Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Pogledaj rezultate ankete: Možete li kao desno orijentirani ljudi reći: Vlada provodi politiku blisku mojim uvjerenjima
Da. Ova Vlada provodi prohrvatsku i demokršćansku politiku. 6 5.66%
Ne. Ova Vlada provodi politiku koja nije ni prohrvatska ni demokršćanska. 100 94.34%
Glasovatelji: 106. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.11.2017., 23:58   #5921
Quote:
IscoAlarcon kaže: Pogledaj post
JNA
Medjutim ona je odlukom Hrvatskog Drzavnog Sabora 25. lipnja postala okupator...
Gle, nemreš ti usred Jugoslavije, bez ikakve političke pripreme proglasiti odcijepljenje i očekivati da ti to SFRJ i JNA poštuju. YU vojska je po Hr u kasarnama legalno boravila 72 godine, pa i na taj dan 25. lipnja. Kad je međunarodnim priznanjem RH, pa i ta Odluka dobila legitimitet, počelo je povlačenje JNA iz Hr. Okupator su kroz slijedeće 4 godine četničke paravojske tzv. RSK.

Quote:
Kako ista vojska moze stvoriti Hrvatsku 1943 u Jajcu 1944 u Topuskom i protiv nje ratovati...
Ti to sve u jedan koš? Vojska iz 43. u Jajcu i 44. u Topuskom je ratovala protiv NDH i stvorila SRH. S tih pozicija 91. ratuje protiv odcijepljenja samoproglašene RH. Dakle nemreš reč "protiv nje ratovati". Nisu isto NDH, SRH i RH.

Quote:
Klasic-Jakovinska falsificirana povijest pobijqa samu sebe. Hravtska je stvorena JEDINO I ISKLJUCIVO u Domovinskom ratu, a u nikakvim Jajcima, Topuskima, Zavnosima, Avnojima...
Koja Hrvatska? Ja je znam od stoljeća sedmog, pa kroz srednji vijek itd.U obliku i s više - manje ovakvim granicama postaje tek 1918. ulaskom u kraljevinu, pod Karađorđevićem. Prije toga je nema, osim u obliku Hr - Slavonija - Dalmacija, s jasnim administrativnim,upravnim i političkim podjelama. Politički evoluira u Banovinu 39.pod Mačekom, Tito je spašava 45. i stvara SRH, a u Domovinskom ratu stvorena je RH. Da, temelj RH je Domovinski rat, ali ne može se negirati ili obrisati njena povijest, posebno događaji ključni za postanak i opstanak, pa se to njenim osnivačima i kreatorima prohtjelo staviti u Ustav RH.
Naravno da je dopušteno i ovo tvoje gledanje na Ustav RH i kritika FT kao najzaslužnijeg za to. Ne moraš zato povjesničare proglasiti falsifikatorima, oni gledaju dublje unatrag, traže uzročno-posljedične veze. A evo i ja se slažem s njima, ali i s tobom.

Quote:
Izmolimo jedan Oce nas za sve branioce Vukovara, Skabrnje i ostalih mjesta, sutra na najtuzniji dan hrvatske poviejsti... Slava svim ljudima palima za slobodu jedine nam Domovine
Ja bih to drugačije formulirao, ali u svakom slučaju, pomoliti se za njih !
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Old 18.11.2017., 14:19   #5922
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
...
HOS je bio paravojska koja ima u svom znaku fašistički pozdrav i zato nije prihvatljiva nikom u civiliziranom svijetu. Nije bila ni Tuđmanu.
Nikakav fašizam u RH ne priznajem, ako smo u nečemu pogrešni onda je to naše sluganstvo.

Kao što rekoh više fašizma i ubijenih ima zbog englskog jezika koji je sad svjetski, nego u ZDS, pogotovo u HOS-ovom ZDS nema fašizma, isključivo inat u svrhu domoljublja!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Old 18.11.2017., 18:42   #5923
"Kada vidiš kamen na kojemu piše da je ratnik pao i nema ga više, nemoj samo proći k'o da ne postoji, tu su hrabro pali prijatelji moji."

