Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 10:48   #161
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Neće tu baš dobit neki pametan savjet i stvarno se nema šta pametno za napisat. Ja ti jedino mogu savjetovat npr. da kreneš u teretanu i da tamo budeš redovno. Napravit ćeš dvije pozitivne stvari: izgradit ćeš tijelo i upoznat ćeš dosta ljudi (ako nisi asocijalan). Ja sam u teretani upoznao hrpu ljudi (i muških i ženskih). Nemoj ići u neke velike šminkerske teretane gdje ide tisuće ljudi, nego u neke manje. Tu većinom bude ista ekipa i vremenom se svi upoznate
Ja se sa ovim slažem. Imaćeš dvostruku korist, upoznaćeš ljude sličnih interesovanja, plus ćeš poraditi na svom izgledu i samopouzdanju.
Ljudi su inače, više usamljeni u velikim sredinama, što je i normalno, zato je i stepen depresivnih daleko veći u većim gradovima. Zato traži manje grupe u koje ćeš se lakše infiltrirati. I ma koliko zvučalo kao kliše, moraš promeniti stav.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 16:58   #162
@čokobon

Oprosti ali kako nemaš uvjete da odeš iz te sredine? Koji su to uvjeti koje čovjek doista treba za to? Eurojackpot koji je taman sjeo na račun?
Sjetio me tvoj post jedne curke tu s foruma iz nekog sela nadomak Bjelovara koliko se sjećam. Nešto mlađa od tebe ali otprilike isti stav uz još nešto kompliciraniju situaciju kući. Isto tako defetistički, kao da izlaz ne postoji. A za njega doista treba tek nešto volje i malo planiranja. Ili budeš luda kao ja pa takve životne preokrete izvodiš totalno bez ikakvog plana, čisto impulzivno pa kako bude. Možda bude super, možda ne toliko dobro ali definitivno nikada ne toliko loše kao biti na mjestu na kojem se osjećaš kao da toneš a pomoći nema na vidiku.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 17:51   #163
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
@čokobon

Oprosti ali kako nemaš uvjete da odeš iz te sredine? Koji su to uvjeti koje čovjek doista treba za to? Eurojackpot koji je taman sjeo na račun?
Sjetio me tvoj post jedne curke tu s foruma iz nekog sela nadomak Bjelovara koliko se sjećam. Nešto mlađa od tebe ali otprilike isti stav uz još nešto kompliciraniju situaciju kući. Isto tako defetistički, kao da izlaz ne postoji. A za njega doista treba tek nešto volje i malo planiranja. Ili budeš luda kao ja pa takve životne preokrete izvodiš totalno bez ikakvog plana, čisto impulzivno pa kako bude. Možda bude super, možda ne toliko dobro ali definitivno nikada ne toliko loše kao biti na mjestu na kojem se osjećaš kao da toneš a pomoći nema na vidiku.
Pa, za početak potreban je posao sa redovnom mjesečnom plaćom kako bi mogla otplaćivat stanovanje. Neću valjda iznajmit garsonijeru u gradu, pa pitat roditelje da mi šalju novce svaki mjesec. S ovim što sam uštedjela preko ljeta mogla bi komodno na 5 mjeseci iznajmit onda se vratit doma, a čemu? A to što si napisao da sam defetist to je istina, nažalost.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 18:34   #164
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Ja jesam rijedak i poseban, smij se koliko hoćeš, nisi me upoznao uživo i ne znaš koliko sam kvalitetna osoba.

Nije problem online, problem je u ljudima što ne daju šansu, a nekome desetom tamo tko je možda i ružniji od mene ali ima novaca će dat.
Da, tako je svugdje. Nepravde ima svugdje. Oni lošiji uvijek bolje prođu jer se znaju dobro prodat (to se zloće znaju plasirat) dok ovi što stvarno nešto vrijede takvi se baš i ne znaju plasirat u društvo, nego u očima drugih ispadaju nešto sasvim treće. Pa priče krenu i stvaraju se sudovi o nekome. Zloće su uvijek dobro prolazile. I kod male djece npr. uzmimo dvije sestre, jedna maltretira drugu, ovoj drugoj to jako smeta, i na kraju zamisli tko u roditeljevim očima ispada prav! Ona koja maltretira, naravno. I onda kad se ideš žalit, onda ti kažu svakakva opravdanja besmislena, samo da bi ta zluja ispala u pravu. Ja bih takvo dijete razbila, pa neka urla, i neka susjedi slušaju baš me briga. Obitelj ispada mjesto za sodomiju, a ne za stvaranje normalnog čovjeka. Mamma mia, kakva sodomija. Tako je i u životu. Ako to prihvatiš, onda ideš dalje, ako ne, ostaneš na mjestu i postaješ defetist. Sve polazi iz obitelji, SVE! Sad tko je kriv? Većina ili pojedinac. Ja mislim većina.

