Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2010., 21:58   #1461
Da probam i tu:


Trebam pomoć. Ovo je moja kosa. Nekad je bila ofarbana u crveno, onda sam je htjela ofarbat u smeđe i pustit da raste u prirodnoj boji, to je ispalo crno, pa sam bila skoro-crna sa smeđim izrastom, onda se ta smeđa-wannabe a zapravo crna isprala i sad sam smeđa s isprano crvenim izrastom. Hoću da mi sva kosa bude iste boje i da više ne taknem boju za kosu dok ne osijedim. Čime da se ofarbam?
(Kosa nije farbana od... pa, dovoljno dugo da neobojen dio izraste ovoliko. )

Hvala.
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2010., 09:46   #1462
Ofarbaj se u neku najslicniju tvojoj prirodnoj i pusti je da raste!

Usput ,kako je ovaj topic polako u mirovanju a najvise je smedjokosih djevojaka...Meni je moja farba skoro isprala,ostala je jako jako svijetla a farbala sam se 3.6.Znaci prije nekih 15-tak dana.I vec je dosla na svijetlo smedju a ono gore je slika kako je izgledala.Ovi pramenovi su sada potpuno plavi
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2010., 19:15   #1463
Ovako, imam isti problem kao i većina cura. Nikako da nađem boju koja će ispasti kako treba. Želim biti svijetlo smeđa. Kupim boju bilo koje smeđe nijanse i ispadnem crna. Da li bi trebala kupiti plavu boju da bih onda ispala smedja? Koji postotak hidrogena koristiti? Preporučujete li profesionalne ili pak druge boje za kosu?
xXPaineXx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 03:00   #1464
Da, trebas kupiti tamno plavu da bi ispala svetlo smedja. Za ostalo se ne razumem
__________________
I remember years ago someone told me I should take caution when it comes to love...
I did...
I did.
Green-Eyed-Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 09:35   #1465
Quote:
xXPaineXx kaže: Pogledaj post
Ovako, imam isti problem kao i većina cura. Nikako da nađem boju koja će ispasti kako treba. Želim biti svijetlo smeđa. Kupim boju bilo koje smeđe nijanse i ispadnem crna. Da li bi trebala kupiti plavu boju da bih onda ispala smedja? Koji postotak hidrogena koristiti? Preporučujete li profesionalne ili pak druge boje za kosu?
Vjerovatno ti je kosa tamna.Ako je tako,neces preci u svijetlo smedju bez frizera.Dakle,frizer!!!
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 11:22   #1466
Quote:
gljivek kaže: Pogledaj post
Mogla sam ovo bacit u neki topic ali mi je dosta vazno...htjela bih cuti neki savjet,necije iskustvo itditd...nakon duzeg razmisljanja odlucila sam da bih opet htjela biti smeda...ja sam trenutno skoro pa cijela plava jer stavljam plave pramice pa je sad vec sve plavo...

..htjela bih opet imati boju sto blize svojoj prirodnoj--bila je tamnije smeda s crvenkastim pigentom...i sto da ja sad radim...jel trebam trazit tamnije od svoje boje kose zbog ovog plavog..nemam pojma....curke dajte koju pametnu jer ja nemam pojma..ne bi htjela ispast sarena il neko cudo bez veze,stvarno mi je vazan izgled kose...



moja kosa je otprilike ko ova u sredini...

Mislim da bi ti najpametnije bilo ofarbat se u boju sto slicniju tvojoj... I onda pustit svoju da raste...I kad ti naraste ošišat se. neznam pustiš ju do uha i onda se ošišaš na prekrasni[k tome jos i trendy] BOB.Jednostavno je... Imala sam ovakve ''probleme'' sa svojom sestrom.. Poslusala je moj savjet i evo dan danas uživa u svojoj prirodnoj bojici...
cokoholicarka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2010., 12:05   #1467
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Mislis na welaton farbe?Ja ih nisam koristila.
Da, na welaton mislim! Evo, opet sam se jučer farbala, samo izrast, uzela sam 4/o srednje smeđu, i drzim ju na glavi oko 13 min.. Meni je odlična!

