Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.02.2004., 09:50   #61
Re: Tko vas najvise zivcira na IMF-u?

Quote:
Phil Lynott kaže:
Evo mene najvise zivcira onaj tip, kak se ono zove, nije Stagediver al se slicno zove. Ima onog nekog razbarusenog tipa na avataru, crno-bijela slika.


A ja?
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 10:13   #62
Talking

Ti si mi simpa.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 10:17   #63
A kakvo je to tebi razocaranje u potpisu?

Ka da sam ti ja nesto obecav'o.

Nas dva smo se klali i prije, pa ne vidim sta si ocekivao, klanje sa sladoledom mozda
OrangeC is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 10:31   #64
Quote:
Phil Lynott kaže:
Ti si mi simpa.
Nemoj me vrijeđati!!!!!!!!!
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 10:33   #65
Quote:
OrangeC kaže:
A kakvo je to tebi razocaranje u potpisu?

Ka da sam ti ja nesto obecav'o.

Nas dva smo se klali i prije, pa ne vidim sta si ocekivao, klanje sa sladoledom mozda


Ocekivao sam vise od tebe.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 10:35   #66
Quote:
Phil Lynott kaže:


Ocekivao sam vise od tebe.
A ja?

I smell a rat u tom tvom izboru za Miss. Pa nisam ni pratilja?
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 12:15   #67
Zivciraju me svi koji kod odgovora pisu nepotrebne uvrede, a ponekad zagrizem, izivciram se te uzvratim isto uvredama (jako rijetko, ali se dogadja)...u stvari zivciram me to sto se izivciram radi takve gluposti, a ne sami ljudi poput Philla, Secundusa, I.L-a

A i zivicraju me isto tako i ekstremisti, lijevi i desni...u biti, vise me zivciraju lijevi ekstremisti, zato jer bi oni trebali biti otvoreniji svemu vise nego desnicari...
 
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 12:26   #68
Jebote, ja bih se zabrinuo kad bi me neko na forumu uspio iznervirati.

Svi su mi cooooool i volim sve sto vole mladi.
Vanjushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 12:28   #69
Quote:
NakurnjakOdStridera kaže:
Zivciraju me svi koji kod odgovora pisu nepotrebne uvrede, a ponekad zagrizem, izivciram se te uzvratim isto uvredama (jako rijetko, ali se dogadja)...u stvari zivciram me to sto se izivciram radi takve gluposti, a ne sami ljudi poput Philla, Secundusa, I.L-a

A i zivicraju me isto tako i ekstremisti, lijevi i desni...u biti, vise me zivciraju lijevi ekstremisti, zato jer bi oni trebali biti otvoreniji svemu vise nego desnicari...
daj matere ti objasni mi tu podjelu na lijevo i desno, na ovom forumu ili u ovoj drzavi?


Ovdje je rijec o podjeli izmedju patriota i ostalih , tako da ti tzv. lijevi nisu otvoreniji, jer oni uopce nisu lijevo.
hehehuhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 12:33   #70
Ovdje je rijec o podjeli izmedju patriota i ostalih

Glupa je i podjela na patriote i ostale, kako ti kazes...za mene je recimo patriota izmedju ostalih svatko tko je svoj zivot dao na raspolaganje drzavi '91, a opet puno njih prema ovdasnjim kriterijima nisu patriote nego cetnici, komunjare, masoni...a opet, ljudi koji nisu vidjeli rata ili rade u "pecalbi" su veliki patrioti samo zato jer podrzavaju Thompsona ili uzvikuju "svi smo mi M.Norac"
 
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 12:36   #71
Strider, jel tebe netko uspio naživcirati na politici? Ono, ne sad, nego inače...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 12:44   #72
Quote:
NakurnjakOdStridera kaže:
Ovdje je rijec o podjeli izmedju patriota i ostalih

Glupa je i podjela na patriote i ostale, kako ti kazes...za mene je recimo patriota izmedju ostalih svatko tko je svoj zivot dao na raspolaganje drzavi '91, a opet puno njih prema ovdasnjim kriterijima nisu patriote nego cetnici, komunjare, masoni...a opet, ljudi koji nisu vidjeli rata ili rade u "pecalbi" su veliki patrioti samo zato jer podrzavaju Thompsona ili uzvikuju "svi smo mi M.Norac"

a podjela na lijevo i desno je pametna.

znaci ja sam desnicar zato sto sam patriot.
hehehuhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 12:57   #73
a podjela na lijevo i desno je pametna.

znaci ja sam desnicar zato sto sam patriot.


Onda znaci da sam i ja desnicar jer sam patriot...u proslom postu sam mislio na to da patriotizam ne gleda lijevo ili desno. Ali je stvar u tome da ovdasnji desnicari misle da jedino mozes biti patriota ako imas desna razmisljanja.
 
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 14:33   #74
Zivciraju me ljudi koji ne mogu niti moj nick spelovati pravilno.

Deficijencije u izobrazbi.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 14:56   #75
Ali me najvise zivciraju nekreativci, poput programera recimo, cak su knjigovodje kreativnije od njih...oni u principu ne razumiju ljude poput dizajnera...
Njima...recimo, nikakva izobrazba nece pomoci u razvijanju inteligencije i u percepciji svijeta oko sebe...recimo
 
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 15:06   #76
Jest i meni softwerasi generalno idu na zivce.
Phil Lynott is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 15:30   #77
Quote:
NakurnjakOdStridera kaže:
[B]samo zato jer podrzavaju Thompsona ili uzvikuju "svi smo mi M.Norac"
U slobodnijoj bi to verziji bilo "svi smo mi goli k'urac".
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 15:52   #78
Quote:
NakurnjakOdStridera kaže:
a podjela na lijevo i desno je pametna.

znaci ja sam desnicar zato sto sam patriot.


Onda znaci da sam i ja desnicar jer sam patriot...u proslom postu sam mislio na to da patriotizam ne gleda lijevo ili desno. Ali je stvar u tome da ovdasnji desnicari misle da jedino mozes biti patriota ako imas desna razmisljanja.
a ne ne, nego, ovdasnji nepatrioti misle da su patroti desnicari, a oni bi po toj logici trebali bit ljevicari, sto nema veze s pamecu.

To se lipo moglo vidit na temi, o povecanju porodiljnih naknad, sto je jedna cisto socijalna tema, di su ovi tzv. ljevicari , a u biti gamad jugoslavenska, ,skocili ko jedan jej' je to, jelte, predlozia HDZ.
hehehuhu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 17:56   #79
Livadić. Na svu sreću malo ga ima. Ne znam zašto ali popizdim kad vidim onaj njegov stil pisanja: jedna riječ, jedna slika, jedna riječ, jedna slika...
 
Odgovori s citatom
Old 04.02.2004., 23:31   #80
Quote:
desna ruka kaže:
Livadić. Na svu sreću malo ga ima. Ne znam zašto ali popizdim kad vidim onaj njegov stil pisanja: jedna riječ, jedna slika, jedna riječ, jedna slika...
Ne mogu bre a da se ne složim sa rukom desankom. A i onaj dejsliper je mnogo bre dosadan.... da ne kažem dosadan u pičku materinu.
ŠaljemDVDIzLondona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:46.