Zadnje uređivanje čokobon : 20.09.2017. at 18:58.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 13:55   #165
u 5 mjeseci na licu mjesta stigneš naći posao.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 01:23   #166
Quote:
čokobon kaže: Pogledaj post
Pa, za početak potreban je posao sa redovnom mjesečnom plaćom kako bi mogla otplaćivat stanovanje. Neću valjda iznajmit garsonijeru u gradu, pa pitat roditelje da mi šalju novce svaki mjesec. S ovim što sam uštedjela preko ljeta mogla bi komodno na 5 mjeseci iznajmit onda se vratit doma, a čemu? A to što si napisao da sam defetist to je istina, nažalost.
Eto vidiš, 5 mjeseci mira već imaš osigurano. Ukoliko bi bila spremna na neki sharing i recimo za početak uzeti samo sobu vjerojatno i duže od toga. Posla, ne baš odlično plaćenih istina uvijek ima. No bitno je raditi nešto tek toliko da pokriva osnovne troškove i ne topi tu zalihu koju već imaš idućih par mjeseci a onda eto već opet sezone i prilike da kao vrijedan hrčak ponovno skupljaš zalihe za zimu.

Dakle, otići možeš već sutra. Samo treba odlučiti. Čekajući da ti netko drugi riješi posao, stan i napuni frižider osuđuješ samu sebe na situaciju u kojoj kako i sama kažeš propadaš.
Gdje se vidiš, što bi znaš/želiš raditi?
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 16:15   #167
Ja sam bolji od većine kod nas u ovom sektoru/poslu i opet nezaposlen, izoliran i sam samcat... evo pogledajte moj rad HNK, virtualni 3D model spreman za igre ili vizualizacije:

https://scontent.fzag1-1.fna.fbcdn.n...f6&oe=5A4F2B9D


Za sebe smatram da nisam glup i da nisam ružan da bih baš ovoliko bio odbačen, moje mane(svaka osoba ima mane) su što sam mrvicu lijen i što se ne znam snać, a to opet se svodi na isto, da ne poznam ljude i nemam s kim se snać, niti način.
__________________
FV Portfolio - portfolio za arhitektonske vizualizacije: http://fvportfolio.com/
ArtStation FV Portfolio - portfolio za 3D dizajn u svijetu videoigara: https://fvportfolio.artstation.com/
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 18:33   #168
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Ja sam bolji od većine kod nas u ovom sektoru/poslu i opet nezaposlen, izoliran i sam samcat... evo pogledajte moj rad HNK, virtualni 3D model spreman za igre ili vizualizacije:

https://scontent.fzag1-1.fna.fbcdn.n...f6&oe=5A4F2B9D


Za sebe smatram da nisam glup i da nisam ružan da bih baš ovoliko bio odbačen, moje mane(svaka osoba ima mane) su što sam mrvicu lijen i što se ne znam snać, a to opet se svodi na isto, da ne poznam ljude i nemam s kim se snać, niti način.

Dozvoliti ću si kritičnost jer mislim da je za tvoje dobro. Dakle model kao model se čini bez greške, ukoliko je doista sve renderirano u pitanju je ogroman trud i preciznost, vrhunske teksture i bla bla.....
Ali...
Nisam iz struke i možda griješim, uzmi sve sa rezervom. No na grafiku, CGI i ino gledam kao na umjetnost. A svi umjetnici prije svega trebaju maštu, replicirati postojeće možda nije lako ali zarada je u stvaranju novog, originalnoga. I kada pogledam tvoje nebo, onaj ogroman lens flare za koji je nejasno što ga stvara (ili je to totalno neuvjerljivo, izgledom i pozicijom sunce? Još gore time) mi govori da kod tebe škripi na tom dijelu. Ako je to nešto čime se prezentiraš potencijalnim poslodavcima ja bi poradio na tome.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 18:38   #169
Quote:
MiSterium kaže: Pogledaj post
Ja se sa ovim slažem. Imaćeš dvostruku korist, upoznaćeš ljude sličnih interesovanja, plus ćeš poraditi na svom izgledu i samopouzdanju.
Ljudi su inače, više usamljeni u velikim sredinama, što je i normalno, zato je i stepen depresivnih daleko veći u većim gradovima. Zato traži manje grupe u koje ćeš se lakše infiltrirati. I ma koliko zvučalo kao kliše, moraš promeniti stav.
I sad si ti kao nadogradila moj savršeni post?
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 23:14   #170
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
I sad si ti kao nadogradila moj savršeni post?
Tvoj post je sada samo dobio na težini.

