Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2016., 13:55   #61
Quote:
Knorac kaže: Pogledaj post
Dosao sam na probni trening crosfita,
prvo 80%polaznika NE ZNA pravilno vjezbe,trenera boli k.... za pravilno izvodenje. Kad rade zgibove na pod sam pao od smijeha... samo kvantitea i sto brze... kvaliteta i pravilnost igraju... pa nikakvu ulogu...
Po meni ovo je vrsta sporta od koje fizoterapeuti zaraduju sve vise
Volim vjezbati i sam natezem nekom calistehnics smjeru ali cross mi je bas preseravanje kad vidim u dvorani... svi vole bacat utege po podu ko oni profici to ti valjda daje 20% vise snage i ega...

Mislim,dakle nisam
u koji box si iso?
vuxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 18:06   #62
Quote:
M4U kaže: Pogledaj post
Ahmo mi je bio trener, tako da mogu potvrditi tvoje rijeci.





Crossfit je super, ne razumijem zbog cega je toliko ljudi protiv?!


3 godine treniram i zbilja se i osjecam bolje, a i primjecujem pomak u kvaliteti zivota. Mogu vise sjediti, pravilnije hodam, ne uhvati me u ledjima dok nesto tesko nosim. I nikad nisam imao ozljedu koja bi me udaljila s treninga.


E pa tak sam se i ja osjećao.... nakon 6 mjeseci gyma.... i to bez trenera.
Brlj4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2016., 19:56   #63
Quote:
Brlj4 kaže: Pogledaj post
E pa tak sam se i ja osjećao.... nakon 6 mjeseci gyma.... i to bez trenera.
Ne razumijem. Jesam rekao nesto protiv teretane?

Jednostavno ne volim takav nacin vjezbanja, ne odgovara mi. Ipak, totalno bi glupo bilo reci nesto protiv. Svi nacini vjezbanja imaju svoje pozitivne i negativne strane

Drugo, trening uz nadzor trenera je puno kvalitetniji jer mozes pustiti mozak na pasu. Ako nesto sustavno krivo radis, reci ce ti, a i dobijes upute prije samog treninga kako raditi koju vjezbu i na sto paziti. Isto tako, ne moram razmisljati o samom treningu, nego samo dodjem i odradim. Za nekog kome treba fizicka aktivnost zbog sjedilackog nacina zivota, crossfit je sigurno odlican izbor, ma sto tko rekao
M4U is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 09:26   #64
Ok. Zaključak je, Crosfit je za neke dobar, a neke ne. Neki ga vole, drugi ne. Neki puše, neki se drogiraju, neki ne.
Stvar sa pisanjem na forumima je da ljudi iznose svoje subjektivno mišljenje i iskustvo, a oni koji čitaju samo potvrđuju unaprijed formirane ili blago naklonjene stavove. analizirajte sami sebe. Nema tu pretjerano stručnih argumenata i ne formira se mišljenje na temelju njih.

ČINJENICA je da ako pitate bilo koju stručnu osobu, vrhunskog trenera, zaključak o Crosfitu je da je to trening bez ikakvog smisla i van bilo koje teorije treninga. I da, nisam ni ja, svjesno, iznio argumente, jer oni na kraju krajeva nikog ne zanimaju. najte se ljutit
Legfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2016., 23:14   #65
Quote:
mitim kaže: Pogledaj post
Ok. Zaključak je, Crosfit je za neke dobar, a neke ne. Neki ga vole, drugi ne. Neki puše, neki se drogiraju, neki ne.
Stvar sa pisanjem na forumima je da ljudi iznose svoje subjektivno mišljenje i iskustvo, a oni koji čitaju samo potvrđuju unaprijed formirane ili blago naklonjene stavove. analizirajte sami sebe. Nema tu pretjerano stručnih argumenata i ne formira se mišljenje na temelju njih.

