Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.09.2005., 17:23   #41
Quote:
Gospon Pes kaže:
a ni stange nemres poslije rastaviti jer si ih pritiskajuci previse nabio jednu u drugu...

Hihiiihiii
Silajn is offline  
Old 27.09.2005., 17:23   #42
Quote:
magic kaže:
moj pas ne voli zvuk usisavanja
Ni moj, ali jednom sam njega usisala da vidim moze li ga se oprasiti, a da ga ne moram kupati.
Nije pomoglo.
__________________

Biti razuman medju ludjacima je ludost za sebe.
Gospon Pes is offline  
Old 27.09.2005., 17:27   #43
Quote:
alexxx kaže:
eto baš to mu fali.
rješim se 2 beštije samo jednim usisom.

odlična stvar.
psica se ne da usisavat, ali mačak voli da ga usisnem tu i tamo
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 27.09.2005., 17:30   #44
kad smo kod usisivacha, najvishe me odushevljava onaj moje prve susjede. ona naime ima opsesivno kompulzivni poremecaj i usisava hodnik SVAKI put kad netko kroz njega prodje. a telefon im stoji na pochetku hodnika. a ima dvoje klinaca pubertetlija. do 2 ujutro, telefon u prosjeku zazvoni tri puta u pola sata. otprilike 30 usisavanja svaki dan. e, takav treba kupiti, ochito je neunishtiv.
magic is offline  
Old 27.09.2005., 17:32   #45
Quote:
joujou kaže:
khm

kakva je to papiga?

tigar. zashto?
magic is offline  
Old 27.09.2005., 17:34   #46
Quote:
magic kaže:
e, takav treba kupiti, ochito je neunishtiv.
to je sigurno elektoluks.

"jer čini život boljim"

__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 27.09.2005., 17:37   #47
Quote:
tilla kaže:
to je sigurno elektoluks.

"jer čini život boljim"

Elektroluks je svojedobno spremao reklamu za anglo tržište koja je išla "Nothing sucks like Electrolux" al su je povukli na vrijeme.
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 27.09.2005., 17:39   #48
šteta, mislim za reklamu
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 27.09.2005., 18:41   #49
Quote:
magic kaže:
tigar. zashto?
pa zasto, pobogu, voli slusat usisavac
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Old 27.09.2005., 18:45   #50
Quote:
magic kaže:
kad smo kod usisivacha, najvishe me odushevljava onaj moje prve susjede. ona naime ima opsesivno kompulzivni poremecaj i usisava hodnik SVAKI put kad netko kroz njega prodje. a telefon im stoji na pochetku hodnika. a ima dvoje klinaca pubertetlija. do 2 ujutro, telefon u prosjeku zazvoni tri puta u pola sata. otprilike 30 usisavanja svaki dan. e, takav treba kupiti, ochito je neunishtiv.

hebo usisavač, mene sad zanima koje ti to mrak zifceke imaš?
coflek is offline  
Old 27.09.2005., 18:48   #51
Quote:
tilla kaže:
rješim se 2 beštije samo jednim usisom.

odlična stvar.
psica se ne da usisavat, ali mačak voli da ga usisnem tu i tamo
a moj machak chim vidi da se otvaraju vrata od ormara u kojem stoje usisivachi kida na lijevo krug brzinom svjetlosti

ko da ga vrazi gone
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Old 27.09.2005., 19:15   #52
Quote:
margarita kaže:
a moj machak chim vidi da se otvaraju vrata od ormara u kojem stoje usisivachi kida na lijevo krug brzinom svjetlosti

ko da ga vrazi gone

ne blenda naš.
leži na stolici i kunja.

malo ga zanima crijevo ali bi se verao po njemu pa mu ne dam.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 27.09.2005., 21:36   #53
Imala sam i ja pesa, prije nekih 5 godina, i sjećam se kako je vorwerk dobro skupljao dlake po tepihu. I kauču. I fotelji. Fakat kao na nekoj reklami, ostane trag očišćenog tamo gdje je prošao usisivač.
E da, moj pas je volio da ga usisavamo, naravno, ne onom turbo četkom za tepihe, nego onom za parket. Na početku ga je bilo strah čak i samog zvuka usisivača, ali smo ga malo-pomalo naviknuli i na kraju nije imao ništa protiv povremenog usisavanja. Iako je to više bilo za naš gušt (hm neki bolesni ), nego zbog potrebe.
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Old 30.09.2005., 01:01   #54
Re: vorwerk kobold usisivač

Quote:
bubica kaže:
Usisivač je zakon, imala sam prilike raditi sa njime, a imaju ga moja mama i teta - stariju verziju. Čula sam da sada postoji neka nova verzija. Inače, njih dvije mi ne znaju reći ni približno cijenu, osim da je jako skup.

Zna li netko cijenu?

Hvala


Ja sam ga planirala prije par mjeseci kupiti,tada je bio koliko se sjecam oko 400eura..

Usisivac je stvrano super samo je preskup.....
Arianne is offline  
Old 30.09.2005., 04:03   #55
ja imam LG turbo Z nešto! JA! JA sam si ga sam kupio! JA!

dakle, nije da ću ga taj isti JA koristit, ali sam ga kupio. ima 1400w, malen je i svemirskog dizajna, teži 20 deka a usisa isusa. to je usisavač. to je to. to sam JA.

vi kupujte kaj hoćete, boli me kuki. sam da objasnim kak JA nisam imao problema sa izborom. došao sam u mercatone po divx player i na kraju uzeo TURBO Z POWER KICKIN YER MOTHAFUCKEN ASS LIKE SHIT ugh! za 300 kuna. samo tako. a vi teme otvarate....pf
Drito Konj is offline  
Old 30.09.2005., 06:14   #56
Quote:
kemik kaže:
za soma eurica ima mi i sam usisavati, a ne se samo sam spremiti kad je gotov
iRobot
Ame®icano is offline  
Old 01.10.2005., 22:54   #57
Quote:
Drito Konj kaže:
a usisa isusa
__________________
mislim stvarno...
bubica is offline  
Old 03.04.2010., 00:08   #58
Imam i koristim Vorwerkov Kobold usisavač već dobrih 10 godina, možda i duže i prezadovoljna sam njime.

Usisavanje tapeciranog namještaja, tepiha (koje više nemam), madraca, apsolutno čega got je mačji kašalj i dječja igra otkad ga koristim.

Imam mačku, brdo dlaka po kući, inače sam atopičar i astmatičar ali nemam nikakvih problema otkad koristim ovo moje čudo.

Presavršen je.
twisted.x.siste is offline  
Old 03.04.2010., 00:29   #59
5 godina.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:04.