Vukovar i Škabrnja, 26 godina ljubavi.

http://static01.emedjimurje.hr/uploa...8-n_771767.jpg

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...d9&oe=5A921482

Pozdrav luci toniju ako čita.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Old 18.11.2017., 20:13   #5924
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
"Kada vidiš kamen na kojemu piše da je ratnik pao i nema ga više, nemoj samo proći k'o da ne postoji, tu su hrabro pali prijatelji moji."

Vukovar i Škabrnja, 26 godina ljubavi.

http://static01.emedjimurje.hr/uploa...8-n_771767.jpg

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...d9&oe=5A921482

Pozdrav luci toniju ako čita.
Pridruzujem se.
Vjecna hvala braniteljima i svi nasi poginuli (vojne i civilne zrtve) neka pocivaju u miru.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 18.11.2017., 20:16   #5925
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
"Kada vidiš kamen na kojemu piše da je ratnik pao i nema ga više, nemoj samo proći k'o da ne postoji, tu su hrabro pali prijatelji moji."

Vukovar i Škabrnja, 26 godina ljubavi.

http://static01.emedjimurje.hr/uploa...8-n_771767.jpg

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...d9&oe=5A921482

Pozdrav luci toniju ako čita.

Potpis i od mene!
Hlebyn is offline  
Old 19.11.2017., 00:47   #5926
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
"Kada vidiš kamen na kojemu piše da je ratnik pao i nema ga više, nemoj samo proći k'o da ne postoji, tu su hrabro pali prijatelji moji."

Vukovar i Škabrnja, 26 godina ljubavi.

http://static01.emedjimurje.hr/uploa...8-n_771767.jpg

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...d9&oe=5A921482

Pozdrav luci toniju ako čita.
POTPIS!
Plavobili is offline  
Old 19.11.2017., 00:52   #5927
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
"Kada vidiš kamen na kojemu piše da je ratnik pao i nema ga više, nemoj samo proći k'o da ne postoji, tu su hrabro pali prijatelji moji."

Vukovar i Škabrnja, 26 godina ljubavi.

http://static01.emedjimurje.hr/uploa...8-n_771767.jpg

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net...d9&oe=5A921482
Potpis!
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Old 19.11.2017., 15:47   #5928
Predrag Mišić – Peđa, zapamtite ga dobro, tek ce te o njemu cuti..

Danas je bio u Nedjeljom u http://vijesti.hrt.hr/416040/nedjelj...drag-misic-pea . Dolje nize je video.

Bokser Aca je sizio od muke jer mu nije upalio pokusaj manipulacije Peđe.
Plavobili is offline  
Old 19.11.2017., 16:21   #5929
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
Predrag Mišić – Peđa, zapamtite ga dobro, tek ce te o njemu cuti..

Danas je bio u Nedjeljom u http://vijesti.hrt.hr/416040/nedjelj...drag-misic-pea . Dolje nize je video.

Bokser Aca je sizio od muke jer mu nije upalio pokusaj manipulacije Peđe.
Svaka mu čast. Šteta što takvi ljudi nisu u prvom planu već huškači poput Pupovca i Milakovića. Koliko samo ima takvih lojalnih Srba koji su se borili za RH, a njihov glas se uopće ne čuje.
Stiglitz is offline  
Old 19.11.2017., 16:35   #5930
Nisam gledala, ali drago mi je sto je bio P. Misic, kao pozitivan primjer. Nasi mediji previse negativnosti stavljaju i izmisljavaju jos vise crnila (kao da nema dovoljno crnila u stvarnosti, pa moraju jos zacrnjivati), tako da jako puno nedostaje pisanje i promoviranje pozitivnih primjerima kojih je Hrv uistinu puna.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Old 19.11.2017., 17:00   #5931
Quote:
Stiglitz kaže: Pogledaj post
Svaka mu čast. Šteta što takvi ljudi nisu u prvom planu već huškači poput Pupovca i Milakovića. Koliko samo ima takvih lojalnih Srba koji su se borili za RH, a njihov glas se uopće ne čuje.
Preko 10 000 Srba se borilo u HV-u i MUP-u za slobodu Hrvatske.

