Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.04.2004., 14:15   #61
Quote:
Master Bejts kaže:
Ali vasa bankarstvo onda nikad ne bila povoljno za uloziti. Vi morate biznis i globalisation gurati.

I vi kad radila ko konobar kad ja dosla na more, vi morali obrijat prsa i manicure vasi nokti. Vi bila odvratna konobar, mi vam ne dosla na more, onda vi sisala pesak.
Ma šjor Bejts, nema vam više ovdje janjetina- kapulica turizma, samo elitne stvari... A netko na plaći liftboya si ne može ni priuštit bolji tretman
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 14:28   #62
Quote:
Vuco kaže:
Pa, nisam baš Nijemac, nego Europejac. Ono što vi Hrvati (iz "Hrvatske") nikad nećete biti.
Da, svakako. Reci, kad kazes svoje ime, nitko u Europi ne zna sto si i ciji si, zar ne? I svi te uvijek pitaju jesi li mozda iz Luksemburga ili Lihtenstajna? I nikad, bas nikad, nisi primijetio kako te gledaju s visoka, jer znaju da si dodjos?
__________________
Ja bi htio da sam skoljka za ve-ce!

Rasturaci Levice
Pallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 17:46   #63
Quote:
Whatever kaže:
Ma šjor Bejts, nema vam više ovdje janjetina- kapulica turizma, samo elitne stvari... A netko na plaći liftboya si ne može ni priuštit bolji tretman
Elitne stvari? Sta ti se zenski dio rodbine bacija u biznis?

Oooo, pa evo mene onda ovo lito pa cemo vidit dokli moze moj Eur u elitnoj Rvackoj.
Master Bejts is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 18:27   #64
Quote:
Master Bejts kaže:
Elitne stvari? Sta ti se zenski dio rodbine bacija u biznis?

Oooo, pa evo mene onda ovo lito pa cemo vidit dokli moze moj Eur u elitnoj Rvackoj.
Mores si ga ugurat sebi u prkno.

Al zato rodjo, i ne moras dolazit vamo
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 18:44   #65
Quote:
OrangeC2 kaže:
Mores si ga ugurat sebi u prkno.
Rodijace, krvi ti irudove, jos ti nitko nije prosirio vidike? Ima i drugih nacina za doci do seksualnog uzitka, jebiga. Nemoj da te ja moram educirat pod stare dane.
Master Bejts is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 18:59   #66
Quote:
Master Bejts kaže:
Rodijace, krvi ti irudove, jos ti nitko nije prosirio vidike? Ima i drugih nacina za doci do seksualnog uzitka, jebiga. Nemoj da te ja moram educirat pod stare dane.
Pa dobro, ti si ga vjerojatno mores gurnut i u pizdu, ti si svestran
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 19:02   #67
Quote:
OrangeC2 kaže:
Pa dobro, ti si ga vjerojatno mores gurnut i u pizdu, ti si svestran
Koga ili cega?

-------

P.S. da sad je sasvim sigurno. Imas karijes na jedinici.
Master Bejts is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 19:08   #68
Quote:
Master Bejts kaže:
[B]Koga ili cega?
Pa eur, dvocijevko! Oli nisi pita dolken more uci.

Quote:
P.S. da sad je sasvim sigurno. Imas karijes na jedinici.
Samo nemoj gurat eur u rupu. Nisam ja dzuboks
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 23:10   #69
Quote:
Pallas kaže:
Da, svakako. Reci, kad kazes svoje ime, nitko u Europi ne zna sto si i ciji si, zar ne? I svi te uvijek pitaju jesi li mozda iz Luksemburga ili Lihtenstajna? I nikad, bas nikad, nisi primijetio kako te gledaju s visoka, jer znaju da si dodjos?
Evo onog primitivno-zaostalog razmišljanja "Hrvata" iz "Hrvatske" o kojem govorim cijelo vrijeme. Pa čovječe, u nas u EUROPI se ne dijelimo na dođose i fetive. Takav način razmišljanja još jedino postoji u sredinama daleko od civilizacije, na primjer u "Hrvatskoj".

Uostalom, kako mogu biti dođos kad sam tu rođen? Moram li ti ponavljati? Dođos, odnosno turist, to sam u "Hrvatskoj". Bogu hvala.

Zadnje uređivanje Vuco : 06.04.2004. at 23:44.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 23:12   #70
Quote:
OrangeC2 kaže:
Pa eur, dvocijevko! Oli nisi pita dolken more uci.
Ovim "Hrvatima" iz "Hrvatske" je stalno neki pederluk u glavi. A žene im doma nedojebene. Jedva čekaju da opet dođe ljeto. I turisti.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 01:23   #71
Quote:
Vuco kaže:
Ovim "Hrvatima" iz "Hrvatske" je stalno neki pederluk u glavi. A žene im doma nedojebene. Jedva čekaju da opet dođe ljeto. I turisti.
E!

