Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Pogledaj rezultate ankete: Što ćemo s pallasom?
Nek ostane moderator na polici! 8 9.76%
Nek moderira vicove! 70 85.37%
Nešto drugo. Što? 4 4.88%
Glasovatelji: 82. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2004., 13:01   #101
Quote:
Herostrat kaže:
Nisi, nisi ti ta. Nije to njezin stil. Osim to navodno desničarenje. Ajde placebo, pogledaj u inbox...dosta s ovim. Čeljad bi raspravljala o ozbiljnijim temama :-)
ma nije to čeljad, to je blago

jesam, jesam ja ta...
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 13:04   #102
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Ti znaš da bi te ja odma primijo natrag, ali, s druge strane, ja bi primio i dotura, pa stoga baš i nisam relevantan u tome smislu....previše dobra duša, što ćeš...
ok, ok. .shvatila sam.. zato te ja, uostalom, više i ne zovem gazda tomo, nego samo tomo
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 13:07   #103
Quote:
placebo kaže:
ok, ok. .shvatila sam.. zato te ja, uostalom, više i ne zovem gazda tomo, nego samo tomo


Eeee, pa da. Znam ja da ti meni nikada nisi oprostila onu nezgodu (nespretnost) s rupama, iako sam se javno ispricao!!!! Sram te bilo. Znam i da od tada imaš na zidu strummerovu sliku na koju se nabacujes pikadom!! Rekla mi je rambi, jer, znaš, mosad je ipak naš, desničarski, a ako nisi vidila u zadnjih par dana, izrael je naš najveći saveznik osim amerike!!!
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 13:15   #104
Quote:
placebo kaže:
ma nije to čeljad, to je blago

jesam, jesam ja ta...
E ne može to tako. Vidim ja da cu se morati posluziti desničarskom metodom. Mislim da ću propjevati ...a ovaj "Uncle Fucker" bi mi mogao biti odlican medij...
Dakle, Fucker...što ti zapravo zelis znati o placebo? Al' ono...zaista zelis? :-))
Herostrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 13:37   #105
Quote:
Herostrat kaže:
E ne može to tako. Vidim ja da cu se morati posluziti desničarskom metodom. Mislim da ću propjevati ...a ovaj "Uncle Fucker" bi mi mogao biti odlican medij...
Dakle, Fucker...što ti zapravo zelis znati o placebo? Al' ono...zaista zelis? :-))
ček, ako sam dobro shvatila ovu prijetnju.. ako ja tebi ne kažem tko sam, ti ćeš tomi reći sve o meni?
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 13:38   #106
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Eeee, pa da. Znam ja da ti meni nikada nisi oprostila onu nezgodu (nespretnost) s rupama, iako sam se javno ispricao!!!! Sram te bilo. Znam i da od tada imaš na zidu strummerovu sliku na koju se nabacujes pikadom!! Rekla mi je rambi, jer, znaš, mosad je ipak naš, desničarski, a ako nisi vidila u zadnjih par dana, izrael je naš najveći saveznik osim amerike!!!
a jesi ti tomo ikad vidio lezbijke dok se druže? e pa ako ono nije uska suradnja, onda ja stvarno ne znam što je
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 13:44   #107
Quote:
placebo kaže:
ček, ako sam dobro shvatila ovu prijetnju.. ako ja tebi ne kažem tko sam, ti ćeš tomi reći sve o meni?
aha
Herostrat is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2004., 19:32   #108
Quote:
Herostrat kaže:
aha
ali herostrate, brate mili, koga ćeš mu opisivati ako ne znaš tko sam?
__________________
Some things in life are bad, they can really make you mad. Other things just make you swear and curse...
placebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2004., 07:40   #109
Quote:
placebo kaže:
a jesi ti tomo ikad vidio lezbijke dok se druže? e pa ako ono nije uska suradnja, onda ja stvarno ne znam što je

Samo na filmu. I na sličicama....Paaaallaaaas, jučer si poslao sliku i bio sam dobar!!!!!!!! Gdje je današnja doza?????
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2004., 07:46   #110
Quote:
Uncle Fucker kaže:
Samo na filmu. I na sličicama....Paaaallaaaas, jučer si poslao sliku i bio sam dobar!!!!!!!! Gdje je današnja doza?????
Rekao sam ti - poslat cu ti jos ako prestanes pisati ovakve postove!
__________________
Ja bi htio da sam skoljka za ve-ce!

Rasturaci Levice
Pallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2004., 15:06   #111
Quote:
Pallas kaže:
Rekao sam ti - poslat cu ti jos ako prestanes pisati ovakve postove!

Hvala ti pajdo... Što kažeš? OrangeC prilazi brankici?????? Pa nisam znao za to....jeben vam, ovo postaje sve veći nightmare.....nego, daj ti meni rađe ono što si obećao o rambi i placebo, ok?
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2004., 12:11   #112
Ajme, pallas, a što je sad ovo, kažeš... Brankin prvi pokušaj heteroseksualnog snošaja? Nije ni čudo da se vratila dikembeu!!!
__________________
Moderatorica placebo dokazuje teoriju o razvratu i dekadenciji na IMFu: "ne, nisam.. zapravo, često noću sanjam kako rambi guram jezik duboko u grlo... i kako se kupamo zajedno u toplesu.. ali, čudno, u tim snovima se nikad ne diramo... dobro, možda malo "
Uncle Fucker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.