Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2010., 18:18   #1341
Evo ja sam se danas ofarbala opet u pravu smedju. Koristim revlonovu svetlo pepeljastu smedju sa 6% hidrogenom, prezadovoljna sam, inace boja je toliko prirodna da redovno imam veliki izrastak koji se " ne primecuje ", tako da sam ja prezadovoljna
marizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 19:58   #1342
Quote:
misti kaže: Pogledaj post
uzmi neku pepeljastu ako ne želiš da ti se ne ističe jako crveni pigment (ako ga imaš) i uzmi neku svjetliju boju od one koju želiš, jer ispadne tamnije..
ja imam prirodno tamno smeđu i na farbanu tamno plavu mi je ispala smeđa od ove garnier: http://img.envy.ro/img/products_wate...lorNat-7,1.jpg
probaj s tom ili nekom za nijansu tamnijom...
hvalaaa uzela sam svijetlo smeđu ali od od palette rekla mi je i frizerka da bi mi trebala biti okej samo da si kupim neku masku dobru da mi se ne isuši kosa, a imam od L'oreala dosta toga, sutra se farbam tako da se nadam da će biti dobro držte fige
eh da i kosa mi je inače prirodno pepeljasta nekakva tako da mislim da onda ne bi trebala imati crvenog pigmenta
Anna xD is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 17:28   #1343
Quote:
Anna xD kaže: Pogledaj post
hvalaaa uzela sam svijetlo smeđu ali od od palette rekla mi je i frizerka da bi mi trebala biti okej samo da si kupim neku masku dobru da mi se ne isuši kosa, a imam od L'oreala dosta toga, sutra se farbam tako da se nadam da će biti dobro držte fige
eh da i kosa mi je inače prirodno pepeljasta nekakva tako da mislim da onda ne bi trebala imati crvenog pigmenta

i, kak je ispalo?
misti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 13:02   #1344
Quote:
misti kaže: Pogledaj post
ne želim ja takvu mišje sivu, već da bude neka prirodna smeđa.. a od nekih farbi ispadne baš crvenkasta..
Garnier Color and Shine, one nove farbe bez amonijaka sa uljem brusnice, nijansa 4.0 PRIRODNO SMEDJA ti piše na kutiji. Ja se jučer farbala s njom i ispala mi je identično kao moj izrast (a inače sam prirodno smedja). Ne vuče na crveno niti na zlatno, ma na ništa. Baš smedja-smedja, ako me kužiš i kosa je nakon nje sjajna i mekana
honey1506 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 20:27   #1345
Quote:
honey1506 kaže: Pogledaj post
Garnier Color and Shine, one nove farbe bez amonijaka sa uljem brusnice, nijansa 4.0 PRIRODNO SMEDJA ti piše na kutiji. Ja se jučer farbala s njom i ispala mi je identično kao moj izrast (a inače sam prirodno smedja). Ne vuče na crveno niti na zlatno, ma na ništa. Baš smedja-smedja, ako me kužiš i kosa je nakon nje sjajna i mekana
e baš takvu tražim! ne mogu nigdje na netu naći tu nijansu, ali pogledat ću u dm-u ili kozmu..
meni bi mogla ispast od te crna, jer ja imam tamno smeđu i moram se farbati svjetlo smeđim/tamno plavim da bi ispala smeđa.. kakva je tvoja prirodna, svjetlija ili tamnija smeđa? jel možeš stavit sliku da vidim kako ti je ispala boja?
misti is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 22:22   #1346
Quote:
misti kaže: Pogledaj post
i, kak je ispalo?
super ^^ baš sam oduševljena prvo sam si bila čudna s tak tamnom kosom ali baš je lijepa boja, baš se sjaji, samo sam ostavila zadnji sloj kose plavi ^^ ako koga zanima pošaljem mu sliku na pm
Anna xD is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 20:02   #1347
curke da čujem savjet...

napisati cu ukratko povijest mojeg bojanja unazad godinu dana..

imala sam dulje vrijeme plave pramenove, pa sam prafarbala kosu u prirodno smedju par puta.. pa jednom u tamnosmedju, pa 2 puta u crno. Zadnji put sam se farbala u 7om mjesecu prosle godine. Boja se isprala i moja prirodna je narasla. E sad dolazimo do problema..

Kosa mi je u puno boja.. moja prirodna je neka svijetlo smedja (valjda) na dijelovima kose gdje su bili pramenovi je svijetlija smedja sa zlatnim odsjajem, pa imam dijelova gdje je crveni i narandjasti odsjaj i imam gdje koji tamni tamni pramen skoro pa crni..

