Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2009., 15:06   #1021
ne sviđa mi se..
čarobna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 16:15   #1022
cvijece kao tetovaza na muskarcu - nikako !
znam jednog sta ima leptira na ramenu tetovirano..ajme...
aina_mo is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 19:23   #1023
Quote:
_kleo_ kaže: Pogledaj post
Sta se Splita tice meni je onaj studio na Pjaci bia prepredobar i svaka pohvala tipu!! El Magico se zove ili tako nesto :zaboravlja imena svega stalno:
Znam bar troje ljudi koji su se isto tamo tetovirali, i se je proslo u najboljem redu, sigurno, cisto, tip crta super, upalia mi je crtic dok me tetovira , i naplati uvik duplo manje nego ovi u St-tattoo-u.
Za njih isto znam da su pouzdani i dobri, ali brate mili malo preskupi...
Zato su mi oni recimo piercing naplatili skupa s nakitom 150 kn sta nigdi nisam cula do sad... Mislim jeftino! I dragi su!

eto...
a meni bas obrnuto, sa onim na pjaci se sve dogovorila, narucia me u subotu i nije se pojavia, cekala ga uru ipo, dosla nekako do mobitela a mob iskljucen, otisla u st.tattoo-a, rekla da se ocu tetovirat danas(bilo mi napeto) i narucili me u 6 sati i naplatili tetovazu 200kn manje nego sta mi je ovaj tia uzet na pjaci ! super mi je isjencia, uglavnom 400kn mi naplatia a tetovira me skoro 4 sata.
blue.eye is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2009., 20:40   #1024
thx na odg..ni meni se ne svida
Starsceram is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 10:55   #1025
zdravo
ja cu stavit tetovazu iza na vratu...
sad me zanima jel boli to mjesto jako?ima ko iskustva?
btw zelim neki zenstevni trible jer mi je besmisleno stvljat dupine i sranja...
a ovo bi treblo imat neko znacenje...
zna netko najvecu galeriju tetovaza?ajde nek satvi link
__________________
za popizdit
chelava is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 13:13   #1026
joj... ruza na muskome, jos tako velika! nikako mi se ne svidja.... mozda da iskombinira neki vlastiti simbol (moze ukljucivat ruzu) koji bi isto imao posebno znacenje, a opet bi bio vise originalan i muzevan?!
__________________
Drunk or not, she's telling the truth
vallay is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 20:06   #1027
Quote:
blue.eye kaže: Pogledaj post
a meni bas obrnuto, sa onim na pjaci se sve dogovorila, narucia me u subotu i nije se pojavia, cekala ga uru ipo, dosla nekako do mobitela a mob iskljucen, otisla u st.tattoo-a, rekla da se ocu tetovirat danas(bilo mi napeto) i narucili me u 6 sati i naplatili tetovazu 200kn manje nego sta mi je ovaj tia uzet na pjaci ! super mi je isjencia, uglavnom 400kn mi naplatia a tetovira me skoro 4 sata.
Ja sam tetovirana u St tatooa i prezadovoljna sam.
__________________
Svi smo mi djeca. Jedina je razlika u našim igračkama ...
Plava barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2009., 22:27   #1028
Quote:
chelava kaže: Pogledaj post
zdravo
ja cu stavit tetovazu iza na vratu...
sad me zanima jel boli to mjesto jako?ima ko iskustva?
btw zelim neki zenstevni trible jer mi je besmisleno stvljat dupine i sranja...
a ovo bi treblo imat neko znacenje...
zna netko najvecu galeriju tetovaza?ajde nek satvi link
ja imam (od vrata pa se spušta niz kralježnicu), i za razliku od gležnja boli kud i kamo manje, što me jako začudilo..
*jeja* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2009., 11:20   #1029
po meni ova s ružama nije ni loša (iako ne volim bojane osobno)

nek čovjek stavi ako mu to ima neko značenje,mislim ionako mu niš nemreš ak je on to odlučio (i moja je večini glupa, ili smješna )
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2009., 06:32   #1030
Quote:
Starsceram kaže: Pogledaj post
prijatelj zeli staviti tetovazu....kao uspomena na baku i djeda.za njega ima posebno znacenje..pa recite iskreno misljenje o njoj...meni osobno to nije tetovaza za muskaraca..
evo link za sliku http://img4.imageshack.us/my.php?ima...4134339af4.jpg
Nije to tetovaza ni za zene.
Prevelika, lose mjesto i ono sto mene osobno smeta : u boji.

Ali, sto ljudi sto cudi. Nek radi sta hoce.

