Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.11.2007., 20:56   #21
Quote:
Ivana24Os kaže: Pogledaj post
Ajme...sad si me uplašila??
Jel imaš nekih loših iskustava s tim?
Koliko sam ja vidila, njoj su se sise smanjile otkad koristi soju

(malo je osjetljiva na to, nemoj je prcat na tu temu )
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Old 05.11.2007., 20:59   #22
Quote:
zlocestoca kaže: Pogledaj post
hihihi medo nije ona nego on, tako da ak ima problema s od-soja-odrezaka-brzorastucim dojkama ne bu dobro
Pa znas kaj, mnogi muskarci danas pate od ginekomastije. Neki bi isto mogli reagirati na fitoestrgoen iz soje, iako to nigdje nije dokazano.
Zli Mali Medo is offline  
Old 05.11.2007., 20:59   #23
Quote:
Barca kaže: Pogledaj post
Koliko sam ja vidila, njoj su se sise smanjile otkad koristi soju

(malo je osjetljiva na to, nemoj je prcat na tu temu )

Ja se nadam da nikoga niusam uvrijedila i povrijedila..nikoga ne poznam i po broju mojih postova vidite da sam ovdje nova..nije mi stvarno namjera nikoga provocirati i dirati bolne točke
Ivana24Os is offline  
Old 05.11.2007., 21:02   #24
Quote:
Ivana24Os kaže: Pogledaj post
Ja se nadam da nikoga niusam uvrijedila i povrijedila..nikoga ne poznam i po broju mojih postova vidite da sam ovdje nova..nije mi stvarno namjera nikoga provocirati i dirati bolne točke
Ma nisi nikog uvrijedila, Zli je muško, malo te zekaju!
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Old 05.11.2007., 21:02   #25
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Pa znas kaj, mnogi muskarci danas pate od ginekomastije. Neki bi isto mogli reagirati na fitoestrgoen iz soje, iako to nigdje nije dokazano.
medo, medo, ne bas mnogi
ja znam samo jednog koji je operirao dojke (zgodan decko, al ga je jebalo to sto su ga u osnovnoj skoli zvali cicko )
zlocestoca is offline  
Old 05.11.2007., 21:02   #26
Quote:
Ivana24Os kaže: Pogledaj post
Ja se nadam da nikoga niusam uvrijedila i povrijedila..nikoga ne poznam i po broju mojih postova vidite da sam ovdje nova..nije mi stvarno namjera nikoga provocirati i dirati bolne točke
Nis ne brini. Samo nemoj jesti soju jer je soja nezdrava namirnica.
Zli Mali Medo is offline  
Old 05.11.2007., 21:02   #27
Quote:
Ivana24Os kaže: Pogledaj post
Afera guma za žvakanje od kojih se potiče rast grudi...
pa kod muskaraca koji su se previse krkali sojom su zabiljezeni slucajevi ginekomastije ili cak neplodnosti...

...medjutim, veliku ulogu igraju estrogenski receptori - ako ih je manje ili su manje osjetljivi onda ti nikakav (fito)estrogen ne pomaze. stoga ovo ne pali kod svakog.

ja recimo imam 75 kg i male cice, prosle godine i ove zime sam jela puno soje i malo su natekle, ali prije svega zato sto mi je organizam popi*dio pa sam se udebljala (imala sam 88) - sad su se i one smanjile na staro. konstantno lagano mrsavim i one se konstantno smanjuju, tak' ti to ide. al' kad sam imala 63-65 kg bile su mi nekak' najljepse jer su cvrsce i okruglije, nema veze velicina. samo pazi da ti se ne opusti koza. i, naravno, ljepse su ako smrsave vjezbanjem i pravilnom ishranom nego gladovanjem. dijeta bez vjezbanja ne dolazi u obzir.

o tim zvakama ne znam detalje (ako su od soje...znam da imaju od jos neke azijske biljke, al' nemam pojma kak' se zove), ali danas i dalje puno ljudi vjeruje kako je soja turbozdrava, a sojini proizvodi su cesto veliko smece.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Old 05.11.2007., 21:03   #28
sad me ovaj preduhitrio...
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Old 05.11.2007., 21:04   #29
Ok onda...
Al moram priznat da ste me svi skupa malo bacili u bed s tom sojom.
Nitko mi ovdje nema neka pozitivna iskustva...a ja sva oduševljena to htjela podijelit s vama
Ivana24Os is offline  
Old 05.11.2007., 21:04   #30
Quote:
zlocestoca kaže: Pogledaj post
medo, medo, ne bas mnogi
Pazi, ginekomastija moze biti slabo izrazena. Uglavnom jedva vidljiva, ali je danas mnogi imaju, pogotvo deblji decki. Za operaciju su vec fakat velike.

Quote:
ja znam samo jednog koji je operirao dojke (zgodan decko, al ga je jebalo to sto su ga u osnovnoj skoli zvali cicko )
Cicko. To je vec drugi put da cujem taj nadimak.
Zli Mali Medo is offline  
Old 05.11.2007., 21:04   #31
Quote:
Zli Mali Medo kaže: Pogledaj post
Pa znas kaj, mnogi muskarci danas pate od ginekomastije. Neki bi isto mogli reagirati na fitoestrgoen iz soje, iako to nigdje nije dokazano.
itekako je dokazano, prije nekoliko godina je provedeno jedno istrazivanje u irskoj gdje se bas navode slucajevi ginekomastije.

samo nemojte trazit' link, ne da mi se.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Old 05.11.2007., 21:07   #32
Quote:
*jezebel* kaže: Pogledaj post
itekako je dokazano, prije nekoliko godina je provedeno jedno istrazivanje u irskoj gdje se bas navode slucajevi ginekomastije.

