Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.10.2015., 12:58   #81
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
evo ispunjava se Aloisovo :

A tada veliki broj stranaca dolazi u državu.

I to baš nach DEUTSCHLAND!

Hajde sada vi koji ste ovdje umovali kako je Irlmaier šarlatan,lažac itd itd.
a čovjek još 1959 otišao na onaj svijet...
Evo nije prošlo ni par mjeseci...od otvaranja teme.

A sada slijedi:

Vlada (vladat će)visoka inflacija
Novac gubi sve više na vrijednosti
Čekaj, taj prezent (VLADA visoka inflacija, novac sve više gubi na vrednosti) je opis stanja u Nemačkoj upravo u vreme kad je on živeo.
E sad, budući da je rođen u 19. veku, a umro 1959. mene zanima da li je predvideo i upozorio narod na hitlera i drugi svetski rat?
Da li ih je upozorio na to da bi pobeda hitlera značila propast dotadašnjeg morala i običaja?
Dalaj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 13:05   #82
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Sljedeći korak - visoka inflacija i gubitak vrijednosti novca je već polako počeo aferom oko Volkswagenove afere sa lažiranjem eko testova. Pad vrijednosti dionica je ogroman. Netko će reći pa to je samo jedna firma ali zaboravlja da su uz VW usko vezane na tisuće njemačkih i europskih kooperanata i smanjivanjem obima proizvodnje u VW-u ( koje će zbog kazne sigurno doći) trpit će cijelo europsko gospodarstvo. Najnovije vijesti govore da je i BMW lažirao testove što dovodi do jasne pretpostavke da je sve to planirani napad na njemačku a samim time i europsku ekonomiju.
U kombinaciji sa padom kineskog dioničkog tržišta ovo se može pretvoriti vrlo brzo u globalni problem tj. novi val globalne recesije a samim time nastupa i inflacija.
Da se ne ponavljam,pročitaj ovaj moj post na drugoj temi https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...7&postcount=43
dakle može se već nazrijeti što bi dovelo do revolucije.
Tko će započeti migranti ili starosjedioci...ne znam
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 13:20   #83
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
Zanima me ovo "kao nikad pre".
Prelazak (često veoma nasilan) sa paganstva na hrišćanstvo je bilo najmasovnije "otpadanje od vere" svojih predaka u istoriji čovečanstva.
Ujedno je to bilo najmasovnije propadanje dotadašnjih običaja i morala.


Šta bi onda značilo "kao nikad pre"?
I na koju veru taj misli?

Koje je on vere?
Bio je katolik.
Ako si se već zalijepila na moj prevod teksta,onda pročitaj i dio u originalu i moje mišljenje ,radi čega je i korišten,pa ako mu ti nađeš neko drugo tumačenje,samo izvoli.
Također sve rasprave o došljacima(strancima)što sam čvrsto uvjerena ne odnose se na gastarbeitere,čiji je priliv počeo,osobito s jugo područja koncem 60-tih,a Irlmeier je 1955 izrekao svoje proračanstvo,također se ne odnose ni na strance engleze,francuze ii ruse,koju su raspodjelili državu u kantone,po porazu nijemaca 1945,te tamo imali svoje baze ,jer on je bio svjedok toga.Ovakav nagli i masovni priliv stranaca kao nikada prije,opisuje upravo ovo što se događa.

Osim toga pročitaj cijelu temu,dakle sve postove,pa ćeš uočiti da se o gastarbeiterima već pisalo.
PS,a najbolje pročitaj kompletna proročanstva u originalu ,pa im daj značenje i tumačenje koje god želiš.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 13:28   #84
Nisi odreagovala na ovaj bitan deo:

Quote:
Prelazak (često veoma nasilan) sa paganstva na hrišćanstvo je bilo najmasovnije "otpadanje od vere" svojih predaka u istoriji čovečanstva.
Ujedno je to bilo najmasovnije propadanje dotadašnjih običaja i morala.


Šta bi onda značilo "kao nikad pre"?
Dalaj Sanja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2015., 13:35   #85
Quote:
Dalaj Sanja kaže: Pogledaj post
Nisi odreagovala na ovaj bitan deo:
https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=3559
Nažalost u popriličnom kaosu,koji vlada uslijed cijele situacije,prebacuju se neke teme s jedne na drugu,te je tako došlo do toga da se moje objašnjenje nalazi na drugoj temi.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2015., 21:11   #86
.