E sad ja bi htjela boju kose kao sto je moja prirodna, znaci pepeljastu, misiju ili kako god se to kaze, ja hocu svoju prirodnu boju...

Kad sam to ispricala kumi koja je inace frizerka, ona mi je rekla neka se šišam, i pustim da izraste, kao ljeto će, pa će mi i posvijetliti i bla bla.. a ja luda zivcira me ovo ovako
vita_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 16:25   #1348
Quote:
misti kaže: Pogledaj post
e baš takvu tražim! ne mogu nigdje na netu naći tu nijansu, ali pogledat ću u dm-u ili kozmu..
meni bi mogla ispast od te crna, jer ja imam tamno smeđu i moram se farbati svjetlo smeđim/tamno plavim da bi ispala smeđa.. kakva je tvoja prirodna, svjetlija ili tamnija smeđa? jel možeš stavit sliku da vidim kako ti je ispala boja?
Ja sam je kupila u Riječkom DM-u u Toweru. Nije ni skupa, oko 25-ak kuna. Ja sam inače prirodno smedja, ali sam se duže vrijeme bila plava, znači blajh je ispod ovoga. Ne znam koliko sam ti ja onda vjerodostojan primjer Znači meni je primilo tamnije nego što je zapravo na kutiji. I zbog blica je boja drugačije ispala, ali nemam trenutno drugu sliku. Zanemari ovu bezveze stavljenu kopčicu, šminkala sam se pa da mi ne smeta kosa

honey1506 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 16:30   #1349
Quote:
vita_lady kaže: Pogledaj post
curke da čujem savjet...

napisati cu ukratko povijest mojeg bojanja unazad godinu dana..

imala sam dulje vrijeme plave pramenove, pa sam prafarbala kosu u prirodno smedju par puta.. pa jednom u tamnosmedju, pa 2 puta u crno. Zadnji put sam se farbala u 7om mjesecu prosle godine. Boja se isprala i moja prirodna je narasla. E sad dolazimo do problema..

Kosa mi je u puno boja.. moja prirodna je neka svijetlo smedja (valjda) na dijelovima kose gdje su bili pramenovi je svijetlija smedja sa zlatnim odsjajem, pa imam dijelova gdje je crveni i narandjasti odsjaj i imam gdje koji tamni tamni pramen skoro pa crni..

E sad ja bi htjela boju kose kao sto je moja prirodna, znaci pepeljastu, misiju ili kako god se to kaze, ja hocu svoju prirodnu boju...

Kad sam to ispricala kumi koja je inace frizerka, ona mi je rekla neka se šišam, i pustim da izraste, kao ljeto će, pa će mi i posvijetliti i bla bla.. a ja luda zivcira me ovo ovako
Been there, done that
Najbolje ti je čekati da ti naraste "friška" kosa do neke prihvatljive dužine (ne znam koliko je to tebi, ali recimo jedan lijepi bob) i onda ošišaš do tuda, imaš svoju boju i dalje puštaš da raste
honey1506 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 17:02   #1350
Quote:
honey1506 kaže: Pogledaj post
Been there, done that
Najbolje ti je čekati da ti naraste "friška" kosa do neke prihvatljive dužine (ne znam koliko je to tebi, ali recimo jedan lijepi bob) i onda ošišaš do tuda, imaš svoju boju i dalje puštaš da raste
ajme pa to bi morala cekati barem 2 godine

ne zelim to nikako.. prihvatljivo mi je sada da ju posvijetlim pa ako i treba skratiti 5cm.. ali da 2 godine hodam kao šareno jaje nebi hvala.. morati cu se jako dobro raspitati po gradu i naci neku oke frizerku.

Jer ako sam mogla prije 2 godine biti svijetlo plava a takodjer mi je bila tamna podloga e pa onda sigurno postoji na ovom svijetu frizerka koja mi moze posvijetliti kosu za 2-3 tona..
vita_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 21:37   #1351
Quote:
honey1506 kaže: Pogledaj post
Ja sam je kupila u Riječkom DM-u u Toweru. Nije ni skupa, oko 25-ak kuna. Ja sam inače prirodno smedja, ali sam se duže vrijeme bila plava, znači blajh je ispod ovoga. Ne znam koliko sam ti ja onda vjerodostojan primjer Znači meni je primilo tamnije nego što je zapravo na kutiji. I zbog blica je boja drugačije ispala, ali nemam trenutno drugu sliku. Zanemari ovu bezveze stavljenu kopčicu, šminkala sam se pa da mi ne smeta kosa


