Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2009., 10:36   #1201
Sad gledam slike moje kose koja je sada prilikom pranja,postala skroz druge nijanse.Ubacicu slike.Ne mogu da vjerujem da je za tako kratko vrijeme postala drugacija?
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 12:16   #1202
Evo dvije slike slikane na istom mjestu kao one prosle.Vidi se koliko je drugacija boja,ni sama neznam koja joj je vise boja,nesto mi vuce na narandzasto nije ona smedja kao s pocetka


Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 13:34   #1203
Nemogu vjerovat,,sad ti je baš dosta posvjetlila..ali meni se i takva sviđa
dianna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 13:53   #1204
Quote:
dianna kaže: Pogledaj post
Nemogu vjerovat,,sad ti je baš dosta posvjetlila..ali meni se i takva sviđa
To i kazem,dosta je posvjetlila.
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 15:30   #1205
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
To i kazem,dosta je posvjetlila.
i sto ces sad neuhvatljiva kad ti pocne rasti tvoja prirodna boja kose? tvoja je prirodno tamna jelda? stalno ces blajhati izrast?
Iva_na is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 15:45   #1206
Quote:
Iva_na kaže: Pogledaj post
i sto ces sad neuhvatljiva kad ti pocne rasti tvoja prirodna boja kose? tvoja je prirodno tamna jelda? stalno ces blajhati izrast?
Jeste moja prirodna je tamna,gotovo crna.Necu blajhati izrast jer cu se farbati u neku smedju boju,kada sam bila plava nisam blajhala izrast vec mi se primala samo farba.Ali farbala sam se svaki mjesec.I sada cu tako....
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2009., 20:22   #1207


pramenovi rađeni sa bojom 7.38+6% u omjeru 1:1, a na ostalu kosu je nanesena boja 5.23+3% u omjeru 1:1, znači koliko boje toliko i razvijača.

tako su mi javili iz Keunea

ako nekoga uopće zanima lol
Afrika is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 23:25   #1208
Pomoc ako moze
Imam smedju kosu, ranije izvlacene pramenove boje karamela.. svetlije smedju...
nedjutim, zelela bih da se ofarbam... Ima neko predlog kakvu bih boju mogla d aizaberem? Inace , imam tanku kosu, gustu, ali tanke vlasi... Dvoumim se izmedju crvene, crne i plave boje...
Ako neko ima predlog, slobodno
makica15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 00:18   #1209
Kosa mi je prirodno plava ali se vec godinama farbam u tamno-smeđe. Jučer sam si odlučila i odrezati šiške (sama, pa izgleda malo mr. Spock).





Iza mi se jedino sve zapetljalo pa se sad pitam jer se može u frizeraju počešljat ekstremno zamršenu kosu. Ili druga opcija dredovi. Ne znam?!?
Compson is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 00:45   #1210
meni ti se je dešavalo da nakon mora imam par prirodnih dredova zbog ne-češljanja
i bili su grozni bogme,mene je uspjela rasčešljat frendica ( tu i tam je odrezala čvorić kojeg nije uspjela rasčešljat) i frizerka me je jednom uspjela rasčešljat tak da mislim da će i tvoja uspjet
pure evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 01:01   #1211
Ovo nije samo par dredova... Ima ih ČUDA, a kad skupim u rep izgleda kao ona velika punđa a la Amy Winehouse... Ja još imam prirodno jako kovrčavu i gustu kosu! Užas!!

Al dobro, u ponedjeljak sam naručena kod frizera tako da ono. Držim fige!!!
Compson is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 10:24   #1212
Quote:
makica15 kaže: Pogledaj post
Pomoc ako moze
Imam smedju kosu, ranije izvlacene pramenove boje karamela.. svetlije smedju...
nedjutim, zelela bih da se ofarbam... Ima neko predlog kakvu bih boju mogla d aizaberem? Inace , imam tanku kosu, gustu, ali tanke vlasi... Dvoumim se izmedju crvene, crne i plave boje...
Ako neko ima predlog, slobodno
Sve zavisi sta ti zelis.Ja bih ti preporucila da ne ides u crno,radije uzmi smedju koja se izapira i nije tako jaka kao crna.Iz crne je najteze izaci i previse je vjestacka.
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 11:02   #1213
Quote:
Afrika kaže: Pogledaj post


pramenovi rađeni sa bojom 7.38+6% u omjeru 1:1, a na ostalu kosu je nanesena boja 5.23+3% u omjeru 1:1, znači koliko boje toliko i razvijača.

tako su mi javili iz Keunea

ako nekoga uopće zanima lol
prekrasno!
__________________
I have seen the whole of the Internet
Ingrein is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 01:18   #1214
Wink

Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Sve zavisi sta ti zelis.Ja bih ti preporucila da ne ides u crno,radije uzmi smedju koja se izapira i nije tako jaka kao crna.Iz crne je najteze izaci i previse je vjestacka.
hmmmm ipak sam se odlucila da se ne farbam. . otisla na sisanje pre par dana, i zaista sam postala sasvim zadovoljna svojom kosom,medjutim, hvala u svakom slucaju
makica15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 11:06   #1215
jel probao tko Palette Brown richness il kako se već zovu ?
__________________
sweet dreams are made of this
-Snjegulj@st@- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 19:14   #1216
POMOC

CUREEEEEE SAMO MI VI MOZETE POMOCIIIIII!!!!!
IMALA SAM NEKU SMEDJU BOJU BEZ SJAJA I JUCER SAM SE OFARBALA U SREDNJE SMEDJU STO JE NA MOJOJ KOSI TO ISPALO CRVENKASTO
NEMOGU VJEROVAT!!!!
IZGLEDA GROZNO I NEPRIRODNO
STO DA NAPRAVIM DA SE MAKNE TAJ CRVENI PIGMENT,NEKI SAMPON,FARBA.....NEZNAM
POMOZITE MOLIM VAS
CEKAM VASE SAVJETE
angie111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 19:50   #1217
@ angie111 - operi je što više puta možeš da se što više ispere, ako imaš negdje kupiti Selective boje za kosu, imaju super ash (pepeljaste) smeđe nijanse...

to sam prije stavljala na kosu i bila sam super zadovoljna

i ne paničari, to crvenilo sigurno samo tebi bode oči
Afrika is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2009., 22:39   #1218
joj hvala mislila sam da mi nitko nece odgovoriti
a gdje si ti kupovala selective boje za kosu
nisam cula za njih
angie111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2009., 08:25   #1219
prestala sam ih kupovati kada je Velir u Splitu zatvorio, a i prešla sam na svjetliju kosu...

jedino što sam uspjela pronaći na netu je da salon Nicole-Nicole drži neke njihove preparate, možda bi mogla njih nazvati i pitati znaju li di se mogu kupiti njihove boje... , a možda se netko javi ovdje bolje informiran od mene

evo ti link na njihovu stranicu, pa malo prošvrljaj selective professional

good luck!
Afrika is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2010., 19:13   #1220
mene zanima dal je koja koristila od johna friede sprej za sjaj kose,brilliant brunete?
pure evil is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.