Evo kako budućnost vide austrijski i nemački vidovnjaci i profeti.

Alojz Irlmajer (Alois Irlmaier) U knjizi : – „ Jedan čovek govori, šta vidi „ (1950) kaže: „ Rat počinje napadom Amerike na Iran !


Ne znam kako su dosli do ove uvodne recenice, da li su dodali ili sto, fakat ne kuzim.

http://www.akademediasrbija.com/inde...iles&Itemid=61

i dalje...

Na glavnu komandu će odozgo baciti nešto, vidim pored jednu crkvu na jednom brdu čiji oltar gleda na sever, vidim kako crkva gori.

Jugoistočna Bavarska će biti poštedjena , jer će je zaštiti ljubav Gospe od Altetingena ( Frau von Altötting) koja će sve pokriti svojim velom. Tu neće niko doći . Samo će gradjani doći na zemlju kod seljaka i izvesti stoku iz štala, koja je ostala od onih seljaka koji su otišli od svojih kuća.
Oni će tu raditi i pomagati i drugim seljacima, koji nemaju dovoljno ruku za rad.

“Vidim tri velika grada koji će propasti . Jedan na jugu će propasti u blato (Venecija ?), drugi na severu će biti potopljen, a treći je preko vode. Grad sa velikim gvozdenim tornjem (Pariz) će biti razoren , i neki tamošnji ljudi će ga zapaliti . U zemlji čizme (Italija) će izbiti jedna revolucija . Ja verujem da je to jedan verski rat, zato što će mnogi vernici biti ubijeni . Iza Pape vidim jedan krvavi nož . Malo će ih preživeti od onih koji ne budu pobegli. Papa će se preobučen izvući i otići preko vode. Posle jednog vremena će se vratiti nazad, kada opet zavlada red.


Isto na stranici spominju proročanstvo vidovitog seljaka Volfganga Johana Beka (Wolfgang Johannes Bekh 1939 iz Kremsa - Austrija), zanimljico stivo.

http://www.bibliotecapleyades.net/pr...fecia01c3b.htm
Private spice is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 15:05   #87
https://en.wikipedia.org/wiki/Pegida

Prvi korak prema revoluciji u Njemačkoj?

Najprije dolazi blagostanje kao još nikada.
Tada slijedi odpadništvo od vjere kao nikada prije.
Nakon toga kao nikad prije propast običaja i morala.
A tada veliki broj stranaca dolazi u državu.
Vlada (vladat će)visoka inflacija
Novac gubi sve više na vrijednosti
Skoro nakon toga slijedi revolucija
a tada Rusi će napasti Njemačku na putu prema Zapadu.Za samo 48 sati biti će na obali Rajne.li to prvi korak prema revoluciji u Njemačkoj?
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2015., 19:05   #88
Ustat će mnogi lažni proroci i mnoge zavesti.

Matej 24,11

Čuvajte se lažnih proroka koji dolaze k vama u ovčjem odijelu, a iznutra su vuci grabežljivi.

Matej 7,15
Shy-Ning is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 08:29   #89
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
https://en.wikipedia.org/wiki/Pegida

Prvi korak prema revoluciji u Njemačkoj?

Najprije dolazi blagostanje kao još nikada.
Tada slijedi odpadništvo od vjere kao nikada prije.
Nakon toga kao nikad prije propast običaja i morala.
A tada veliki broj stranaca dolazi u državu.
Vlada (vladat će)visoka inflacija
Novac gubi sve više na vrijednosti
Skoro nakon toga slijedi revolucija
a tada Rusi će napasti Njemačku na putu prema Zapadu.Za samo 48 sati biti će na obali Rajne.li to prvi korak prema revoluciji u Njemačkoj?
Ocito je da ce revolucija nastati od domaceg stanovnista.
Private spice is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 01:50   #90
Vidovnjaci

Ljudi koji vjeruju u vidovnjake
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 13:47   #91
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Vidovnjaci

Ljudi koji vjeruju u vidovnjake


...jako nam je drago,da si potrošio svoje dragocjeno vrijeme da nam saopčiš tvoje relevantno mišljenje...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2015., 15:27   #92
Quote:
amary kaže: Pogledaj post


