Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.01.2015., 12:35   #21
Uglavnom mislim da se jedan direktor ne bi trebao tako ponašati pogotovo pred potencijalnim kandidatom ili barem ne dozvoliti da taj kandidat vidi njegovu nesposobnost odluke,ipak je on direktor i naravno da me više nisu zvali da me obavijeste da sam ispala u 3 krugu.Moj zaključak je da je taj Ciglenečki napuhanko koji ne zna svoj posao a i nema tri čiste da kaže ne dolazite u obzir tako da mislim da je ta firma banana a i zbog toga što su im oglasi stalno na Moj posao,odmah vidiš da s njima nešto ne štima
ksenasan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2015., 09:57   #22
Evo opet oglasi u Conty-u za 4 posla.
Ili fakat nemogu naći prave ljude ili su tak loši poslodavci da svi bježe od njih.
Rade valjda samo oni koji nemaju drugog izbora.
dak0001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2015., 10:17   #23
Quote:
Bubimir hmmm kaže: Pogledaj post
Pratim već 6 mjeseci oglase za posao i taj Conty konstantno nekoga traži. Već je to znak da ih treba izbjegavati. Ne može jedna ozbiljna tvrtka davati oglase za ista radna mjesta svaki mjesec. :asshole:
Konačno netko normalan ovdje.
Upravo moje riječi također. Ljudi, pratite oglase. Svaki dan visim na MojPosao.hr i već u malom prstu znam koje firme su ok a koje nisu. Conty ima oglase non stop. NON STOP. Iste. To nikad nije dobar znak.
Webeto is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 09:57   #24
Pozdrav, Ovak kaj se tice conty-a, nisam radio kod njih, ali suradujemo sa njima pa znam da u zadnje tri godine nije isti dostavljac dosao po robu.Isto tako poznajem par ljudi koji su radili u conty-u i sve kaj je napisano povise stoji... Uostalom kad netko trazi lljude za iste poslove svako malo znaci da nije bas dobro
ekeGlava is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2015., 16:31   #25
Divota, upravo me zvali za razgovor u ponedjeljak, ali ne za Zagreb već za Rijeku. Iskreno, nemam izbora, raditi moram, a i ne mogu se pohvaliti da su prijašnji poslodavci unatrag 3 godine bili divni i bajni.
Tješim se da su ovdje malo normalniji?!
VasillisaM is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2015., 16:43   #26
Ja sam bio na razgovoru s direktoricom koja je bila skroz zadovoljna i obecala slanje na obuku bla bla ,i onda su me pozvali na razgovor s voditeljem pogona koji me nije ni saslusao
4084900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 16:59   #27
Ako vam je drago Vaše zdravlje bolje vam je da ste na burzi. Dovoljno sam dugo tamo radio da mogu reći da je klima

totalno nezdrava . Konstantna vrijeđanja od direktora , omalovažavanja i maltretiranja u svim mogučim oblicima .

Stalno se vrte oglasi za posao a razlog je što ljudi stalno odlaze jer ne mogu trpiti uvrede i ostala sr..a koja im se

serviraju. Ukratko ako ste mazohista ----idealna firma za vas
grunf2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2015., 17:38   #28
Conty plus

Zanimljivi komentari! Radila sam u toj tvrtki, otišla na bolju plaću - i požalila. Da mogu, vratila bi se.Još komuniciram s ljudima koji tamo rade, i znam da su u zadnjih 6 godina zaposlili 100 novih ljudi.
Pametnome dosta!
maca21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2015., 21:51   #29
Dakle o firmi Conty Plus - Lučko

