Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2007., 20:25   #1
Soja-rast grudi!!!

Evo,nadam se na nešto na ovu temu nije već otvoreno a ako je sorry!
Htjela sam samo podijeliti svoje iskustvo prema kojem sam priznam bila skeptična...

Afera guma za žvakanje od kojih se potiče rast grudi...sasvim slučajno gledam TV i pozbali su na odgovornost glavnog direktora koji je to uvezao u RH i u njegovoj obrani da su te žvake potpuno prirodne izjavio je da je glavni sastojak tih žvaka soja....

I eto nije mi bilo teško to isprobat i nakon dva-tri mjeseca čestog konzumiranja soje,sojinog mlijeka,sojinih keksića...cicke su buknile.
Istina..malo odlazi i u stomak,ali to se da riješiti trbušnjacima...
Ivana24Os is offline  
Old 05.11.2007., 20:27   #2
je, je, hoce cice narast kad se zdebljas
manje papaj - soje i svega ostalog pa ce ti se cicke vratiti na standardnu jedinicu

ps moje narasle od cevapa (s dvojke na cetvorku ) - ili stricek rubelj stavlja soju u svoje cevape ili rastu i od mesa i luka
zlocestoca is offline  
Old 05.11.2007., 20:30   #3
Quote:
zlocestoca kaže: Pogledaj post
je, je, hoce cice narast kad se zdebljas
manje papaj - soje i svega ostalog pa ce ti se cicke vratiti na standardnu jedinicu
Naprotiv...sad ću još više to konzumirat...lako ja stomačić rijeršim trbušnjacima...a za cicke ja dosad nisam pronašla drugi način
Ivana24Os is offline  
Old 05.11.2007., 20:32   #4
Quote:
Ivana24Os kaže: Pogledaj post
a za cicke ja dosad nisam pronašla drugi način
rastu i u trudnoci
zlocestoca is offline  
Old 05.11.2007., 20:33   #5
Tako sam i ja

Zdebljala sam se 20 kg.
Onda sam stomak rijesila trbusnjacima, noge cucnjevima, ruke dizanjem utega i sve 5.
Samo moras paziti da ti se sise previse ne drmusaju dok vjezbas da ne bi kojim slucajem i one opale
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Old 05.11.2007., 20:33   #6
ja soju jedem (i pijem) već 20 godina.
A od cica ni c
Kikica is offline  
Old 05.11.2007., 20:33   #7
Quote:
Ivana24Os kaže: Pogledaj post
Naprotiv...sad ću još više to konzumirat...lako ja stomačić rijeršim trbušnjacima...a za cicke ja dosad nisam pronašla drugi način
Super je kaj salo na trbuhu ne mozes rijesiti trbusnjacima. Dakle, kada ces mrsavjeti, mrsavjet ces i u sisama, radeci trbusnjake ili trceci. Tako da, taj fitoestrogen od kojeg ti rastu sise, deblja te po cijelom tijelu.
Zli Mali Medo is offline  
Old 05.11.2007., 20:34   #8
Quote:
Ivana24Os kaže: Pogledaj post
Evo,nadam se na nešto na ovu temu nije već otvoreno a ako je sorry!
Htjela sam samo podijeliti svoje iskustvo prema kojem sam priznam bila skeptična...

Afera guma za žvakanje od kojih se potiče rast grudi...sasvim slučajno gledam TV i pozbali su na odgovornost glavnog direktora koji je to uvezao u RH i u njegovoj obrani da su te žvake potpuno prirodne izjavio je da je glavni sastojak tih žvaka soja....

