Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2007., 16:33   #61
narancasti mi je odlican, blag i dobro opere. nije mi izazivao perut.
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 16:33   #62
Quote:
Cindy_Lou kaže: Pogledaj post
Nisam probala taj šampon (nisam ni znala da postoji), ali sam imala onaj neki njihov fluid za ravnanje kose (oko 70 kn). Nije ravnao, smrdio je užasno, i isušivao kosu.
na gel za ravnanje mislis? uzas!
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 16:42   #63
Quote:
Miss Poison A. kaže: Pogledaj post
Ja već dugo gledam taj narančasti, baš me privlaci.
Jer dobar za oštru kosu? Moja je njegovana, ali je jako gusta i dlaka je debela i oštra pa moram stavit puno regeneratora ako šampon nije neki.
Bitno mi je da se puno pjeni, dobro opere i da ne izaziva perut.
Dakle, zna tko?
Taj narančasti ti je jako blag, i zato se preporuča onima koji svakodnevno peru kosu(kao ja, na primjer). Dobro opere, ne izaziva perut i ne šteti kosi, baš naprotiv. Ali meni se nije sviđao taj miris naranče pa sam ga prestala koristiti.
Lullabye is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 16:47   #64
Hm. Ja svoju perem svaki drugi, treci dan. Sad ju perem Hippom za bebe, ali mi ne opere dobro jer se baš ne pjeni i brže mi se kosa objesi nekako. Bezveze izgleda. Probat cu taj keune. Valjda mi neće prebrzo zamastit kosu kad je blag.
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 17:08   #65
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
na gel za ravnanje mislis? uzas!
Na ovo mislim:
http://www.keune.com/products/?do=27...0&pr=56&ppp=43
Cindy_Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 17:10   #66
Quote:
Cindy_Lou kaže: Pogledaj post
I taj ne valja? Šteta.
Lullabye is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 17:12   #67
Ne valja, uzalud bačena lova.
Cindy_Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 17:18   #68
Quote:
Cindy_Lou kaže: Pogledaj post
Ne valja, uzalud bačena lova.
A hvala što si me upozorila
Lullabye is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 17:21   #69
Nema na čemu
Cindy_Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 17:51   #70
Quote:
Cindy_Lou kaže: Pogledaj post
Ne valja, uzalud bačena lova.
Eh da na to sam ja mislila (nisam znal kako da to drukčije nazovem nego šamponom )..znači ne valja..e hvala na savjetu. A o kojem to narančastom govorite?

inače moram stavljati obavezno regenaraot jer se ionako ne uspije očešljati, a bez regeneratora a šampon koristim neki koji naručujem jer mi se ljušti tjeme, a sovim ne a prirodan je..mislim nemam perut nego seboreični dermatitis(bila kod dermatologice) tako da mi to pomaže. dakle šta je taj narančasti??
__________________
Nikada i uvijek su dvije rijeci za koje bi uvijek trebali znati da ih nikada ne smijemo upotrijebiti.
ja007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 17:54   #71
Narančasti je onaj Ultra Mild ili tako nekako, s mirisom naranče.
Cindy_Lou is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2007., 17:59   #72
Meni su njihovi šaponi jedni od gorih... a meni stvarno skoro pa svi odgovaraju... ali ovaj mi je bio koma... i šampon i regenerator
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 10:45   #73
Quote:
-anna- kaže: Pogledaj post
Meni su njihovi šaponi jedni od gorih... a meni stvarno skoro pa svi odgovaraju... ali ovaj mi je bio koma... i šampon i regenerator
ista stvar i kod mene
onaj od naranče npr mi je jedan od gorih koje sam probala
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 11:22   #74
i ja sam probala narandzasti sampon i super mi je, a imam problematicnu kosu i vlasiste. isto tako kao i ti imam gustu kovrcavu kosu i imamo iste probleme. ja sam se dugo borila sa svojom kosom i na kraju sam shvatila da se protiv prirode nemoze a jedan od najboljih proizvoda za kovrcavu kasu su tigi regenerator koji se ne ispire i isto tako tigi catwalk lak za kosu koji ustvari nije lak ali je u tom obliku i kosa je poslje toga fenomenalna meka a i kovrce su opustenije. probaj s tim malo jesu skuplji ali se isplate.
jasmine is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2007., 11:54   #75
Keune narancasti sampon mi je jedan od najboljih koje sam probala. Jako je lagan, a dobro opere kosu. Poslije stavim Keune balzam za obojanu kosu (onaj bijeli u tubi) i odlican je. Inace imam ravnu kosu i pramenove. Kad kosu nakon pranja osusim rucnikom onda je posprejam sa onim Keune sprejom za zastitu kose od feniranja (od vruceg zraka) i cini mi se da mi se kosa sada manje ostecuje i manje puca, mozda bas zbog toga. Inace volim i Tigi sampone. Skuplji su, ali su kao koncentrati i nevjerojatno dugo traje jedna bocica... A, od ostalih super je Jaques Dessange, njihovi samponi i balzami su mi svi fenomenalni, ali glupo mi je skupo ih placat ovdje kad znam da inace u Francuskoj kostaju puno manje...
mariposa78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 20:10   #76
Quote:
mariposa78 kaže: Pogledaj post
Keune narancasti sampon mi je jedan od najboljih koje sam probala. Jako je lagan, a dobro opere kosu.
i meni
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2007., 22:03   #77
uf, meni je sve živo od Keune grozno. jedino su one ampule za vrhove koliko-toliko dobre, ali mi je klass silikon daleko bolji. od svega ostalog mi je kosa ko da je spaljena. valjda preagresivna kozmetika..
*Fenrir* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 13:16   #78
Quote:
Miss Poison A. kaže: Pogledaj post
Hm. Ja svoju perem svaki drugi, treci dan. Sad ju perem Hippom za bebe, ali mi ne opere dobro jer se baš ne pjeni i brže mi se kosa objesi nekako. Bezveze izgleda. Probat cu taj keune. Valjda mi neće prebrzo zamastit kosu kad je blag.
Ja svoju perem jednom tjedno. Tako da vidiš po tome koliko dobro opere, blag je, nema peruti, svrbeži, kosa jako lijepa...Inače mi je kosa valovita, ali onako baca na nauredno raštrkano, suhi vrhovi ,a inače zdrava kosa.Probaj, nema ti druge jer svaka od nas ima neki komentar!
mouse is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2007., 18:14   #79
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Ja sam probala njihov od naranče, blagi. Bio mi je odličan.
i meni.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2007., 14:25   #80
Quote:
mouse kaže: Pogledaj post
Ja svoju perem jednom tjedno. Tako da vidiš po tome koliko dobro opere, blag je, nema peruti, svrbeži, kosa jako lijepa...Inače mi je kosa valovita, ali onako baca na nauredno raštrkano, suhi vrhovi ,a inače zdrava kosa.Probaj, nema ti druge jer svaka od nas ima neki komentar!
Probat ću ga svakako.

Još da mi samo netko kaže kolko košta?
Miss Poison A. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:54.