Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2009., 22:15   #21
Dosta. 23.
acidophilus is offline  
Old 17.05.2009., 22:17   #22
Dok smrdi, nejde nikam. Dosta držimo do higijene. Naravno, ne pričam o onom specifičnom mirisu nego o smradu po zahodu.
Kamena is offline  
Old 17.05.2009., 22:17   #23


Ahahahaha, smrdi mu pišonja i ne prestaje smrditi iako ga pere pola sata, ali sada ozbiljno, otidji kod doktora prijatelju, možda to i nije normalno.
shinobi_ is offline  
Old 17.05.2009., 22:18   #24
Quote:
acidophilus kaže: Pogledaj post
Dosta. 23.
Hmm, ok.. Pitam jer se taj neugodni miris pojavljuje kod muškaraca u doba kada počinju spolno sazrijevati i traje najkasnije do kraja puberteta. Ali vidim da si ti veliki dečko!
Rocky_Balboa is offline  
Old 17.05.2009., 22:20   #25
Quote:
acidophilus kaže: Pogledaj post
Imao sam i ja curu poslije koje mi je doslovno bilo muka nakon svakog lizanja. Neki najodvratniji kiseli okus. Užas...

A što se penisa tiče, ne vidim u čemu je stvar. Higijena je na mjestu, tuširam se minimalno jednom dnevno, često dva puta, i svaki put detaljno operem i taj dio tijela. Ali ponekad se taj miris toliko zna osjetit da i deset minuta ribanja sapunom ne pomaže (barem ne skroz). Možda drugi sapun?
Ne vjerujem da je bolest, to nije ništa novo nego traje od kako znam za sebe. Osjeti se više što češće svršavam. Ali, kao što sam već rekao, dovoljno često perem i mislim da do higijene ne bi trebalo biti.
Najcesce uzroci stalnih neugodnih mirisa na spolnom organu budu... guess what??
-Spolne bolesti, pa razmisli o odlasku gosponu urologu.
malatajna is offline  
Old 17.05.2009., 22:27   #26
Quote:
acidophilus kaže: Pogledaj post
...Ali ponekad se taj miris toliko zna osjetit da i deset minuta ribanja sapunom ne pomaže (barem ne skroz). Možda drugi sapun?
...
Ne nije do sapuna.
Spolni organi imaju miris po hormonima koji se izlučuju u okolnom tkivu.

Čak i kada se opere penis, njegov prirodan miris će se sam od sebe vratiti u roku odmah, što je muškarac zdraviji to više luči hormona a mislim da je isto i kod žena ispravite me ako nisam u pravu.

PS. Naravno ne govorim o ekstremnim slučajevima kada stvarno postoji ozbiljna infekcija i kada je neugodan miris znak da se treba otići do liječnika na pregled.
kuroishijin is offline  
Old 17.05.2009., 22:44   #27
Quote:
shinobi_ kaže: Pogledaj post
Ova ženska koju sam spomenio je smrdila po staroj ribi, majko Isusova koliko se to osjetilo.
Infekcija,potrebno liječenje-po mogućnosti oboje
leptirica 2 is offline  
Old 18.05.2009., 08:57   #28
ja svog redovito perem, a dame mi uvijek kažu da miriši na "još"
Kennex is offline  
Old 18.05.2009., 09:08   #29
eto danas ja otvorim forum.hr i izlistaju se svi podforumi, a na LJESu prikaz zadnja teme- miris penisa!puka san od smija
OT:ljudi perite kurčeve i jaja!sapun je 3,4 kn!
lažni branitelj is offline  
Old 18.05.2009., 10:05   #30
Oseti se, pogotovu ako ga izbacakam jednom, a kamo li vise puta
ali zato lepo padne jedno pranje i lepo i meni i njemu, a njoj verovatno ni ne pada na pamet kakav moze biti
Robber is offline  
Old 18.05.2009., 11:43   #31
moj penis ima miris ko avokado koji je neko vrijeme proveo kraj divljih ruza
PinkFrodo is offline  
Old 18.05.2009., 12:10   #32
Quote:
PinkFrodo kaže: Pogledaj post
moj penis ima miris ko avokado koji je neko vrijeme proveo kraj divljih ruza
Ima miris krvi?
Deedy is offline  
Old 18.05.2009., 13:28   #33
Quote:
acidophilus kaže: Pogledaj post
...prilikom oralnog seksa primjetila loš miris/okus partnerovog penisa?
...
Prije ejakulacije ili posle?
Prije -> nije ga oprao
Posle -> "kemija?"
Ali, dok se mala ne žali -> njen problem.
Naime, ja kad sa curom imam "kemiju" , kao i sa poljupcem, paše mi okus njene vagine. Valjda vrijedi i obrnuto.
Crodra is offline  
Old 18.05.2009., 14:38   #34
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Ima miris krvi?


ima miris kao kad jases divlje konje kroz neku divlju pustopoljinu a gol si
PinkFrodo is offline  
Old 18.05.2009., 15:18   #35
Quote:
PinkFrodo kaže: Pogledaj post
ima miris kao kad jases divlje konje kroz neku divlju pustopoljinu a gol si
Pa to sam i reko! Miris krvi!
Deedy is offline  
Old 18.05.2009., 15:20   #36
Quote:
leptirica 2 kaže: Pogledaj post
Infekcija,potrebno liječenje-po mogućnosti oboje
Ne mora nužno biti, dovoljna je neredovita higijena
zeljko_ri is offline  
Old 19.05.2009., 17:54   #37
.ja sam svom kupila sapun za intimnu njegu i sve je odmah bilo jasno..
KraljicaSparoga is offline  
Old 19.05.2009., 17:59   #38
Quote:
acidophilus kaže: Pogledaj post
...ili neka od žena (ili muškaraca?) prilikom oralnog seksa primjetila loš miris/okus partnerovog penisa? Kakva su vam iskustva s tim?
Nikad, dragi drži higijenu. Ali da to nije slučaj, porazgovarala bih s njim o tome.
tina88 is offline  
Old 19.05.2009., 19:02   #39
Quote:
shinobi_ kaže: Pogledaj post
Ova ženska koju sam spomenio je smrdila po staroj ribi, majko Isusova koliko se to osjetilo.
Sva sreća da sad većina mrtvačnica ima frižidere
ČanKajŠpek is offline  
Old 19.05.2009., 19:42   #40
Quote:
acidophilus kaže: Pogledaj post
Imao sam i ja curu poslije koje mi je doslovno bilo muka nakon svakog lizanja. Neki najodvratniji kiseli okus. Užas...

A što se penisa tiče, ne vidim u čemu je stvar. Higijena je na mjestu, tuširam se minimalno jednom dnevno, često dva puta, i svaki put detaljno operem i taj dio tijela. Ali ponekad se taj miris toliko zna osjetit da i deset minuta ribanja sapunom ne pomaže (barem ne skroz). Možda drugi sapun?
Ne vjerujem da je bolest, to nije ništa novo nego traje od kako znam za sebe. Osjeti se više što češće svršavam. Ali, kao što sam već rekao, dovoljno često perem i mislim da do higijene ne bi trebalo biti.
a po čemu ima miris?
dvojici od svih mojih partnera je penis imao miris po banani, jedan specifičan miris iako su bili čisti...
ostalima mirisa nisam osjećala...možda taj izostanak mirisa znači ta hormonalna kompatibilnost?

a što se kiselosti tiče to je normalno, pa ph vrijednost ženskog spolnog organa je kisela...
__________________
Promotorica zdravlja i zdravih navika
@Ginny@ is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:54.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger