Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.07.2016., 16:35   #61
Quote:
userime kaže: Pogledaj post
Probala onoliko koliko je dovoljno da znam da sam više gej nego strejt.
aha,znači više si gay,a malo manje strejt ?

Quote:
cmyk kaže: Pogledaj post
Haha jel se ovako ljudi drugima nabacuju na internetu? kad ih vec ne vide, pohvaljuju i dive se njihovim rijecima?
...pa kad si iskreno divna
ne nabacuje se ovdje nitko-nikome.
niti;ti tu itko s ikim razgovara,a da bi neka s nekom otišla na neku jutarnju kavicu to ti je tek SF.
i vjeruj mi na riječ ; neće ti tu nitko uputiti ni jednu iskrenu pohvalu,samo ja
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2016., 21:51   #62
Quote:
userime kaže: Pogledaj post
Opa, nova tema. Sve po starom, a gdje je Jenny?
Ja sam se tek sad sjetila da bi mogla biti otvorena nova tema i potrazit ju. Mozda je i ona.

Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
aha,znači više si gay,a malo manje strejt ?
Gay for the win! Gay all the way! : omg: :Ishouldprobablystop:
cheesus kryst is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 01:06   #63
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post

...pa kad si iskreno divna
ne nabacuje se ovdje nitko-nikome.
niti;ti tu itko s ikim razgovara,a da bi neka s nekom otišla na neku jutarnju kavicu to ti je tek SF.
i vjeruj mi na riječ ; neće ti tu nitko uputiti ni jednu iskrenu pohvalu,samo ja
^^
__________________
je ne sais pas
cmyk is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 08:44   #64
Quote:
Lela O. kaže: Pogledaj post
Pa što na ne znam, CROLu nema baš baš nitko iz Karlovca?

A i ono, Zagreb ti je na pol sata, neš ti veze na daljinu
aha, sve je puno i od silne ponude neznam koju bi si izabrala
jel se mi znamo?
anonimna123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 08:52   #65
^ovo me nekako asocira na tebe. Jesam u pravu?

Da budem on topic, ako si u ormaru, mozes si napraviti i profil na gay.hr ako ga vec nemas, pa ces valjda nac nekog sa slicnim interesima.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	08683.jpg‎
Views:	169
Size:	8.2 KB
ID:	17053  

Zadnje uređivanje cheesus kryst : 20.07.2016. at 09:14.
cheesus kryst is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 14:50   #66
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Kako ima opravdanje? To je licemjerno. To sto zena zeni ne moze nista ubaciti prirodno bilo gdje ne znaci da taj sex nije bioloski protuprirodan.
kod nekih životinja je i prirodan. tj. kod ženki.
imaš slučaj gdje se dvije gušterice pare. isti slučaj je zabilježen i kod zmija.
ako nemaju mužjaka,dvije ženke se pare i zamisli oplođavaju se,to je naravno u njihovoj životinjskoj prirodi u svrhu razmnožavanja.

@che,pa gde si ti nama,lepa naša sestro,jel´si ti uspjela koju obariti?
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 15:00   #67
Izuzeci svuda postoje ali se oni ne uzimaju kao relevantan parametar. U svjesnom, ljudskom svijetu biolosko razmnozavanje postoji samo izmedju muskarca i zene. U odnosu na taj bioloski parametar istospolni odnosi mi nisu prirodni i to je jasno.

To sto se desavaju je drugo i ja to ne osudjujem.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 15:08   #68
da,nije prirodno.
al´sigurno i za izuzetke, postoji neko prirodno objašnjenje.

zna se priroda vrlo često poigrati s prašnikom i tučkom.
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 15:09   #69
Poigrati. Ali ima sigurno staniste u koje se vrati
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 15:19   #70
da,i to je čest slučaj,da se vrati u stanište.
al´zna nekad mutirati,promijeniti oblik i sl. i ne pripada više staništu.
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 16:40   #71
Nekad. Izuzetaka ima uvijek. Vracamo se. Ali oni su samo izuzeci i neke mutacije.

