Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Web

Web Sajtovi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.10.2011., 17:57   #2201
ma ja jedva čekam da dođe, ubi me ova neizvjesnost
__________________
people who get up early in the morning cause war, death and famine
LazySod is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 22:55   #2202
pa jeli se zna konačno kad će svi imati timeline?
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 10:24   #2203
Quote:
the.elles.d kaže: Pogledaj post
Što nije to zapravo dobra vijest?
Pa i je, ali osjecam se zakinutom
Lauren is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 11:24   #2204
dali postoji na fejsbuku mogućnost (ili postoji neka aplikacija koja bi to omogućila) da mi predlaže prijatelje, tj. preporuča ljude kojima bi možda želio biti prijatelj na temelju zajedničkih glazbenih, filmskih, vjerskih, ideoloških interesa i hobija..? a ne da mi predlaže samo one ljude sa kojima imam iste prijatelje.
kikec is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 13:18   #2205
Quote:
kikec kaže: Pogledaj post
dali postoji na fejsbuku mogućnost (ili postoji neka aplikacija koja bi to omogućila) da mi predlaže prijatelje, tj. preporuča ljude kojima bi možda želio biti prijatelj na temelju zajedničkih glazbenih, filmskih, vjerskih, ideoloških interesa i hobija..? a ne da mi predlaže samo one ljude sa kojima imam iste prijatelje.
ne, npr ako volis Arsenal, odes na jednu stranicu o njemu i dodas par Gunnersa..........

Quote:
Simpsolina kaže: Pogledaj post
Šta znači ovo 'talking about this'? (ne mislim doslovno)

http://img202.imageshack.us/img202/2821/unledsz.jpg
evo sto meni pise

Quote:
Improvements to Insights: You'll now see a new public metric called People Talking About This underneath your fan count to show the number of people on Facebook who have engaged with your page in the last 7 days. Learn more in your Page Insights.
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 21:34   #2206
ljudi, pitanje jedno za one koji imaju 'timeline'..nakon sto vas se aktivirao timeline jel bilo moguce da vam se vide sve poruku u inboxu?? jer sam cuo neke price da cijeli inbox postane javan i da ga treba dodatno zastititi ukoliko nezelimo da nam se vide stare poruke..hvala unaprijed..pozz
dejan1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 01:24   #2207
po 45684369578654. put to je LAŽ
silas2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 12:14   #2208
Quote:
silas2012 kaže: Pogledaj post
po 45684369578654. put to je LAŽ
sry zvijezdo..zar trebam citat 111 stranica foruma da saznam to..stvarno ti je bio problem to napisat..nakon 6000 postova i ja bi znao sta se nalazi gdje na forumu i o cemu je bilo vec rijec..
i hvala na odgovoru
dejan1985 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 12:20   #2209
Meni je glupo kako neko uopšte može i pomisliti da bi to moglo biti istina.Pa proplali bi u roku keks
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2011., 14:24   #2210
Quote:
dejan1985 kaže: Pogledaj post
sry zvijezdo..zar trebam citat 111 stranica foruma da saznam to..stvarno ti je bio problem to napisat..nakon 6000 postova i ja bi znao sta se nalazi gdje na forumu i o cemu je bilo vec rijec..
i hvala na odgovoru
ne trebaš 111, dovoljno je zadnje 2
__________________
people who get up early in the morning cause war, death and famine
LazySod is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 17:41   #2211
Kako da komentarišem nekome kad piše da attend neki event? Nema opcije comment
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 17:08   #2212
evo jedno glupo pitanje,
od kad su sve izmjenjali ne mogu pronać kako da si zaključam slike profila. zna neko ?
unaprijed hvala.
TinkerMateiich is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2011., 18:48   #2213
Ideš na see all photos i podesiš na ovo
http://img94.imageshack.us/img94/4599/unledcdl.jpg
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 08:52   #2214
ako je bilo ispričavam se....

Dakle, zanima me kako postaviti da mi prijatelji mogu pisat po zidu, ali da samo to ja vidim?

Ja sam napravio :

Who can post on your Wall? - friends

Who can see Wall posts by others on your profile? - only me

Al to očito nije, jer onda ne mogu pisat prijatelji???

Jel se to može uopće napraviti, hvala.
Zdravko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 16:59   #2215
.. imam jedno pitanje, molim za pomoc nekog malo "'pametnijeg" za fejs od mene.. vidjela sam da je jedna cura u svoju listu prijatelja dodala sogora.. zanima me kako se to moze napravit ako kad odabires srodstvo imas mama tata brat ujna ovo ono ali sogor nema.. zanima me jel postoji neki nacin onda da se ubaci srodstvo ili ?!! :/ bila bih zahvalna da mi netko pomogne da i ja svog sogora tako stavim.. hehe..
Bonnie :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 17:16   #2216
Quote:
Zdravko81 kaže: Pogledaj post
ako je bilo ispričavam se....

Dakle, zanima me kako postaviti da mi prijatelji mogu pisat po zidu, ali da samo to ja vidim?

Ja sam napravio :

Who can post on your Wall? - friends

Who can see Wall posts by others on your profile? - only me

Al to očito nije, jer onda ne mogu pisat prijatelji???

Jel se to može uopće napraviti, hvala.
1. Korisnicki racun
2. Postavke privatnosti
3. Kako ste povezani (uredi postavke)
4. Tko može vidjeti poruke sa zida od drugih na Vašem zidu? oznaci samo ja ili sta vec zelis

Quote:
Bonnie :) kaže: Pogledaj post
.. imam jedno pitanje, molim za pomoc nekog malo "'pametnijeg" za fejs od mene.. vidjela sam da je jedna cura u svoju listu prijatelja dodala sogora.. zanima me kako se to moze napravit ako kad odabires srodstvo imas mama tata brat ujna ovo ono ali sogor nema.. zanima me jel postoji neki nacin onda da se ubaci srodstvo ili ?!! :/ bila bih zahvalna da mi netko pomogne da i ja svog sogora tako stavim.. hehe..
kada dodjes ovdje tamo ne vidim sogora, mozes pitat tu frendicu kako je stavila, aj stavi ovdje SS da vidim
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild

Zadnje uređivanje Greco : 14.10.2011. at 17:27.
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 18:14   #2217
Ja imam ovo
http://img217.imageshack.us/img217/6503/unledzbv.jpg

Ko je šogor uopšte?
__________________
Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje? || makyca: Radije sama, nego ženica. || QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC. || hours: JPK nije napisao ništa nečuveno pametno
Simpsolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 19:07   #2218
[QUOTE=ivan greco;36224372]1. Korisnicki racun
2. Postavke privatnosti
3. Kako ste povezani (uredi postavke)
4. Tko može vidjeti poruke sa zida od drugih na Vašem zidu? oznaci samo ja ili sta vec zelis



To sam i ja napisao al nije, provjerio sam preko drugoga profila
Zdravko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2011., 21:08   #2219
Quote:
Zdravko81 kaže: Pogledaj post
To sam i ja napisao al nije, provjerio sam preko drugoga profila
evo ja kod sebe tako nastimao i nitko mi osim mene ne vidi postove mojih frendova na mom zidu
__________________
twfm 05. July 2020 ✞
Martic • Dimitrov • Sharapova • Federer • Coric • Stephens • Sock • Gojo • Muchova • Seyboth Wild
Greco is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 01:01   #2220
slučajno sam nešto lupio po tastaturi i sada kada odem fejs sve mi izgleda umanjeno na ostalim stranicama je sve ok. Pa ako netko ima rješenje
marko86 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:10.