Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2013., 18:14   #81
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Kako znam je l uređaj moderan digitalan.. npr. Lauc u Ilici imaju RTG već "sto godina" kako znam je l stroj star, nov.. ako netko ima preporuku može i na pm.. hvala..
Kažeš da želiš snimiti digitalni ortopan (ako ti sami ne ponude, a vrlo vjerojatno hoće)
Ivana2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 19:25   #82
Ali ako je jedan zub u pitanju onda je ortopan suvišan.. hvala na savjetu, svejedeno..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2013., 22:29   #83
kod zubnog rendgena, jel treba poskidati sve metale sa glave, naušnice, ukosnice, lančić i to ? .
talisman is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 14:41   #84
Da
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2013., 18:59   #85
Quote:
Hard Candy kaže: Pogledaj post
Ali ako je jedan zub u pitanju onda je ortopan suvišan.. hvala na savjetu, svejedeno..
Možeš slikat samo taj jedan zubić
Ivana2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 16:43   #86
pozdrav. bio sam raditi ortopan u x-dentu, a prije mene je bila neka gospođa.
nakon što sam izšao van uočio sam da je ostao njena godina rođenja 1950. na mojem snimku. zanima me postavlja li se količina zračenja prema tim godinama i je li me što više ozračilo, te koliko uopće zrači taj digitalni rtg jer me poslije bolila glava?
i još nešto, posebno sam naglasio teti da imam problema sa štitanjačom, na što je ona rekla kao da se ne brinem, i stavila mi je onaj standardni prsluk koji je nije pokrivao.
medvjed brundo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2013., 19:37   #87
Godine nemaju veze s dozom zracenja, niti vas je glava bolila od toga. Moderni digitalni ortopan ima minimalno i vrlo usmjereno zracenje, ne morate se bojati
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2013., 20:38   #88
Quote:
frkalo kaže: Pogledaj post
trebam pomoc,
bole me zubi , na momente se mijenjaju, sad ovaj sad onaj, ali sv ena desnoj strani
pa me boli uho , mislim da je sve to povezano
zubi mi izgledaju ok, svi u redu ja bi da slikam
pa me zanima
jel se moze na slici vidjeti problem zasto me boli ?
koliko to kosta privatno ?
dali se moze slikat zub po zub ? ili je najbolje vilica
koja je razlika u cijeni
hvala
zanima me što je na kraju bilo kada si slikala zube?,jer imam slični problem
ANABELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 08:56   #89
jedan savjet trebam;koliko je opasno ići na rtg vratne kralježnice I slikat zube u razmaku od 2 dana?
ANABELA is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2013., 12:15   #90
jednako kao i voziti auto
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 09:42   #91
Preporuka za "socijalni" ortopan u južnom dijelu Zagreba ili prema centru?
Išla bih na uputnicu pa me zanima i jel se treba naručivati ako se slikam u domu zdravlja?
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 12:45   #92
Evo da sama sebi odgovorim.
Rekli mi telefonski za Runjaninovu da ne treba naručivanje (na uputnicu!), rade pon, sri, pet 8-12
ut, čet 14-18
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2013., 15:28   #93
Quote:
peronja kaže: Pogledaj post
Evo da sama sebi odgovorim.
Rekli mi telefonski za Runjaninovu da ne treba naručivanje (na uputnicu!), rade pon, sri, pet 8-12
ut, čet 14-18
Ne treba naručivanje ni za Laginjinu.
nana_22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.06.2013., 22:33   #94
Da li je netko u zadnje vrijeme radio rendgen u Grižanskoj? Da li se treba naručiti i do kada rade?
crofis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2013., 23:28   #95
Ortopan Zg

Pozdrav,

zanimaju me lokacije u Zg i procedura, je li potrebno naručiti se ili se sve obavi na licu mjesta? Također me zanima i cijena. I je li potrebno skinuti piercing? Hvala puno
sarlatan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2013., 09:30   #96
X-dent
Lauc
dentix
Multy ray
ima ih gomilu
Potrebno je skinuti piercing, nema naručivanja, dođeš i obaviš
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 14:28   #97
imam jedno malčice čudno pitanje..zar se ortopanom može vidjeti i broj otkucaja srca?? kaže mi lik nakon ortopana: srce vam jako lupa..ono wtf?
cartier1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2013., 22:04   #98
Quote:
cartier1 kaže: Pogledaj post
imam jedno malčice čudno pitanje..zar se ortopanom može vidjeti i broj otkucaja srca?? kaže mi lik nakon ortopana: srce vam jako lupa..ono wtf?
Ne može
Ivana2711 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2013., 16:21   #99
Quote:
Jujigatame kaže: Pogledaj post
za štitnjaču dobiješ zaštitu. Inaće solo slikica, moderna digitalna, vrlo malo zrači, tipa kao da si na suncu na plaži 2 sata ili tako nešto...
Imam hipotireozu i nisam ništa spominjala, ali u Laucu sam dobila samo pregaču
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2013., 10:09   #100
Znaju što rade bez brige
__________________
"Our gratest glory doesnt consist in not falling, but in rising every time we fall" J.Kano, founder of Judo
"Mozda je nerazumno ocekivati od ljudskih bica da budu razumna." Robbins, Osnove patologije
Juji is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:16.