Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.08.2006., 07:07   #101
Quote:
lolita11 kaže:
dubai-definitivno nije opasan (nego je dosadan)! sta vi brijete! to ko da kazete da neidete u svedsku zato jer je u spanjolskoj bila bomba....ljudi, jeste vi prolupali?
ok, super. bitno da nije dosadan. to mi iskreno dok niste krenuli o tome pricati nije palo ni napamet. a dal je dosadan to cu ja procijeniti ako odem!
molly* is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.08.2006., 15:48   #102
Question

A sto kažete na vjenčanje i medeni na Baliju ? (vidjeh u novom časopisu Vjenčanja).
Moj dragi je definitivno tip koji najradje na svadbu nebi zvao nikog osim svećenika a i ja polako kao da odustajem od cijele te gungule (ono sa kisom me ubija-sta ako stvarno padne) pa mi palo na pamet da mi lijepo zgibamo i spojimo vjenčanje i medeni mjesec pa nema brige oko toga oće padati kiša ili kako će cvijeće biti na svadbi itd... a moj dragi bit će oduševljen (bio je čim sam mu spomenula tu ideju).
A i sve mi se čini dok platimo sve te troškove za svadbu da nam za medeni neće ostati ni lipa, a to nebi htjela propustiti.
Koju destinaciju i agenciju bi mi preporučile i da li neko ima neko iskustvo (barem rekla kazala) po tom pitanju?

Hvala za svaki pametan savjet
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2006., 09:35   #103
Quote:
ana77 kaže:
Koju destinaciju i agenciju bi mi preporučile i da li neko ima neko iskustvo (barem rekla kazala) po tom pitanju?

Hvala za svaki pametan savjet
Nama su u agenciji "Travelhouse" ponudili takvo nesto ali na Santoriniju i cini mi se da je cifra oko 2.000 eura. Imaju tu ponudu i na svojoj web stranici.
Angia is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 15:05   #104
Potpisujem
Ivana26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2006., 15:07   #105
I uživo ti je prekrasan! Zaista kad vidiš te plaže, vulkansku boju pijeska, zaista dobro izgleda. A meni se gradić ko gradić čini relativno miran! Ali je simpa - hotelčići su uglavnom mali obiteljski! Uživajte



Potpisujem
Ivana26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2006., 07:49   #106
na kraju ti fakat dode jeftinije ozenit se negdje tako, cak i platiti put 30torici frendova,rodbini...mene je frapiralo sta sta ja sve mogla napraviti da sam odputovala...recimo amerikanke redovno idu na havaje i karibe i tjedan dana pun aktivnosti sa cijelim tim paket aranzmanom ih je dosao kao pola moje svadbe...jedino sto ce ti starci i stariji rodaci bit razocarani ak njih ne pozoves (iz tog razloga sam ja na kraju i imala vjencanje doma-mislim da bi baki srce prepuknulo).....
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2006., 08:54   #107
Cool

