Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2016., 16:14   #21
Mislim da će biti Picula.

Ovi ostali su premladi i nemaju široku podršku među članstvom.
Bilby is offline  
Old 12.09.2016., 16:16   #22
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Komadinu.

Jedan od rijetkih koji je ostao old school ljevičar, a ne ovi moderni koji mole boga da odu u Brisel ili koji po potrebi pronalaze djeda ustašu ili im se u načelu fućka za fašističke pozdrave.
Primorska ljenčina, koji nije mogao biti ni ministar, već je zbrisao nazad, a zbog njega su mijenjali zakone da župan može biti ministar.
__________________
suntzu72: "alexis, možeš ti ovdje drukati kontra crnog 24/7, al taj će sutra preuzet sve ključne poluge vlasti. tebi na maštu prepuštam što će to onda značiti za tvoje favorite - od medija do ngo-scene. gospodarstvo je najmanji izazov s kojim će se suočiti karamarkova vlada. meni osobno, i najmanje važna zadaća. ima puno važnijih stvari."
Alexis is offline  
Old 12.09.2016., 16:17   #23
Pa Picula će sigurno biti, ali eto, alternative radi...

Ja ne volim te uštogljene, uglađene ćate. Poslušnike i poltrone čije se mišljenje tipka po stranim ambasadama, ali jbg očito ćemo se morati priviknuti da nas čeka period takvih. Mi obično u svemu kasnimo, pa tako i sada dok se cijela Europa diže na noge, dok su popularni socijaldemokrati tipa Fico ili demokršćani ala Orban, mi biramo nekakve bezlične Picule i Plenkije, ajde da vidimo kako će se ta dva nositi s ovim turbulentnim razdobljima, ne daj bože da nešto grune u Europi, kako bi se oni postavili...sve se bojim, ali svašta smo preživjeli pa ćemo i ovo
__________________
~ Možete gaziti cvijeće, ali ne možete zaustaviti hrvatsko proljeće. ~
luca toni is offline  
Old 12.09.2016., 16:17   #24
siniša varga
antifan is offline  
Old 12.09.2016., 16:19   #25
Fale Saucha i Zmajlović u anketi.

Iako bi im bilo najpametnije da organiziraju procesiju na koljenima od Iblerovog do Praške i tamo mole Bandića da ih preuzme.

Milan je meka srca. Možda ih opet primi na par godina uzdržavanja. Ovako će kruha gladni ostati.
Page is offline  
Old 12.09.2016., 16:24   #26
Ako su normalni izabrat će Piculu ili Lalovca...ostalo je sve smiješno i pogubno za stranku
emanuelson1000 is online now  
Old 12.09.2016., 16:24   #27
Osobno bih htio da to bude Lalovac ili Picula. I jedan i drugi su odmaknuti od SDPove stare i prokusano nesposobne celjadije te se nadam bi imali snage izvrsiti rotaciju ljudstva.
No i ako dodju na celo stranke, to nece nista znaciti ako se ne rijese Opacicke, Bauka, Zmajlovica, Grcica, Jovanovica, Marasa, Jakovine, Stazica, Borzanice, Baldasara...ima ih jos ne sumnjam.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Old 12.09.2016., 16:25   #28
Zasto nema opcije boli me qurac
__________________
History says, don't hope on this side of the grave. But then, once in a lifetime, the longed-for tidal wave of justice can rise up and hope and history rhyme.
bubi mir is offline  
Old 12.09.2016., 16:26   #29
"Milanovićevi ljudi", točnije oni koji su vodili stranku i imaju veliku kontrolu u stranci, možda odaberu Nevena Mimicu kao neko kompromisno rješenje.

I onako među te vrhuške i nema netko tko je ozbiljan kandidat. Ima ambiciozni, ali daleko su oni svi od predsjednika koji bi donio pobjedu. Bauk, Hajdaš Dončić, Grbin i sl., nisu baš dorasli ulogu predsjednika, niti nose stabilnost u stranci, a ne vidim i šansu za rast.

Ne znam koliko može i Mimica, ali tako postavljaju svog čovjeka, koji je različan od Milanovića, a po "europejstvom" će konkurirati i Piculi i Plenkoviću. To im je najbolja šansa da urade promjenu, da ostanu skupa i zadrže pozicije i utjecaj.
mak1hr is offline  
Old 12.09.2016., 16:27   #30
Neven Mimica boljeg nemamo
redoman is offline  
Old 12.09.2016., 16:29   #31
Gdje je Bernardić u anketi..
On je pravi nasljednik milanovića..Mladi lav, isti kakav je ovaj bio..

No, Tonino Picula se nameće kao realno rješenje..Ima i on brata, taj valjda ne bude šetao po poreznoj..
Nikakvi kvarnerski, zagorski, ni ini lokalci..
Monro is offline  
Old 12.09.2016., 16:32   #32
Bit će Picula garant.
Essegg is offline  
Old 12.09.2016., 16:34   #33
Srce kaže Ranko Ostojić, razum i pragmatika Tonino Picula. Inače bi Piculu rado želio vidjeti kao predsjedničkog kandidata ljevice. Mislim da KGK ne bi imala ikakve šanse protiv njega.
DJTcro is offline  
Old 12.09.2016., 16:42   #34
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Srce kaže Ranko Ostojić, razum i pragmatika Tonino Picula. Inače bi Piculu rado želio vidjeti kao predsjedničkog kandidata ljevice. Mislim da KGK ne bi imala ikakve šanse protiv njega.
Ako pobjedi Picula, gube svi koji sada vode stranku, od Ranka do Bauka...

Zar ne misliš da će naći nekog koji će pobijediti Piculu, tako zadrže utjecaj , a pritom ne masakriraju stranku?

Meni to izgleda logično, zato sam naveo Nevena Mimicu, a on je "Zokin" t.e. njihov.
mak1hr is offline  
Old 12.09.2016., 17:06   #35
Sad kad je karacmarko nezaposlen...nek bude on
__________________
SLOBODNI LJUDI SLOBODNI SAMO AKO SMIJU IMATI ORUŽJE DA BI ZAŠTITILI SVOJ ŽIVOT,
IMOVINU, SVOJE SUGRAĐANE I OBITELJI OD DRUGIH NASILNIH GRAĐANA
KAO I OD NEPOŠTENE VLASTI I DA SE OBRANE OD TIRANIJE VLADARA.
JAWS is offline  
Old 12.09.2016., 17:17   #36
Tko god bio mislim da neće biti ni upola autoritet i karizmatičan vodja kao Zoka, šteta.
MaurS is offline  
Old 12.09.2016., 17:18   #37
Što ne bi Sabina?
Pa da dobijemo chick fight Sabina vs Kolinda.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Old 12.09.2016., 17:21   #38
Glasovala sam za Mršića. Relativno mlad, nadobudan, uspješan u Koprivnici i Podravki. Za Piculu sumnjam da će se uopće kandidirati.
Martian7 is offline  
Old 12.09.2016., 17:24   #39
Quote:
DJTcro kaže: Pogledaj post
Srce kaže Ranko Ostojić, razum i pragmatika Tonino Picula. Inače bi Piculu rado želio vidjeti kao predsjedničkog kandidata ljevice. Mislim da KGK ne bi imala ikakve šanse protiv njega.
Picula je u 20 godina napravio što?

Osim što je uspio uspavati desetke tisuća ljudi svojim besmislenim meketanjem?
ruka-slave is offline  
Old 12.09.2016., 17:25   #40
Picula djeluje najtrezvenije i mogao bi stranku osoviti na noge nakon što ju je zoki ostavio u rasulu. Ne spada pod zokijev kadar pa je za očekivati da počisti njegovu kamarilu i stavi ih negdje di neće raditi štetu-sve one koje je imenovala Kolarić. Bilo bi idealno i da ona obnaša neku višu funkciju

P.S. Šteta što se ne može onemogućiti glasanje 2/3 onih morona koji su nedavno glasali za zokija

P.P.S. 2/3 je opet bolje od aklamacije kojom je prihvaćen karamarko, pa što se onda imaju javljati i sprdati desničari po ovoj i sličnim temama kad nema veće sprdnje od njih samih?
Goc-369 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.