Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2004., 11:10   #21
Ja mislim da bi ti najprobitačnije bilo da uzmeš ime Gojko, just in case. Zvuči srpski, a ako nekad odlučiš da ponovno postaneš Hrvatom, onda ti nema boljeg nego ime prokušanog Hrvatine.
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 12:04   #22
a kako ti se svidja "Klitorije"....? Onako, postmodernisticki, a opet
autenticno, osjeti se vekovno srpsko ognjiste....?
__________________
Reggae & Pivo
BladeII is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 12:44   #23
Quote:
BladeII kaže:
a kako ti se svidja "Klitorije"....? Onako, postmodernisticki, a opet
autenticno, osjeti se vekovno srpsko ognjiste....?
Sve si nešto mislim da bi mu dali ime po tebi, Analije npr!?
Ironside is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 14:30   #24
Wink

ma bravo prijatelju
guca ti je kao woodstok, e egzit verovatno kao posleo?
salim se ja

a za krstenje - stvarno- mnogo je popularnija varijanta kafana-namestaj-inesto da se nabode....
miena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 14:44   #25
AAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHA



Najjebenopresmješniji topic ikad. Majstore
__________________
And there's another country, I've heard of long ago, Most dear to them that love her, most great to them that know;
We may not count her armies, we may not see her King; Her fortress is a faithful heart, her pride is suffering;
And soul by soul and silently her shining bounds increase, And her ways are ways of gentleness, and all her paths are peace.
GnothiSeauton is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 15:16   #26
Quote:
miena kaže:
ma bravo prijatelju
guca ti je kao woodstok, e egzit verovatno kao posleo?
salim se ja

a za krstenje - stvarno- mnogo je popularnija varijanta kafana-namestaj-inesto da se nabode....
Ti si malo nenormalna, a? Gucha je dekadentni, anarho-liberalni festival na kojem mozes sresti ljude u sajkacama kako obeznanjeni leze pored pankera, metalaca i ostale bratije. Gucha je sve samo ne poselo!
E sad, ako ti je vec stalo da preporucis ultra-urban-mega-techno happening, mogla si da pomenes Lucky Strike Urban Experience u Beogradu, a ne ofucani Exit.
Ja sam prosle godine bio i na Exit-u i na Echo-u i na Urban-u. Exit je bio tesko sranje na kojem se okupila gomila klinaca i malogradjana. Echo je vec bio nesto bolji, pre svega zahvaljujuci koncertu Sonic Youth-a i Bristol stage-u gde je pichio drum 'n' bass. E, sad, Urban ih je sasio za tri duzine...
 
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 15:26   #27
jeli

mogu da tio kazem da je ta anarho-liberalna stvar jako cool....
sto se tice ultra bobana, ne diraj coveka, on je samo genije...
bas kao i nigrutin
no nije sad bitno,
ogadicemo coveku zelju da postane Srbin
inace, guca je sama po sebi jako nacionalno - kulturno - markantni dogadjaj - gomila se sabere da loce i obzderava se...
upravo kako si opisao
festivali jesu uzas,
ali ima tu i dobrih stvari
ne treba da se svi isprepadaju nasim divljastvom, malogradjanstinom, ........



jesi probao sa nisomniom?
miena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 15:53   #28
Quote:
Ironside kaže:
Sve si nešto mislim da bi mu dali ime po tebi, Analije npr!?
Analije? Ma moze...!

Analije Drkosh Zumbul.

P.S.

Prijatelju, da li si ikada cuo za Dubravka Matakovica?
__________________
Reggae & Pivo
BladeII is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 16:02   #29
Quote:
GnothiSeauton kaže:
AAAAAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHA
Prijevod na srpski jezik:

AAAAAXAXAXAXAXAXAXAXAXA XAXAXAXAXAXAXAXA

E, sad bez sale. Ako je autoru teme pravo ime Branislav, nema potrebe mijenjati ime. Evo, ja imam ovdje jednog prijatelja, Srbin, strasan tip. I zove se Branislav. Njegov je nadimak Bane, sto - mora se priznati - zvuci bolje od Brankec.

__________________
There's a big difference between propaganda and education: Education consists of giving someone all the information necessary for them to make up their own mind about something. Propaganda consists of making up somebody's mind for them and then giving them only the information that backs your conclusion.
Necronomicon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 16:27   #30
Re: Re: Obavijest: postao sam Srbin, čestitajte mi!

