Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2003., 15:17   #21
ZNAŠ *CACTUS*, tvoj mi je post došao u najboljem trenutku!
jako mi je drago što ti IMAŠ sve ono što ti treba za sreću, ali ima i nas koji to iz MNOGO razloga ne možemo imati...
Zaljubljena sam u čovjeka koji je daaleko...s kojim se viđam povremeno, kada doputuje u posjetu...tu, u moj grad...i tada zabrijemo!
To traje ovako već 1000 mjeseci, zbog kilometara među nama ne možemo biti u vezi (ne želi) a ja sam preslaba na njegovu kemiju da bi ga se u potpunosti odrekla.
I preko tjedna imam puno puno obaveza....ionako ne bi stigla imati normalnu 'vezu' pogotovo u onom periodu upoznavanja i izlazaka, kada se trebaš puno angažirati da nekoga dobro upoznaš, posvetiti puno vremena...biti dobre volje...

...i ja bi malo toga što ti imaš, ali se zadovoljavam i ovim.
Neki bi rekli mrvicama, ali meni je zaista o.k.... Da bi voljela više vremena i vezu s njim - bi, ali , još neko vrijeme ćemo ovako!
Tko zna što će biti sutra!??
 
Odgovori s citatom
Old 20.11.2003., 09:37   #22
Re: brijačina ili...?

Quote:
*cactus* kaže:
neznam uopće i zašto ovo pišem...
..možda samo razmišljam naglas ili da s vama podijelim ono kaj ja mislim/osjećam....ne znam...
...znam dosta ljudi/frendova koji samo briju s drugima...
...na neki način ja se divim njima, a opet na drugi...ne mogu to razumjeti...
...gledajući stvari kroz njihove oči, njima je dovoljno to što imaju, vole samo brijat bez obaveza i uživati...ne zamarati se dalje od toga,...imati to što imaju
...divim se tome...''uzimaju'' ono kaj trebaju jedan od drugoga...
...bez potrebe da dijele nekaj dublje od toga
...nakon višegodišnje veze (koju još uvijek i imam)...u jednoj sam osobi našla sve kaj mi treba...a bogme i više od toga...
...ja sam našla ljubav...
...najboljeg prijatelja,osjećam se zaštićenom,maženom i paženom...osoba koja me iskreno voli...koja brine o meni i mojim osjećajima....koja me može potrošiti u krevetu do bola...a onda me maziti nakon toga...ili joj mogu zaspati u naručju...

...ljudima koji samo briju...zar im ne fali onaj osjećaj privrženosti nekome, onaj osjećaj da pripadaju nekome...da su voljeni kompletno...ne mislim da nisu poštovani od druge polovice,ili voljeni na jedan možda drugi način...jer daleko od toga...oni to jesu...jer našle su se dvije strane koje ne traže ništa više ...
...divim se tim osobama jer čini se da se ne osjećaju ''na pola''...

...ili sam opet ja još ne dozrela prema takvom načinu gledanja?
...ili tražim previše?
...ili sam premlada?
...ili sam našla ono za čime drugi tragaju?

...netko bi rekao da trošim svoju mladost samo na jednoj osobi...ali ja se ne osjećam tako...baš suprotno...ja sam našla sve ono kaj trebam...
...osoba sam koja traži puno...i teško se otvara..ali kad se otvori nekome, onda je to do kraja...dajem cijelu sebe...
nisam procitala druge odgovore, pa sorry ako se ponavljam...

zasto se mucis s tim pitanjima? ti trazis ljubav, nekoga tko ce uvijek biti tu... (a to si, pretpostavljam, i nasla)
netko drugi mozda ne zeli ljubav, vezu (ili se mozda boji) i njegov nacin zivota ga cini sretnim...
ne znaci da za godinu, tri, pet, tebi nece dopizditi veze, a brijacima (boze, kako glupa rijec ) isprazno drpanje, pa se situacija okrene.