...jako nam je drago,da si potrošio svoje dragocjeno vrijeme da nam saopčiš tvoje relevantno mišljenje...
Zbog čega misliš da je baš tvoje relevantno?
Rumata is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2015., 11:05   #93
Quote:
Rumata kaže: Pogledaj post
Zbog čega misliš da je baš tvoje relevantno?
Moje mišljenje potvrđuju realna zbivanja,odgovarajuća Irlmeirovim viđenjem budućnosti.
Uostalom nitko nikoga ne može prisiliti da ne vjeruje ako ne želi vjerovati...
a posljednjih dana zakuhalo i u Alojzovoj domovini..
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 14:12   #94
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Moje mišljenje potvrđuju realna zbivanja,odgovarajuća Irlmeirovim viđenjem budućnosti.
Uostalom nitko nikoga ne može prisiliti da ne vjeruje ako ne želi vjerovati...
a posljednjih dana zakuhalo i u Alojzovoj domovini..
Ja koliko vidim ništa nije predvidio samo lepeta općenito, sve što je naveo se več događalo za njegovog života.

Al hajd ako trebaš u nešto vjerovat' slobodno, samo se nemoj prosipat.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 14:47   #95
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Ja koliko vidim ništa nije predvidio samo lepeta općenito, sve što je naveo se več događalo za njegovog života.

Al hajd ako trebaš u nešto vjerovat' slobodno, samo se nemoj prosipat.
Ma baš tako
Stotine tisuća istočnjaka,arabije i afrike preplavilo je taman od 1945 do 1959 totalno
razorenu njemačku u potrazi za boljim životom... :;lol:
A možda je čovjek 2 milijuna sudetskih nijemaca koje su rusi protjerali sa svog područja(DDR) Alojzu daltonistu ličilo na strance,svi su mu vjerojatmno ličili na crnce,arape itd.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 19:04   #96
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Ma baš tako
Stotine tisuća istočnjaka,arabije i afrike preplavilo je taman od 1945 do 1959 totalno
razorenu njemačku u potrazi za boljim životom... :;lol:
Znaš li ti da se u Njemaćkoj stranci naseljavaju već jedno 50 godina ? Pa koliko je samo Turaka u Njemačkoj. I on je kao nešto predvidio, oh Bože Krajem 50-ih kreće imigracija u Njemačku radi ekonomskog rasta u zapadnoj Njemačkoj.


I uostalom gdje se to izričito spominje odakle su stranci pa da ih možeš poistovjetiti sa današnjom krizom ?? Naravno nigdje, ključ je u tome da se napiše nešto općenito i onda će se naći dovoljno ograničenih da povežu 2 i 2

Smiješne persone koje žele u nešto toliko vjerovati da im se isključi dio mozga zadužen za zdrav razum.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2015., 22:46   #97
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Znaš li ti da se u Njemaćkoj stranci naseljavaju već jedno 50 godina ? Pa koliko je samo Turaka u Njemačkoj. I on je kao nešto predvidio, oh Bože Krajem 50-ih kreće imigracija u Njemačku radi ekonomskog rasta u zapadnoj Njemačkoj.


I uostalom gdje se to izričito spominje odakle su stranci pa da ih možeš poistovjetiti sa današnjom krizom ?? Naravno nigdje, ključ je u tome da se napiše nešto općenito i onda će se naći dovoljno ograničenih da povežu 2 i 2

Smiješne persone koje žele u nešto toliko vjerovati da im se isključi dio mozga zadužen za zdrav razum
.
Pih,ne valja uvijek suditi prema sebi samom..jer nitko zdrava razuma ne bi ni pokušao uvijek ponovno uvjeriti bilo koga da nije u pravu,a istovremeno nametati svoje mišljenje...
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 01:40   #98
Quote:
amary kaže: Pogledaj post
Pih,ne valja uvijek suditi prema sebi samom..jer nitko zdrava razuma ne bi ni pokušao uvijek ponovno uvjeriti bilo koga da nije u pravu,a istovremeno nametati svoje mišljenje...
Ne uvjeravam ja tebe u svoje mišljenje nego u istinu.

Zanimljivo da se nisi dotakla nijednog drugog djela mog posta nego baš tog,

Nego daj mi reci, da li gospodin vidovnjak govori : "U godini Gospodnjoj 2015. bit će ogromna navala stranaca iz Sirije i Iraka radi općeg kaosa na Bliskom istoku ili ne ??

Da li uopće možeš reći da on misli na ovu sada situaciju ako on to ne govori ?

