego poslije na samrtnoj postelji žaliti za svim propuštenim prilikama.

Svaka normalna žena bi razumjela takvo objašnjenje. Zapravo svaka normalna žena shvaća da jedan usputni seks nemože srušiti ljubav njenog života.

Ako može!?

Onda to nije ljubav njenog života. Onda se vezala za krivoga čovjeka. Samo onaj čovjek kojemu možeš oprostiti sve taj je ljubav tvog života. Jer je ta ljubav veća od ponosa i ega koji je možda malo povrijeđen tim usputnim seksom.

A jebeš ponos i ego, ni od jednog ni od drugog nema baš neke prevelike koristi.

Meni se cini da si ti neki bubuljicavi decko, koji hoce da ispadne iskusan muskarac, a ovamo ga peru kompleksi i nedostatak iskustva sa zenama. Ono sto si procitao i bajke koje si cuo od ko zna koga, nisu zivot. Posmatrajuci tvoje odgovore na razlicite teme, zakljucak se namece sam po sebi. Mozda ne bi toliko upadao u oci sa svojim pricicama, kada bi komentarisao na Teensima. Ovde se bas primecuje razlika izmedju tvojih komentara i komentara odraslih, zrelih osoba.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:40   #4487
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Meni se cini da si ti neki bubuljicavi decko, koji hoce da ispadne iskusan muskarac, a ovamo ga peru kompleksi i nedostatak iskustva sa zenama. Ono sto si procitao i bajke koje si cuo od ko zna koga, nisu zivot. Posmatrajuci tvoje odgovore na razlicite teme, zakljucak se namece sam po sebi. Mozda ne bi toliko upadao u oci sa svojim pricicama, kada bi komentarisao na Teensima. Ovde se bas primecuje razlika izmedju tvojih komentara i komentara odraslih, zrelih osoba.
Ja sam samo čovjek ispred svog vremena. Teško shvatljiv običnim ljudima.
josip-presvetli is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:44   #4488
Quote:
josip-presvetli kaže: Pogledaj post
Ja sam samo čovjek ispred svog vremena. Teško shvatljiv običnim ljudima.
I da zivis u kameno doba, bilo bi upitno da li si covek ispred svog vremena, a kamoli u 21. veku.
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:46   #4489
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Mozda covek ima karakter i ne zeli da povredi svoju partnerku? Mozda je pravi muskarac, a ne klinac koji mora da proba sve sto vidi? Zar je tebi moral bas toliko nebitan?
Ajd, molim te, čitaj upise po redu a ne zbrda-zdola jer očito si nešto preskočila. Naime, rekla sam da mi je posve razumljivo ako se on ne želi upustiti u to, zato što je u vezi s nekom drugom.
Ili ako je ona u vezi s nekim drugim. U tom slučaju, svaka mu čast na suzdržanosti.

Ne razumijem jedino zašto ne, ako su oboje slobodni, jer očito se sviđaju jedno drugome a čini se da se i slažu (kao prijatelji).
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:56   #4490
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
ja ne znam jel ovaj josip trola ili sta.
Ne, on se drži prosvijetljenim i iznad prizemnih egoističnih pobuda poput ponosa, ljubomore i ostalih boljki koje muče nas nazadne i neprosvjetljene.

To je samo druga krajnost frikovima poput onih iz mgtow i tomu sličnih pokreta.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 08:25   #4491
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Jasno da ne postoji pravilo po kojem bi trebao prasnut svaku na koju ti se diže.

No ako ti je ženska napeta - što očito je, a i ti njoj - uopće ne vidim u čemu je problem? Pogotovo zato što već imate nekakav prijateljski odnos.
To nije mala i sporedna stvar, jer znači da se u koječemu razumijete. Pa kud ćeš bolje od tog?

Kao prijatelji, možete dogovoriti otvorenu vezu ili kakvu god. Možda bi uspjelo, možda ne bi. Moguće je i da bi se cijela stvar podigla na višu raznu, možda i ne, no ovako kako je sad, po svemu sudeći propada.

Objektivno gledano, nema se ona što u vezi s tim ''zbrojiti''. Jer isto tako moglo bi se reći da se ti trebaš zbrojiti.