baš ti je lijepa kosa i boja je super, bez crvenog odsjaja, baš prirodno izgleda
ma i meni primi tamnije nego što bude na kutiji.. i moja smeđa prirodna, a zadnji god dana sam je farbala u plavo, ali nisam blajhala..
ja sam malo skeptična prema tim jeftinijim, al teb je baš super ispala i baš dobro što je bez amonijaka..
za 15tak dana se farbam, pa budem takvu uzela
misti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 19:26   #1352
Quote:
Dorée kaže: Pogledaj post
Ja bi ovakvu (ka ova skroz desno)imam srednje smeđu ,kad sam probala dobit tu ispala sam narančasta
jaoOo meni se ova prva levo najvise svidjaaaa svetlOo SMEDJA...sanjam takvu kosu..DD......jel ima neko da se farbao i da je ispalo takOo,,,mnogo mi se svidja..
nensy swgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2010., 20:22   #1353
Quote:
suzuki750 kaže: Pogledaj post
Evo slika, konacno sam se docepala nekog ispravnog laptopa
ovo je zadnje farbano s garnier farbom (svjetlo smeda s pramenovima).. bas me zanima koliko ce mi se isprat!


jaoOo kako je dobra bojaaa aaaa ova je ipak pobedilaaa najacaaa ja sam htela ovakvu i koristila neku palet farbu kao pepeljasto plavu ...al mi je ispalo narandzasto.....koja je ovo farba? mnogo je dobra..
nensy swgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 03:21   #1354
Quote:
honey1506 kaže: Pogledaj post
Garnier Color and Shine, one nove farbe bez amonijaka sa uljem brusnice, nijansa 4.0 PRIRODNO SMEDJA ti piše na kutiji. Ja se jučer farbala s njom i ispala mi je identično kao moj izrast (a inače sam prirodno smedja). Ne vuče na crveno niti na zlatno, ma na ništa. Baš smedja-smedja, ako me kužiš i kosa je nakon nje sjajna i mekana
moja je kosa inače svjetlija, više pepeljasta..gledala sam njihov katalog i ja bi uzela 6.0 ako se ne varam-izrazito svijetlo smeđa.. imam poludugu kosu, hoće mi biti dovoljna jedna kutija? (dosad sam se u frizerke farbala al je dala otkaz, pa tražim novu)
just z is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 16:22   #1355
http://www.facebook.com/l.php?u=http...bf60990&ref=nf
MOLIM VAS ako neko zna koja je ovo farba..mislim da je garnier 512,ili garnier 10 min pepeljasto smedje...mngo mi se svidja....ako neko ima ovakvu boju...neka mi kaze..plizzz
nensy swgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 14:04   #1356
Pomoć.. prirodna boja kose mi je neka pepeljasta i nakon nekoliko godina stavljanja plavih pramenova, htjela bi se pofarbati u smeđu boju. našla sam boju.. molim mišljenje dali je ta boja dobra.. i kolko puta ću se trebati farbati da mi se više nebudu vidjeli plavi pramenovi? hvala lijepa


to je boja đumbir tamnoplava..
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 14:09   #1357
Quote:
nensy swgirl kaže: Pogledaj post
jaoOo meni se ova prva levo najvise svidjaaaa svetlOo SMEDJA...sanjam takvu kosu..DD......jel ima neko da se farbao i da je ispalo takOo,,,mnogo mi se svidja..
Ma nije ti to svijetlo smeđa, to ti je srednje ili čak tamnoblond.
Suey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 15:28   #1358
Quote:
Nora & Medo kaže: Pogledaj post
Pomoć.. prirodna boja kose mi je neka pepeljasta i nakon nekoliko godina stavljanja plavih pramenova, htjela bi se pofarbati u smeđu boju. našla sam boju.. molim mišljenje dali je ta boja dobra.. i kolko puta ću se trebati farbati da mi se više nebudu vidjeli plavi pramenovi? hvala lijepa
http://img202.imageshack.us/img202/9847/70palette04.jpg

to je boja đumbir tamnoplava..
Ovo je polutrajna boja, to se ispire ko ludo. Ne bi radije neku trajnu?
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 15:31   #1359
Quote:
Maiya kaže: Pogledaj post
Ovo je polutrajna boja, to se ispire ko ludo. Ne bi radije neku trajnu?
Zato sam i pitala jer neznam kakva je to boja... jel ima kakva slična trajna boja?
__________________
"I kad u očaju prekriješ lice rukama i poželiš da se nikad nisi rodio... on podigne one krupne, iskrene oči prema tebi i pogleda te, i očima govori:"Uvijek imaš mene!" Jerome K. Jerome
Nora Medica is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 15:36   #1360
Traje 6-8 tjedana ili nešto takvo. Ne volim te polutrajne. Ova mi se jako sviđa. http://www.palette.com.hr/nasi-prioz...ner/w5-nougat/
Maiya is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.