Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2007., 20:16   #281
Crniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ŠEEEEEEEEEEEEEĆEEEEEEEEEER

Slucajno sestra u videoteci uzme film "Bijeli Masai"!Nisam bas bila odusevljena njezinim izborom dok nismo pocele gledat film.Inace nisan bas luda za crnim muskarcima,ali otkad san vidila ovo divno musko stvorenje odlucila san uzet dvotjedni aranzman u samom srcu Kenije!!!! Pogledajte ga-ovo je cudo prirode.Preprezgodna zvjerka!!!Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Film smo posudile u petak,al neman ga srca vratit.Moran cu dignit kredit za zakasninu!!!



Lee-Loo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 22:35   #282
Bruce Willis!
kotacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 23:06   #283
Najiskrenije

Quote:
sher kaže: Pogledaj post
Možda je malo prepoletan za svoje godine, al kad ima tako mladu ženu, mora čovjek....
NAJIskrenije te ne kužim ja imam 29 a pošam se ko da imam 18, ajde 19.
E pa on radi kaj hoće nema razloga bit u badu.
A meni je i bahatost cool.
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 23:07   #284
Quote:
Lee-Loo kaže: Pogledaj post
Slucajno sestra u videoteci uzme film "Bijeli Masai"!Nisam bas bila odusevljena njezinim izborom dok nismo pocele gledat film.Inace nisan bas luda za crnim muskarcima,ali otkad san vidila ovo divno musko stvorenje odlucila san uzet dvotjedni aranzman u samom srcu Kenije!!!! Pogledajte ga-ovo je cudo prirode.Preprezgodna zvjerka!!!Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
Film smo posudile u petak,al neman ga srca vratit.Moran cu dignit kredit za zakasninu!!!






E fakat crnci su prejebeni!!!!
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2007., 23:09   #285


[/QUOTE]



omrcen&suma is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 10:06   #286
Quote:
outoftheblue kaže: Pogledaj post
NAJIskrenije te ne kužim ja imam 29 a pošam se ko da imam 18, ajde 19.
E pa on radi kaj hoće nema razloga bit u badu.
A meni je i bahatost cool.
Sad ja tebe ne kužim. Pa sviđa mi se Tom!
sher is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 11:04   #287
Quote:
sher kaže: Pogledaj post
Sad ja tebe ne kužim. Pa sviđa mi se Tom!
Jer si napisala da je prepoletan za svoje godine.
Kako ikad može čovjek bit prepoletan?
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 12:39   #288
To i ja mislim.
Rekla sam to zato jer su mu se svi smijali zbog skakanja kod Oprah.
A ne kuže kakvu je rijetkost Tom našao, poznatu lijepu i mladu glumicu, 16 godina mlađu, i onda ono nemoguće: djevicu u Hollywoodu!!!
Dobro, ko sad zna dal je to istina, al službena verzija je takva. Tom ju je razdjevičio i odma je cura ostala trudna. Ak to nije zgoditak nać u Hollywoodu 44-godišnjem holivudskom glumcu, onda ne znam kaj je.
I još ga mala stvarno voli.
Bio bi slijep i glup da nije u 7. nebu. Nakon onog leda od Nicole.

Tak da, outoftheblue, chill... Tomica ima moj glas.
sher is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 15:42   #289
Ima dosta zgodnih glumaca, ali Tom je na prvom mjestu...bio i ostao.
Jest da je malo zabrijao, ali sto me briga, nije da ce me zenit....

Svidja mi se jer je s druge strane vrlo jednostavan, pristupacan, nema sanse da vas otpili za autogram, zajebant...al mi malo izgleda onako picajzlast i malo kinky, vama?
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 15:58   #290
Ak picajzlast znači da zna što hoće i kad i kak to hoće, ja bi uzela picajzlastog rađe nego kretena neke druge vrste "kinky".
sher is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 16:01   #291
Quote:
sher kaže: Pogledaj post
Ak picajzlast znači da zna što hoće i kad i kak to hoće, ja bi uzela picajzlastog rađe nego kretena neke druge vrste "kinky".
Otkad picajzlast znaci da zna sto hoce? Ne, nisam to mislila, nego mi djeluje onak malo sick, sve mora biti po njegovom, onako kako je on to tocno zamislio, nema odstupanja, djeluje mi kao covjek kojemu je kod kuce sve na mjestu i ne dao Bog da stavis sok bez podmetaca na stakleni stol. Kuzis?