Ja koliko znam već desetljećima traje navala stranaca u Dojč republik

Ajde argumentiraj fino nemoj mi ad hominem prosipat.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 03:18   #99
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Ne uvjeravam ja tebe u svoje mišljenje nego u istinu.

Zanimljivo da se nisi dotakla nijednog drugog djela mog posta nego baš tog,

Nego daj mi reci, da li gospodin vidovnjak govori : "U godini Gospodnjoj 2015. bit će ogromna navala stranaca iz Sirije i Iraka radi općeg kaosa na Bliskom istoku ili ne ??

Da li uopće možeš reći da on misli na ovu sada situaciju ako on to ne govori ?

Ja koliko znam već desetljećima traje navala stranaca u Dojč republik

Ajde argumentiraj fino nemoj mi ad hominem prosipat.
Nema u vjeri ili nevjeri nikakve argumentacije.
Stvari su vrlo jednostavne.
Vjeruješ ili ne vjeruješ u bilo čije i bilo koje proročanstvo.
Ako vjeruješ a znaš na koji način su sva proročanstva pisana,onda možeš o tome raspravljati.
Ako ne vjeruješ,onda niti nemaš nikakvu potrebu o tome raspravjati,tj tvrditi da oni koji vjeruju su ovo ili ono(a osobito podcjenjivati ZDRAVU PAMET, imenovati ih uvijeno ili neuvijeno budalama)tj,jer tebi bi osobno takvo proročanstvo trebalo biti nevažno.Ako ti je nevažno,onda niti ne tražiti nikakve dokaze,kao što su datumi.
Ti se očito nikada nisi potrudio shvatiti princip vidovnjštva ili proročanstva.
Točno vrijeme zbivanja,takvi ljudi vrlo,vrlo rijedko vide.
Njima se događa da im bude dat uvid u događaje.Ako su događaji u dalekoj budučnosti,te ih vidovnjak radi ne prepoznavanja tehnologije,običaja ili svrhe
opiše na način koji mu je u njegovom vremenu moguć,to ne znaći da ih ih nije vidio.
IRLMEIER je to osobno opisao ovako:
Kao da sjedim u lokomotivi nekog vlaka,koji se kreće naprijed i vidim što će se zbivati u budućnosti,ali ne postoje oznake godina ,datum taj i taj...a Nostradamus je budućnost vidio kao spiralu u kojoj su neka vremena,osobito ona kaotična ili opasna za čovječanstvo bila posebno istaknuta.Osobno vjerujem da je on znao u koje stolječe i godinu što pripada,ali radi okolnosti njegovog vremena i njegovog osobnog života,je ta saznanja maskirao.
U Bibliji pak u samom Otkrivenju,autor navodi da mu je anđeo koji mu je prikazao buduća zbivanja,naredio da neka nesmije bilježiti,jer bit će objavljena i očita prije samog događaja..možda zato što ih Ivan čovjek prvog st,n.e. niti nebi mogao opisati..
Postoje i ljudi današnjice koju mogu u potpunosti(VIDOVNJACI) ili djelomično (PREKOGNISTI)vidjeti buduće događaje bilo iz života pojedinaca bilo iz zbivanja cijelog čovječanstva.
Njih je vrlo malo u odnosu na broj ljudi.Zašto neki pojedinci dobivaju saznanja o budućim zbivanjima do danas nije objašnjeno.Teorija kvazi znanstvenih mali milijun.A neznanstvenih još i više.
Šarlatanima koji sebe nazivaju vidovnjacima ili prorocima, se ni broj nezna,tj onima koji svjesno i namjeno lažu i izmišljaju poradi osobne koristi.
Ako ti spadaš u osobe koje ne vjeruju,čemu se onda uopće baviš bilo kakvim i čijim proročanstvom ili viđenjem?
Za tebe i tebi slične treba takva tema biti bez značaja.
A samim time i traženje bilo kakvih po tebi čvrstih dokaza...


.
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 10:00   #100
.

Dnevno na teritorij Grcke stupi preko 7 tisuca izbjeglica. Preko 5 tisuca izbjeglica dnevno prode kroz RH prema Njemackoj. Inflacija nije nastupila nakon 60 ili 70 ili 80 godina proslog stoljeca niti je novac tih desetljeca izgubio na vrijednosti.
Private spice is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:29.