ČINJENICA je da ako pitate bilo koju stručnu osobu, vrhunskog trenera, zaključak o Crosfitu je da je to trening bez ikakvog smisla i van bilo koje teorije treninga. I da, nisam ni ja, svjesno, iznio argumente, jer oni na kraju krajeva nikog ne zanimaju. najte se ljutit
mislim da je to ista stvar ko kad pitas farmaceuta sto misli o ulju od konoplje ako me shvacas
vuxi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 01:44   #66
Ne kužim


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2016., 11:40   #67
Quote:
mitim kaže: Pogledaj post
Ok. Zaključak je, Crosfit je za neke dobar, a neke ne. Neki ga vole, drugi ne. Neki puše, neki se drogiraju, neki ne.
Stvar sa pisanjem na forumima je da ljudi iznose svoje subjektivno mišljenje i iskustvo, a oni koji čitaju samo potvrđuju unaprijed formirane ili blago naklonjene stavove. analizirajte sami sebe. Nema tu pretjerano stručnih argumenata i ne formira se mišljenje na temelju njih.

ČINJENICA je da ako pitate bilo koju stručnu osobu, vrhunskog trenera, zaključak o Crosfitu je da je to trening bez ikakvog smisla i van bilo koje teorije treninga. I da, nisam ni ja, svjesno, iznio argumente, jer oni na kraju krajeva nikog ne zanimaju. najte se ljutit
Cemu ovo trollanje?
Da je to trening bez ikakvog smisla ne bi se toliko dugo koristio. Funkcionalnim treniranjem se koriste apsolutno svi sportasi, vojske unazad x stoljeca itd.
Pricas neistine, a ne cinjenice
M4U is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2016., 13:29   #68
http://www.index.hr/black/clanak/vid...re/905238.aspx

crossfiter trola gym rat ekipu
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 18:46   #69
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
Ovo je toliko blesavo i namjesteno i isfurano nakon kosarkasa i tko zna cega sve ne da ja ne znam, samo si bez veze potrosio struju postajuci taj post.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 19:58   #70
šta je namješteno točno?

jesi uopće gledao cijeli video uopće?

no shit da je namješteno to što se frajer obukao u starca,ali sve drugo je pravo,isto kao kad se arnold obukao u onog zaposlenika golds gyma i trolao ekipu po gymu,mislim da tebe jebe to što je frajer crossfiter,i to sa jebenim liftovima i još odlično izgleda.
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2016., 20:08   #71
Quote:
brunejz kaže: Pogledaj post
šta je namješteno točno?

jesi uopće gledao cijeli video uopće?

no shit da je namješteno to što se frajer obukao u starca,ali sve drugo je pravo,isto kao kad se arnold obukao u onog zaposlenika golds gyma i trolao ekipu po gymu,mislim da tebe jebe to što je frajer crossfiter,i to sa jebenim liftovima i još odlično izgleda.
Sve je namjesteno. Pocelo je s NBA kosarkasima, pa s ostalima, pa evo sad na kraju i s crossfitom, kad su vec sve potrosili. I to kad je prvo bilo, s NBA-ovcima, bilo je namjesteno. Znaci, publika, kamere, set. Kaj ti zivis u lalalandu?

Zasto bi me jebalo to kaj je crossfiter, ne marim za crossfitere. Nisam involviran.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2016., 00:49   #72
u tom gymu na venice beachu i inače ima jako puno publike,u bilo koje doba dana tako da ne znam šta je tu fejk,ali nije ni bitno jer samo hejtaš ništa drugo.možda sam ja lakovjeran ili ne kužim glumu ali svi ti ljudi oko gyma oni koji snimaju i oni koji ne mi izgledaju poprilično uvjerljivo za neku glumu.

lalaland na veliko.

vjerojatno su i utezi bili fejk

čuj njega set ahahahaha,onda je taj set tamo jako dugo-u ovom obliku od 60-ih

za nekoga tko ne mari za crossfit si se nešto previše uzjebao oko njih,a da ne pričamo da ga nisi ni probao raditi jer eto ti to znaš izvana kako je

vjerojatno se zbog nečega osječaš ugroženim od tog sporta,a šta je to,to samo ti znaš

na kraju krajeva poanta videa je zajebancija,ali očito još ima butthurt ljudi kojima sve smeta