edit : sad sam tek skuzio post iznad.
Kao da sam ga ja pisao, cak i onaj dio o smijesnoj/glupoj tetovazi
__________________
You don't need a weather man, To know which way the wind blows
It's all right to say things can only get better, If you haven't just lost your brand new sweater
Peterpunk is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 20:33   #1031
Ovu tetovažu s ružama sam već vidjela i to i samu izradu iste - u seriji Miami Ink ju je dečko dao napraviti - to mu je uspomena na tatu koji je umro a volio je jako i bavio se uzgojem ruža..
Ja osobno imam tetovažu i to na gornjem dijelu leđa 4 šapice - veličina svake je recimo kovanice od 5 kuna..
Nije uopće bolilo - više kao neki iritantni osjećaj - mene je osobno podsjetilo na osjećaj kad me etiketeta na majici onak bocka i iritira cijeli dan...
Najviše boli na više osjetljivim dijelovima tijela - unutarnji dio ruke, gornji dio stopala i općenito ako je blizu kosti zna malo zaboliti ali ništa strašno..
Inače meni osobno nema lijepe ili ružne tetovaže - naravno sama izvedba je druga stvar. Ljudi imaju raznih razloga za odabir određene tetovaže a to nije najčešće biranje u stilu "ja ću ovo leptirića jer mi je baš lepi" nego su to tetovaže stvari, slika, imena ili čega već nečega što ti nešto znači u životu - predstavlja nekog ili neki događaj i želiš da te podsjeća na nešto..
Po mom mišljenju ni jedna mlada osoba ne bi trebala napraviti tetovažu...
Mislim da je 25 godina najdoljnja granica za tetovažu.
Ja se recimo nisam "navukla" i ne želim ih više - napravila sam tu jednu koja mi puno znači i htjela sam je godinama i to je to ali da recimo dođem u mogućnost da odem u SAD da mi je napravi Chirs Nunez - ma radi brate mili što hoćeš...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 22:08   #1032
Quote:
chelava kaže: Pogledaj post
zdravo
ja cu stavit tetovazu iza na vratu...
sad me zanima jel boli to mjesto jako?ima ko iskustva?
Ma, jako malo boli. Ja sam se isto začudila
Maja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2009., 22:34   #1033
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Ja se recimo nisam "navukla" i ne želim ih više - napravila sam tu jednu koja mi puno znači i htjela sam je godinama i to je to ali da recimo dođem u mogućnost da odem u SAD da mi je napravi Chirs Nunez - ma radi brate mili što hoćeš...
Nunez? nema šanse, ja bih se (po)dala samo Garveru.
Ili Katici u la ink...
Kama is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2009., 17:16   #1034
Ma pusti ti njegove tattoo vještine..
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2009., 01:18   #1035
meni se ova totalno sviđa. i predobra mi je

http://www.sarajevo-x.com/media/imag...10084.1_mn.jpg
ivana146 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2009., 18:15   #1036
jel zna netko jel u tatoo shopovima znaju prevest ime na npr kineski...ili datum rodjenja na kanji...??ako ne,gdje to mogu napraviti...??hvala
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 14:35   #1037
e ekipa jel mi tko možeš reći šta o ovim "Bio" tetovažama znači te kaj traju od 3 mj pa do 2 godine.
Zanima me jel tko to stavljao, jer u salonu kao ne preporučuju to baš jer zna se desit da se pretvori u mrlju pa svašta nešt a ja si to baš ne želim
sweet7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2009., 14:53   #1038
pa stvar ti je u tome koliko ti brzo koza gubi pigment,i jel gubi jednako na svim dijelovima....znaci moze ti nakon 3 godine npr. pola slova bit tockasto,a druga polovica prugasta...heehhehe...uglavnom cirkus...nemoj to stavljat
grdobina031 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 05:54   #1039
Quote:
Mopsly kaže: Pogledaj post
Ovu tetovažu s ružama sam već vidjela i to i samu izradu iste - u seriji Miami Ink ju je dečko dao napraviti - to mu je uspomena na tatu koji je umro a volio je jako i bavio se uzgojem ruža..
Ja osobno imam tetovažu i to na gornjem dijelu leđa 4 šapice - veličina svake je recimo kovanice od 5 kuna..
Nije uopće bolilo - više kao neki iritantni osjećaj - mene je osobno podsjetilo na osjećaj kad me etiketeta na majici onak bocka i iritira cijeli dan...
Najviše boli na više osjetljivim dijelovima tijela - unutarnji dio ruke, gornji dio stopala i općenito ako je blizu kosti zna malo zaboliti ali ništa strašno..
Inače meni osobno nema lijepe ili ružne tetovaže - naravno sama izvedba je druga stvar. Ljudi imaju raznih razloga za odabir određene tetovaže a to nije najčešće biranje u stilu "ja ću ovo leptirića jer mi je baš lepi" nego su to tetovaže stvari, slika, imena ili čega već nečega što ti nešto znači u životu - predstavlja nekog ili neki događaj i želiš da te podsjeća na nešto..
Po mom mišljenju ni jedna mlada osoba ne bi trebala napraviti tetovažu...
Mislim da je 25 godina najdoljnja granica za tetovažu.
Ja se recimo nisam "navukla" i ne želim ih više - napravila sam tu jednu koja mi puno znači i htjela sam je godinama i to je to ali da recimo dođem u mogućnost da odem u SAD da mi je napravi Chirs Nunez - ma radi brate mili što hoćeš...
vidiš ja sam je napravila kada sam imala 15 godina i nisam baš puno razmišljala o njoj imam dvije šape na ramenu i nisam se zajebla,jako je volim i nisam se navukla isto kao ni ti neželim nijednu više,ružno mi je kad ljudi imaju više tetovaža,ajd mogu dvi i progutat al više stvarno ne..
to su moje,daj svoje da vidim

Zadnje uređivanje Sylvia-Sylvia : 17.02.2009. at 06:07.
Sylvia-Sylvia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2009., 13:07   #1040
Ajmo još jednom o madežima - jel moram naći mjesto gdje ih uopće nema ili se oni smiju samo uklopiti u tetovažu?
SamoMaloSebe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:40.