Da slažem se s tobom. Juće ja to predložim mojim starcima e kad ih nije infarkt strefio. Tata je cek rekao da on neide nikud... tako da stvar otpada (osim ako zgibamo sami) pa samo kad se vratimo javimo da je bila svadba i napravimo neku večeru za sve (što je i moguće ako nam pukne...)
Jedino što ja ne želim negdje tako blizu kao što je Grčka (njegova sestra bila je u Santorinu za medeni pa mi je glupo da i mi idemo tamo). Ja bi recimo Maldive ili Bali... Ah čini mi se da su to za sad pusti snovi.... ali neodustajem... meni je čak medeni mjesec važniji od same svadbe. Traje duže, dragi i ja sami na nekom egzotičnom mjestu, daleko od svih radoznalih... a svadbe uvjek samo svi komentiraju i svakom nešto nevalja, svi te gledaju cijelo veće kao svjetsko čudo. Kako god da napraviš nekom neće odgovarati. Koma...
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2006., 10:34   #108
istina je-nevjerovatno kako uvijek ima onih zabadala koji traze dlaku u jajetu i nesto im ne stima.kak ne kuze da ne ovisi sve o mladencima (kak da ja znam dal ce konobar biti neotesan unaprijed?!)..a naravno njihova im je svadba najbolja (iako je npr. totalna koma)....kod mene ja fala bogu takvih ljudi bilo u manjini,al opet ih se naslo i to su obicno neki cangrizavi starci kojima muzika nikad ne valja ukoliko nije valcer ili polka (a to sto je vecina mladih nikog nije briga).....no comment!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 07:15   #109
Quote:
Marta2010 kaže:
Idemo ti u Umag - hotel Sol Umag evo par slikica http://www.istraturist.hr/Home.aspx?PageID=250
Čini mi se ok, za 4 dana će nas koštati 4000,00 kn za oboje - s tim da ćemo si još platiti extra masaže (one su ti cca. 400,00 kn/osoba) Ali ovo je baš honeymoon paket (u cijenu je uključen između ostalog i ulaz u njihov Wellness centar Istrian Relax Village neograničeno + masaža za dvoje + romantična "Kupidova večera" uz svijeće, afrodizijake i šampanjac) Ma ustvari, ajde si pogledaj - evo ti linkić
http://www.istraturist.hr/Home.aspx?...02&preporuka=8
Nadam se da ti je pomoglo! Meni zbilja ok izgleda. Budući da smo htjeli wellness + Hrvatska + ne preskupo + ne predaleko - eto - nakon traženja ovo mi se činila najbolja opcija! Jedva čekam
ne mogu vjerovat i ja tam takoder mislim na to ici,super kaj nisam jedina kojoj se tam svidja,vec mjesec dana zajebavam decka da pemo tam hehehe
a fakat vrijedi,daj javi kak ti je bilo kad bus isla i kad ides btw
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 08:42   #110
Quote:
snjeska kaže:
ne mogu vjerovat i ja tam takoder mislim na to ici,super kaj nisam jedina kojoj se tam svidja,vec mjesec dana zajebavam decka da pemo tam hehehe
a fakat vrijedi,daj javi kak ti je bilo kad bus isla i kad ides btw
Mi ti idemo odmah 10.09. - dan poslije svadbe! Svima je to malo neobično, govore nam da ćemo biti umorni (a gdje ćemo se bolje odmoriti nego na bračnom putovanju).Ok, možda će biti malo bad voziti do Umaga, ali to je cca. 3 sata (budući da je nedjelja i sezona završava, neće ziher biti gužve)..
A onda samo uživancija! Naravno da ću javiti!
Oni su ti zbilja dosta bukirani, ja sam zvala sada za jedne prijatelje i rekla je da nema šanse do kraja mjeseca (prije rujna su popunjeni) Nadam se da bude nam ok!
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 08:43   #111
Quote:
Marta2010 kaže:
Mi ti idemo odmah 10.09. - dan poslije svadbe! Svima je to malo neobično, govore nam da ćemo biti umorni (a gdje ćemo se bolje odmoriti nego na bračnom putovanju).Ok, možda će biti malo bad voziti do Umaga, ali to je cca. 3 sata (budući da je nedjelja i sezona završava, neće ziher biti gužve)..
A onda samo uživancija! Naravno da ću javiti!
Oni su ti zbilja dosta bukirani, ja sam zvala sada za jedne prijatelje i rekla je da nema šanse do kraja mjeseca (prije rujna su popunjeni) Nadam se da bude nam ok!
covjece i ja bi tada isla da nemam ispite pa tek krajem 9mj mozda odem
udajemo se na isti dan hehehe,ako si 09.09 kao i ja
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 08:50   #112
Quote:
snjeska kaže:
covjece i ja bi tada isla da nemam ispite pa tek krajem 9mj mozda odem
udajemo se na isti dan hehehe,ako si 09.09 kao i ja
Da, znam! ja sam jedino ta 4 dana mogla uklopiti zbog posla, pa se idealno poklopilo!
Marta2010 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2006., 12:15   #113
Sve rezervirano za naš honey moon!!!

Dakle, krećemo u utorak iza svadbe (nedjelja i ponedjeljak za odmor i lagano pakiranje stvarčica za put), 19.09. avionom iz Zagreba za London -> wizzair.
U Londonu smo do subote, u subotu popodne idemo eurostarom do Pariza i tamo smo tjedan dana, vraćamo se eurostarom za London i iz Londona letimo nazad u Zagreb.
Ukupan trošak oko 1400 EUR-a (2 povratne karte Zg-Lon, 2 karte za eurostar London-Paris-London, 4 noćenja u Londonu + 7 noćenja u Parizu).
Sve u svemu, mislim da nije strašno puno iako će konačna cifra biti vjerovatno dupla (potrošnja tamo, izleti, muzeji, klopice, suveniri...)
Ekica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 13:08   #114
Evo i mi napokon rezervirali bracno putovanje.......... KRSTARENJE!!!!!!
To nam je bila velika želja i sada jos samo cekamo datum polaska da nam se ostvari. Hrvatska, Grčka, Italija..........nadam se da ce nam biti prekrasno, ma mislim nama je prekrasno gdje god da jesmo samo da smo zajedno
Ispaltilo nam se malo strpiti nakon svadbe jer smo sada dobili super ponudu, a da nije puno love za to sve što dobijemo i naravno vidimo
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 14:18   #115
Mi idemo na Maldive u 12.mj....deset dana...jupi!!!
__________________
If life gives you lemons - make a lemonade!
BebeHappy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 17:23   #116
a koliko su te cijene krstarenja
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2006., 18:38   #117
Quote:
BebeHappy kaže:
Mi idemo na Maldive u 12.mj....deset dana...jupi!!!
kolko ćuna??? ste našli nešto povoljno ili? može i na PM
tnx
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 08:31   #118
Quote:
snjeska kaže:
a koliko su te cijene krstarenja
12000,00 kn za nas dvoje
informirana is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 08:39   #119
Quote:
informirana kaže:
12000,00 kn za nas dvoje
dosta love,koliko traje i gdje tocno idete
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2006., 08:51   #120
Mi nemožemo dobiti slobodne dane.. ja sam za vjenčanje dobila 2, a on 3 dana....
Na kraju ćemo na neki produženi vikend
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:33.