Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2010 JAR

Mundial 2010 JAR Svjetsko nogometno prvenstvo u Južnoafričkoj republici

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2010., 13:21   #1381
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Brazil i Argentina su trenutno klasa za sebe, onda B liga Njemačka, Nizozemska, Španjolska, Portugal
Njemacka dobiva Argentinu 100%.

Njemacka igra je disciplinirana, svinja i ekipa rade sve po PS-u, dok kod Argentine stakor ne bi dodao loptu da ga koljes!!
__________________
Aisha: “I feel that your Allah hastens in fulfilling your wishes and desires.” Sahih al-Bukhari 4788: Book 65, Hadith 310
panced is offline  
Old 29.06.2010., 13:24   #1382
Sta je mjerilo "top reprezentacija" nego FIFA ljestvica.

Koja se uzgred receno, i vodi rezultatima u malo duzem vremenskom periodu.

Sve drugo je subjektivna procjena pojedinca, nebitno u sustini stvari.
Vanjushka is offline  
Old 29.06.2010., 13:58   #1383
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Sta je mjerilo "top reprezentacija" nego FIFA ljestvica.

Koja se uzgred receno, i vodi rezultatima u malo duzem vremenskom periodu.

Sve drugo je subjektivna procjena pojedinca, nebitno u sustini stvari.
Tako je. Zato na fifa.com, naći ranking, imaju povijesne tablice, pa vidjeti tko je "povijesno" najbolji. Bilo bi dovoljno uzeti liste zadnjih 10-15 godina koje su objavljene u recimo 9. mjesecu, tj. nakon velikih natjecanja.

Mislim da je jasno da je Brazil broj 1. Ostali se "kolju" za ostala mjesta pri vrhu. No, mislim da bi top 5 bile one koje sam spomenuo:Italija, Argentina, Francuska i Njemačka. Možda bi se Nizozemska ili Španjolska tu ugurale.

Ne bi ni mi loše prošli. Kao ni Portugal, Česi... Englezi su tu negdje... s nama. Dakle, nisu top.
zvm is offline  
Old 29.06.2010., 15:14   #1384
Oduvijek su sve rezerve bile na klupi.
Chiro is offline  
Old 29.06.2010., 15:18   #1385
Nisu...
__________________
La mano de Dios... Truly, madly, deeply...
Ti si i inače jedan od boljih poznavalaca igre ovdje na forumu, ni ne čudi me što možeš vidjeti ono što drugima očito i nije tako očito! - by roby
Silvercat is offline  
Old 29.06.2010., 15:21   #1386
Quote:
Silvercat kaže: Pogledaj post
Nisu...
Tako je kolega
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 29.06.2010., 16:21   #1387
Quote:
dragec kaže: Pogledaj post
Ti nikako da shvatiš da Englezi imaju u svom sastavu previše limitiranih igrača i zato nemaju šanse sa najjačim repkama. Osim Rooneya,Lamparda,Gerarda i Terryija sve ostalo je tek prosjek,a obrana i golmani su im katastrofa. Nas nisu demolirali Englezi,nas je demolirao Slaven Bilić!


Jesi li ti ikad pogledao neku utakmicu u kojoj je igrao recimo Upson ?
Ili Barry ?

Ako je Defoe limitirani igrac koji vrag su onda Klasnic, Mandukic i Kalinic ?

Englezi su spusili radi Capella koji nije znao sloziti reprezentaciju od vrhunskih igraca koje je imao na raspolaganju i nije znao motivirati one koje je odabrao.
__________________
Makefile not war !
Bjesomar_ is offline  
Old 29.06.2010., 16:56   #1388
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post


Jesi li ti ikad pogledao neku utakmicu u kojoj je igrao recimo Upson ?
Ili Barry ?

Ako je Defoe limitirani igrac koji vrag su onda Klasnic, Mandukic i Kalinic ?

