Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.06.2009., 02:04   #1
Unhappy Kad se bivši ožene..udaju..

Dragi forumaši..nekad sam visila tu pod drugim nickom... sad se opet vraćam da me izvučete iz osjećaja tuge...

Zanimaju me vaša iskustva.. Kako vam je bilo kad ste čuli da vam se bivši ( bivša ) s kojim ste dugo bili oženio....

...Ja sam sa svojim prekinula radi daljine..ali i dalje smo se čuli telefonom dvije godine.. Sad kad sam se vratila u taj grad nađemo se na kavi, a on meni u suzama da ima djete i ženu, da mi nije mogao nikad reći.. katastrofa..
#Rea# is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 08:48   #2
Quote:
#Rea# kaže: Pogledaj post
Dragi forumaši..nekad sam visila tu pod drugim nickom... sad se opet vraćam da me izvučete iz osjećaja tuge...

Zanimaju me vaša iskustva.. Kako vam je bilo kad ste čuli da vam se bivši ( bivša ) s kojim ste dugo bili oženio....

...Ja sam sa svojim prekinula radi daljine..ali i dalje smo se čuli telefonom dvije godine.. Sad kad sam se vratila u taj grad nađemo se na kavi, a on meni u suzama da ima djete i ženu, da mi nije mogao nikad reći.. katastrofa..
budala
milla karolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 09:05   #3
Sreća da ste prekinuli, pa vidiš ti kakav je to čovjek? Lagao je tebe, a ono što je još gore, lagao je supruzi i nalazio se sa tobom.

Zaboravio je spomenuti tamo nešto da ima dijete i ženu, khm, pa svakom se to može desiti..WTF??!!

Čestitaj mu, glavu gore i zaboravi ga. Bilo bi vrijeme budući da je već podosta prošlo nakon vašeg prekida.

Ja sam neki dan saznala da mi se bivši udaje, malo me isprve ošamutio neki osjećaj, ali kad sam došla k sebi, nasmijala sam se i pomislila: Sretno joj bilo sa njime.
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 09:45   #4
Otvorio se intrigantan topic!

Meni se namjestila ta slučajnost da sam u istoj crkvi na isti datum samo termin poslije vjenčanja bivšeg bila angažiraza pjevanje na vjenčanju, tako da sam vidjela dio njegovog vjenčanja jer sam morala doći ranije. Gledala sam sa kora.....izgledalo je kao neki irealni filmić. Bilo mi je drago, jer uvijek sam govorila: bolje užasan kraj nego užasi bez kraja! Muko moja, priđi na drugog! Hahahaha!
Još jedan bivši mi se obratio preko fejsa kako me vidjeo u jednoj emisiji i on mene moleći da mu pjevam na vjenčanju za nekoliko mjeseci htjeo me isprovocirati i dokazati koliko je on postigao u životu šta se on ženi! Prekinuli smo u groznim okolnostima. Otkud njemu muda da se on meni obraća nakon masu godina i to na takav način? Ja mu očito povrijedila ego jer nisam dozvolila da mi uništi život kojeg sam smatrala Svevišnjim darom . Nešto su se duhovi bivših uznemirili, to je nevjerojatno! Vjenčanje obojici upravo ove godine,a još jedan s kojim sam bila prije skoro 10 g. mi iz prijateljskog konteksta upao u neki drugi i tako je upropastio i profućkao naše prijateljstvo. I njemu puhnilo u glavu da bi se htjeo oženiti....o moj Bože, ludega svita
__________________
De lingua stulta, veniunt incomodia multa.
Piggy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 11:54   #5
Klaunina.. ne mislim da je loš čovjek; al je greška što mi nije nikad rekao... ja sam ga gledala ko prijatelja mogao mi je reći, samo što on očito nije posložio sve u svojoj glavi onako kako bi trebalo.
Sad se naravno ne možemo ni prijateljski čuti kao prije jer bi bilo glupo, a da se drugačije postavio bilo bi normalno. S jedne strane mi je drago radi njega, s druge strane mi je žao.. Neznam više što da mislim, uglavnom nastojim ne mislit..
#Rea# is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 11:56   #6
Quote:
Piggy kaže: Pogledaj post
Otvorio se intrigantan topic!