Ovo je samo "moje" dozivljavanje ove firme.
Darkec tj. direktor: Način izražavanja: joj vi ste u kurcu....ma kaj vi znate....on je glup...kaj kurac...ja sam uvijek u pravu....ma on je debil kaj on zna....itd itd....dođeš u ured...čekaš u redu da riješiš to što imaš i čekaš i čekaš...min...pola sata....ako nije gužva....i kad dodješ na red...slijedi..."ma ne...vi ste u kurcu....pa kaj je vama.....stavite to tak i tak..." nakon toga opet slijedi čekanje da dođeš na red i riješiš to...inače u svim normalnim firmama takve stvari ili riješavaš sam ili riješiš u 10 min....ovdje bez njegovog potpisa ne možeš ništa....jer si? U kurcu....(njegov riječnik svakodnevni). Ako napraviš kako je on rekao...a danas baš se predomisli....ne brini...opet si u kurcu!
On sve zna i uvijek je u pravu! (koji seljo)

Tanja (vlasnica)
ah teško....jakooooo teško....za opisat....uglavnom..dođeš kod nje u ured...nema čekanja....ali što god napravio nije to dobro...i stojiš i slušaš bukvicu....

Da ne duljim....ah skoro smo zaboravili sina...(od Tanje) NIKOLA

Sv. Nikola.... voditelj odjela Inženjeringa...wtf
S vremenom je nešto naučio...ali Niđo....daleko...dalekoooooo si još....
Ukratko...hoće biti Darkec...ali ne ideeeeeeee.... pa trenira na radnicima....
pametnom dosta...

Dakle: ono bitno!
PLaća: na račun dobiješ oko cca 3800,00 u prvom dijelu pa u drugom ostatak od 200-500 kn...kako tko...dio na ruke se dobije u idućem mjesecu i to je isto od cca..20,00 kn(slovima:dvadeset) pa do 400..500..kako tko.. ali okvirno plaća se vrti od 4000-5000...

Radno vrijeme: svaki dan od 08:00-16:30 -tu je valjda pola sata za gablec, pa ćemu da ti je to u 8 radnih sati kada možeš radit 8 i pola...mislim logično! Obavezne su dvije radne subote u mjesecu! Bez obzira koliko imaš radnih sati plaća je uvijek ista!
Napomena: ako se digneš točno u 16:30 i krećeš prema doma...svi ostali se pitaju: hej kuda će on...pa Darkecu se moramo uvlačit pa ćemo ostat barem do 17:00 ili duže...i naravno ako odeš i Darkec vidi..idući dan si pogodi:......u kurcuuuuuu!
Proizvodnja: plaća....za kur....ako što zajebeš skine ti s plaće....ali dobar dio u svemu tome je da misle na vaše zdravlje pa umjesto da ideš autom...ideš biciklom (jer nemaš za gorivo)...
Radi se u dvije prijavljene smjene...i naravno treća neprijavljena (ovo niste čuli od mene) i naravno "nije" istina!

Razgovori za posao su svaki tjedan..doslovno....nisu više na mjesečnoj bazi nego na tjednoj!
Svaki dan 2..3...čovjeka odu...od skladišta..proizvodnje....komercijale...nabave itd....i dođu novi...i tako ukrug....

Sumarum:

Totalno nezdrava firma...konstantno maltretiranje i vrijeđanje od direktora i direktorice tj vlasnice...omaložavanja konstantno...samo i ako nemate za kruh...prihvatite posao u Conty Plus, Karlovačka 100, Lučko.
Izbjegavajte i imat ćete puno zdraviji život!

ALI OVO JE SAMO MOJE MIŠLJENJE....temeljeno na iskustvu u Conty-u!
Nikad ali nikad više, pa da nemam za kruh....ne radim u toj firmi...

