Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.03.2010., 16:22   #61
Quote:
alen1977 kaže: Pogledaj post
Cao,

kao i uvijek i sada sam prije ovoga praznika u velikoj dilemi i frci sta kupiti dragoj za 8. mart???

Mirisi, kozmetika i odjeca ne dolaze u obzir jer ima poseban stil tako da je meni koga to ne zanima totalno ne moguce potrefiti ono sto bi joj bilo lijepo i korisno..Stoga sam mislio okrenuti se klasici i kupiti cvijece i jos nesto uz to ali jednostavno nemam ideje a ni vremena da mnogo lutam trgovackim centrima da to trazim...

Stoga bi zamolio neke od pripadnica ljepseg pola da mi pomognu oko izbora...

Hvala...

Bože, zar vi još postojite? Ja sam vas otpisala sa leprikonima, vilama i deda mrazom..
Štrikalica is offline  
Old 06.03.2010., 19:43   #62
O zaboga, prije svakog 'posebnog' dana na kalendaru isto glupo pitanje... ako ne znas sam, nemoj nista Kao sto vec neko prije rece... ako nemas apsolutno nikakve ideje sto ona/on voli ili sto bi ju/ga moglo razveseliti... nikakvi savjeti ovdje ti nece pomoci... jer neko voli masazu, neko ne, neko voli cvijece, neko voli, ali samo rezano, neko voli ali samo posadjeno, neko voli, ali samo te i te vrste, neko ne voli, ima zena koje kuhaju svaki dan i uzete su zdravo za gotovo sa time, a tako bi im se lijepo cinilo da samo koji put budu izvedene van, ima onih koje isto svaki dan kuhaju, pa si misle nesto u stilu: ako moram svaki dan, mogu i taj dan... got a point? Meni osobno puno znace male spontane stvari, koje mi svaki dan pokazuju da me voli i cijeni, a ne samo na fucking 8.mart, valentinovo, rodjendan, nesto deseto...
__________________
veliki gmiz
beba gmiz
meow is offline  
Old 06.03.2010., 20:20   #63
Kupit zensku torbicu...ne mores fulat...da vidis osmijeh od uha do uha...provjereno
rass is offline  
Old 06.03.2010., 20:49   #64
Cvijeće bi bilo najs. Ružica neka
TheStorm is offline  
Old 06.03.2010., 21:10   #65
Quote:
TheStorm kaže: Pogledaj post
Cvijeće bi bilo najs. Ružica neka
Ma da ...bas...ajd je pitaj hoce radje Ruzicu neku iliti npr. DolceGabbanu parfem
rass is offline  
Old 06.03.2010., 23:12   #66
Quote:
shree_kali kaže: Pogledaj post
Bože, zar vi još postojite? Ja sam vas otpisala sa leprikonima, vilama i deda mrazom..
to je i meni sad palo na pamet

Počisti kucu. to je bolje od cvijeca
__________________
"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju".
bitchy-as-usual is offline  
Old 07.03.2010., 12:47   #67
NIŠTA
Nemoj je navikavat na poklone
iFail is offline  
Old 07.03.2010., 23:09   #68
Kaj se to još slavi?
kaj nije to bio komunistički blagdan,kad su uniformirane žene marširale po trgu sa karanfilima
spartacus1 is offline  
Old 07.03.2010., 23:31   #69
ja bih tjedan dana u nekim slovenskim toplicama. da me samo masiraju, a u pauzama da skijam
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Old 07.03.2010., 23:48   #70
Quote:
spartacus1 kaže: Pogledaj post
kaj nije to bio komunistički blagdan,kad su uniformirane žene marširale po trgu sa karanfilima
jašta je
drugarice su slavile što su se izborile da rade osam i više sati, a pri tom su zaboravile izboriti da kućne obaveze postanu unisex
ja ću ga slaviti onda kad to postane neradni dan, pače i tjedan
baja is offline  
Old 08.03.2010., 00:00   #71
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
jašta je
drugarice su slavile što su se izborile da rade osam i više sati, a pri tom su zaboravile izboriti da kućne obaveze postanu unisex
ja ću ga slaviti onda kad to postane neradni dan, pače i tjedan
Pa htjele ste ravnopravnost. Mislim da će vam babe smjestiti, pa ćete u mirovinu ići sa 65 umjesto 60.
spartacus1 is offline  
Old 08.03.2010., 00:01   #72
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
zgodnog tipa
Jel me netko tražio.
meni sigurno nebi oprostila.
spartacus1 is offline  
Old 08.03.2010., 00:12   #73
Quote:
spartacus1 kaže: Pogledaj post
Pa htjele ste ravnopravnost.
ravnopravnosti će biti kad izumre patrijarhalni gnjev prema kućnim aktivnostima
baja is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:59.