Quote:
Gajo kaže:

Oce ti mama prisustvovat? Ona mi je bila super!
htio bi žensku ruku da ti pogurne kolica niz strmu ulicu? možeš se i sam eutanazirati....samo otpusti kočnicu...
3_OrganizatorPsihe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 16:31   #31
Re: savet strucnjaka - ja znam,znam

Quote:
miena kaže:
pazi, ovako-
idealno ime je Vuk ili Nikola
odabrao sam - Nemanja
vuk neću jer ima na forumu vuco...ne bi bilo lepo da mu konkurišem (ispravi mi gramatiku pliz...ako je potrebno)

Quote:

mislitre o tome...
ej, btw, odakle u tebi te pobude, aman?
osetio sam neke vibre, nešto se duboko u meni
prelomelo i postao sam Srbin tako reći preko vikenda
odlučujuću ulogu imao je forum h.c. anderlona i njegov tim desničara kao i pesma srbije na eurosongu...

Quote:
salim se malo, ja sam iz Nisa,
tako da ti ovo dodje kao savet strucnjaka
koji je najsrpskiji grad gde bi mogao da planiram svoju rezidenciju?
Da li je Niš cool?
3_OrganizatorPsihe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 16:37   #32
Quote:
Where_am_I kaže:
Evo, ja sam iz Srbije, pa bih ti malo pripomogao...
Sto se imena tice...ako zelis nesto urbano, a opet autenticno: Nemanja, Uros, Rasa...
lepo, baš se poklopilo. odabrao sam Nemanju

Quote:
Bolje bi ti bilo "krstenje" u Guci. To je annual festival koji podseca na americki Woodstock. Traje cca 3 dana, trubaci na sve strane, prasici, jagnjici i ostala sitna i krupna stoka se okrece na raznjevima, alkohol tece u potocima, pevaljke, sise, nirvana, psihodelija, blato i makljaze...sve u svemu za svakog ponesto...
To je mesto za mene! Gde je Guca i jel ima neka agencija da napravim buking za ovo leto?

Quote:
Sto se tice kluba...tu Zvezda pod obavezno...grobari su ionako uvek bili Jugoslovenske pickice...a i Franjo im bio predsednik kluba...
Partizan mora da je pederski klub čim im je Franjo bio predsednik. Navijam za Zvezdu! Nadam se da mojih Zvezdaša ima u nacionalnom timu za Portugal?

Quote:

Sad me mrzi da pisem dalje, ali ako ti zatreba jos koji savet, ti slobodno priupitaj...
Na što se posebno pale vaše trebe? Daj neki savet kako da se najbolje uklopim kao Srbin za kojim žene sline.
3_OrganizatorPsihe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 16:37   #33
Najsrpskiji ti je grad Srpsko Sarajevo!

Zapravo, sto god ima "Srpski/a/o", to ti je pravi srpski grad!

"Postovani gledaoci, gledate drugi dnevnik Srpske televizije, Srpske... republike Srpske."

Ovo je istinit citat, kunem se.
__________________
There's a big difference between propaganda and education: Education consists of giving someone all the information necessary for them to make up their own mind about something. Propaganda consists of making up somebody's mind for them and then giving them only the information that backs your conclusion.
Necronomicon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 16:40   #34
Re: Obavijest: postao sam Srbin, čestitajte mi!

Quote:
3_OrganizatorPsihe kaže:


e pa...nakon tog petka subote što li već odlučih prebacujem se u Srbe...dakle od prošlog vikenda sam full Srbin...


a oce oce to kad se covjeku uvali kajla do jaja socare mange turte mano.
mislo sam da si malo oprezniji. a kad ono pusinger bogte. pa bato ja bi na tvom mjestu promijenio i spol i kucu i zenu i djecu i auto i sve potero u pickumaterinu. ne samo nacijonalnost. da me nema. razumijes.

nego da te pitam. jel ova tvoja nova nacijonalnost oce znacit da ces da od sada karas malo bolje nego sta si do sada. pitam jer se zna da ste vi srbi skoro jebaci ko ja sta sam. pa da malo za promjenu ti karas. a ne da rade o tebe kurvu istresem ti se u podpazuh.
budi covjek. jebac. jebogati. ajd u *****.
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 16:49   #35
Re: Re: Obavijest: postao sam Srbin, čestitajte mi!

Quote:
soylent kaže:
pa bato ja bi na tvom mjestu promijenio i spol i kucu i zenu i djecu i auto i sve potero u pickumaterinu. ne samo nacijonalnost. da me nema. razumijes.
Ne razumem.

Quote:

nego da te pitam. jel ova tvoja nova nacijonalnost oce znacit da ces da od sada karas malo bolje nego sta si do sada.
Šanse da karam bolje i više su mi 200% veće nego kod vas Hrvata. Ali pičke kao ti ne mogu da pređu među nas Srbe.
Zato.... šetaj!
3_OrganizatorPsihe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 17:13   #36
Re: Re: Re: Obavijest: postao sam Srbin, čestitajte mi!