Master Bejts is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 01:26   #72
Quote:
Master Bejts kaže:
Imas karijes na jedinici.
Drugi put stavi kopirajt kad koristiš tuđe fore
__________________
Jacu na đubrište.
Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 07:37   #73
Quote:
Vuco kaže:
Uostalom, kako mogu biti dođos kad sam tu rođen? Moram li ti ponavljati?
Ma, gle, VVutzo, ne moras ti mene ni u sto uvjeravati. Vazno je da je tebi samom jasno tko si i kakav si!
__________________
Ja bi htio da sam skoljka za ve-ce!

Rasturaci Levice
Pallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 08:09   #74
Quote:
Whatever kaže:
Drugi put stavi kopirajt kad koristiš tuđe fore

Poslacuti proceedings.

Nego, sta kaze Beppa Joseph? Jel i ona nedojebena kak veli Wutzo ili ti to dobro servisiras?
Master Bejts is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 20:06   #75
Quote:
Master Bejts kaže:
Poslacuti proceedings.

Nego, sta kaze Beppa Joseph? Jel i ona nedojebena kak veli Wutzo ili ti to dobro servisiras?
Pa pitao si je valjda sinoc!

Ili nisi stiga usta otvorit, rodijace?

A sad, kako Futzie zna da je Beppa nedojebena?
OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 20:13   #76
Quote:
Vuco kaže:
Evo onog primitivno-zaostalog razmišljanja "Hrvata" iz "Hrvatske" o kojem govorim cijelo vrijeme. Pa čovječe, u nas u EUROPI se ne dijelimo na dođose i fetive. Takav način razmišljanja još jedino postoji u sredinama daleko od civilizacije, na primjer u "Hrvatskoj".
E, vi se ne dijelite, vi fino obucete bile bicve i samo 'nako jedan drugomu u prolazu namigivate

Dela, rodjo, jel sta ostalo od onoga pileta, ogladnijo ja, vec drugi dan putujem za Minken, a jos iz Doboja nismo krenili

Valjda zbog one silne loze, ja majku joj krvavu jes bila dobra..


Quote:
Uostalom, kako mogu biti dođos kad sam tu rođen? Moram li ti ponavljati? Dođos, odnosno turist, to sam u "Hrvatskoj". Bogu hvala.
Sva srice nasa pa te vidimo godisnje samo tjedan dana. Ko bi te pobogu trpijo povazdan. Te spavaj izjutri, boze me savuvaj, do osam uri, te se kupat, te zube prat, te doruckivat fine stvari, pahuljice, jebale te pahuljice ko je vidijo travu jest, pa jos sa friskim mlikon (dizi se sam pa ga namuzi, ugursuze) ili sokom, sacuvaj me boze griote, od narance, pa bi onda nesta kao ko deset, odvrnijo televiziju, pa tako do podneva...onda u strapac, da dti noge vidu puta, sav dodjes balatan ka da prostis komsijin krmak, pa se onda prat i carape minjat, ko bi to napra, ne bida sam sam masina erer nis, onda opet jist, izilo ti dabogda na grobu cvice, pa kolko taj more izist, jesul svi taki debeli u Svabiji, pa lec spavat iza obida, e, umorilo se, a onda u osam navecer izac i nalokat se ka da prostis komisjin krmak...boze cudan svita...

Fala ti boze sta tako ritko dolaze, da ce i ridje...

OrangeC2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 23:50   #77
Rodijače, ne plaćam ti ja internet da pišeš gluparije. Uozbilji se!
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 23:56   #78
Quote:
Pallas kaže:
Ma, gle, VVutzo, ne moras ti mene ni u sto uvjeravati. Vazno je da je tebi samom jasno tko si i kakav si!
Ma nu, kaj bih ja tebe uvjeravao? Kad vi doma ionako sve znate najbolje. Eto, od jedne od najljepših država na svijetu napravili ste banana republiku. Bolje bi vam bilo da ste u Jugi ostali, tad je barem bilo sigurno. Ali neee, morate vi biti "svoj na svome", sad nit' ste svoji, nit' ste na svome. Dupelizci jedni.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2004., 23:57   #79
Quote:
OrangeC2 kaže:

A sad, kako Futzie zna da je Beppa nedojebena?
Rodijače, nije sad ni vrijeme, ni mjesto, da ti ja ovdje govorim kaj radim dok mi ti glancaš BMW-ca.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2004., 14:14   #80
Quote:
Vuco kaže:
Kad vi doma ionako sve znate najbolje.
Doma?

Kako to VVutzo, prvo si Nijemac, a sad ti je Hrvatska - "doma". Pa rekoh - prvo sam sa sobom odluci sto si (za mene si - bijeda gastarbajterska!). Kako ono ide STG-ovo...? Spilahale na Minkenskom hauptbanhofu?
__________________
Ja bi htio da sam skoljka za ve-ce!

Rasturaci Levice
Pallas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:45.