I eto nije mi bilo teško to isprobat i nakon dva-tri mjeseca čestog konzumiranja soje,sojinog mlijeka,sojinih keksića...cicke su buknile.
Istina..malo odlazi i u stomak,ali to se da riješiti trbušnjacima...
A koliko si ti na kilaži dobila?
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Old 05.11.2007., 20:36   #9
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Super je kaj salo na trbuhu ne mozes rijesiti trbusnjacima. Dakle, kada ces mrsavjeti, mrsavjet ces i u sisama, radeci trbusnjake ili trceci. Tako da, taj fitoestrogen od kojeg ti rastu sise, deblja te po cijelom tijelu.
Tako je, nema parcijalnog skidanja sala (osim liposukcijom).
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Old 05.11.2007., 20:37   #10
Zasad sad za tih dva i pol mjeseca primila dvije kile..ali stvarno mislim da se to može riješit vježbanjem.
I iskreno,pazim šta jedem i koliko...trudim se poslije 18o ništa ne staviti u usta
Ivana24Os is offline  
Old 05.11.2007., 20:39   #11
kako misliš da se salo na stomaku ne može riješiti trbušnjacima?
Ja zasad svoj stomak držim pod kontrolom.. a zato i postoje ciljane vježbe za pojedine dijelove tijela,meni je tako barem moj osobni trener rekao,nemam mu razloga ne vjerovati
Ivana24Os is offline  
Old 05.11.2007., 20:41   #12
Quote:
Ivana24Os kaže: Pogledaj post
Zasad sad za tih dva i pol mjeseca primila dvije kile..ali stvarno mislim da se to može riješit vježbanjem.
I iskreno,pazim šta jedem i koliko...trudim se poslije 18o ništa ne staviti u usta
Moze se rijesiti vjezbanjem, ali ces rijesiti i sise.

Kako bi Borislav Skegro skinuo onoliki podbradak kada bi postojalo parcijalno skidanje sala? Kada radis neku vjezbu, salo se trosi u svim dijelovima tijela.
Zli Mali Medo is offline  
Old 05.11.2007., 20:43   #13
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Kada radis neku vjezbu, salo se trosi u svim dijelovima tijela.
Ja bi ti rado poslala sliku svojih dojakova kao dokaz, ali brijem da nemas mjesta u inboxu
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Old 05.11.2007., 20:44   #14
Samo je stvar u tome želi li se netko riješiti sala
Ivana24Os is offline  
Old 05.11.2007., 20:44   #15
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Ja bi ti rado poslala sliku svojih dojakova kao dokaz, ali brijem da nemas mjesta u inboxu
Sliku svojih dojakova???
Ivana24Os is offline  
Old 05.11.2007., 20:45   #16
Quote:
Ivana24Os kaže: Pogledaj post
kako misliš da se salo na stomaku ne može riješiti trbušnjacima?
Ja zasad svoj stomak držim pod kontrolom.. a zato i postoje ciljane vježbe za pojedine dijelove tijela,meni je tako barem moj osobni trener rekao,nemam mu razloga ne vjerovati
Ako radiš samo trbušnjake nećeš skinut salo na taj način, već samo učvrstit mišiće na trbuhu (koji se, ako imaš dosta sala, neće ni vidjeti od njega), a ako želiš skidati mast moraš raditi aerobne vježbe (bicikl, orbitrek, traka i sl.), ali kao što je već rečeno nema parcijalnog skidanja sala, već ćeš ravnomjerno skidati sa svih dijelova pa tako i sa sisa.
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Old 05.11.2007., 20:45   #17
Ajme pa nisam ja u tim razmjerima ogromna...imam 55 kg
Ivana24Os is offline  
Old 05.11.2007., 20:49   #18
Quote:
Ivana24Os kaže: Pogledaj post
Ajme pa nisam ja u tim razmjerima ogromna...imam 55 kg
Bit ces, cim tako dobro reagiras na fitoestrogene iz soje. BTW, soja je uzas.
Zli Mali Medo is offline  
Old 05.11.2007., 20:53   #19
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Bit ces, cim tako dobro reagiras na fitoestrogene iz soje. BTW, soja je uzas.
Ajme...sad si me uplašila??
Jel imaš nekih loših iskustava s tim?
Ivana24Os is offline  
Old 05.11.2007., 20:56   #20
Quote:
Ivana24Os kaže: Pogledaj post
Ajme...sad si me uplašila??
Jel imaš nekih loših iskustava s tim?
hihihi medo nije ona nego on, tako da ak ima problema s od-soja-odrezaka-brzorastucim dojkama ne bu dobro
zlocestoca is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:29.