Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2004., 00:03   #121
Quote:
UmpaUmpa kaže:
Ja dobio sliku jedne forumasice. Vec je na mom blogu

Nisam tolika stoka, faca se ne vidi. Ajde pogadjanje tko je to...
http://umpaumpa.blog.hr
niko s Foruma
Comandante Che is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 00:21   #122
Quote:
Comandante Che kaže:
niko s Foruma

PaleBlueNipple
Comandante Che is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 00:57   #123
Quote:
Comandante Che kaže:
PaleBlueNipple
Otkud ti to?
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 01:03   #124
Quote:
UmpaUmpa kaže:
Otkud ti to?
cuj ja ti sve znam ...cudno je da ti ne znas ciji sise dobivas mailom...
Comandante Che is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 02:23   #125
nemam ja tak velike bradavice... to je Placebo
__________________
Kradljivac pogleda
PaleBlueEyes is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 02:34   #126
Quote:
PaleBlueEyes kaže:
nemam ja tak velike bradavice... to je Placebo
Pusti bradavice, kaži ti meni, kako napreduju pripreme za Džihad?
Žlzc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 13:07   #127
Quote:
PaleBlueEyes kaže:
nemam ja tak velike bradavice... to je Placebo
U svezi i glede dokazivanja, molim da PBE i Placebo posalju slike svojih kako bi strucni ziri mogao usporediti. Da ne bi bilo varanja, molim preko cica napisati ruzom izraze ljubavi i divljenja umpaumpi, slike poslati na umpaumpa strudl spymac tocka com

Necu ih postati na blog, casna pionirska, akolazemmrzimtitavolimhitlera...

Hvala na razumjevanju...
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 17:19   #128
Jos nesto, kako je ovo izbor za najhot cice foruma, druge forumasice su pozvane uciniti isto. Ovdje smo imali bitku izmedju PBE i Rambi, PBE je jos prozvala Placebo, ali natjecanje je otvorenog tipa pa su pozvane i ostale. Pogotovo bi bilo zanimljivo dobiti i nesto od Pesice, ipak je ona forumasica sa najvecim brojem postova i administratorica, pa druge moderatorice, poput Blaise, Kiki, debelakrava (da vidimo mi to vime),... , itd. Bit cemo open minded pa cemo i uzeti u obzir i Pallasov doprinos*, on je ipak moderatorica.

Hvala unaprijed.


*Pallas ima specijalno dopustenje da ne izrazi ljubav UmpaUmpi
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 17:51   #129
Quote:
UmpaUmpa kaže:
Jos nesto, kako je ovo izbor za najhot cice foruma, druge forumasice su pozvane uciniti isto. Ovdje smo imali bitku izmedju PBE i Rambi, PBE je jos prozvala Placebo, ali natjecanje je otvorenog tipa pa su pozvane i ostale. Pogotovo bi bilo zanimljivo dobiti i nesto od Pesice, ipak je ona forumasica sa najvecim brojem postova i administratorica, pa druge moderatorice, poput Blaise, Kiki, debelakrava (da vidimo mi to vime),... , itd. Bit cemo open minded pa cemo i uzeti u obzir i Pallasov doprinos*, on je ipak moderatorica.

Hvala unaprijed.


*Pallas ima specijalno dopustenje da ne izrazi ljubav UmpaUmpi
Uhm ... Umpa? Obzirom da si Borg queen ... MISLIM da ces biti objektivan, slazem se ... ono, nema sanse da ne sudis po LJEPOTI nego po OBJEKTIVNIM KARAKTERISTIKAMA.
Baron Samedi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2004., 19:07   #130
Quote:
Baron Samedi kaže:
Uhm ... Umpa? Obzirom da si Borg queen ... MISLIM da ces biti objektivan, slazem se ... ono, nema sanse da ne sudis po LJEPOTI nego po OBJEKTIVNIM KARAKTERISTIKAMA.
Ma borg ziri. Svi borgovi ce istovremeno vidjeti slike.

RAMBI JE DALA SVOJ DOPRINOS. Oprastamo manjak i ljubavne poruke, nadoknadila puskom i tenkom.

i been a drag racer on LSD, and i rode bare-assed on top of the shpinx, i even had a gorilla on the slopes of kismet, and man, that was fun for a while you bet but... [chorus:] bikini girls with machine guns, bikini girls with machine guns, that stuff will kill ya, it's loaded with fun, bikini girls with machine guns well i savored many foriegn kinds of delicacies, intoxicated til i can't tell what the hell i could see, had all the violence and liquor within close reach, but all bars, pills and threeways lead me back to the beach and... now they say that virtue is it's own reward, but when that surf comes in i'm gunna get my board, got my own ideas about the righteous kick, you can keep the rewards, i'd just as soon stay sick...

vidi http://umpaumpa.blog.hr

PS Potvrdjen identitet, to je Rambi.
__________________
Islam dozvoljava da se prekine zadana riječ ako se pojavi nešto korisnije i bolje od toga. (c) derviš aka musliman.hr
Nemojte kriviti puni mjesec, židovi su krivi
UmpaUmpa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:09.