Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2008., 18:28   #81
Meni je iscjedak takav da moram mijenjati gaće i dva puta dnevno
Bitno da je bijeli. Ujutro mi je jači - baš kad ustanem, a i tijekom dana ime trenutaka da baš skužim da je iscurilo... Ne želim uloške jer oni ne dozvoljavaju dovoljno prozračivanja pa može doći do razvoja gljivica i bakterija. Radije kupim još gaća pa ih češće mijenjam. Čak i na posao znam ponijeti

Ne brini
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 18:32   #82
bijel je bio i nekako gusto kremast,ali je bilo dosta vode ,pa kao da sam se upiskila.nisam primjetila nikakav miris.
ako je normalno hvala cure utjesile ste me
sunny55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 18:35   #83
ma i ja imam takav bijeli iscjedak. Piše u knjizi da je to normalno.
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 18:35   #84
Quote:
sunny55 kaže: Pogledaj post
bijel je bio i nekako gusto kremast,ali je bilo dosta vode ,pa kao da sam se upiskila.nisam primjetila nikakav miris.
ako je normalno hvala cure utjesile ste me
heh..ma ne brini nistaa...sve je ok
__________________
GEMINI
mateeaa=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 18:35   #85
KAd si bila na UZV-u??
Pazi, ja imam mokar osjećaj - ali je samo sluz, iako ne potpuno kremasta, onako malo rjeđa. Količina plodne vode mi je OK (prema pregledu prije 4 dana). Ne bih te željela zabrinjavati, ali ako ti se iscijedi tekućina, prozirna, kao da si se popiškila - ne bi bilo loše provjeriti količinu plodne vode.

I treća varijanta - vježbati mišiće mokraćovoda - trudnicama pri pritisku, kašljanju, kihanju, smijanju može pobjeći malo mokraće - zato treba vježbati - Kegelove vježbe
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 18:43   #86
Quote:
misiz S kaže: Pogledaj post
Meni je iscjedak takav da moram mijenjati gaće i dva puta dnevno
Bitno da je bijeli. Ujutro mi je jači - baš kad ustanem, a i tijekom dana ime trenutaka da baš skužim da je iscurilo... Ne želim uloške jer oni ne dozvoljavaju dovoljno prozračivanja pa može doći do razvoja gljivica i bakterija. Radije kupim još gaća pa ih češće mijenjam. Čak i na posao znam ponijeti

Ne brini
e ovo je i kod mene isto! samo što nije uvijek nego na dane...npr 2-3 dana onda 10 dana ništa...ma to su hormoni, bar ja tako mislim!!
Lake is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 18:49   #87
ja to stalno imam,a pogotovo kad me Lanica izudara po mjehuru,pa mi pobjegne...
ništa strašno,plodna voda mi je ok,ali curkam pa mijenjam veš 2x dnevno
__________________
Prodajni album
pikacu is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 11:17   #88
ja isto imam bas jak iscjedak, uglavnom je proziran do bjelkast ponekad, ali ako nema jak miris i ako nije smedji... kazu da je to ok..
i ja stalno koristim dnevne uloske..
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 14:05   #89
Quote:
-leona kaže: Pogledaj post
ja isto imam bas jak iscjedak, uglavnom je proziran do bjelkast ponekad, ali ako nema jak miris i ako nije smedji... kazu da je to ok..
i ja stalno koristim dnevne uloske..
Kod mene identična situacija! (čudna li čuda )
Thai is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 11:59   #90
Quote:
misiz S kaže: Pogledaj post
KAd si bila na UZV-u??
Pazi, ja imam mokar osjećaj - ali je samo sluz, iako ne potpuno kremasta, onako malo rjeđa. Količina plodne vode mi je OK (prema pregledu prije 4 dana). Ne bih te željela zabrinjavati, ali ako ti se iscijedi tekućina, prozirna, kao da si se popiškila - ne bi bilo loše provjeriti količinu plodne vode.