Meni se namjestila ta slučajnost da sam u istoj crkvi na isti datum samo termin poslije vjenčanja bivšeg bila angažiraza pjevanje na vjenčanju, tako da sam vidjela dio njegovog vjenčanja jer sam morala doći ranije. Gledala sam sa kora.....izgledalo je kao neki irealni filmić. Bilo mi je drago, jer uvijek sam govorila: bolje užasan kraj nego užasi bez kraja! Muko moja, priđi na drugog! Hahahaha!
J
Horor film
#Rea# is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 12:25   #7
moja bivsa zena se "valjda" udala... nije mi to bas direktno rekla ali sam uspio izvuci taj zakljucak iz razgovora s njom... enivej u prvi mah sam se osjecao nekako ljutito-tuzno, glup neki osjecaj, ne radi toga sto se udala, to mi je nekak i prirodno, ono zasto se ne bi ponovno udala, vec cisto radi toga sto se udala niti 2 mjeseca nakon sluzbenog razvoda...

onda sam malo mislio i mislio i dosjetio se (copyright by Baltazar)... pa naravno da se udala tako brzo jer na brizi nema nit kucheta nit macheta... djeca zive samnom i o njima se (osim svakog drugog vikenda) brinem ja... ona moze izlazit po cijele dane, ja eventualno svaki drugi vikend... mozda kavica poslije posla a i onda trk doma bit s klincima... ja nit nemam para za neke izlaske, sve trosim na klince i na stambeni kredit, ona ne placa alimentaciju...

da rezimiram... drago mi je zbog nje... al sam istovremeno i ljut... dakle osjecam se glupo
__________________
I see offline people !!!
werky is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2009., 18:33   #8
Quote:
#Rea# kaže: Pogledaj post
Dragi forumaši..nekad sam visila tu pod drugim nickom... sad se opet vraćam da me izvučete iz osjećaja tuge...

Zanimaju me vaša iskustva.. Kako vam je bilo kad ste čuli da vam se bivši ( bivša ) s kojim ste dugo bili oženio....

...Ja sam sa svojim prekinula radi daljine..ali i dalje smo se čuli telefonom dvije godine.. Sad kad sam se vratila u taj grad nađemo se na kavi, a on meni u suzama da ima djete i ženu, da mi nije mogao nikad reći.. katastrofa..
prije dva tjedna cula sam da se bivši oženio normalno da me to malo iznenadilo cijeli dan sam razmišljala o njemu
drago mi je da je našao nekoga i da se skrasio
__________________
Uvijek izaberi mlađeg muškarca. Ionako nikada ne sazru.
kiara1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2009., 00:53   #9
nije mi jasan ovaj dio "..u suzama da ima dijete i ženu.."

a kak je meni bilo? umrla sam od smijeha i bila sva sretna što nisam ja na mjestu njegove odabranice.
__________________
Evil needs candy too.
Pravim se da problem ne postoji.
lanya is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2009., 01:02   #10
Quote:
lanya kaže: Pogledaj post
nije mi jasan ovaj dio "..u suzama da ima dijete i ženu.."
:
Neznam što tu nije jasno; zbroji dva i dva.. Taj me dio i rastužio.. inače bi bilo sve koliko toliko normalno..
#Rea# is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2009., 01:21   #11
Quote:
#Rea# kaže: Pogledaj post
Neznam što tu nije jasno; zbroji dva i dva.. Taj me dio i rastužio.. inače bi bilo sve koliko toliko normalno..
prije nego što postanem gruba, zanima me što ti sad hoćeš? njemu pomoć da se ne osjeća nesretno u braku il da opet budete skupa? il si jednostavno tužna što je situacija takva kakva je?
__________________
Evil needs candy too.
Pravim se da problem ne postoji.
lanya is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2009., 14:32   #12
Nemam ja tu što pomagat, nit se imam namjeru čuti ni vidit s njim, krivo si me razumjela.. a valjda imam pravo biti tužna,naravno, ispred njega sam bila super vesela, ne želim njemu uništavat ništa. On je napravio grešku što nije završio sam sa sobom staru priču, a počeo novu.. Cjela situacija me rastužila, al naravno da znam da će me proći i to za par dana kad mi sve sjedne... samo sam htjela čuti neka druga iskustva... u vezi svog nisam ni postavila pitanje.. dakle, tu mi je sve kristalno jasno.
#Rea# is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2009., 22:19   #13
To ti je njihova tipicna fora, hoce te dobiti na foru da umire za tobom, a zivot vas razdvojio, a zapravo nema nikavu namjeru nju ostaviti pa ce (opet) tebe zeznuti.
Bjezi glavom bez obzira!
Emika is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2009., 00:22   #14
Quote:
#Rea# kaže: Pogledaj post
Dragi forumaši..nekad sam visila tu pod drugim nickom... sad se opet vraćam da me izvučete iz osjećaja tuge...

