Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2007., 16:07   #21
u vezi pitanja:kako je on trenutno?jel ima vremena da te nazove?
hulkstips is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 16:10   #22
pa čujemo se više puta na dan, najčešće on mene zove. ima 23 god.
*FAIRY* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 16:12   #23
al evo trudim se radit na sebi, rekla sam da me više nitko neće gazit i znam da zaslužujem više.
*FAIRY* is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 16:25   #24
istina....
hulkstips is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 10:17   #25
Tek ste tri mjeseca zajedno a ti bi velike izjave ljubavi i da ti on skida svijezde s neba

Umjesto da budes sretna sto nisi sa muljatorom koji nakon dva dana veze trkelja o vjecnoj ljubavi i zajednickom potomstvu, ti se zalis sto si s tipom koji je dobar prema tebi, postuje te, ne ponizava i maltretira, i kojem ce jednom kad ti kaze "Volim te" te rijeci imati odredjenu tezinu i sigurnost.

Zene, da vas nema, ne bi vas bilo
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 10:41   #26
a koga bi muški "you know what" radili kad nebi bilo ženskih.

i fear to think about it......
hulkstips is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 10:51   #27
Quote:
*FAIRY* kaže: Pogledaj post
Bok svima!
evo ovako... da vam ispričam prvo malo o sebi... Imam 21 god i mogu reć da sam za svoje godine prošla puno toga. Prije 8mj sam prekinula trogodišnju vezu jer sam shvatila da nemogu više ovako dalje i svatila sam da život bez njega može biti buno sretniji. To je bio dečko doista loših navika koji me je psihički zlostavljao i iskorištavao. Sada se pitam zašto nisam bila dovoljno jaka da to prekinem i prije kad sam shvaćala da je to veza bez budučnosti. Jedino što sam tražila je da budem voljena, da imam nekoga... da me zna utješiti kada mi je teško...a dobivala sam samo ružne rijeći i nemarnost... Unatoč tome znam da me je volio što mi je i govorio al ne i dokazivao...Ja sam "živjela" za taj jedan dan u tjednu kada bi bio predobar prema meni...tad bi me mazio, lijepo bi mi pričao...
No uglavnom...to je iza mene! Eto mene i u drugoj vezi... tek smo zajedno 3 mj. Taj dečko je prezgodan al što je još bitno...to je dečko sa stavom! NIje ga briga za nikog i ništa...glavni cilj mu je uspjeti i smatra da sreću donosi novac. Roditelji mu nisu imali mogućnost otvoriti neki vlastiti posao pa se sad on mora trudit i mučit da jednog dana njegova žena i djeca kao i on si mogu priuštit nešto više. Za želju da uspije ja ga podržavam i ne stojim mu na putu.
Prije negoli je upoznao mene, bio je sam 2 god. Od posla nikako nije imao vremena za curu. Kad bi ga netko vidio...rekao bi...taj sigurno gleda samo bogate prezgodne manekenke a ja nisam nijedno od tog... mada mi vele da zgodna jesam. na početku veze čula sam ogovaranja od dr tipa:
kako sam si mogla dopustit da ja kao predobra cura nađem tipa koji se druži sa visokim društvom koji svi drže glavu povišeno?! zatim čujem komentare kao taj dečko više drži do prijateljstva negoli do cure i sl.
Stvar je u tome što sam doista nesigurna u toj vezi... ne osjećam se ravna njemu... pa čak i ne osjećam da je zaljubljen. Jednom mi je to indirektno rekao kako je zaljubljen u mene al mi to i ne dokazuje... Fali mi nježnosti, voljela bi da se osjećam posebnije u njegovom društvu. Iako je njegovo ponašanje kavalirski i prepuno komplimenata, više bi voljela da me zna zagrlit. Sada mogu reć, ma koliko god prijašnja veza bila loša...u pojednim trenucima sam se osjećala voljenije, samo zbog naćina na kojeg me je znao gledat.
Pokušala sam pričat s njim al njegov odgovor je uvijek: Nebitno mi je to, ne želim se opterečivat stvarima koje nisu točne! Kad nismo zajedno prića mi kako bi volio da smo negdi zajedno sami i sl. Pitam se dal to doista i nije nešto zagrijan za mene ili je to tip dečka koji ne iskazuje svoje osječaje?! Dr pretpostavka mi je da previše preopterečen poslom pa je zbog toga tako. Zbunjena sam!

p.s.oprostite na dugom postu!
nemoj padat na vanjski izgled , trazi druge kvalitete!
__________________
I don't hate pople...I just feel better when they're not around." — Charles Bukowski (The Movie: Barfly)
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2007., 11:18   #28
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Tek ste tri mjeseca zajedno a ti bi velike izjave ljubavi i da ti on skida svijezde s neba

...

Zene, da vas nema, ne bi vas bilo
hmm...pa bilo bi to lijepo

ne, slažem se u potpunosti s tobom! al eto došlo mi je da se zapitam... nisam se još našla u takvoj situaciji
*FAIRY* is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 16:04   #29
Quote:
*FAIRY* kaže: Pogledaj post
Bok svima!
evo ovako... da vam ispričam prvo malo o sebi... Imam 21 god i mogu reć da sam za svoje godine prošla puno toga.
Čitaj: "Prešla sam puno kurceva".