Hvala Misti.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 17:14   #171
Quote:
lurker312 kaže: Pogledaj post
Eto vidiš, 5 mjeseci mira već imaš osigurano. Ukoliko bi bila spremna na neki sharing i recimo za početak uzeti samo sobu vjerojatno i duže od toga. Posla, ne baš odlično plaćenih istina uvijek ima. No bitno je raditi nešto tek toliko da pokriva osnovne troškove i ne topi tu zalihu koju već imaš idućih par mjeseci a onda eto već opet sezone i prilike da kao vrijedan hrčak ponovno skupljaš zalihe za zimu.

Dakle, otići možeš već sutra. Samo treba odlučiti. Čekajući da ti netko drugi riješi posao, stan i napuni frižider osuđuješ samu sebe na situaciju u kojoj kako i sama kažeš propadaš.
Gdje se vidiš, što bi znaš/želiš raditi?
Sharing ne dolazi u obzir. Ja hoću svoj mir. Ja drugi posao teško da ću pronaći. Na kraju krajeva nisam ni sposobna radit bilo šta. Što se tiče toga, cijeli život sam gledala kako bolje prolaze oni šta su komunikativni (površno, mislim ljudi koji nemaju dubine u sebi, nego što na umu to na drumu). Sve je na prodaju pa i ljudska osobnost, ako se tu ne snalaziš, odmah padaš u drugi plan), zabavni ljudi koji nisu dosadni i dramatični ni ozbiljni. Ne treba ni neka velika pamet ni filozofija. Možeš na kraju krajeva uz sve to biti i glup, ali zanimljiva budala i na konju si, i evo ti posla i života. Živim na otoku a htjela bih biti u gradu. Tamo idem u školu stranih jezika. Tako pošto nema drugog posla zasad ,nema ni stana, pa ni odlaska od kuće. Što se tiče posla voljela bih se vidjet kao prevoditelj knjiga sa stranog jezika, ili koja vjerska djelatnost da radim u nekoj župi(ionako volim bit okružena klerom) i nije mi mrsko davat savjete ljudima koji imaju problema sa sobom kao i ovaj filip woggy (na primjer).