A kinky znaci perverzan, dakle, ne bi se zacudila da ima neke cudne seksualne sklonosti..
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 16:47   #292
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
(...) sve mora biti po njegovom, onako kako je on to tocno zamislio, nema odstupanja, djeluje mi kao covjek kojemu je kod kuce sve na mjestu i ne dao Bog da stavis sok bez podmetaca na stakleni stol. Kuzis?
A to je netko tko ne zna što hoće?
Odnosno, a kaj sam ja suprotno citatu rekla?
Quote:
sher kaže: Pogledaj post
Ak picajzlast znači da zna što hoće i kad i kak to hoće, (...).
Na ovom forumu se ponekad pitam dal govorimo svi istim jezikom.

Daklem, ja sam ponudila opis picajzle kakvu bi ja mogla podnijet. Picajzla je inače stidna uš ili nešto takvo. Ne vidim da se Tomicu s tim uopće može uspoređivat, ali otvorena sam da vidim stvari i iz takvog kuta, a nudim i svoj kut gledanja. Ako je to u redu.

Kaj se tiče teme, kinky i perverzno muško meni nikak ne bre bit zgodan i privlačan. Tak da ne kužim jel' ti Tomek uopće u plusu ili minusu.
sher is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 16:50   #293
Quote:
sher kaže: Pogledaj post
A to je netko tko ne zna što hoće?
Odnosno, a kaj sam ja suprotno citatu rekla?

Na ovom forumu se ponekad pitam dal govorimo svi istim jezikom.

Daklem, ja sam ponudila opis picajzle kakvu bi ja mogla podnijet. Picajzla je inače stidna uš ili nešto takvo. Ne vidim da se Tomicu s tim uopće može uspoređivat, ali otvorena sam da vidim stvari i iz takvog kuta, a nudim i svoj kut gledanja. Ako je to u redu.

Kaj se tiče teme, kinky i perverzno muško meni nikak ne bre bit zgodan i privlačan. Tak da ne kužim jel' ti Tomek uopće u plusu ili minusu.
Ah, cuj imamo razlicita shvacanja, kaj da ti kazem....meni je covjek koji zna sto hoce, samouvjeren, samopouzdan, ali nikako picajzla. Picajzla je onaj koji i oko sitnice radi pizdariju...malo opterecen nekim nepotrebnim stvarima. Tako mi djeluje...

A to sto on meni djeluje kinky, ne znaci da mi nije zgodan...jesi li ti procitala moj post, rekla sam da je on numero uno.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 16:51   #294
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Otkad picajzlast znaci da zna sto hoce? Ne, nisam to mislila, nego mi djeluje onak malo sick, sve mora biti po njegovom, onako kako je on to tocno zamislio, nema odstupanja, djeluje mi kao covjek kojemu je kod kuce sve na mjestu i ne dao Bog da stavis sok bez podmetaca na stakleni stol. Kuzis?

A kinky znaci perverzan, dakle, ne bi se zacudila da ima neke cudne seksualne sklonosti..
Pa nek ima njegova stvar nek se fuka sa Katie na čavlima.
I to Tomkat i ostalo zaboli me.
Zašto je Tom poznat a Viggo Mortesten nije????????
Mislim široj populaciji...
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 18:08   #295
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
Picajzla je onaj koji i oko sitnice radi pizdariju...malo opterecen nekim nepotrebnim stvarima.
Jasno, pa nije picajzla kompliment. Al treba stvari gledati s pozitivne strane...

Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
A to sto on meni djeluje kinky, ne znaci da mi nije zgodan...jesi li ti procitala moj post, rekla sam da je on numero uno.



Cure, za 10 smo...

sher is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 18:10   #296
Speak for yourself.
outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 18:16   #297
http://www.youtube.com/watch?v=wPkykYn8fWk

outoftheblue is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2007., 21:43   #298
Fakat, ne znam otkud zbunjenost....

sher is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 14:17   #299
Quote:
sher kaže: Pogledaj post
To i ja mislim.
Rekla sam to zato jer su mu se svi smijali zbog skakanja kod Oprah.
A ne kuže kakvu je rijetkost Tom našao, poznatu lijepu i mladu glumicu, 16 godina mlađu, i onda ono nemoguće: djevicu u Hollywoodu!!!
Dobro, ko sad zna dal je to istina, al službena verzija je takva. Tom ju je razdjevičio i odma je cura ostala trudna. Ak to nije zgoditak nać u Hollywoodu 44-godišnjem holivudskom glumcu, onda ne znam kaj je.
I još ga mala stvarno voli.
Bio bi slijep i glup da nije u 7. nebu. Nakon onog leda od Nicole.

Tak da, outoftheblue, chill... Tomica ima moj glas.
nicole kidman je dama, i definitivno 3 klase iznad toma cruisea. patuljak mali poremećeni...
__________________
...kad narastem, pokazat ću ja vama...
raptured is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2007., 22:48   #300



Al ak je dama ne znači da nije led.
Osim toga, a ko tu na forumu točno zna kakvi su oni?
(Nek se slobodno javi)
sher is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:57.