Zanimaju me vaša iskustva.. Kako vam je bilo kad ste čuli da vam se bivši ( bivša ) s kojim ste dugo bili oženio....

...Ja sam sa svojim prekinula radi daljine..ali i dalje smo se čuli telefonom dvije godine.. Sad kad sam se vratila u taj grad nađemo se na kavi, a on meni u suzama da ima djete i ženu, da mi nije mogao nikad reći.. katastrofa..
jbt. nije ti ni lako... zapivaj mu koju od zečića (nesretna bila u ljubavi za svaaaaa vremenaaaaaaaaaaaaaaa ) npr. ja kad san se mislila iz brzopletosti rano udati a moj bivši momak mi je sla nekoliko puta istu poruku od zečića pismu čim je sazna:
"Ispod bijelog vela skrivala si oči samo ja sam suze vidio te noći. Plakalo je čak i nebo kao da za nama žali tuđoj sreći, našem bolu drugi su se radovali ..." (to je bilo prije dvi godineee)
natasa_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2009., 00:24   #15
Quote:
Emika kaže: Pogledaj post
To ti je njihova tipicna fora, hoce te dobiti na foru da umire za tobom, a zivot vas razdvojio, a zapravo nema nikavu namjeru nju ostaviti pa ce (opet) tebe zeznuti.
Bjezi glavom bez obzira!


..ma ne.. ne bi ni on prevario ženu pa da je neznam šta.. nije taj tip.. nit sam ja taj tip... niste me baš shvatili najbolje, al nema veze
#Rea# is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 14:48   #16
jedan bivši mi se oženio prije godinu dana i sad čeka dijete...bio je moja prva ljubav..i začudo,bilo mi je svejedno što se s njim događa...vjerojatno jer sam bila u vezi i bilo mi je super sa tim novim dečkom..
ali taj novi me isto ostavio..i nije mi mogao reći da ima curu..i onda sam ja to saznala...i tjedan dana nakon toga završila u bolnici radi srčanih problema...slučajnosti ili je zbog toga,nemam pojma...
a prekinuli smo jedno 10 miseci prije nego što sam završila u bolnici...
sada samo čekam kad će taj moj zadnji bivši se oženiti..ali neka se i to dogodi brzo,tako da napokon mogu u miru reći-hvala bogu i ta priča je došla kraju...
rasheljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.06.2009., 19:42   #17
Život priča svakakve priče, ne uvijek lijepe, ali ih treba prihvatiti, što prije prihvatiš da se to desilo, to bolje za tebe. Teško je, i sama sam prošla svašta, ali valjda je svako zlo za neko dobro. Uostalom, neka te tješi to da se dnas i tako svaki drugi brak raspada.
visoka_peta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 03:35   #18
Moj kad se bude zenijo neka se zeni sretno ,mu hvala bogu pa nisam ja ta srecnica hahaha .
TvoJaMaLa88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 11:52   #19
sretno im svima, najiskrenije, i zelim im da su nasle ono kaj su oduvijek trazile
NextG is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2009., 12:01   #20
Ja sam odmah znala da je moj odabranik ozenjen! Tako da nisam imala taj problem naknadnog šoka!
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:14.