Zadnje uređivanje čokobon : 23.09.2017. at 17:28.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 17:42   #172
Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
Ja bi bježao od tih stranica,pusti to u klinac.Jebote pa kaj je tak teško nekog upoznat bez tih pizdarija.Ja dok sam zivio u zg cimer mi je bio konobar,radio je na Jarunu.Preko njega sam upoznao i puno muških i ženskih osoba.Još malo i ženidba če se odvijat preko neta a svečenik če vas vjenčat preko VIBERA. Imam sad 36 god i smatrao bi se nesposobnim kad ne bi bio u stanju upoznat trebu normalnim putem.
Ta ti je dobra. Preko neta ženidba i svećenik preko vibera. Cool. Da je to predložit nekom svećeniku baš bi me zanimala njegova reakcija.
čokobon is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 18:01   #173
Još si mlad, ako ionak živiš u renti nađi si cimere. Ima još dosta studenata tvojih godina u Zagrebu. Imat ćeš doma uvijek društvo, s vremenom će te zvat i u izlaske i svugdje i upoznat ćeš gro novih ljudi!
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2017., 18:05   #174
Quote:
čokobon kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
I ja sam u istoj situaciji kao i ti. Imam 34 godine i živim na otoku. Nemam ni ja prijatelja ni prijateljica. Živim sa roditeljima i još radim sa njima. Što se tiče samoće nije da mi uvijek teško pada, ali ima trenutaka kad mi teško pada. Živim u malom mjestu gdje svatko o svakome zna sve i gdje svatko svakome gleda u pijat pogotovo susjedi. Od malih nogu sam osjetila i naučila što je to ljudska okrutnost i divljaštvo. Oduvijek sam malo povučena,stidljiva i u svom svijetu, ali to sve u granicama normale. Sve je to normalno, ali nađu se par zlih ljudi iz okoline koji te toliko iz čista mira psihički izmaltretiraju da zapamtiš za čitav život. To samo prava zloća može. Nabijena mi je tolika negativna energija u djetinjstvu i mladenaštvu i to nezasluženo da danas nije ni čudno što sam potpuno usamljena i što nemam društva, što polako propadam. Moja je okolina jako negativna, licemjerna, i moja obitelj se nikad nije držala skupa, samo onako naizgled da bi na vani izgledalo normalno, jer bože sačuvaj da ikome vani rečeš za nenormalne odnose unutar obitelji (što mi je uvijek teško padalo i ostavilo trajnog negativnog traga na meni) odmah će te stigmatizirat i raspravit u negativnom kontekstu i još ti kažu (lažu) roditeljima koji me još i više ubiju u pojam. Ako su u obitelji trajno razoreni odnosi onda ti je razoren čitav život. Kod mene je to slučaj. Uvijek se gledalo šta će drugi kazati. Ne kažem da su svi takvi, ali dovoljno ti je nekoliko zlih jezika da ti pokvari čitav život. A nemam mogućnosti da otiđem iz te sredine zauvijek. I kako sad u svemu tome da pronađem prave prijatelje kad ti je reputacija već unaprijed određena. Tko će sa "navodnim čudakom" posla? Ja sam bez pravog oslonca praktički čitav život. Možeš mislit kako je sad meni samoj u takvoj jadnoj sredini i kako tako naprijed? Teško je kad te već jednom osude. Ružno je kad te nitko ne razumije. Ne kažem, imam i ja svojih mana, i dosta sam teška za razumijet i komplicirana. Pa što, nisu ni drugi savršeni. Znam da nije lako biti sam ali je u neku ruku i dobro. Možda je to tako i najbolje kad ne može drugačije.
Nema se tu što puno pametovati, ako je ikako moguće odseli....
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 13:55   #175
Samo da znate, i dalje je sve po starom pa ako netko ima želju za druženje uživo ili nešto slično neka se javi.
__________________
FV Portfolio - portfolio za arhitektonske vizualizacije: http://fvportfolio.com/
ArtStation FV Portfolio - portfolio za 3D dizajn u svijetu videoigara: https://fvportfolio.artstation.com/
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 15:37   #176
Quote:
FilipWoggy kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

evo mene muči ova stvar navedena u naslovu, pa me zanimalo da li ima još sličnih ljudi kao ja.

Evo da malo sebe opišem, ja trenutno živim u Zg i nemam trenutno uopće prijatelja osim jednog s kojim se viđam jednom ili dvaput u godinu dana, tako da sam 99.9% vremena sam samcat, najviše bih volio imat neku curu koju bih volio kao i ona mene. Da se razumijemo, ja sebe itekako volim, da ne volim ne bi me bilo sad na ovom svijetu! Trenutno tražim posao u 3D umjetnostima i grafičkom dizajnu... i da, trenutno imam 24 godine i djevac sam.

No bit ove teme je da vas pitam što vi mislite kako se riješit te negativne energije što sam sam?

I nemojte mi govorit da izlazim van ili da se više upetljavam među ljude. Mislim ovo zadnje je istina i trebao bih to no ja ne znam gdje, treba mi bar jedan prijatelj kojeg bih našao na netu s kojim bih dalje gradio i širio daljnje odnose i prijateljstva!



Očekujem da budem popljuvan do bola, no AJDE PLJUJTE AKO MORATE, ja sam ovo radio da vidim da li ima onih koji će bit pametniji i pametno odgovorit.
Zašto popljuvan, pa ima mnogo usamljenih ljudi, a i većina nas je imala takva razdoblja u životu.
Uvijek je lijek puka statistika, čim više upoznaješ novih ljudi, veća je šansa da s nekim klikneš, bilo kojeg spola. Planinarsko društvo, tečaj plesa (još naučiš vrlo važnu vještinu za daljnje društvene interacije!), humanitarne udruge i slično su dobar način za to.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 16:21   #177
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Zašto popljuvan, pa ima mnogo usamljenih ljudi, a i većina nas je imala takva razdoblja u životu.
Uvijek je lijek puka statistika, čim više upoznaješ novih ljudi, veća je šansa da s nekim klikneš, bilo kojeg spola. Planinarsko društvo, tečaj plesa (još naučiš vrlo važnu vještinu za daljnje društvene interacije!), humanitarne udruge i slično su dobar način za to.
Ja slijedim svoj san... umjetnost 3D modeliranja, pa kud me odvede odvede

