Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2012., 19:23   #1
Trojici prodao isti stan

Kako je moguće da se pojavi ovakav naslov u novinama, tj kako je moguće prodati isti stan tri puta?

Za ne postoje te gruntovnice, papiri itd? Kako izbjeć takvu užasnu stvar, da se slučajno to ne desi nekome?
__________________
We're associates of your business partner Marsellus Wallace.. You remember your business partner.., dont'ya!?
I am THE man.
The Final Cut is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2012., 20:23   #2
pa ako se novi kupac ne uknjiži u vlastovnicu već prodavatelj ostane tamo, onda ne možeš nikako provjeriti. bar mislim da je to ta fora.
jelena-85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 01:31   #3
vlasnik nisi dok se ne upises u gruntovnicu.

ima ljudi koji se ne zure upisat - nevjerojatno, al ima - pa ovaj proda nekom drugom, taj se upise i mozes se slikat.
poanta je da se vlasnistvo nekretnine stjece upisom, a ne sklapanjem ugovora.
Ro_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2012., 15:55   #4
Quote:
Ro_ kaže: Pogledaj post
vlasnik nisi dok se ne upises u gruntovnicu.

ima ljudi koji se ne zure upisat - nevjerojatno, al ima - pa ovaj proda nekom drugom, taj se upise i mozes se slikat.
poanta je da se vlasnistvo nekretnine stjece upisom, a ne sklapanjem ugovora.
točno to, u današnje vrijeme su ljudi jako neodgovorni,a ne samo to nego i neznaju zakon , a misle da sve znaju. sličan slučaj, ljudi ovdje kod mene su kupili zemljište od mojeg susjeda prije PET godina i do dan danas se nisu upisali... a da je moj susjed muljator mogao je već pet puta prodati zemlju nekom drugom.
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.