Zadnje uređivanje brunejz : 11.07.2016. at 01:52.
brunejz is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 13:35   #73
Molim preporuku za crossfit centar, Zagreb
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 13:36   #74
Superbia
Nečovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 13:51   #75
Načelno mi je ok koncept, ali je crossfit pomodarstvo, a to onda znači da puno kvazi trenera prolazi pod kvalitetne trenere. Ako već želiš ukomponirati i snagu i eksplozivnost, kondiciju, agilnost itd. u jedan paket, onda moraš imati trenera koji jako dobro zna što radi.

Mislim da ovaj video prilično objektivno analizira prednosti i nedostatke.

Osobno bih uvijek radije odabrao neki konkretan sport i onda trenirao tijelo na način koji je najprimjereniji tom sportu. Nije isti trening boksača, skijaša, nogometaša, biciklista, plivača ili olimpijskog dizača utega.
Dejan992 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2016., 14:30   #76
Quote:
Dejan992 kaže: Pogledaj post
Načelno mi je ok koncept, ali je crossfit pomodarstvo, a to onda znači da puno kvazi trenera prolazi pod kvalitetne trenere. Ako već želiš ukomponirati i snagu i eksplozivnost, kondiciju, agilnost itd. u jedan paket, onda moraš imati trenera koji jako dobro zna što radi.

Mislim da ovaj video prilično objektivno analizira prednosti i nedostatke.

Osobno bih uvijek radije odabrao neki konkretan sport i onda trenirao tijelo na način koji je najprimjereniji tom sportu. Nije isti trening boksača, skijaša, nogometaša, biciklista, plivača ili olimpijskog dizača utega.
Nedavno sam bio u coreu i par sam puta bio na tim grupnim programima. Kako to meni nema smisla, to je bas trosenje tijela. Jako, jako, besmisleno. A vecina ekipe radi u uzasnoj formi jer su umorni i jer nema smisla. A to je kao neki bejbi crossfit. Crossfit je jos gori.

Ali zbilja ne kuzim poantu. Ako hoces kondu, radis kondu. Ako hoces snagu radis snagu. Ok mi je samo ako je to bas nekom jako napeto pa ga bas boli briga za sve.
Zli Mali Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 18:29   #77
Jel se bolje iskleše tijelo sa ovim nego sa teretanom ili je stvar u snazi ako ovo treeniraš?
MystSky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 09:21   #78
Quote:
bug_lady kaže: Pogledaj post
Molim preporuku za crossfit centar, Zagreb
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Superbia
+
Elite fit
Acta teamž
Id Est
Fanatic Box


Quote:
MystSky kaže: Pogledaj post
Jel se bolje iskleše tijelo sa ovim nego sa teretanom ili je stvar u snazi ako ovo treeniraš?
Tijelo ces isklesat i sa jednm i sa drugim nacinom treniranja. Stvar je u tome sto zelis i koji nacin treniranja vise volis. Teretanom podizes snagu, a funkcionalnim treningom radis sve i snagu i kondiciju, gimnastiku, koordinaciju itd.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 14:42   #79
meni crossfit izgleda kao super vježba ako si želite uništiti tijelo, a posebno zglobove
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2016., 15:42   #80
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Tijelo ces isklesat i sa jednm i sa drugim nacinom treniranja. Stvar je u tome sto zelis i koji nacin treniranja vise volis. Teretanom podizes snagu, a funkcionalnim treningom radis sve i snagu i kondiciju, gimnastiku, koordinaciju itd.
Ja moram priznati da su meni vježbe snage bile poprilično dosadne i iz tog razloga više sam bila posvećena kardio treninzima. Ali nisam bila loša ni u jednom ni u drugom.

Onda se desio preokret. Stjecajem okolnosti upoznala sam sjajnog trenera i potpuno prešla na crossfit. Jedino što mogu reći je da sam se preporodila. Još uvijek ne vjerujem sama sebi šta sam postigla za relativno kratak period.
__________________
.
Soul sister is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:30.