Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.12.2007., 22:12   #61
i meni je mama umrla...i vjeruj mi znam kako ti je....s vremenom ce ti postat laske. nikakve frendice i sl ti nemoze ublazit bol...oni su samo podrska jer da nemas njih to bi bilo jos uzasnije. ja sam pune dvije godine bila u jako losem stanju al sad je vec bolje
mlada si mozes ti to
slatkica123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2007., 17:24   #62
Quote:
*..ZviJeZdIcA..* kaže: Pogledaj post
ma evo ja sam ok...samo me pogodila i josjedna smrt.....culi ste sigurno za dvije cure s raba...evo znala sam Megi...bila sam jako dobra s njom bila mi je draga cura.....neznam sta da vise kazem uzas
i ja sam je znala,tj. oboje...jako mi je teško jer sam sa megi bila jako dobra,jako mi fali..
znam da ti ne pomaže,ali evo...
__________________
postao je ljepši ovaj svijet kad sam priču shvatila...
neka mi Bog otvori oči,neka mi nebo pojača sluh da čujem te u noći i vidim u svakom snu..
mirno spavajte moji anđeli..
malena... is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2007., 21:42   #63
ja sam sa 14.godina doživjela gotovo istu situaciju,pa ti samo mogu reči da te potpuno razumijem,vjeruj u sebe,jaka si i svi smo ti ovdje podrška
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 11:33   #64
Quote:
*..ZviJeZdIcA..* kaže: Pogledaj post
Ljudi trebam savjet ove godine sam izgubila mamu,najboljeg prijatelja koji je imao samo 18 god...i najdražeg pjevača....neznam kako dalje sa životom...ne vidim smisao...mama mi je bila u komi i probudila se ispričala mi je da je raj avršenstvo iu da nesmijemo tugovat...ali ja neznam kako dalje...mama je to ispričala i rekla da odlazi zatvorila je oči i otišla...možda vam je smiješno to što patim i za tošetom..ali ja sam njega jako voljea...a moj prijatelj...neznam uvijek je bio uz mene kada god sam ga trebala neznam šta da radim neznam kako dalje......molim vas pomozite mi imam 14 godina i stvarno neznAM kako dalje.....usamljena sam i srce mi se slama
Prodaj priču Areni.
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 13:23   #65
bobby-j is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2007., 15:49   #66
Ja isto volim Tošu i ne mogu ga preboljeti, užasno mi fali. Nekako je ispunjavao mnoge praznine u mom životu. Svakih par dana se rasplačem. Ali on kao i svi drugi dobri ljudi koji su prešli u onaj svijet je sad sretan i uživa. On se sad vjerojatno zeza s Đorđem Novkovićem. No stvar je u tome što su neki ljudi prerano otišli i ostavili nas tu da nam fale. I teško je ovdje bez njih...ali mora se ići dalje i tražiti novu nadu i motivaciju za daljnji život. Tko god ostane tu dulje to je zato jer za to postoja neka nama nepoznata svrha, kakva god bila.
crna ovnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2007., 15:14   #67
Ne smijes biti sama, moras se druziti s ljudima, razgovarati o svim uobicajenim, svakodnevnim stvarima, od kojih cete neke i nasmijati, i malo odvuci od svega. Vrijeme lijeci sve. Bol ostaje, ali ce biti bolje, svakim danom ce biti bolje, vidjet ces. Najbitnije je ne zaboraviti drage ljude koji su nas napustili

I molim te, nemoj na istu razinu stavljati svoju majku i svog najboljeg prijatelja i najdrazeg pjevaca. To moras nauciti razlikovati, bez obzira sto si jako mlada.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:35.