najvaznije je da si ti sretna i zadovoljna svojim zivotom.
__________________
:D
mala vjestica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2003., 01:45   #23
Cactus, dijelimo misljenje i pogled on this issue.Iako jesam mlad(19), mislim da nista ne gubim s tim sto ne volim brije. Dakako, i meni se znaju dogoditi from time to time, ali sve manje, jer mi to djeluje jako beznacajno, shvatio sam da mi nista ne znaci...
Nikad nisam bio covjek koji ce izmjenjivat slinu s nekim koga je tek upoznao, ali znalo se i to dogadjat ranije, s 15, 16 godina, ali i prije kojih godinu dana sam se znao zapit i zavrsit s djevojkom koja mi se tada svidjela.
Ali shvatio sam da mi takvo nesto jednostavno donosi samo los osjecaj. Znalo se dogoditi i nesto vise s osobom koju poznajem 2 tjedna, ali to je bilo jos gore, casual sex je nesto sto sam probao par puta, i odlucio : NE vise.
Nisam neki fatalist, ne mislim da "moram naci ljubav svog zivota ili inace NISTA"...ali jednostavno trazim nesto vise od jednostavnog privlacenja u pijanom(ili trijeznom, sasvim svejedno)stanju...
Volim biti zaljubljen, volim se posvetiti jednoj osobi i usreciti je, volim biti sretan.
Ne znaci mi nista zadovoljenje hormonalne prirode, makar eto, i meni se zna zalomiti tako nesto...
Inace, rijetko se zaljubljujem, ali sam prosao kroz dosta veza da bih shvatio da necu bez "necega vise" ulaziti u veze za koje vec od pocetka znam da nece uspjeti...
Evo ovaj vikend sam bio vani, i po obicaju, par cura mi prislo, plesemo, etc...i odjednom, ide me poljubit...ali rekoh joj da ne volim takve stvari bas...
I naljutila se malo, ali sta joj ja mogu...
Misljenja sam da treba zivjeti prirodno i otvoreno, i ako ti se nesto zalomi, ne treba shvacati to neprirodno i cudno, pa svaka veza mora nekako zapoceti, a ovo je jedan od nacina...
Ali u globalu ne volim pojam brije i slicnih stvari, to je pizdarija koja samo pokazuje da je danas sex igracka mladih ljudi...
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2003., 11:19   #24
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
Cactus, dijelimo misljenje i pogled on this issue.Iako jesam mlad(19), mislim da nista ne gubim s tim sto ne volim brije. Dakako, i meni se znaju dogoditi from time to time, ali sve manje, jer mi to djeluje jako beznacajno, shvatio sam da mi nista ne znaci...
Nikad nisam bio covjek koji ce izmjenjivat slinu s nekim koga je tek upoznao, ali znalo se i to dogadjat ranije, s 15, 16 godina, ali i prije kojih godinu dana sam se znao zapit i zavrsit s djevojkom koja mi se tada svidjela.
Ali shvatio sam da mi takvo nesto jednostavno donosi samo los osjecaj. Znalo se dogoditi i nesto vise s osobom koju poznajem 2 tjedna, ali to je bilo jos gore, casual sex je nesto sto sam probao par puta, i odlucio : NE vise.
Nisam neki fatalist, ne mislim da "moram naci ljubav svog zivota ili inace NISTA"...ali jednostavno trazim nesto vise od jednostavnog privlacenja u pijanom(ili trijeznom, sasvim svejedno)stanju...
Volim biti zaljubljen, volim se posvetiti jednoj osobi i usreciti je, volim biti sretan.
Ne znaci mi nista zadovoljenje hormonalne prirode, makar eto, i meni se zna zalomiti tako nesto...
Inace, rijetko se zaljubljujem, ali sam prosao kroz dosta veza da bih shvatio da necu bez "necega vise" ulaziti u veze za koje vec od pocetka znam da nece uspjeti...
Evo ovaj vikend sam bio vani, i po obicaju, par cura mi prislo, plesemo, etc...i odjednom, ide me poljubit...ali rekoh joj da ne volim takve stvari bas...
I naljutila se malo, ali sta joj ja mogu...
Misljenja sam da treba zivjeti prirodno i otvoreno, i ako ti se nesto zalomi, ne treba shvacati to neprirodno i cudno, pa svaka veza mora nekako zapoceti, a ovo je jedan od nacina...
Ali u globalu ne volim pojam brije i slicnih stvari, to je pizdarija koja samo pokazuje da je danas sex igracka mladih ljudi...
__________________
:D
mala vjestica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2003., 18:36   #25
Quote:
mala vjestica kaže:

Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2003., 18:41   #26
L.NimoyInvadesMetal~




...eto toliko od mene....pogodio si u srž ...
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2003., 18:54   #27
Quote:
*cactus* kaže:
L.NimoyInvadesMetal~




...eto toliko od mene....pogodio si u srž ...

Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 01:07   #28
cuj mogu ti reci jednu stvar, svaki covjek ima drukcije gledanje na zivot i nekom treba vise nekom manje da shvati da od brijacina nema koristi. naravno osobe koje su poznate kao brijaci/ce tesko ce naci povjerenje druge osobe i tek onda ce shvatiti kakvo je to zlo. Naravno ne treba mislit da je to odvratno, bolesno, mislim kad se decko ili cura tako ponasaju sa svojih 15-18 godina donekle mogu shvatiti, ali osobe od 20 pa nadalje kojima je to jos uvijek neki nacin "zabave" i cistog izbacivanja nekakvog seksualnog nagona bez imalo potrebe za necim ozbiljnijim mislim da tu nesto ne valja... Svoje stajaliste sam vam rekao pa si malo razmislite...
dr. Zoidberg is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 10:01   #29
Smatram da treba doživit i brijačinu i one nite stand i sve te privremene užitke pa bilo to između nekih ozbiljnijih veza ili pak u potpunoj slobodi. Za mene je recimo bilo neshvatljivo da su skoro pa sve cure koje su išle samnom u razred bile u dugim vezama..znači od 14 godine pa nadalje....i sve su te svoje "fatalne" veze skončale nakon srednje škole. I što su s time dobile. Izgubile su cijeli jedan period svog života kad im se jedino mogla tolerirat brijačina i mladenačka razuzdanost.....i sad to nadoknađuju..nakon 20-te...kad to više ne "priliči" jednoj ozbiljnoj djevojci (ovo je stav hrvatskog društva ali ne i moj osobno).

A to da nikad nećeš dobiti potrebu za neobveznom avanturom i ne bih baš bila sigurna. Možda ne sad ali jednom će ti upast takva fantazija koju nećeš moći ostvariti iz milijun i sto razloga.
__________________
Svatko ima pravo na svo.., pardon...moje mishljenje.
Morskaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 14:47   #30
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
.,.....
Ali u globalu ne volim pojam brije i slicnih stvari, to je pizdarija koja samo pokazuje da je danas sex igracka mladih ljudi...
auuu, dobro je.. a ja vec mislio da nekaj ne stima sa mnom... Vec sam se bil pobojal da sam se rodil u krivo vrijeme...
drago mi je da ima jos ljudi koji cijene neke stvari...
ARS is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 15:28   #31
Quote:
Morskaya kaže:
I što su s time dobile. Izgubile su cijeli jedan period svog života kad im se jedino mogla tolerirat brijačina i mladenačka razuzdanost.....
,,,,e vidiš to je problem...mislim, nije problem već neko bezvezno razmišljanje
....nisu izgubile ništa, jer tako nisu osjećale.
...da jesu, zašto bi bile u toj vezi onda?
...a druga stvar...haha, tolerancija brijačine.
kaj bi to trebalo značiti?
...apsolutno me boli kita kaj bu okolina rekla ili tolerirala....bar u mom slučaju, općenito kaj se tiče bilo čega.
...netko sazrije prije, netko kasnije...a netko nikada....
...a ja ionak ne želim i nikad ni nisam bila dio ''normalne'', ''standardne'' mase....[/B][QUOTE]



Quote:
[i]A to da nikad nećeš dobiti potrebu za neobveznom avanturom i ne bih baš bila sigurna. Možda ne sad ali jednom će ti upast takva fantazija koju nećeš moći ostvariti iz milijun i sto razloga. [/B]
u to ne ulazim...nit sam prorok niti kaj sličnog pa da znam kaj bude se dogodilo u budućnosti...
...drugo....sve dok se veza shvaća kao opterećenje, obaveza i teret...takav čovjek nije za vezu.
..i poštujem to, sve ok. nit osuđujem nit omalovažavam.

...ja jednstavno nemam potrebe za neobaveznom avanturom, jer sve kaj poželim mogu naći u jednoj osobi
...najboljeg prijatelja,iskrenost,strast,požudu,ljubav,jebačinu bez predigre,odanost ,surovost,nježnost.....etc etc etc

to je ono o čemu sam pisala u početnom postu
htjela sam samo čuti stajalište drugih ljudi o tome

Zadnje uređivanje *cactus* : 26.11.2003. at 18:16.
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 15:30   #32
Quote:
ARS kaže:

drago mi je da ima jos ljudi koji cijene neke stvari...
ima...naravno da ima
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 17:41   #33
Quote:
Morskaya kaže:
Smatram da treba doživit i brijačinu i one nite stand i sve te privremene užitke pa bilo to između nekih ozbiljnijih veza ili pak u potpunoj slobodi. Za mene je recimo bilo neshvatljivo da su skoro pa sve cure koje su išle samnom u razred bile u dugim vezama..znači od 14 godine pa nadalje....i sve su te svoje "fatalne" veze skončale nakon srednje škole. I što su s time dobile. Izgubile su cijeli jedan period svog života kad im se jedino mogla tolerirat brijačina i mladenačka razuzdanost.....i sad to nadoknađuju..nakon 20-te...kad to više ne "priliči" jednoj ozbiljnoj djevojci (ovo je stav hrvatskog društva ali ne i moj osobno).