Imate iste ciljeve ili ih nemate. Obzirom na međusobno slaganje i obostranu želju za seksanjem uopće mi nije jasno čemu insistiranje na ostanku u frendzoni. Zbilja, jako čudna situacija.
Odnos nije prijateljski nego poznanicko-frendovski (anglizam upotrijebljen kao svojevrsni odmak od punog znacenja rijeci prijatelji, prijateljstvo). Dakle, karakterno mi zena nije za vezu a procjenjujem da mi ne pase za pravo prijateljstvo, ali mi odgovara kao poznanica-frendica-strukovni kolega. Sex ne bi stvari digao na novu razinu jer ne postoje uvjeti za tu razinu, samo bi dodatno zakomplicirao stvari. Priznajem da godi egu sto sam napet komadu, al ne treba mi jebada i neugode ako zena nakon seksa pozeli nesto vise (jer mi se cini, mozda neutemeljeno, da me promatra kao materijal za nesto ozbiljnije) za sto znam da nece biti.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 09:58   #4492
Quote:
fauxpersona kaže: Pogledaj post
Priznajem da godi egu sto sam napet komadu, al ne treba mi jebada i neugode ako zena nakon seksa pozeli nesto vise (jer mi se cini, mozda neutemeljeno, da me promatra kao materijal za nesto ozbiljnije) za sto znam da nece biti.
Lijepo, lijepo. I sama sam takva, ne bih ulazila u nešto ako unaprijed znam da bi moglo doći do komplikacija, ne samo zato što time sebi nepotrebno kompliciram život, nego i zato što držim da treba paziti i na tuđe osjećaje pa ne dovoditi nekoga u situaciju da se počne nadati nečemu što se neće dogoditi ili ne onako kako bi ta osoba očekivala.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 18:39   #4493
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
s frendicom mogu biti i bolji nego sa sestricnom, ali se mogu i javiti neke reakcije koje sa sestricnom ne mogu. jel to tako cudno?
Zašto ne? Sa znanstvene strane, jedini razlog iz kojeg ne razvijamo osjećaje prema članovima obitelji je što provodimo cijelo djetinjstvo sa njima. Postoje slučajevi kod kojih su članovi obitelji (npr. brat i sestra) bili razdvojeni u ranom djetinjstvu i kasnije se i kod njih javila privlačnost. Kod sestrične nemaš taj problem jer obično ne živiš s njom.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 19:00   #4494
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Zašto ne? Sa znanstvene strane, jedini razlog iz kojeg ne razvijamo osjećaje prema članovima obitelji je što provodimo cijelo djetinjstvo sa njima. Postoje slučajevi kod kojih su članovi obitelji (npr. brat i sestra) bili razdvojeni u ranom djetinjstvu i kasnije se i kod njih javila privlačnost. Kod sestrične nemaš taj problem jer obično ne živiš s njom.
ne radi se samo o tome nego u blokadi koju si postavim u glavi, a koju s frendicama nemam razloga ni potrebe postavljati. kao sto istu tu blokadu mogu postaviti s curama od prijatelja.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 22:37   #4495
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Ajd, molim te, čitaj upise po redu a ne zbrda-zdola jer očito si nešto preskočila. Naime, rekla sam da mi je posve razumljivo ako se on ne želi upustiti u to, zato što je u vezi s nekom drugom.
Ili ako je ona u vezi s nekim drugim. U tom slučaju, svaka mu čast na suzdržanosti.

Ne razumijem jedino zašto ne, ako su oboje slobodni, jer očito se sviđaju jedno drugome a čini se da se i slažu (kao prijatelji).
Izvinjavam se sto ne vodim arhivu tvoji svetih upisa, ali kada na jednom mestu pises jedno, a na drugom sasvim suprotno, ne mozes da ocekujes od ljudi da razumeju sta ti u stvari mislis.

Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Lijepo, lijepo. I sama sam takva, ne bih ulazila u nešto ako unaprijed znam da bi moglo doći do komplikacija, ne samo zato što time sebi nepotrebno kompliciram život, nego i zato što držim da treba paziti i na tuđe osjećaje pa ne dovoditi nekoga u situaciju da se počne nadati nečemu što se neće dogoditi ili ne onako kako bi ta osoba očekivala.
I ovde pises u sustini isto, naime da ne bi prevarila nekoga samo zato sto si kukavica i bojis se problema, a ne zato sto VOLIS svog partnera. Tako da ipak nisam nista pogresno razumela. Samo ti zelis da prikazes jednu sliku o tebi, a vec u sledecem odgovoru zaboravis tu nameru.

Budi ziva i zdrava, meni je dovoljno. No bad feelings!
AlessandraB is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 00:11   #4496
Quote:
AlessandraB kaže: Pogledaj post
Izvinjavam se sto ne vodim arhivu tvoji svetih upisa, ali kada na jednom mestu pises jedno, a na drugom sasvim suprotno, ne mozes da ocekujes od ljudi da razumeju sta ti u stvari mislis.



I ovde pises u sustini isto, naime da ne bi prevarila nekoga samo zato sto si kukavica i bojis se problema, a ne zato sto VOLIS svog partnera. Tako da ipak nisam nista pogresno razumela. Samo ti zelis da prikazes jednu sliku o tebi, a vec u sledecem odgovoru zaboravis tu nameru.

Budi ziva i zdrava, meni je dovoljno. No bad feelings!
Meni se čini da si ti nešto krivo shvatila, mislim da se se radi o osobama koje nisu u vezi.
mantisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 00:43   #4497
meni to frendzoniranje teška gadarija, zapravo da mi netko to radi prestao bi mi bit napet. ljigica.
a ne bi mi bio ni za frendanje interesantan, jer ljigica.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 00:45   #4498
Quote:
Orak kaže: Pogledaj post
meni to frendzoniranje teška gadarija, zapravo da mi netko to radi prestao bi mi bit napet. ljigica.
a ne bi mi bio ni za frendanje interesantan, jer ljigica.
sta tocno mislis pod frendzoniranje?
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 00:47   #4499
kad skužiš da te netko hoće a i dalje ga držiš uz sebe al kao frenda, fol
makni se i bok

ak se ohladi i ak ste si tako neizbježni za bit u životu kao prijatelji, bit ćete
al makni se
nije fer, prljavo je
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 01:03   #4500
slazem se.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger