Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2016., 14:08   #61
Awuaman mi je najbolji u traileru.
__________________
Jsi2i2828eudhxbdbjsjwjwnwn2b2bjwiwiwj
Gilmour is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 14:56   #62
Da nisam gledao Suicide Squad trailere, ovo bi djelovalo čak i solidno.
Ovako djeluje blijedo i isforsirano.
BTW, što se Superman stvarno neće "probuditi" za Justice League?
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 15:54   #63
Quote:
walkman800 kaže: Pogledaj post
Da nisam gledao Suicide Squad trailere, ovo bi djelovalo čak i solidno.
Ovako djeluje blijedo i isforsirano.
BTW, što se Superman stvarno neće "probuditi" za Justice League?
Najbolje da to pokažu u traileru
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:30   #64
Pa ne znam , vidim da su 4 u kompi u jednoj sceni,s time da još Aquaman glumi tog petog "hard to get" člana. Da se doda još jedan "hard to get" (Supes) u film, bilo bi previše.
EDIT: čini se da je u filmu. Ajde da mi je vidjet kak će ga ukomponirat.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 16:39   #65
Poster
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 17:26   #66
Trailer izgleda ocajno, bas tipicno holivudski, ali tako valjda mora izgledati.
tidusy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 17:34   #67
Na ovom novom posteru Gadotici uz tu pozu jos samo fali duck face

Aquaman i na posteru i traileru je bas badass.
Jedva cekam njegov standalone film. Samo se bojim da ga James Wan ne usere.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 18:09   #68
Batman odijelo je tamnije nijanse sive nego u BvS. I slažem se, Cyborg izgleda loše.
Garak is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 19:51   #69
Meni osim Cyborga i Flash odjelo mlako izgleda.
Puno mi bolji kostim iz Flash serije na CW.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 20:01   #70
Justice League (2017 & 2019)

No za flasha mi je bilo razumljivo da nece imati(htjeti) slican kostim kao u seriji (iako mi nije cak toliko los koliko sam prvo mislio da ce mi biti), dok ovaj ludi animirani robot lose izgleda, upravo zbog te animiranosti. Ako nisu mogli napraviti kostim za njega, nisu ga trebali ubaciti u film (sve mi jasno, nisu mogli ne ubaciti nekog crnca da ne bi bilo dreke).

Evidentno izgleda (bar u traileru) da je odijelo full animirano i naravno time unistava dozivljaj.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2016., 22:23   #71
Nisam nešto oduševljen, no Teaser je pokazao smo djeliće koji su do sada editirani, vidi se koliko je negativno utjecao BvS pa se cijeli Teaser sastoji od nekakvog "humora".

Flash izgleda bolje nego u onoj seriji, ono je jeftini kožnjak, a Cyborg je jos rana faza produkcije, stignu ga ispeglat jos 100 puta do 11. mjeseca 2017.
Corvus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 09:55   #72
Nakon ovog "teasera" nebih se čudio da odgode film da ga dodatno ispoliraju.
Osim Batflecka sve ostalo izgleda kao da je za seriju nego 200 milion dolar film.
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 11:45   #73
meni flash izgleda odlično, i oni efekti munja oko njega i sl. (Speedforce), kostim bolji nego u seriji, malo "robotskiji", batfleck je batfleck, aquaman izgleda zanimljivo, ww je ww, čekamo supermana. slažem se da cyborg izgleda loše, ali vjerojatno jer je film tek u preprodukciji sa par snimljenih scena. kao što netko reče film izlazi tek za godinu ipo, do tad će prepimpat taj cgi i slično još 100 puta.
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 12:48   #74
"Izgleda bolje od jeftine serije" nije veliki argument. Može se to bolje.
Mislim, ne velim da neće bolje, samo komentiram da bi trebalo takav film.
dobrimag is online now  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 15:46   #75
Quote:
Corvus kaže: Pogledaj post
Flash izgleda bolje nego u onoj seriji, ono je jeftini kožnjak
Kako kome.
Meni je bolje vidjeti koznjak (na koji smo vec svi ionako navikli koji pratimo DC serije na CW) nego ovo power ranger odjelo.

Quote:
dobrimag kaže: Pogledaj post
Nakon ovog "teasera" nebih se čudio da odgode film da ga dodatno ispoliraju.
Osim Batflecka sve ostalo izgleda kao da je za seriju nego 200 milion dolar film.
Zapravo, ovo sa ComicCona je footage, a to je samo preview onoga cega su do sada snimili.
Daleko je to jos od definicije trailera, a pogotovo prvog sluzbenog trailera. Ima jos preko godinu dana do izlaska filma.

Film ce bit definitivno jos ispoliran, tak da vjerujem da ce i Cyborg u konacnici izgledat bolje.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 16:02   #76
Quote:
*Hades* kaže: Pogledaj post
Zapravo, ovo sa ComicCona je footage, a to je samo preview onoga cega su do sada snimili.
Daleko je to jos od definicije trailera, a pogotovo prvog sluzbenog trailera. Ima jos preko godinu dana do izlaska filma.

Film ce bit definitivno jos ispoliran, tak da vjerujem da ce i Cyborg u konacnici izgledat bolje.
Mrsko mi ga je spomenuti, ali Nolanov TDKR je pustio teaser oko godinu dana prije izlaska filma - i stvarno su ti prošli trnci gledajući ga, znao si da će bit filmčina (malo smo znali što nas je stvarno dočekalo, no nvm).
Za ovo stvarno ne osjećam nikakvo uzbuđenje, dobro je rekao jedan forumaš, kao skuplja serija.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 16:34   #77
joj neće valjda opet počet priča o tome kako je TDKR smeće i slično...

speaking of.. glavni negativac je SteppenWolf?
saiyadjin is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 16:53   #78
Quote:
saiyadjin kaže: Pogledaj post
joj neće valjda opet počet priča o tome kako je TDKR smeće i slično...

speaking of.. glavni negativac je SteppenWolf?
Relativno je,apsolutno nije.

Taj gl. negativac mi je besmislen, slabiji od Doomsdayja, a ko fol treba 5 superheroja da ga svladaju
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 18:23   #79
Pa nema kao supermana, ostali su samo "ljudi", a koliko sam skuzio biti ce onaj glavni negativac , sada sam zaboravio kak se zove lik(onaj plavi lik, omega?), koji ce vjerojatno prvo poslat Wolfa u kontrolnu misiju.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 19:15   #80
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Pa nema kao supermana, ostali su samo "ljudi", a koliko sam skuzio biti ce onaj glavni negativac , sada sam zaboravio kak se zove lik(onaj plavi lik, omega?), koji ce vjerojatno prvo poslat Wolfa u kontrolnu misiju.
To je Darkseid na koga mislis.
Da, Darkseid bi trebao bit u JL part 2.

Za part 1 se prije suskalo kako bi bio Brainiac.
*Hades* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:54.