I treća varijanta - vježbati mišiće mokraćovoda - trudnicama pri pritisku, kašljanju, kihanju, smijanju može pobjeći malo mokraće - zato treba vježbati - Kegelove vježbe
a kako oni kontroliraju kolicinu plodne vode?? sad sam se zabrinula, takvo sto mi jos nije palo na pamet, ali meni to bas dosta curkanekad bjelo, al najcesce prozirno..
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 12:11   #91
UZV-om. To meni pogleda i na običnom pregledu, samo količinu plodne.
Jel ti ostane na gaćicama bjelkasto ili kad se osuši se više i ne vidi??? Zato su meni bolje čiste gaćice, bolje se na njima kuži nego na dnevnim ulošcima.
Pogledaj...
Al ako je plodna voda obično je frka da ti probije i odjeću, zna ostaviti i fleku na kauču/stolcu...
Ne brini, 99% nije, al obrati bažnju
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 12:15   #92
Quote:
misiz S kaže: Pogledaj post
UZV-om. To meni pogleda i na običnom pregledu, samo količinu plodne.
Jel ti ostane na gaćicama bjelkasto ili kad se osuši se više i ne vidi??? Zato su meni bolje čiste gaćice, bolje se na njima kuži nego na dnevnim ulošcima.
Pogledaj...
Al ako je plodna voda obično je frka da ti probije i odjeću, zna ostaviti i fleku na kauču/stolcu...
Ne brini, 99% nije, al obrati bažnju
pa ne probije mi, kad imam dnevni ulozak.. sad cu ga bas skinut, pa cu vidjet.
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 15:50   #93
I???
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 15:52   #94
evo ja nisam imala iscjedak dan dva,al sam sad ustala i iscuri mi neka voda i prodje kroz trenerku,nije puno al se brinem sad
sunny55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 16:28   #95
Quote:
misiz S kaže: Pogledaj post
I???
e pa nakon jedno sat i nesto, na gacicama u sredini malo bjelkasto a oko toga prozirnkasto, ali ono vide se jedno 3 flekice...
i sta sad to znaci??
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 16:30   #96
Quote:
sunny55 kaže: Pogledaj post
evo ja nisam imala iscjedak dan dva,al sam sad ustala i iscuri mi neka voda i prodje kroz trenerku,nije puno al se brinem sad
ja mislim da je to samo jaci iscjedak, koga god sam pitala, kazu da je to..
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 16:41   #97
Quote:
-leona kaže: Pogledaj post
e pa nakon jedno sat i nesto, na gacicama u sredini malo bjelkasto a oko toga prozirnkasto, ali ono vide se jedno 3 flekice...
i sta sad to znaci??
i kod mene slicna situacija.
idem veceras na pregled pa cu ga pitati,a kako se upce kontrolise koliko ima plodne vode.
meni je samo na 1.pregledu radio vaginalni Uz,sve ovo vrijeme je UZ preko stomaka
sunny55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 16:43   #98
Quote:
sunny55 kaže: Pogledaj post
i kod mene slicna situacija.
idem veceras na pregled pa cu ga pitati,a kako se upce kontrolise koliko ima plodne vode.
meni je samo na 1.pregledu radio vaginalni Uz,sve ovo vrijeme je UZ preko stomaka
pa neznam valjda oni to preko uzv vide aj obavezno javi sta ti je rekao, bas me zanima
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 16:50   #99
jel i vama rade samo Uz preko stomaka,
naostrila sam se pitanjima za gina,posto da ga nista ne pitam rekao bi sve je ok i nist drugo...
volim doktre koje pojasne sve o svemu
sunny55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2008., 16:53   #100
Quote:
sunny55 kaže: Pogledaj post
jel i vama rade samo Uz preko stomaka,
naostrila sam se pitanjima za gina,posto da ga nista ne pitam rekao bi sve je ok i nist drugo...
volim doktre koje pojasne sve o svemu
meni je prvi put preko trbuha radio uzv u 14. tjednu, do onda samo vaginalni
-leona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:17.