Englezi su spusili radi Capella koji nije znao sloziti reprezentaciju od vrhunskih igraca koje je imao na raspolaganju i nije znao motivirati one koje je odabrao.
Klasnić je odličan napadač i strijelac,donekle ga je bolest zaustavila. Na zadnjem Euru je u samo 90-tak odigranih minuta zabio 2 gola i po tome je imao najbolji prosjek od svih igrača na Euru.U Premiershipu je bio ove sezone najbolji strijelac od Hrvata,iako nije baš previše igrao.
Manđo i Kalinić nemaju kvalitetu za hrvatsku reprezentaciju.
dragec is offline  
Old 29.06.2010., 17:01   #1389
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post


Jesi li ti ikad pogledao neku utakmicu u kojoj je igrao recimo Upson ?
Ili Barry ?

Ako je Defoe limitirani igrac koji vrag su onda Klasnic, Mandukic i Kalinic ?

Englezi su spusili radi Capella koji nije znao sloziti reprezentaciju od vrhunskih igraca koje je imao na raspolaganju i nije znao motivirati one koje je odabrao.

slozio bi se s tobom da je Capello potpuno fulao, kao i Eriksson i McClaren, al s druge strane Capello je osvojio sve sto se osvojit moglo, McClaren je upravo osvojio nizozemsko prvenstvo, Eriksson je nakon engleske bio odlican sa Man Cityem, znaci nije bas da su treneri analfabeti, uzrok lezi ipak u igracima -koji su slazem se u tolikoj mjeri limitirani u svom nogometnom znanju i tehnici da cak ni najbolji treneri tu ne mogu dovesti stvari na svoje mjesto
MR-26-7 is offline  
Old 29.06.2010., 17:42   #1390
Quote:
Bjesomar_ kaže: Pogledaj post
Englezi su spusili radi Capella koji nije znao sloziti reprezentaciju od vrhunskih igraca koje je imao na raspolaganju i nije znao motivirati one koje je odabrao.
Tako možeš reći za svakog trenera koji ih je vodio. Mislim da onda nije problem u treneru. Realno, najveći domet im je 1/4 finale, ako u 1/8 nalete na slabiju reprezentaciju. Mislim kako je problem puno veći od trenera. Jer ono, puno trenera se promjenilo, a rezultat je manje više isti.
Veko32 is offline  
Old 29.06.2010., 17:44   #1391
bude bolje kad becks preuzme

il veliki jose naravno
jägermeister is offline  
Old 29.06.2010., 17:44   #1392
Quote:
jägermeister kaže: Pogledaj post
bude bolje kad becks preuzme

il veliki jose naravno
josea su zvali, al je odjebo. s njima nitko ne može napravit rezultat. eventualno low da dođe možda nekaj..
Veko32 is offline  
Old 29.06.2010., 17:47   #1393
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
josea su zvali, al je odjebo. s njima nitko ne može napravit rezultat. eventualno low da dođe možda nekaj..
niima treba netko ko ce ih naucit igrat bunker, to samo jose moze ,jogi voli napadat i lezat gore
jägermeister is offline  
Old 29.06.2010., 17:53   #1394
veko si tu jos ?
jägermeister is offline  
Old 29.06.2010., 17:57   #1395
veko
jägermeister is offline  
Old 29.06.2010., 17:58   #1396
Quote:
jägermeister kaže: Pogledaj post
veko
__________________
lucca is offline  
Old 29.06.2010., 17:58   #1397
Oflajn je,smiri se.
albundyy is offline  
Old 29.06.2010., 18:00   #1398
Quote:
Veko32 kaže: Pogledaj post
Mislim kako je problem puno veći od trenera. Jer ono, puno trenera se promjenilo, a rezultat je manje više isti.
mislim da je jedini problem u tom da su preplaceni i shodno tom prenapuhani dakako
__________________
lucca is offline  
Old 29.06.2010., 18:05   #1399
Da se ne bi događale ovakve situacije i da bismo i bez kamera,15 sudaca i ponovljenih snimki znali je li prešla crtu ili ne,treba napravit najjednostavnije i najjeftinije rješenje.

Ako prijeđe crtu cijelim obujmom,ostaje unutra.

Ako nije ušla cijela,ode van i nikom ništa.

Mislim da su čak svojedobno i pričali o tome.Ne znam zašto nije i provedeno.

Evo tog rješenja:


http://img689.imageshack.us/img689/9...euronetsm1.jpg
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Old 29.06.2010., 18:13   #1400
Da kosina

Ona Lampardova lopta bi se svejedno odbila u zrak čini mi se prika, zbog rotacije.
Nimoy is offline  
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:29.