Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2011., 08:28   #21
Može preporuke za stomatologe i ortodonte za zagreb, privatnike.. najbolje na području od centra prema zapadnom dijelu grada..
svaka preporuka je dobrodošla
Hana020 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 09:43   #22
Ima li tko iskustva sa dr. Labura Jadrankom??
Tražim dobrog stomatologa na području Zagreba stoga je svaka preporuka dobro došla...
jackily is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2011., 19:52   #23
Moralna pomoć za Riječanina..

Naime imam 23 god i iz Rijeke sam ..molio bih vas dobre forumase za par dobrih savjeta ako se voljni pomoći ,što bi mi mnogo značilo .
Imam dosta lošu sitaciju sa Zubima i neznam odakle da počmem ...al sam shvatio da želim bit normalna osoba koja se može bez straha smijat...
Koje dobre zubare mi preporucate...i kome i na koji nacin da se obratim nekom oko problem krivih zubi :/ ..Unaprijed vam zahvaljujem ...
elektro_stevo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 03:05   #24
Quote:
ana0407 kaže: Pogledaj post
Tražim dobrog stomatologa u varaždinu.da radi preko hzzo-a i da zna raditi s djecom.
dr. Suzana Gold! prezakon je
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 14:55   #25
Ortodont - Poliklinika Šlaj-Anić, Zagreb

Dobre strane:
- dr. Šlaj je priznati stručnjak, prof. na fakultetu, znat će riješit svaki problem, nema straha da će napraviti štetu na zubima
- dostupan širok izbor bravica, kvalitetni materijali

Upitno:
- sa zubima zapravo rade druge osobe, dr. Šlaj povremeno dođe pogledati napredak. Te druge osobe mogu napraviti nešto krivo...
- dogodi se da jedan put dođe jedna osoba, drugi put druga... imate osjećaj da ste svačiji pacijent, odnosno da niste ničiji - nema onog osjećaja da dođete u ordinaciju i doktor zna sve o vašim zubima
- nedovoljno komunikacije sa pacijentom - prilikom odabira bravica nema savjetovanja što je bolje, skidanje aparatića je meni najavljeno tjedan dana prije kao samorazumljivo, bez da me je netko pitao jesam li zadovoljna i imam li pitanja
- zubi nisu savršeno ispravljeni. Jesu lijepo ispravljeni, ali s obzirom na reputaciju poliklinike trebali bi biti savršeno ispravljeni, a to nisu.
- kada sam ukazala doktorima na to što me muči uvjeravali su me da je sve ok - ravno. Makar bi i slijepcu bilo jasno da nije savršeno ravno. Mogli su barem reći da priznaju da nije savršeno, ali da taj dio milimentra nije toliko važan i da bi dugo trebalo da sve bude savršeno.
- cijena - nije baš najviša u HR, ali ni ne zaostaje puno
- dodatno se plaća fiksna retencija
- J. na pultu bi trebala malo više pokazivati svoje lijepe zube

Zaključak: nisu loši ali im pacijent nije na prvom mjestu. Komunikacija je nedovoljna. Malo perfekcionizma im ne bi škodilo. Ima i puno gorih.
Amelie77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 18:48   #26
Stomatolog u Borovju

Može li mi netko preporučiti stomatologa u Zagrebu, Borovje?

Našla sam ordinacije Marte Bućan i Otilije Anić, ali ne znam koliko kvalitetno rade.
rusofilka is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2011., 18:49   #27
Zanima me ima li koji dobar i kvalitetan zubar na području Novog Zagreba, a da ima ugovor sa HZZO-om kod kojeg bi se mogla prebacit? Još bi bilo bolje kad bi postojao neki dentalni centar koji u sklopu ima i zubarsku kirurgiju i ortodonta itd (također da centar ima ugovor sa hzzo-om), jer bi trebala vaditi i jedan zaostali korjen zuba(zub koji me zezao od djetinjstav i svaki put kad bi ga zatvorila i zaplombirala užasno bi bolio i onda ga je ostavljala otvorenim s izlikom da ga liječi jer nije znala što bi s njim, uglavnom uspješno ga je uništila još dok sam imala 13 godina) ali to vađenje ostatka korjena zbog straha od boli odgađam sad već dosta godina ali sam odlučila to konačno riješiti... Zvala sam dentalni centar Jelić na Jarunu ali oni su puni i ne primaju sljedeća dva mejseca nikog novog sa kartonom. Ima li tko ikakve preporuke
Stvarno to nije u redu što rade neki od tih zubari, toliko se stvari mora plaćati, ta moja zubarka nikad nije bila nešto bog zna što... Ali sad je pomahnitala, naplaćuje mi usluge za koje mislim da se ni ne bi trebalo naplaćivati po onome što sam čitala u zakonu i na forumima. Taj zub joj nikako ne mogu oprostiti a kad sam ju pitala da li ćemo riješiavati konačno to vađenje (jer mi nikad nije godinama ništa komentirala za taj propali zub) ona mi je rekla da to ona ne radi već da moram to sama riješit. Pitam ja nju gdje i kako? Kaže mi kod nekog ortodonta pa ja nju pitam jel mi treba uputnica kakva od nje ili sl za to? Ona kaže ne. Umjesto da mi da neko ime, neku preporuku... Htjela sam zamjeniti i još par srebrnih plombi koje imam ali nisam joj dala jer te novce ne želim dat njoj upravo iz svih navedenih razloga.
Sanddy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 03:06   #28
ne kužim zašto ne odete na Stomatološki faks, oni rade sve to besplatno! naravno trebate uputnicu od svog zubara za tamo. ja tamo vadio umnjake
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2011., 09:56   #29
Quote:
elektro_stevo kaže: Pogledaj post
Naime imam 23 god i iz Rijeke sam ..molio bih vas dobre forumase za par dobrih savjeta ako se voljni pomoći ,što bi mi mnogo značilo .
Imam dosta lošu sitaciju sa Zubima i neznam odakle da počmem ...al sam shvatio da želim bit normalna osoba koja se može bez straha smijat...
Koje dobre zubare mi preporucate...i kome i na koji nacin da se obratim nekom oko problem krivih zubi :/ ..Unaprijed vam zahvaljujem ...
Bok, Stevo
izbor 'meštra za zube' je svakako individualan, nekome netko odgovara, nekome ne. Ja bih ti dala par imena pa probaj, nadam se da će ti dovesti zube u red
HZZO zubar - dr. Zaher (nedavno sam se prebacila kod njega na preporuku, no čeka se oko mjesec dana, lokacija: Pehlin - okretište sedmice)
Privatni zubar - dr. Šarunić (centar grada - Užarska, kod njega ide većina mojih frendova i svi ga hvale)
Ortodont - dr. Marelić (Brajda, iznad Zagrada, napisala sam u prvom postu ovog topicsa preporuku, da se ne ponavljam)

U svakom slučaju uvijek ti preporučam da za neki problem ideš po više mišljenja. Tako ćeš nabolje sam odlučiti.
Sretno
DIAbella Loo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 18:17   #30
Zanima me ima li netko iskustva sa stomatolozima u domu zdravlja na Borongaju (Vidrićeva) ili domu zdravlja Pešćenica (Ivanićgradska)?
tzuio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 12:14   #31
Quote:
minaa kaže: Pogledaj post
Molim mišljenje i iskustva- stomatolog dr Mostarac u petrovoradinskoj?

Hvala
Nitko ništa-??????
minaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 18:43   #32
Trebala bi izvadit dva zuba.Moze li mi neko preporucit privatnika u Zagrebu? U Perkovcevoj se ceka predugo.
antonelam1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 21:38   #33
IMED, Selska. Pitaj ih jel mozes na uputnicu, imaju ugovor sa HZZO.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 21:49   #34
Fiziodent 2, rade prek HZZO-a, pitaj svoju socijalnu zubarku da ti da uputnicu.
nana_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 17:25   #35
Torma, hvala. Moze na uputnicu a i brzo su me narucili. Nadam se da ce jednako brzo i bezbolno povaditi zube.
antonelam1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2011., 22:14   #36
Quote:
antonelam1 kaže: Pogledaj post
Torma, hvala. Moze na uputnicu a i brzo su me narucili. Nadam se da ce jednako brzo i bezbolno povaditi zube.
Pretpostavljam da umnjake moras vaditi? Brzo ce izvaditi, ali se oboruzaj tabletama za bolove i to jakim.
LukeZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2011., 22:09   #37
pozdrav, ima tko za preporučiti stomatologa u zagrebu koji mi može ponovo staviti privremenu zamjenu za navlaku? imam onaj metal i sve, samo mi je privremeno punjenje ispalo. ne znam gdje to napraviti u zagrebu, moj je zubar inače u splitu, za mjesec dana bi trebala staviti pravu navlaku, a ne da mi se krezubo hodat po zagrebu dotad. opcije su zubari po cvjetnom, knežiji, srednjacima. hvala, hvala.
psychodramatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2011., 13:37   #38
Svima mogu preporučiti najboljeg stomatologa u Zagrebu, dr Dujmović, radi privatno i preko HZZOa. Konkretan, brz, temeljit, stručan, sve pohvalno
Dadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2011., 02:29   #39
Quote:
psychodramatic kaže: Pogledaj post
pozdrav, ima tko za preporučiti stomatologa u zagrebu koji mi može ponovo staviti privremenu zamjenu za navlaku? imam onaj metal i sve, samo mi je privremeno punjenje ispalo. ne znam gdje to napraviti u zagrebu, moj je zubar inače u splitu, za mjesec dana bi trebala staviti pravu navlaku, a ne da mi se krezubo hodat po zagrebu dotad. opcije su zubari po cvjetnom, knežiji, srednjacima. hvala, hvala.
probaj stomatološki faks
manchild is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2011., 16:48   #40
Ja sam vadila korijen u IMED-u, preko uputnice.. preporučam svakako.
banana boat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:02.