Koliko se sjecam, bilo je receno da je Mirko Raskovic radio cijelo vrijeme rata kao hrvatski obavjestajac, navodno da je cak i pukovnik SIS-a. Bilo bi jako zanimljivo naci tko je to i zasto odao u javnost, i to bas onda kad otpilio Pupija i SDSS, odbivsi podrzati El Bahatog i njegovu satrap koaliciju Hrvatska raste (moš mislit!).
Plavobili is offline  
Old 19.11.2017., 17:37   #5932
Quote:
Plavobili kaže: Pogledaj post
Preko 10 000 Srba se borilo u HV-u i MUP-u za slobodu Hrvatske.

Koliko se sjecam, bilo je receno da je Mirko Raskovic radio cijelo vrijeme rata kao hrvatski obavjestajac, navodno da je cak i pukovnik SIS-a. Bilo bi jako zanimljivo naci tko je to i zasto odao u javnost, i to bas onda kad otpilio Pupija i SDSS, odbivsi podrzati El Bahatog i njegovu satrap koaliciju Hrvatska raste (moš mislit!).
Zato je tvoja HDZ bagra u koaliciji s "pravim" Srbima,SDSS-om,kojeg predstavljaju Pupovac,Stanimirovic i slicni...



Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
McAucliffe is offline  
Old 20.11.2017., 09:54   #5933
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Gle, nemreš ti usred Jugoslavije, bez ikakve političke pripreme proglasiti odcijepljenje i očekivati da ti to SFRJ i JNA poštuju. YU vojska je po Hr u kasarnama legalno boravila 72 godine, pa i na taj dan 25. lipnja. Kad je međunarodnim priznanjem RH, pa i ta Odluka dobila legitimitet, počelo je povlačenje JNA iz Hr. Okupator su kroz slijedeće 4 godine četničke paravojske tzv. RSK.

Ti to sve u jedan koš? Vojska iz 43. u Jajcu i 44. u Topuskom je ratovala protiv NDH i stvorila SRH. S tih pozicija 91. ratuje protiv odcijepljenja samoproglašene RH. Dakle nemreš reč "protiv nje ratovati". Nisu isto NDH, SRH i RH.

Koja Hrvatska? Ja je znam od stoljeća sedmog, pa kroz srednji vijek itd.U obliku i s više - manje ovakvim granicama postaje tek 1918. ulaskom u kraljevinu, pod Karađorđevićem. Prije toga je nema, osim u obliku Hr - Slavonija - Dalmacija, s jasnim administrativnim,upravnim i političkim podjelama. Politički evoluira u Banovinu 39.pod Mačekom, Tito je spašava 45. i stvara SRH, a u Domovinskom ratu stvorena je RH. Da, temelj RH je Domovinski rat, ali ne može se negirati ili obrisati njena povijest, posebno događaji ključni za postanak i opstanak, pa se to njenim osnivačima i kreatorima prohtjelo staviti u Ustav RH.
Naravno da je dopušteno i ovo tvoje gledanje na Ustav RH i kritika FT kao najzaslužnijeg za to. Ne moraš zato povjesničare proglasiti falsifikatorima, oni gledaju dublje unatrag, traže uzročno-posljedične veze. A evo i ja se slažem s njima, ali i s tobom.

Ja bih to drugačije formulirao, ali u svakom slučaju, pomoliti se za njih !

Iskreno, očekivao sam da bolje poznaješ poviejsne činjenice...