Koje ja postujem. Vracamo se. Neka svako radi sta mu volja.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 17:23   #72
i za izuzetke postoji neko prirodno objašnjenje.
da,vraćamo se.
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 17:39   #73
Ako je prirodno prirodno je. Nema varijacija i objasnjenja na koja aludiras tipa prirodno je i jedno i drugo. Nije. Barem meni. Tebi jeste jer tako zivis i to si ti. Logicno. Neces braniti moje Pozdravcek.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 18:36   #74
Moram reci da nikada ne shvacam razgovore o "prirodnosti". Hej, pa vec 150 godina (od Darwina) zna se da je priroda nesto u evoluciji, podlozno promjenama. Osim toga, uzitak je prirodan koliko i reprodukcija, pa, prema tome, ne vidim zasto bi bilo prirodnije nesto raditi radi reprodukcije, u usporedbi s time da se nesto radi zbog uzitka (ili osjecajnosti, emocije, ispunjenja...). Na kraju, neke su stvari prirodne i stetne, a neke su stvari umjetne i korisne, dobre, lijepe... U mom vidjenju, vazno je samo da svaka osoba ima mogucnost raditi ono sto ju ispunjava i donosi joj srecu, te da tako zivi
Emanuela1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 18:39   #75
Quote:
LaPerLa31 kaže: Pogledaj post
@che,pa gde si ti nama,lepa naša sestro,jel´si ti uspjela koju obariti?
Nedavno sam se sjetila potrazit forum, a u međuvremenu je prevladao posao i razne druge stvari. Uspjesno sam cini se, sarmirala jednu curu pa tako zauzetost brojim u mjesecima. Mora da je za to zasluzna moja Marlboro man kulerska licnost/stav/pitaj Zaphod ona zna bolje nego ja/energija
cheesus kryst is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2016., 23:59   #76
Quote:
Emanuela1 kaže: Pogledaj post
Moram reci da nikada ne shvacam razgovore o "prirodnosti". Hej, pa vec 150 godina (od Darwina) zna se da je priroda nesto u evoluciji, podlozno promjenama. Osim toga, uzitak je prirodan koliko i reprodukcija, pa, prema tome, ne vidim zasto bi bilo prirodnije nesto raditi radi reprodukcije, u usporedbi s time da se nesto radi zbog uzitka (ili osjecajnosti, emocije, ispunjenja...). Na kraju, neke su stvari prirodne i stetne, a neke su stvari umjetne i korisne, dobre, lijepe... U mom vidjenju, vazno je samo da svaka osoba ima mogucnost raditi ono sto ju ispunjava i donosi joj srecu, te da tako zivi
Emanuela, ja sam parametar prirodno i neprirodno stavila prema biologiji tj. reprodukciji i meni je to najbliža definicija toga prirodno. Meni. Naglasila sam istovremeno da svako može i treba da radi ono što mu se dopada i čini ga/ju sretnim.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 00:56   #77
Carpe, nisi ti mjerilo prirodnosti i kao takav tvoj komentar nije relavantan.

Ne glumi liberalnost. Radije budi picka do kraja i reci kad ti nesto nije ok. Ovak ispadas ko suplji diplomata.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 01:43   #78
Venera, rekla sam sve sto sam imala. Nista nije ublazeno. Zamisli, postoje ljudi koji smatraju da im nesto nije prirodno, a istovremeno to ne bi gadjali kamenjem. Cak sam imala primjera zena koje su mi se nabacivale i bila sam spremna da mirno sa njima popricam o situaciji.

Btw. I ne trebam biti mjerilo bilo cega. Ne znam odakle si to izvukla. Svasta. Easy zeno.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 02:02   #79
Quote:
cmyk kaže: Pogledaj post
To ne mora nuzno biti istina, jer privlacnost sam pocela osjecati tek kasnije, kada sam shvatila koliko su zene u cestim slucajevima ljepsi svijetovi od muskaraca. Znaci, mislim da je to posljedica, a ne povod onom mom proucavanju. Ahh, if that makes sense

@venera s nikim, ironija je sto sam jos djevica
Pa ne mora ni biti privlacnost..
Moze to ustvari biti i neka naklonost..
Ja isto kao ti previse pratim i promatram zene..
Detalje na njima,njihovu konverzaciju i ponasanje..
Znam izvaliti da mi je ova ili ona zgodna ili sexy,a sa ne osjecam privlacnost ili zelju da bih nesto probala..
Svoja iskustva s zenskim spilom,imala sam prerano.
Prvi strastveni piljupci bili su s jednom crvenokosom..
A kasnije s prijateljicom..
Bile smo bliske i obje smo htjele istrazivati..
Njoj se svidjelo vise nego meni..
No,obje smo eto danas u braku..
__________________
"Gledam te kako stojiš,ljubiš me i zvijezde brojiš,kako kažeš da su naše sve.."
plavi-safir is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2016., 12:48   #80
Quote:
Emanuela1 kaže: Pogledaj post
Moram reci da nikada ne shvacam razgovore o "prirodnosti". Hej, pa vec 150 godina (od Darwina) zna se da je priroda nesto u evoluciji, podlozno promjenama. Osim toga, uzitak je prirodan koliko i reprodukcija, pa, prema tome, ne vidim zasto bi bilo prirodnije nesto raditi radi reprodukcije, u usporedbi s time da se nesto radi zbog uzitka (ili osjecajnosti, emocije, ispunjenja...). Na kraju, neke su stvari prirodne i stetne, a neke su stvari umjetne i korisne, dobre, lijepe... U mom vidjenju, vazno je samo da svaka osoba ima mogucnost raditi ono sto ju ispunjava i donosi joj srecu, te da tako zivi
lijepo napisano.

Quote:
cheesus kryst kaže: Pogledaj post
Nedavno sam se sjetila potrazit forum, a u međuvremenu je prevladao posao i razne druge stvari. Uspjesno sam cini se, sarmirala jednu curu pa tako zauzetost brojim u mjesecima. Mora da je za to zasluzna moja Marlboro man kulerska licnost/stav/pitaj Zaphod ona zna bolje nego ja/energija
pa kad si zavodnik,nije ona puno ni pogriješila u tvoj lilčni opis
drago mi je zbog tebe,uživaj te!

a´kad smo već kod zaphod,gdje se ona isparila u vidu magle?!
bit´će da se prepala moje mail adrese
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:55.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger