Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.12.2016., 21:53   #81
Quote:
4fun kaže: Pogledaj post
Vidjet cu sljedece godine.

~via tapatalk
Sounds like a plan
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 21:59   #82
This time next year, Rodney, we WILL be millionaires!
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 23:08   #83
Za iduću godinu si želim da se sadašnja situacija u ljubavnom životu nastavi kretati prema naprijed, u poslovnom pak smislu ima puno mogućnosti da se ide naprijed i nadam se da će mi se to i ostvariti.Financijski je sad dobro a ako bude još mrvicu bolje možda se i odvažim na kupnju boljeg auta (ili uzet neki na leasing, vidjet ću).I to je to, od previše želja neće biti koristi

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 23:10   #84
Quote:
Ingvar25 kaže: Pogledaj post
Za iduću godinu si želim da se sadašnja situacija u ljubavnom životu nastavi kretati prema naprijed, u poslovnom pak smislu ima puno mogućnosti da se ide naprijed i nadam se da će mi se to i ostvariti.Financijski je sad dobro a ako bude još mrvicu bolje možda se i odvažim na kupnju boljeg auta (ili uzet neki na leasing, vidjet ću).I to je to, od previše želja neće biti koristi

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Hajd, poželi jednom mjesec, zašto igraš na sigurno!?
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2016., 23:36   #85
Quote:
Weedeemer kaže: Pogledaj post
This time next year, Rodney, we WILL be millionaires!
Imam tu majicu vec godinama. Ali nesto mi neda.

~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 00:01   #86
Jedna prigodna pjesma.

https://www.youtube.com/watch?v=q5n0hos_f94

Sljedeće godine će biti isto ovako, samo što će se one stvari koje su dobre još dodatno poboljšati, a loše smanjiti.

Baš sam nemaštovit.
Tomislav B is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 00:04   #87
Quote:
Weedeemer kaže: Pogledaj post
This time next year, Rodney, we WILL be millionaires!
...
__________________
"You know, a long time ago being crazy meant something. Nowadays everybody's crazy"
horadic_cube is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 00:27   #88
Sretan Božić
Jar-jar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 03:35   #89
Sretan Božić svim US-ovcima!
Doll Fetish is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 07:13   #90
Sretan Božić svima!

Poslano sa mog SM-A300FU koristeći Tapatalk
Ingvar25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 07:33   #91
Sretan Božić svima!!!


Naročito nama koji radimo


https://www.youtube.com/watch?v=hB38Dr4Fwbk
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 08:45   #92
Quote:
Weedeemer kaže: Pogledaj post
This time next year, Rodney, we WILL be millionaires!
E, tu se vidim.

I da si još malo usavršim filter za žene.
mammoth is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 14:18   #93
Pokušavam ignorirati slične teme, one u kojima se rezimira godina koja je na odlasku, one u kojima se donose odluke, one u kojima se razmišlja i zamišlja što će biti sljedeće godine u ovo vrijeme. Ne znam točno zašto to pokušavam, zašto ne želim razmišljati, analizirati. Valjda me bilo strah rezultata, valjda je bio neki osjećaj da je moglo bolje, da je trebalo bolje, a nije. No slab sam karakter, pa iako ne želim, čitajući druge, počnem i razmišljati, premetati prošle mjesece po sjećanju, događaje, ljude, osjećaje. I sad mi je nekako drago, s jedne strane, a s druge me malo i strah.

Drago mi je jer kad stavim na zamišljeni papir mjesec po mjesec, događaj po događaj, osjećaj po osjećaj, nije bilo ni upola loše koliko mi se na kraju činilo. Bilo je dobro. Nije bilo sjajno, ali bilo je dobro. I bilo je svega. Uzet ću i pravi papir, neku stranicu dnevnika koji mi se u zadnje vrijeme nije dalo pisati, pa staviti crno na bijelo, za one dane kad zaboravim, za podsjetnik.

A u ovo vrijeme sljedeće godine, e sad tu dolazi strah. Najveća želja za sljedeću godinu nije mi u stjecanju nečega novog što nemam, nego u zadržavanju onoga što imam. Nadam se da će biti tu i sljedeće godine, sve ono što sad vidim kao vrijedno, ono što me grije, tješi, nasmijava i gura dalje.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 14:26   #94
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Pokušavam ignorirati slične teme, one u kojima se rezimira godina koja je na odlasku, one u kojima se donose odluke, one u kojima se razmišlja i zamišlja što će biti sljedeće godine u ovo vrijeme. Ne znam točno zašto to pokušavam, zašto ne želim razmišljati, analizirati. Valjda me bilo strah rezultata, valjda je bio neki osjećaj da je moglo bolje, da je trebalo bolje, a nije. No slab sam karakter, pa iako ne želim, čitajući druge, počnem i razmišljati, premetati prošle mjesece po sjećanju, događaje, ljude, osjećaje. I sad mi je nekako drago, s jedne strane, a s druge me malo i strah.

Drago mi je jer kad stavim na zamišljeni papir mjesec po mjesec, događaj po događaj, osjećaj po osjećaj, nije bilo ni upola loše koliko mi se na kraju činilo. Bilo je dobro. Nije bilo sjajno, ali bilo je dobro. I bilo je svega. Uzet ću i pravi papir, neku stranicu dnevnika koji mi se u zadnje vrijeme nije dalo pisati, pa staviti crno na bijelo, za one dane kad zaboravim, za podsjetnik.

A u ovo vrijeme sljedeće godine, e sad tu dolazi strah. Najveća želja za sljedeću godinu nije mi u stjecanju nečega novog što nemam, nego u zadržavanju onoga što imam. Nadam se da će biti tu i sljedeće godine, sve ono što sad vidim kao vrijedno, ono što me grije, tješi, nasmijava i gura dalje.
Predivno napisano! Zelim ti svu srecu ovog zivota,da ides i guras samo naprijed i nikako nazad!
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 14:32   #95
Hvala Rođa. I tebi želim dobro.

Sretan Božić svima, da vam bude toplo, na koži i ispod kože.
__________________
What a way to break a day.
Wayfaring S is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 14:39   #96
Quote:
Wayfaring S kaže: Pogledaj post
Hvala Rođa. I tebi želim dobro.

Sretan Božić svima, da vam bude toplo, na koži i ispod kože.
Hvala draga! Ovakvim stavom i pozitivnoscu jedino sto sad zelim je da me primis za rukicu i odvedes u setnju a poslije na caj
Zbilja odlicno zvucis,ostani takva
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 15:30   #97
Iduce godine necu ici provoditi Bozic s roditeljima, i napokon cu se otrgnut od starih navika i losih utjecaja.
Moraxella is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 15:55   #98
Quote:
Moraxella kaže: Pogledaj post
Iduce godine necu ici provoditi Bozic s roditeljima, i napokon cu se otrgnut od starih navika i losih utjecaja.
Ovo zvuci obecavajuce! Drzim fige da si tako i ispunis i da ti tako bude.
Rodion is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 17:30   #99
Citam ove postove i pitam se zasto cekate iducu godinu ili koju god vec? Treba sve raditi SAD a ne cekati ne znam kaj..
__________________
"Tišina koja je nastala nikako mi se nije dopadala. Dovoljno sam odrastao da znam da se najgore vesti najlakše saopštavaju ćutanjem.."
Vesperian is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2016., 17:31   #100
Kak si ti pametan. Sva sreca da si na forumu kako bi nas osvijestio.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:43.