Dakle do 19. prosinca 1991. nema nikakve Republike Srpske Krajine... Od travnja 1991. postoji SAO Krajina, koja je čak i ako gledamo dokumente tadašnje kninske vlasti iz toga vremena, sastavni dio Socijalističke Republike Hrvatske,a samim tim i SFRJ...

Dakle u to vrijeme postoji samo jedna jedina vojska na tom području, a to je JNA... Titova, komunistička, partizanska, antifašistička i što sve ne...

Za vrijeme najzesceg rata u Hrvatskoj u toj vojsci dominiraju Srbijanci, ali takodjer ima i Muslimana (napad na Zadar vodi Atif Dudakovic), a prisutni su u nemalom broju osim Crnogoraca i Makedonci, pa i Slovenci i Hrvati (zapovjednik tadasnjeg vazduhoplovstva JNA je Hrvat Ante Jurjevic iz Slavonskog Broda)... Popis poginulih pripadnika JNA u borbi za Vukovar to zorno i pokazuje, a sumnjam da su svi oni pod prijetnjom pistoljem na čelu došlu te jeseni 1991. u Slavoniju i Srijem...

Dakle tijek dogadjaja ide ovako...

19. prosinca 1991 proglasena je Republika Srpska Krajina koja samim tim pristupa SFRJ...

8. siječnja 1992. nakon incidenta s unproforovim zrakopolovom smjenjen je Ante Jurjevic, a ostavku podnosi Veljko Kadijevic, koga mijenja (pokazat ce se nakratko) Blagoje Adzic

27. travja 1992 proglasena je Savezna Republika Jugoslavija... Milosevic naredjuje (kako bi mogao fingirati da nema veze s ratovima u Hrvatskoj i BiH) da se sve jedinice JNA povuku iz Hrvatske i Bosne i Hercegovine na podrucje novouspostavljene drzave, dok njeni pripadnici koji su rodjeni u Hrvatskoj i BiH imaju po logici stvari pravo ostati na tim podrucjima.

"Povlacenje" je počelo 15 svibnja 1992, i od tog datuma termin "JNA" vise ne postoji... Osnovana je Vojska Savezne Republike Jugoslavije na čijem čelu generalstaba se nalazi Života Panic (Adzic je odstranjen i u kolovozu 1992 poslan u mirovinu)...

Samim time osnovane su i vojske Republike Srpske (12. svibnja 1992, načelnik generalštaba Ratko Mladic do kraja rata), te Vojska Republike Srpske Krajine 19. ozujka 1992 (ciji su zapovjednici bili od navedenog datuma do ozujka 1994 bili Mile Novakovic, od ozujka 1994 do svibnja 1995 Milan Čeleketić, i od svibnja 1995 do kolovoza 1995 Mile Mrkšić iz Vrginmosta kao i Mile Novakovic, dok je Čeleketić iz Kikinde)...

Obje vojske ce do kraja 1995 više ili manje biti ovisne o vojsci Savezne Republike Jugoslavije, ali to je za pitanja kojima se ovdje bavimo manje bitno

Dakle do 19. ožujka 1992 na prostorima s kojih se napadaju Hrvatska i Bosna i Hercegovina NE POSTOJI NIKAKVA VOJSKA, osim JNA... Jugoslavenska narodna armija, Titova, komunistička, antifašistička, partizanska...

I sam Vojislav Šešelj na ovom klipu (snimljenom negdje u Dalmaciji), dan, dva nakon okupacije Škabrnje, se svadja sa lokalnim Srbijancima, koji ogorčeni s nesposobnošću časničkog kadra JNA a oduševljeni kapetanom Draganom (čije se jedinice bore u sklopu s JNA) btraže osnivanje srpske vojske. A Vojo (koji je sve, samo nije glup) im odgovara: "Kako je on najveći svpski patviota, sada pvotiv osnivanja svpske avmije". "Svpsku avmiju cemo osnovati kada za to dodje vveme", besjedi tada u Dalmaciji četnički vojvoda i svoj govor zaključuje čuvenom rečenicom "Ako jednog dana i izgubimo ovaj vat, ode kapetan Dvagan svojim pvivatnim avionom u Austvaliju...Beogvad nam neće okupivati, a što čete vi????"....

