Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.04.2004., 00:18   #81
Quote:
Pallas kaže:
Doma?

Kako to VVutzo, prvo si Nijemac, a sad ti je Hrvatska - "doma". Pa rekoh - prvo sam sa sobom odluci sto si (za mene si - bijeda gastarbajterska!).
Pa dobro, to "doma" mi izletilo. Mislio sam reći "vi tamo u trećerazrednoj turističkoj destinaciji Hrvatskoj". Cijepidalko.

A mene zanima kaj sam ja za tebe isto toliko koliko me zanima kaj sam za jednog bantu crnčugu.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 07:22   #82
VVutzo, bas kao sto sam i mislio, ti si tipicni europski licemjer!

Quote:
u nas u EUROPI se ne dijelimo
ali zato

Quote:
bantu crnčugu
__________________
Ja bi htio da sam skoljka za ve-ce!

Rasturaci Levice
Pallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 13:18   #83
Druže Pallas, opet nisi razumio.

Mi Europljani se ne dijelimo. No, to ne znači da smo isti kao na primjer bantu crnčuge u tamoj nekoj afričkoj pripizdini ili nekakva zaostala balkanska plemena, kao što su tzv. Hrvati.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 16:11   #84
Quote:
Vuco kaže:
Druže Pallas, opet nisi razumio.

Mi Europljani se ne dijelimo. No, to ne znači da smo isti kao na primjer bantu crnčuge u tamoj nekoj afričkoj pripizdini ili nekakva zaostala balkanska plemena, kao što su tzv. Hrvati.
Da, stvarno ne razumijem. To sto afro-afrikance nazivas "bantu crncuge" iz "africke pripizdine" je zrcalo... Europe? Civilizacije? Kulture? Cega?
__________________
Ja bi htio da sam skoljka za ve-ce!

Rasturaci Levice
Pallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 16:19   #85
Quote:
Pallas kaže:
Da, stvarno ne razumijem. To sto afro-afrikance nazivas "bantu crncuge" iz "africke pripizdine" je zrcalo... Europe? Civilizacije? Kulture? Cega?
Ne.

To su činjenice. Pogledaj ih kako žive. Pa, njima je boca coca-cole jedno veliko čudo.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 16:24   #86
Da, samo, mozda bi i tebi neki ritualni predmet njihovog vraca bio veliko cudo. I, sto onda?

E, VVutzo, VVutzo. Bolje da si uzmes nick - Ianus. Prikladan Europejcu.

Jer, kakvi god bili mi Hrvati, za nas je svaki covjek isti!

Naravno ako nije S... Nu, pustimo sad te detalje.
__________________
Ja bi htio da sam skoljka za ve-ce!

Rasturaci Levice
Pallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 16:41   #87
Quote:
Pallas kaže:
Da, samo, mozda bi i tebi neki ritualni predmet njihovog vraca bio veliko cudo. I, sto onda?

E, VVutzo, VVutzo. Bolje da si uzmes nick - Ianus. Prikladan Europejcu.

Jer, kakvi god bili mi Hrvati, za nas je svaki covjek isti!

Naravno ako nije S... Nu, pustimo sad te detalje.
Druže Pallas, opet ništa ne razumiješ.

Gdje sam ja to rekao da ljudi nisu isti?! Svi ljudi jesu isti, bez obzira na boju kože, nacionalnost, vjersku pripadnost itd.

No neki, a to je činjenica, su jednostavno malo zapeli u evoluciji. U takve spadaju crnci u Africi, koji žive onako kako se u Europi živjelo prije 200-300 godina. I vi Hrvati u Hrvatskoj, koji ste zaostali tamo nekih 50-tak godina. Što je vidljivo i ovdje na forumu, na kojem prevladavaju teme iz Drugog svjetskog rata, na kojem se međusobno častite "Ustašama" I "partizanima". Umjesto da se okrenete budućnost, napredku i europskoj integraciji. Ali kaj ću ti ja govoriti, kada vi sve znate najbolje i slušate samo istinske prijatelje Hrvatske, kao što je Carla del Ponte. Oni će vam pokazati put u Europu. U kojoj ćete biti ono što ionako već jeste.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 16:58   #88
Quote:
Vuco kaže:
Druže Pallas, opet ništa ne razumiješ.

Gdje sam ja to rekao da ljudi nisu isti?! Svi ljudi jesu isti, bez obzira na boju kože, nacionalnost, vjersku pripadnost itd.

....na kojem se međusobno častite "Ustašama" I "partizanima".
Mislim da konacno razumijem!

Svi su ljudi jednaki, jedino se neki pisu velikim pocetnim slovom, a neki malim pocetnim slovom!
__________________
Ja bi htio da sam skoljka za ve-ce!

Rasturaci Levice
Pallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2004., 23:31   #89
Quote:
Pallas kaže:
Mislim da konacno razumijem!

Svi su ljudi jednaki, jedino se neki pisu velikim pocetnim slovom, a neki malim pocetnim slovom!
Ups, ispričavam. Tipfeler. Trebalo je pisati: vi hrvati. Cjepidalko.
Vuco is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:00.