Htjela sam uzet svijetlo smeđu, ali me strah..

Tak da sam srednje smeđu stavila samo 13 min
__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2010., 16:02   #1468
Ja se ofarbala sa Loreal excelence E Bruges......Ispala boja kao na slici
http://www.google.ba/imgres?imgurl=h...26tbs%3Disch:1
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2010., 04:14   #1469
ima li netko s ovakvim slučajem
ja bih se na mahagonij-smećkastu podlogu (trenutnu) farbala u smeđu -sa zlatnim odsjajem

dakle želim maknuti crveni odsjaj iz kose

savjeti i tuđa iskustva welcome !

hvala
__________________
Play restart
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2010., 15:11   #1470
Koja od smedjih farbi ima najbolji sjaj?Mislim da se najvise sjaji kosa.Jeste li probale Igora ilči Indola farbe,kakve su?
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2010., 18:00   #1471
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Koja od smedjih farbi ima najbolji sjaj?Mislim da se najvise sjaji kosa.Jeste li probale Igora ilči Indola farbe,kakve su?
Ne znam, evo ja sam se jučer farbala s Keune i kosa mi je mekana i dosta se sjaji.
Samo pazi s bojama. Ja sam imala baby plavu i kupila sam srednje blond, ali ispalo mi ja tako tamno smeđe. Baaš tamno.
Sparkly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 12:18   #1472
Quote:
Neuhvatljivaa kaže: Pogledaj post
Koja od smedjih farbi ima najbolji sjaj?Mislim da se najvise sjaji kosa.Jeste li probale Igora ilči Indola farbe,kakve su?
ALFAPARF
girly22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2010., 12:48   #1473
Quote:
girly22 kaže: Pogledaj post
ALFAPARF
Kakve su to farbe i gdje se ima kupiti?P.S.Nisam iz Hrvatske
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2010., 21:58   #1474
Talijanske su,ja kupujem u kvartovskoj parfumeriji...mislim da ih ima i u Irisu
girly22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 20:04   #1475
koja bi ovo bila boja?

*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 10:09   #1476
Bobice,to si vec na nekoj temi pisala i dobila si odgovor.Da potrazis tamo?
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 21:32   #1477
Friska brineta! Nakon kaj sam godinama radila pramenove odlucila sam se ofarbati u smeđe. E sad, dosla sam u salon sa dobrih 10 cm izrasta jer sam prvo mislila da mi stavi boju najslicniju mojoj( svijetlo smeđa) ili nijansu dvije tamniju. Ali....ispala sam jako tamna, nekih 3 nijanse tamnija nego sto sam planirala. I sad me zanima nakon kolko pranja se boja pocinje ispirati (cca) i da li je moguce da mi za 2 mjeseca stavi svijetliju nijansu smeđe? Kak ce se to primiti? Jel ima koja da je to vec prosla, dakle, sa plavih pramenova u lijepu toplu smeđu bojicu? Help!
__________________
Wherever you go, whatever you do, I want you to know that you're on my mind....
Micek1510 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 09:54   #1478
Micek,ja sam na plavu kosu i pramenove stavila smedju koja je bila dosta tamna.I vec za 3-4 pranja bila je skoro opet plava.Ne brini se,isprace se ta boja brzo pa onda stavi neku farbu 2-3 tona svjetliju nego sto zelis postici.
Neuhvatljivaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 13:26   #1479
meni jedna stvar nije jasna...kad sam dosla od frizerke svrbila me glava i svaki put kad sa se pocesala ostalo mi je smeđe pod noktima..pa reko valjda nije dobro isprala i odem ja oprat kosu, al danas opet ista stvar, svaki put kad se pocesem ostane smi smeđe pod noktima. Kaj je to? Pa nije valjda da se to farba tak skida?
__________________
Wherever you go, whatever you do, I want you to know that you're on my mind....
Micek1510 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 09:44   #1480
Jel koja koristi wellu svijetlo smeđu?

__________________
"When life gets rough and you only have a dime in your pocket, go get your shoes shined!"
suzuki750 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.