Dakle JEDNIA VOJSKA S KOJOM SE RATUJE U JEKU NAJZESCIH SUKOBA u Hrvatskoj od 2. svibnja 1991 do sararajevskog primirja 2. sijecnja 1992 je JNA...

JNA koju je stvorio, osnovao, kroz cijeli vijek njenog postojanja bio njen glavni politički komesar,...

Isti onaj kojeg danas trećina Hrvatske (dakle gotovo svi birači SDPa, HNSa, IDSa, Pametnog i ideološki sličnih stranaka) smatraju najvećim Hrvatom u povijesti...

Njegove slike visile su (i tada krajem 1991) u svim kancelarijama njenih zapovjednika, s njegovom petokrakom na glavi napadali su se tada i Vukovar i Skabrnja i Dubrovnik i Sibenik i Zadar i Vinkovci i Pakrac... Njeni casnici/oficiri su se i tada pozdravljali "Smrt fasizmu, sloboda narodu", jer su sukladno tadasnjoj jugoslavenskoj propagandi svi zenge, mupovci, hosovci, naoružani hadezeovci bili ustaše i fašisti...

Da bi danas te iste slike ukrašavale veleposlanstva Hrvatske u stranim zemljama. gradonacelnice Siska i neki duznosnici SDPa se pozdravljaju tim pozdravom, a petokraka se vije na zastavama Filozofskog fakulteta (i ne samo tamo) u zagrebačkoj ulici Ivana Lučića Lavčevića. Istovremeno profesori povijesti s tog fakulteta vode studente na njegov grob na beogradsko Dedinje poviše stadiona koji se nekad zvao Stadion Jugoslovenske Narodne Armije, iliti kako su mu neki hrabriji tijekom osamdesetih tepali "armijski pašnjak"... S tom razlikom da danas fašisti nisu mupovci, gardisti, naoružani hadezeovci, vec svi oni koji su se usudili razmišljati drugačije od vrijednosti koje je netko postavio, pa su logično i fašisti oni koji se usude izreci tu primitivnu, zaostalu, seksističku i rastsitčku i prije svega HOMOFOBNU tvrdnju da je "brak samo zajednica izmedju muskarca i zene", a "obitelj mogu biti samo otac, majka i djeca"...

Ovo su ti stari moj činjenice i istina, a ti sad možeš (poput priučenog povjesničara Goldsteina, koji je svoj zanat prenio na svog sina i Budaka, a ovi na Klasiće, Markovine, Jakovine i Perice) vaditi detalje koji ti odgovaraju da bi oblikovao cjelinu...

Umjesto da sagledaš cjelinu, a onda mogu postojati detalji koji će više ili manje potvrditi činjenice...
__________________
Francisco Román Alarcón Suárez, 21 de abril de 1992, Benalmádena, Málaga, mejor conocido como Isco...
Smislio sam potpis, možda nije za javnost,
al jebala vas vaša rodna ravnopravnost

Zadnje uređivanje IscoAlarcon : 20.11.2017. at 10:05.
IscoAlarcon is offline  
Old 21.11.2017., 19:48   #5934
Sutra je presuda Mladiću. Molimo se da bude što veća, lijepo bi se poklopilo s godišnjicom Škabrnje, za koju je kriv.
__________________
[URL="https://www.youtube.com/watch?v=GGUCBOGcvz0"]Game of Thrones & Thompson - Neka ni'ko ne dira u moj mali dio svemira[/URL]
Gošća is offline  
Old 21.11.2017., 20:05   #5935
Dobit će gad doživotnu!