samo nemojte trazit' link, ne da mi se.
Ajde? Moguce. Znam da kada sam zadnji put citoa neke tekstove od Vesne Harni da je tada jos bilo nedokazano za fitoestrogene, samo ksenoestrogene.
Zli Mali Medo is offline  
Old 05.11.2007., 21:08   #33
Možda će mi se neki smijat al ja sam stvarno očajno željela imati veće cicke, a pod nož uuuhhh nebi nikako!
Koristila sam sve vrste kontracepcije i ništa...vježbanje..ništa.
Pročitala sam na tone knjiga selfhelp tematike kako treba voljeti svoje tijelo onakvo kakvo je i bla bla
Zaista ništa od toga mi ne vrijedi,ja ih i dalje očajnički želim povećati
Ivana24Os is offline  
Old 05.11.2007., 21:08   #34
Quote:
Ivana24Os kaže: Pogledaj post
Ok onda...
Al moram priznat da ste me svi skupa malo bacili u bed s tom sojom.
Nitko mi ovdje nema neka pozitivna iskustva...a ja sva oduševljena to htjela podijelit s vama
baš sranje. ja volim soju. fino mi je ono mlijeko od nje.

neka istraživanja pokazuju da u aziji ima manje raka dojke jer se jede soja
Šmizla is offline  
Old 05.11.2007., 21:12   #35
Quote:
Ivana24Os kaže: Pogledaj post
Možda će mi se neki smijat al ja sam stvarno očajno željela imati veće cicke, a pod nož uuuhhh nebi nikako!
Koristila sam sve vrste kontracepcije i ništa...vježbanje..ništa.
Pročitala sam na tone knjiga selfhelp tematike kako treba voljeti svoje tijelo onakvo kakvo je i bla bla
Zaista ništa od toga mi ne vrijedi,ja ih i dalje očajnički želim povećati
Fuckas sise. Usredotoci se na ono kaj mozes mijenjati, a to je ostatak tijela, kada vec imas komplekse u vezi isvog tijela. Osim toga, izgled je sporedan.
Zli Mali Medo is offline  
Old 05.11.2007., 21:12   #36
Quote:
Ivana24Os kaže: Pogledaj post
Možda će mi se neki smijat al ja sam stvarno očajno željela imati veće cicke, a pod nož uuuhhh nebi nikako!
Koristila sam sve vrste kontracepcije i ništa...vježbanje..ništa.
Pročitala sam na tone knjiga selfhelp tematike kako treba voljeti svoje tijelo onakvo kakvo je i bla bla
Zaista ništa od toga mi ne vrijedi,ja ih i dalje očajnički želim povećati
Jedino ti može pomoći da se malo udebljaš pa će ti i sise malo porasti, dobro bi ti došlo i vježbanje da izgledaš čvršće.
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Old 05.11.2007., 21:12   #37
Quote:
Ivana24Os kaže: Pogledaj post
Možda će mi se neki smijat al ja sam stvarno očajno željela imati veće cicke, a pod nož uuuhhh nebi nikako!
Koristila sam sve vrste kontracepcije i ništa...vježbanje..ništa.
Pročitala sam na tone knjiga selfhelp tematike kako treba voljeti svoje tijelo onakvo kakvo je i bla bla
Zaista ništa od toga mi ne vrijedi,ja ih i dalje očajnički želim povećati
Jebes sise, sad je ionako dupe ( ) in
__________________
Shit happens.
Barca is offline  
Old 05.11.2007., 21:13   #38
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
baš sranje. ja volim soju. fino mi je ono mlijeko od nje.

neka istraživanja pokazuju da u aziji ima manje raka dojke jer se jede soja
E, ali to obicno veeeelika industrija soje (velike kompanije) koristi u svom marketingu, a fora je da po Aziji imas skroz razlicite oblike prehrane, negdje gdje ima vise i gdje ima manje soje, a istina je da i ovi koji jedu soju jedu uglavnom zanemarivo male kolicine, i to ove prirodne soje. Pa sada ti vidi.
Zli Mali Medo is offline  
Old 05.11.2007., 21:17   #39
I još nešto....ovo sam sto posto sigurna da je tako...isprobano na desetak cura. Znam da nije mjesto u ovoj temi, ali...

Apsolutno nemam ni mrvicu celulita (riješila sam ga isključivo i jedino na taj način...četo sam u solariju,čak i preko zime. I kad idem unutra stomak,guzu i noge omotam prozirnom folijom i ostanem u solariju nekih pola sata. Naravno kad tako idem, ne idem u neki turbo.. i kaliram po dva deci tekućine,neke cure još i više ) i stvarno su rezultati apsolutno odlični.
Ivana24Os is offline  
Old 05.11.2007., 21:18   #40
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
baš sranje. ja volim soju...
pa mozes ti konzumirat' soju, al' treba pazit' na kvalitetu i podrijetlo proizvoda. danas se strasno puno proizvodi pa nema vise kvalitete. ja ti osobno ne bih znala nista preporucit' jer nemam pojma sta valja. treba pazit' em da je iz biouzgoja (a na svakoj pise ''bio'' ) em da je stvarno fajn, a ne samo hrpa nusprodukata. pa one umake kad gledas...jbt...stvarno moras ispraznit' novcanik da nadjes nesta bez aditiva. ma to je shit ako ju jedes cesto i u velikim kolicinama. ja sam se ohladila od nje, ubacim ju u musaku ili neki umak od paradajza jednom u nekoliko mjeseci i to je to. a i je*e me sto za nju trebam puno zacina jer je stvarno bljutava.
__________________
you're so vain - i bet you think this song is about you
sympathy for the devil
*jezebel* is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.