Quote:
3_OrganizatorPsihe kaže:

Ne razumem.

au. pa ti osim sto si promijenio nacijon ti ko da si malo i otupavio. nije da si i prije bijo nesto bistar momak.
buraz sta ti je tebi ake tebe..


Quote:
3_OrganizatorPsihe kaže:

Šanse da karam bolje i više su mi 200% veće nego kod vas Hrvata. Ali pičke kao ti ne mogu da pređu među nas Srbe.
Zato.... šetaj!
vid bato ako ti se dadne citat.
meni je vako ciganjskom uodlicno. moglo bi bit i bolje al ne bunim se. iam redovne prihode. karam jos redovitije. tu i tamo nesta uleti sa strane. i sve u svemu meni medju ovim pickama i pederima od hrvata skroz oke.

al tebi bato sorae futegut dukti rumant zut faruz uvale pusing da i mene skoro zabolilo.
i sta ti uradis. odma mjenjaj nacijon mijenaj jezik.
e pa to ti ja kazem da ne valja. ako treba biti djubre budi djubre do kraja. razumijes. ***** moj razumijes al eto ti pa citaj.

a to sta mislis da ces dva mnozim jedan dalje pamtim tri da ces da karas cetri puta vise to si se zajebo. jer picaka ti tamo nema ni priblizno kolko ovdje. pazi sta ti kazem. nemoj me poslje dva dana molit da te uzmem medju nas cigane. mi ti kurve ne primamo. samo picke i prave jebace.
__________________
...GRUEN IST MENSCHENFLEISCH!!!
soylent is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 17:22   #37
Quote:
Necronomicon kaže:
Pa, kad si vec tako odlucio - evo, da ti ja lijepo (pardon, lepo) cestitam, i ponudim nekoliko zvucnih imena:


SRBOLJUB (e, tu smo. Ja mislim da je to - to)


Cedomir .

Sretno, stari!

Mislila sam reći Ljubiša, ali.....
Definitivno Srboljub!
chrissy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 18:43   #38
Slusaj, Nis je definitivno prilicno cool
mada ima i boljih srpskih mesta
doduse ne u Srbiji ...
eto, Cikago, na primer...
=0)

Nego, sto se tice prica na koje cure padaju, p amogu da ti kazem da ti zasad dobro ide
miena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 21:08   #39
Pomoz Bog brate Nemanja (mada bi ti Radovan nekako bolje stojalo )

Evo da bi postao jedan prosecan Srbin moras da ispostujes ovih par pravila.

Jedna od najvaznijih stvari ti je odabir slave. Predlazem neku manje zastupljenu, znaci nikako Sv.Nikolu, Jovana... vec npr. Casne Verige. Tako ces moci da odes na slave kod 80% svojih prijatelja.. a i oni ce moci da dodju kod tebe.

I naravno, odlike pravog Srbina:

1. pise po Vuku
2. postuje 5 bozijih zapovesti, drugih 5 ko jebe
3. ima vise bogova. Jedan od njih je Bodiroga
4. ide u crkvu jednom godisnje i to za Bozic (ako bas nema neka preca posla)
5. moli Boga da mu pomogne kada mu je tesko, a istoga psuje svaki put kada mu nesto nije pravo
6. navija za Sakramento (dok Stojakovic i Divac ne promene klub)
7. dize tri prsta svaki put kada Stojakovic pogodi trojku (od toga moze zaboleti ruka tako da ovo pravilo mozes da izuzmes)
8. kao navijacu Zvezde, Zigic ti je najbolji napadac, a Vidic najbolji odbrambeni igrac na svetu... usput cestitam, uzeli ste duplu krunu
9. Seka Aleksic mu je odvratna ali iz njegovog BeEmVea trojke redovno trese "Crno i zlatno"
10. kad mu dojucerasnja braca 'Rvati spomenu agresiju on se zabrine za zdravlje sagovornika
11. hrana nije hrana ako nema mesa
12. trecina rodbine mu zivi u Austriji, trecina u Kanadi, trecina u Australiji, a trecina u Srbiji i okolnim srpskim zemljama
13. matematika mu nije jaca strana
14. uvek zna sve i uvek je u pravu
.
.

neki prekinu pisanje posta kada shvate da je finale Lige sampiona u toku


e da, Guca ruuulz
Sarmageddon is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2004., 21:21   #40
gucha?

jel tu navrati onaj Feat Sejdic?
revolution is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:11.