Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.09.2009., 16:19   #41
Quote:
**lana** kaže: Pogledaj post
ti i je bilo moje pitanje u svemu ovome. jeli postoji nacin?
A čuj, nismo svi isti! Da sam ja u pitanju, rekao bih ti svašta (ništa lijepoga)

Možda je dečko karakter pa može prijeći preko toga, e sad, jel ga to čini pičkicom, šupendarom, jakim, papkom, savršenim... -nebih o tome!

Ali ako ti je jasno rekao "ne", pusti dečka - to je to!
__________________
"You're a trophy wife? What contest in hell did I win?" -Frank Barone
Majk is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 16:36   #42
Citam ovo... a ova mi je pjesma u glavi...

... I loved you with a fire red, now it's turning blue
And you say
Sorry like the Angel Heaven let me think was you,
But I'm afraid...


http://www.youtube.com/watch?v=fm0T7_SGee4

Najgore u zivotu je ne pokusati... zato, probaj to rijesiti s njim, ako ti je bitan...

... ako ne uspijes, shvati to kao dio zivotne skole... nemoj shvacati ljude zdravo za gotovo... i razmisli dobro prije nego sto ucinis hop...

... drzi se...
__________________
Ostani
NikaLee is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 20:39   #43
Quote:
**lana** kaže: Pogledaj post
ako jos nije nikad imao curu,nije sve prozivio,morat ce kad tad,a ne bi bilo dobro,da to bude sa mojih 28,30..i tad ostanem sama. i sve to stoji.
Što znači "proživjeti"? Koliko bi cura netko trebao imati da se može reći da se "iživio"? Jednu, 2, 5, 20? I što znači "nije sve proživio"? Nitko nikada neće sve proživjet, što god to zapravo i značilo.

"Proživjeti" je najveći bullshit koji sam ikada čuo, a iza kojega se ustvari krije ogromna želja za zadovoljavanjem ega.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 22:32   #44
Quote:
NikaLee kaže: Pogledaj post
Citam ovo... a ova mi je pjesma u glavi...

... I loved you with a fire red, now it's turning blue
And you say
Sorry like the Angel Heaven let me think was you,
But I'm afraid...


http://www.youtube.com/watch?v=fm0T7_SGee4

Najgore u zivotu je ne pokusati... zato, probaj to rijesiti s njim, ako ti je bitan...

... ako ne uspijes, shvati to kao dio zivotne skole... nemoj shvacati ljude zdravo za gotovo... i razmisli dobro prije nego sto ucinis hop...

... drzi se...
tenk ju. ja sam isto za to da probam,zvao me je maloprije,nasli smo se i vidim,a toliko ga ipak znam da ne umisljam,da mu je stalo. mislim ipak,volili smo se tri godine. lipo smo picali i zezali se. kao,cut cemo se opet. ja necu forsirat,pa sta bude bit ce. *people who are meant to be,always find their way in the end*
**lana** is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 22:34   #45
Quote:
GlupiNick kaže: Pogledaj post
Što znači "proživjeti"? Koliko bi cura netko trebao imati da se može reći da se "iživio"? Jednu, 2, 5, 20? I što znači "nije sve proživio"? Nitko nikada neće sve proživjet, što god to zapravo i značilo.

"Proživjeti" je najveći bullshit koji sam ikada čuo, a iza kojega se ustvari krije ogromna želja za zadovoljavanjem ega.
nitko nece sve prozivjeti,to je sigurno. al bili ti mogao sebe zamislit da si prvu curu imao sa 17 i s njom ostao do kraja... ne vjerujem
**lana** is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 22:41   #46
Ja bi.
E da is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2009., 23:39   #47
Quote:
**lana** kaže: Pogledaj post
nitko nece sve prozivjeti,to je sigurno. al bili ti mogao sebe zamislit da si prvu curu imao sa 17 i s njom ostao do kraja... ne vjerujem
zasto bi to bilo nemoguce (slazem se da je malo vjerojatno)?
u teoriji sasvim je moguce na nekoga (skoro) savrsenog naletjeti i iz prvog pokusaja
stagediver is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2009., 15:37   #48
Quote:
**lana** kaže: Pogledaj post
nitko nece sve prozivjeti,to je sigurno. al bili ti mogao sebe zamislit da si prvu curu imao sa 17 i s njom ostao do kraja... ne vjerujem
Osobno znam 2 para koji su od srednje u vezi, danas u braku i slažu se i dalje. Nije toliko stvar može li veza toliko potrajati, već kako će se ti ljudi kroz pubertet i adolescenciju promijeniti i hoće li i dalje biti dovoljno slični da budu u vezi.
GlupiNick is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 00:10   #49
Quote:
GlupiNick kaže: Pogledaj post
Osobno znam 2 para koji su od srednje u vezi, danas u braku i slažu se i dalje. Nije toliko stvar može li veza toliko potrajati, već kako će se ti ljudi kroz pubertet i adolescenciju promijeniti i hoće li i dalje biti dovoljno slični da budu u vezi.
Točno. A naša se lanica malo zanijela i htjela manevarskog prostora. Što je ok. Ali se sad treba nositi s time...
__________________
Džaba ti je mijenjati drugove, gradove, države, kad svud ideš nepromijenjen ti.
Scarlet_Letter is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2009., 01:47   #50
shvatila sam da sam pogrijesila samo,nije se lako nosit s tim. al pokusat cu. l hvala svima svakako. pomaze forum
**lana** is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:55.