Te druge aktivnosti me ne privlače baš... jedino bicikliranje i plivanje možda
__________________
FV Portfolio - portfolio za arhitektonske vizualizacije: http://fvportfolio.com/
ArtStation FV Portfolio - portfolio za 3D dizajn u svijetu videoigara: https://fvportfolio.artstation.com/
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2018., 18:44   #178
Quote:
čokobon kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
I ja sam u istoj situaciji kao i ti. Imam 34 godine i živim na otoku. Nemam ni ja prijatelja ni prijateljica. Živim sa roditeljima i još radim sa njima. Što se tiče samoće nije da mi uvijek teško pada, ali ima trenutaka kad mi teško pada. Živim u malom mjestu gdje svatko o svakome zna sve i gdje svatko svakome gleda u pijat pogotovo susjedi. Od malih nogu sam osjetila i naučila što je to ljudska okrutnost i divljaštvo. Oduvijek sam malo povučena,stidljiva i u svom svijetu, ali to sve u granicama normale. Sve je to normalno, ali nađu se par zlih ljudi iz okoline koji te toliko iz čista mira psihički izmaltretiraju da zapamtiš za čitav život. To samo prava zloća može. Nabijena mi je tolika negativna energija u djetinjstvu i mladenaštvu i to nezasluženo da danas nije ni čudno što sam potpuno usamljena i što nemam društva, što polako propadam. Moja je okolina jako negativna, licemjerna, i moja obitelj se nikad nije držala skupa, samo onako naizgled da bi na vani izgledalo normalno, jer bože sačuvaj da ikome vani rečeš za nenormalne odnose unutar obitelji (što mi je uvijek teško padalo i ostavilo trajnog negativnog traga na meni) odmah će te stigmatizirat i raspravit u negativnom kontekstu i još ti kažu (lažu) roditeljima koji me još i više ubiju u pojam. Ako su u obitelji trajno razoreni odnosi onda ti je razoren čitav život. Kod mene je to slučaj. Uvijek se gledalo šta će drugi kazati. Ne kažem da su svi takvi, ali dovoljno ti je nekoliko zlih jezika da ti pokvari čitav život. A nemam mogućnosti da otiđem iz te sredine zauvijek. I kako sad u svemu tome da pronađem prave prijatelje kad ti je reputacija već unaprijed određena. Tko će sa "navodnim čudakom" posla? Ja sam bez pravog oslonca praktički čitav život. Možeš mislit kako je sad meni samoj u takvoj jadnoj sredini i kako tako naprijed? Teško je kad te već jednom osude. Ružno je kad te nitko ne razumije. Ne kažem, imam i ja svojih mana, i dosta sam teška za razumijet i komplicirana. Pa što, nisu ni drugi savršeni. Znam da nije lako biti sam ali je u neku ruku i dobro. Možda je to tako i najbolje kad ne može drugačije.
Uh!Iako sam 20 godina starija,puno svoga našla sam u ovoj priči...Sjeti se uvijek kad ti bude teško da nisi sama,da nas ima takvih na ovome svijetu....
sanimarine is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2018., 19:13   #179
kako to da se kaže ima nas još takvih,a istovremeno se podržava i ohrabruje samoća.. nikad neće bit skroz jasno

Ja bih uvijek rekao da si pomažemo međusobno, a ne da bježimo i otuđujemo se... tužno ja mogu saslušat osobu, potrudit se pomoć, pričat.. ali nitko to ne uzima za ozbiljno, svi me na kraju zeznu uglavnom.
Iako smo svi u istoj "košari", svatko ima od nas neke pozitivne karakteristike koje drugi nemaju, i žalim da se ne možemo nadopunjivati i prebrodit ovaj život koji je sam po sebi dosta težak u bazi. Mislim da si ljudi sami najviše otežavaju život isto... više nego ne ovim ponašanjem kako ja to vidim danas
__________________
FV Portfolio - portfolio za arhitektonske vizualizacije: http://fvportfolio.com/
ArtStation FV Portfolio - portfolio za 3D dizajn u svijetu videoigara: https://fvportfolio.artstation.com/
FilipWoggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2018., 21:40   #180
Ili iskoristi ta jajca da nešto pojebeš, ili ih reži. Druge nema.
eformyeye is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:09.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger