Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.11.2016., 18:31   #401
Quote:
cura-sa-foruma kaže: Pogledaj post
isuse...ja kada sam prije pola godne radila neke vježbe za buđenje kundalinija, sam tri dana zaredom sanjala zmije....jedanput sam iz nekog vrta izašla na brežuljak i oko mene je došlo puno zmija, crnih, tamnih a ja sam ih sve sredila i pobjegla nazad u vrt....drugi san je bio da me je lovila velika zmija a ja sam biježala a treći je da se velika zmija pretvorila u malu pa sam je uzela u ruku i pomazila.....znam samo da sam bilu u šoku od tolikog sanjanja zmija i nisam znala značenje, išla sam na sanjaricu i zaključila da ti snovi ništa ne znače....
Snovi se ne mogu tumačiti pomoću sanjarica. Sanjarice su smeće.
Zmije mogu imati razna značenja. Zar nije zmija simbol kundalinija. No prvi korak u svim praksama je ritual pročišćavanja. Možda su zato zmije iz tvojih snova bile tamne.

Zmija kod nekih ljudi može predstavljati seksualne potrebe.

U Bibliji se spominju dvije zmije: zmija koja je kušala Adama i Evu i zmija koju spominje Mojsije i Isus. Isus kaže: "Budite mudri kao zmije i blagi kao golubice." Isus dalje kaže: "Kao što je Mojsije podigao mjedenu zmiju u pustinji tako ima biti podignut i sin čovječji." To je u stvari kundalini koja se postepeno budi kada aspirant slijedi mistični put.

Danas mnogi smatraju kako im ne treba učitelj, ali to mi se čini nerazumno. Put je opasan. Dobro je imati vodiča koji poznaje put.
Tahuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 11:46   #402
ZMIJA

Otkad nisam ništa napisao, a iza mene nitko nije ništa više napisao. To samo govori o aktivnosti foruma. Jedino što sam primijetio čitanja je bilo uvijek prilično, bar 50 posjeta dnevno.

Hajde da ipak nešto napišemo za naše vjerne posjetitelje.

Pade mi na pamet spomenuti dvije zmije o kojima se govori u Bibliji. Jedna puže, a druga se penje uz štap. Znači jedna se kreće horizontalno, a druga vertikalno i tako prave križ. Ako imate nekog predznanja iz magije ili mistike vjerojatno znate što simbolizira vodoravna linija, a što okomita.
Tahuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2016., 12:16   #403
BIČEVANJE

A sada malo šale. Kundalini možete bičem potjerati da se popne uz kralježnicu. Hebrejsko slovo Lamed znači bič, a znači još i uzdignutu kundalini.

Nekada su se redovnici u samostanima bičevali, kao radi pokore. Vještice se pročišćavaju bičevanjem 3 puta, zatim 7 puta i 21 puta. Bitno je da je negativni broj. Zašto? To je tajna, pokušajte ju odgonetnuti.

Ako se zna ispravno bičevati ono može probuditi kundalini i uvesti osobu u trans, pa čak i aktivirati vidovito gledanje. U svakom slučaju bičevanje ne smije boliti, jer onda skreće pažnju na fizičku bol. Ono je gotovo simbolično. Ja sam to prakticirao u kombinaciji sa erotskom masažom i nekim uljem za masažu. U svakom slučaju ako imate seksi djevojku je zabavno.
Tahuti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:20.