A to da nikad nećeš dobiti potrebu za neobveznom avanturom i ne bih baš bila sigurna. Možda ne sad ali jednom će ti upast takva fantazija koju nećeš moći ostvariti iz milijun i sto razloga.
pusti extreme na miru. Nitko ne govori o tome sada...
Nitko od nas ne zivi zivot po striktnim pravilima, nego ga zivi srcem i zivi ga prirodno...barem za sebe to mogu reci...
Ali isto tako zna se dogoditi brija s vremena na vrijeme, ali u zadnjih par godina sve manje i sve rjedje...
A to sta kazes da curice od 14 danas ulaze u nekakve veze i vezice, a kasnije od toga dobivaju samo gorka sjecanja na to kako ih je netko na kraju te veze povrijedio, izdao, prevario, slazem se da od toga nemaju nista...
I da se povremeno isto tako treba i "iziviti", pa ako ti se netko svidi, go for it...

ali treba znati mjeru izmedju toga, kao i za sve u zivotu, i ne dopustiti da te niti jedno od ovoga previse promijeni kao osobu, vec da se prirodno razvijas (mentalno i fizicki)...
Ljudi koji se zadovoljavaju casual sexom, brijama, i slicno se, oprosti na izrazu, igraju sa sexom.

Takvi ljudi(koji nisu ni dobri ni losi, nego su takvi)imaju potrebu za uzitkom, zanemaruju emocije, a u prvi plan stavljaju hormone...
Naravno, kao sto kazem, ne treba zivjeti niti u celibatu, a niti se samo drzati za rucice 3 mjeseca nakon sto dvoje ljudi prohodaju, ali definitivno nekih morala covjek mora imati...od varanja pa na dalje...
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 18:11   #34
Quote:
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:

Nitko od nas ne zivi zivot po striktnim pravilima, nego ga zivi srcem i zivi ga prirodno...barem za sebe to mogu reci...



ali definitivno nekih morala covjek mora imati...od varanja pa na dalje...
ma kaj još reći ...


to je to
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 18:11   #35
Ekstremizam bilo kakve vrste nije dobar.....to već i ptičice na grani pjevaju.
__________________
Svatko ima pravo na svo.., pardon...moje mishljenje.
Morskaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 18:31   #36
Quote:
*cactus* kaže:
ma kaj još reći ...


to je to





Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 22:02   #37
Ja sam imala jednog decka prije sadasnjeg i bili smo godinama skupa, sad sam godinu dana s dragim i volim taj osjecaj da sam samo s jednom osobom, da mu se kompletno posvetim ,dam mu sve od sebe, biti i "pripadat" samo jednom decku. Isto ko i cactusica i ja se tesko otvorim ali kad se otvorim onda je to do kraja
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 22:32   #38
Quote:
Alyssa kaže:
Ja sam imala jednog decka prije sadasnjeg i bili smo godinama skupa, sad sam godinu dana s dragim i volim taj osjecaj da sam samo s jednom osobom, da mu se kompletno posvetim ,dam mu sve od sebe, biti i "pripadat" samo jednom decku. Isto ko i cactusica i ja se tesko otvorim ali kad se otvorim onda je to do kraja

slazem se s tobom, drago mi je da si sretna

Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2003., 23:57   #39
Quote:
Alyssa kaže:
Ja sam imala jednog decka prije sadasnjeg i bili smo godinama skupa, sad sam godinu dana s dragim i volim taj osjecaj da sam samo s jednom osobom, da mu se kompletno posvetim ,dam mu sve od sebe, biti i "pripadat" samo jednom decku. Isto ko i cactusica i ja se tesko otvorim ali kad se otvorim onda je to do kraja
welcome to the club
*cactus* is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2003., 21:24   #40
cactusica i L.NymoyInvadesMetal hvala vam
__________________
Boh?
Alyssa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:22.