Nego nešto mi nije jasno oko Škabrnje. Čuo na tv izjavu Škabrnjana da su civili ranije evakuirani iz mjesta, pa vraćeni 7 dana prije napada. Pitam se zašto? Tko je to naredio i s kojim obrazloženjem?
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Old 21.11.2017., 20:12   #5936
mc ozy, ima tema gdje možeš raspravljati o
ratu. ali ovo je chat za desne.
DJTcro is offline  
Old 21.11.2017., 20:12   #5937
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Sutra je presuda Mladiću. Molimo se da bude što veća, lijepo bi se poklopilo s godišnjicom Škabrnje, za koju je kriv.
To je za Hrvatsku potpuno nebitno. U njegovoj optuznici nema niti jedne jedine stvari koja se odnosi na rat u Hrvatskoj.

A i ova "pravda" 25 godina nakon svega, covjek da i dobije dozivotnu sta mu to znaci, nista, nece odsluzit ni par godina, a pitanje je i da li ce uopce ziv docekati drugostupanjsku presudu. To je sve jedna velika sprdacina, da nekakvom starcu u poznim godinama sude, cetvrt stoljeca nakon svega, pa daj zamisli to je kao da se Nurnberski proces vodio 1970. godine. Kakvog bi to smisla imalo...nego su sve odradili odmah nakon rata, u prvoj godini, osudili sve dok je jos frisko, jer sve ostalo nema smisla...nema tu pravde za zrtve, ovo je sve sprdacina.

A i cim vidim da sudi sudac Orie, kojemu su u zadnje vrijeme sve presude pale u zalbenom postupku, ne bih se cudio kada bi tako bilo i ovaj put.

Ovaj sud je smijurija, drugo se nema sto za reci.
John_Wayne is offline  
Old 21.11.2017., 20:15   #5938
Što vrijedi presuda Mladiću, kada kadrovi Miloševića dan danas vladaju Srbijom?

Umjesto da Vučić bude procesuiran zbog ratohuškačkih izjava u Hrvatskoj, njega HDZovci primaju u obitelj EPP i time pomažu srpskim nacionalistima na putu u EU.
DJTcro is offline  
Old 21.11.2017., 20:19   #5939
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Što vrijedi presuda Mladiću, kada kadrovi Miloševića dan danas vladaju Srbijom?
Preciznije bi bilo reci kadrovi Seselja. Jer on i Milosevic su 1990-ih bili u sukobu, naime vojvoda je smatrao da je Milosevic preblag. Tako da danas Srbijom vladaju oni koji su tada (a vjerojatno i danas) smatrali da je Milosevic preblag u rjesavanju srpskog pitanja, i oni bi to rjesili puno zesce i brutalnije.
John_Wayne is offline  
Old 21.11.2017., 20:22   #5940
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Što vrijedi presuda Mladiću, kada kadrovi Miloševića dan danas vladaju Srbijom?

Umjesto da Vučić bude procesuiran zbog ratohuškačkih izjava u Hrvatskoj, njega HDZovci primaju u obitelj EPP i time pomažu srpskim nacionalistima na putu u EU.
Joj covjece, sad malo zajebavas... a jesi opsjednut HDZ-om...

Vucica se nemoze procesuirati radi "huskackih izjava", a pogotovo ga ne moze procesuirati Hrvatska (Srbiju ni ne moram spominjati), s obzirom na to da je kralj ratnohuskackih izjava, Seselj, upravo oslobodjen u Haagu, tezom da zastupanje velike srbije i poticanje na njezino stvaranje nije zlocin sam po sebi. Stoga, Vucica nitko ne moze procesuirati niti ce ga itko ikada procesuirati. On je danas (nazalost), legitimni predsjednik Srbije, a njegova je stranka vladajuca u Srbiji, te, ono sto je najvaznije, opceprihvacena u Europi buduci da Vucic uziva veliki ugled kod Angele Merkel i briselskih krugova. Tako da primanje njegove stranke u savez EPP nije nista cudno i nema tu HDZ nista za reci po tom pitanju. Za takvu se politiku zali Angeli Merkel.
John_Wayne is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:39.