:Sve sličnosti sa svim mogućim sličnostima su skroz slučajne:
darkociglic is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 06:38   #30
Quote:
maca21 kaže: Pogledaj post
Zanimljivi komentari! Radila sam u toj tvrtki, otišla na bolju plaću - i požalila. Da mogu, vratila bi se.Još komuniciram s ljudima koji tamo rade, i znam da su u zadnjih 6 godina zaposlili 100 novih ljudi.
Pametnome dosta!
Evo maco, možeš se vratiti. Vidiš da čovjek kaže da imaju svaki tjedan razgovore.
Zašto imam feeling da je maca Darkec ili Nikola ?
IvekZagreb is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 20:28   #31
Conty + plus

Conty plus pokušavao sam davne 2008god..razgovor sa direktorom ok ali plaća slaba tada cca 3500kn..ok..2009godine je pričao o školovanju i da jezik plaća..pa ako odeš moraš vratit..Profa sa fakulteta je reko izbjegavaj taj +Conty..ili ti Conty+ oni izrabljuju...i svi kolege su mi rekli bježi od tamo..
ali ono reko nemaš posla pa ideš i tako svake godine imaju po dva tri natječaja...neznam možda je voditeljima ok..inaće dirketorica je jako važna puši na cigaršpic..prvi put prošao a onda drugi krug nula..2010god.
Da ne govorim da do dans bio preko 8puta kod njih...posla nema radi se nešto honorarno ali to bezveze..nakraju shvatite da je gubljenje vremena goriva..
svim prijevozinim sredstvima sam išao...ćak me camo vozio jednom..
kolega dolazio...i motorom sam zadnji put bio...
potrošio sam valjda 100eura što sam dolazio tamo bolje da sam otišao
u kino ili na bazen... neznam oni gledaju sebe i samo sebe..
tu siću od plaće daju onima za koje ocijene da će ih moći tako je to kod nas.... sve može ali Conty više nikad..
Neznam dal netko može reći koja je plaća za komercijalista i ingera dt...
Tu se ljudi mjenjaju kao na traci...
puckodecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2015., 20:49   #32
Question

Quote:
IvekZagreb kaže: Pogledaj post
Evo maco, možeš se vratiti. Vidiš da čovjek kaže da imaju svaki tjedan razgovore.
Zašto imam feeling da je maca Darkec ili Nikola ?
to neka provokatorica....
puckodecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2015., 21:07   #33
Thumbs down Conty=Šrot

Quote:
ksenasan kaže: Pogledaj post
Evo ja sam prije tjedan i pol bila u contyu na 3 krugu razgovora,mogu samo primjetiti da je još uvijek istina da su na lošem glasu.Nakon što sam prošla kod direktorice u prvom krugu i isto tako u drugom gdje su bili jako zadovoljni sa mnom i rekli da ću sa direktorom dogovoriti plaću da bi me taj isti direktor otfikario odmahujući rukom-totalno neprofesionalno nakon što sam pola sata čekala da završi razgovor.Dakle rekao mi je da kako da on sad zna koliko ja znam i da ne zna te da će vidjeti i kao ima on još kandidata i da će javiti i sve to odmahujući rukom tako da sam shvatila da sam nepoželjna iako ne znam zašto.Ako te interesira koliko znam ili ne znam onda pitaš

Tako je i meni bilo prije više godina prođeš prvi krug,pa drugi kod direktorice.Angažirali su tad agenciju da vrši razgovore umjesto njih samo tada. Naravno u firmi gdje sam radio imali smo baš tada ispit zaštite na radu.
Ugovor mi izlazio za 5dana..pa reko glupo da idem sad tam..a bude nulanisam pogriješio ionak nebi dobio posao..Ali ovdje mi nisu produžili....jel sam se zamjerio voditelju koji debil žešći...inaće nije za žalit..radiš ko rob..poslje 17h nije ti do ničega...katastrofa...
Netrebaju oni nikoga
puckodecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2015., 22:07   #34
eto,sreca da su me odjebali
4084900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 00:47   #35
I ja sam vidjela oglas, visim na svim portalima za poslove i ne provjeravam baš informacije o tvrtkama na forumu, ali sam evo za ovu prvi puta odlučila malo progooglati, ženska intuicija ili što... Iako sam pomislila- pa ne može biti gore od ove gdje nisam dobila plaću od 10.mj prošle godine. Ali ok, hvala na svim ovim informacijama- opet ponor firma...
duuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2015., 23:07   #36
Poznajem ekipu iz Contya i povremeno sam njihovoh kupac, a nekada sam i nešto radio s njima. Tamo ima jako dobre ekipe koja odlično funkcionira i znam da su uvijek stali iza onoga što smo se dogvorili.
Naravno u poslu uvijek ima crnog i bjelog, ali ja sam doživio daleko više bjelog!!!
Inače imaju odličan asortiman iverice, možda i najbolji na tržištu.
Hladanvjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2015., 20:34   #37
Ha, ha, ha čitam i smijem se...jedan od rijetkih direktora koji ima svoj forum...ha, ha, ha. Nikad, ali nikad ta firma neće ići dovoljno naprijed jer ima za direktora tupog i glupog čovjeka koji misli da sve zna i koji misli da je jedan i jedini. Ma čovječe pusti ljude da rade svoj posao kako znaju, a ne da im stalno visiš za vratom i vrijeđaš ih zato što misliš da je to trebalo učiniti na drugi način.
Iskusio sam rad u toj firmi i jedino što mogu reći da ne mogu vjerovati da postoji nešto takvo, ali sam sretan jer sam u toj firmi sreo i upoznao mnogo dobrih i kvalitetnih ljudi i radnika koji samo čekaju neku drugu priliku pa da odu od tamo (ali on to ne prepoznaje jer je on najbitniji). Nažalost, ljudi nemaju gdje raditi pa budu prisiljeni tamo raditi.
A sad što se tiče gornjeg posta, čini mi se kao plaćeni članak iz njegove kuhinje...bio sam tamo i neću komentirati kvalitetu robe.
Eto toliko, neću više jer svaka riječ je suvišna...ljudi pa to treba doživjeti, kako je to sve u kurcu, ha, ha, ha...
Cigletina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2016., 22:43   #38
Banana frima

Cigletina...radio si tamo pa znaš sve iz prve ruke..

ljudi nažalost moraju živjet i jesti...nisu svi dobili neke pare ili ima palo negdje pa to troše i nemoraju delat...... osim toga školuješ se i učiš da jednog dana normalno radiš...živiš a ne da te neko izrabljuje...
Možda ćak i plaća nekima nije toliko presudna..koliko odnosi...
mogu samo reći da svaka čast ljudim koji tamo rade i imaju čelične živce da trpe tog čovjeka...

žao mi je vremena od te krize glupe što sam išao knjima..kad je gorilo banka me tlačila..pozvimima..kredit.minus..On neda posao..kao natječaj je gotov..pa opet novi..pa opet ništa...ali snalažiš se...radiš nešto...i tako rješiš svoje dugove i bez njegove pomoći.... idemo dalje ali ne više ovdje.. dosta je bilo jada i bijede.....
puckodecko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2016., 10:38   #39
Quote:
darkociglic kaže: Pogledaj post
Dakle o firmi Conty Plus - Lučko

Ovo je samo "moje" dozivljavanje ove firme.
Darkec tj. direktor: Način izražavanja: joj vi ste u kurcu....ma kaj vi znate....on je glup...kaj kurac...ja sam uvijek u pravu....ma on je debil kaj on zna....itd itd....dođeš u ured...čekaš u redu da riješiš to što imaš i čekaš i čekaš...min...pola sata....ako nije gužva....i kad dodješ na red...slijedi..."ma ne...vi ste u kurcu....pa kaj je vama.....stavite to tak i tak..." nakon toga opet slijedi čekanje da dođeš na red i riješiš to...inače u svim normalnim firmama takve stvari ili riješavaš sam ili riješiš u 10 min....ovdje bez njegovog potpisa ne možeš ništa....jer si? U kurcu....(njegov riječnik svakodnevni). Ako napraviš kako je on rekao...a danas baš se predomisli....ne brini...opet si u kurcu!
On sve zna i uvijek je u pravu! (koji seljo)

Tanja (vlasnica)
ah teško....jakooooo teško....za opisat....uglavnom..dođeš kod nje u ured...nema čekanja....ali što god napravio nije to dobro...i stojiš i slušaš bukvicu....

Da ne duljim....ah skoro smo zaboravili sina...(od Tanje) NIKOLA

Sv. Nikola.... voditelj odjela Inženjeringa...wtf
S vremenom je nešto naučio...ali Niđo....daleko...dalekoooooo si još....
Ukratko...hoće biti Darkec...ali ne ideeeeeeee.... pa trenira na radnicima....
pametnom dosta...

Dakle: ono bitno!
PLaća: na račun dobiješ oko cca 3800,00 u prvom dijelu pa u drugom ostatak od 200-500 kn...kako tko...dio na ruke se dobije u idućem mjesecu i to je isto od cca..20,00 kn(slovima:dvadeset) pa do 400..500..kako tko.. ali okvirno plaća se vrti od 4000-5000...

Radno vrijeme: svaki dan od 08:00-16:30 -tu je valjda pola sata za gablec, pa ćemu da ti je to u 8 radnih sati kada možeš radit 8 i pola...mislim logično! Obavezne su dvije radne subote u mjesecu! Bez obzira koliko imaš radnih sati plaća je uvijek ista!
Napomena: ako se digneš točno u 16:30 i krećeš prema doma...svi ostali se pitaju: hej kuda će on...pa Darkecu se moramo uvlačit pa ćemo ostat barem do 17:00 ili duže...i naravno ako odeš i Darkec vidi..idući dan si pogodi:......u kurcuuuuuu!
Proizvodnja: plaća....za kur....ako što zajebeš skine ti s plaće....ali dobar dio u svemu tome je da misle na vaše zdravlje pa umjesto da ideš autom...ideš biciklom (jer nemaš za gorivo)...
Radi se u dvije prijavljene smjene...i naravno treća neprijavljena (ovo niste čuli od mene) i naravno "nije" istina!

Razgovori za posao su svaki tjedan..doslovno....nisu više na mjesečnoj bazi nego na tjednoj!
Svaki dan 2..3...čovjeka odu...od skladišta..proizvodnje....komercijale...nabave itd....i dođu novi...i tako ukrug....

Sumarum:

Totalno nezdrava firma...konstantno maltretiranje i vrijeđanje od direktora i direktorice tj vlasnice...omaložavanja konstantno...samo i ako nemate za kruh...prihvatite posao u Conty Plus, Karlovačka 100, Lučko.
Izbjegavajte i imat ćete puno zdraviji život!

ALI OVO JE SAMO MOJE MIŠLJENJE....temeljeno na iskustvu u Conty-u!
Nikad ali nikad više, pa da nemam za kruh....ne radim u toj firmi...

:Sve sličnosti sa svim mogućim sličnostima su skroz slučajne:

Sve istina: bila, radila, pobjegla još davno prije.
Svi smo bili nesretni, na posao dolazili sa mukom, na poslu ostajali do ne znam kad. Darko iskompleksirani pjetao koji nije čuo za kućni odgoj i direktorica Lukačević, stojim, hvatam riječi kojima bih ju dočarala..ali sve što mi dolazi pred oči (uši) je neurotično vrištanje. Najbolje bi bilo kad bi ona zaurlala iz svoje sobe, a mi bi se svi doslovno ukočili od straha jer nismo odmah mogli razaznati koga to zove. Strašno. Imala sam noćne more.
*Cranberry* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2016., 03:19   #40
Nadriumjetnici!

-najjača skupina na svijetu.!!!

Odradili su mi proizvodnju predobro, bolje od svih nadristolara!! A sve džabe!!


Živjeli CONTY!!!:


Pustite ove koke koje setaju po Vašem dvorištu ko muhe bez glave
Hladanvjetar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:08.