Quote:
*FAIRY* kaže: Pogledaj post
Prije 8mj sam prekinula trogodišnju vezu jer sam shvatila da nemogu više ovako dalje i svatila sam da život bez njega može biti buno sretniji.
Čitaj: "Gladna sam kurca".

Quote:
*FAIRY* kaže: Pogledaj post
Sada se pitam zašto nisam bila dovoljno jaka da to prekinem i prije kad sam shvaćala da je to veza bez budučnosti.
Ljudi s lošom gramatikom imaju manje samopouzdanja. Znanstveno dokazano.

Quote:
*FAIRY* kaže: Pogledaj post
...taj sigurno gleda samo bogate prezgodne manekenke a ja nisam nijedno od tog... mada mi vele da zgodna jesam.
ATTENTION WHORE ALERT!!!



Nemam volje više...
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 16:08   #30
Jao,

oči me bole od tih "osječaja" i "prića"...
__________________
Dragunlije
banana ikebana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 17:29   #31
a zakaj vi - koji ste tolko opsjednuti budučnošču i prićama, sendvićima i osmjehom - ne odselite na neki topic tipa gramatika, pravopis pa se tam izdrkavajte i pravite hoh

kad je ljudima teško, najmanje ih brine pravopis, a uostalom zakaj bi svi trebali biti pismeni... pustite ljude da žive
__________________
How soon is now?
malabaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 19:14   #32
Nisam si mogla pomoc...meni bode oci, ali se ne zelim praviti pametna...pardon
__________________
Dragunlije
banana ikebana is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 19:45   #33
slušaj FAIRY-osobno mislim da od veze jedno veliko zero(o)-nije sreča para puna vreča.On i da te voli ne znam gdje i pred kim,on bi to i pokazao a time i dokazao neke stvari.samo nemožeš ti njega prisiljavati na nešto što naide.Volio bih da se varam,jer sam dojma da ga voliš,što ti on to proporcionalno new vrača niti iskazuje.zaslužuješ ti boljega,da mnogo boljeg točka.
žacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 20:03   #34
Quote:
*FAIRY* kaže: Pogledaj post
Bok svima!
evo ovako... da vam ispričam prvo malo o sebi...
I ti se nekaj žališ i pitaš "Đe ga nađe?". Slušaj ove priče:

Slučaj 1: Izlazim iz njenog stana i bacim oko na poštanske sandučiće u predvorju. Skužim da se na jednom od sandučića nalazi njeno prezime...uz još dva. yada, yada... Saznam da živi s dečkom (a ne da joj se brat doselio dok ne nađe stan) i da ima dijete... iz prošlog braka.

Slučaj 2: Mala natrpa 500 vrečica u Kauflandu i kao, "jel mi ih mo'š povest' doma, usput ti je?". "Mogu srećo, što ne bih mog'o", rekoh. 500m od njene kuće, kaže ona: "Znaš, malo sam razmišljala, mene boli glava od tvog auta". "Dobro je srećo", rekoh, "prošeći do doma, svjež zrak će ti koristiti". A ona će:"Pa nisam ja to baš tako mislila, ali znaš...". Ne znam, aj bok.

Slučaj 3: Frend, njegova cura i ja u autu, idemo van. Stojimo na semaforu, a u traci do nas, paralelno s nama stane neki tip s BMW-om. A provali mala:"Joj kak dobar bemve, takav je imao moj bivši... Znaš, ipak se bolje vozit u BMW-u nego u KIA-i". Frend joj nije niš rekao, jer je mislio umočit, ali kad na kraju nije, napuco je (u biti čak mislim da je ona njega). Ako nekog zanima, ta cura je otišla s tim bivšim u njegovom BMW-u nekud u Liku (iz Zagreba se preselila tamo). Zarađuje neku crkavicu, lik sve kaj zaradi zapije, tuče ju i tak...

Stoga, FAIRY, nemoj se niš živcirat. Sve bu OK
Darmarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 20:24   #35
Quote:
malabaya kaže: Pogledaj post
kad je ljudima teško, najmanje ih brine pravopis, a uostalom zakaj bi svi trebali biti pismeni...
Pa da, zašto uopće postoje obrazovne ustanove??
__________________
For as long as I can remember, I wanted to spend Christmas in a suburban mental institution.
eleuthera is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2007., 22:18   #36
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Čitaj: "Prešla sam puno kurceva".


Čitaj: "Gladna sam kurca".


Ljudi s lošom gramatikom imaju manje samopouzdanja. Znanstveno dokazano.


ATTENTION WHORE ALERT!!!



Nemam volje više...
jel si ti ovo kao pokusao biti zabavan?
white panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 03:09   #37
Quote:
eleuthera kaže: Pogledaj post
Pa da, zašto uopće postoje obrazovne ustanove??
pa zapravo ne znam...ali ako te obrazovne ustanove nisu pomogle, neće niti ove primjedbe uroditi plodom..a život ide dalje...čevapčiči i pivo
__________________
How soon is now?
malabaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 08:54   #38
Pa, ili ti pretjeruješ i nemaš dovoljno samopouzdanja, ili fakat hoće neku manekenku, a ti si mu se svidjela zbog nećeg drugog, a ne izgleda.
Nemam drugo objašnjenje.
Malena207 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2007., 11:28   #39
Quote:
white panties kaže: Pogledaj post
jel si ti ovo kao pokusao biti zabavan?
Zašto bih pokušavao kada znam da jesam?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2007., 18:59   #40
zeno koji ti je vrag?!
maza86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:28.