Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2010., 09:50   #21
...ma nisam...zar nije očito iz onih smajlića...ili ne govoriš meni
__________________
trebam novo telo

Zadnje uređivanje gica : 20.02.2010. at 09:55.
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2010., 13:20   #22
Evo proper peh!
Muz danas brisnuo sa posla na plazu iako nije smjeo (ali valovi su bili dobri ) i dok je surfao mazne ga daska za surfanje po glavi i rasjece ga po celu. I brzo on kod doktora na sivanje i dok su ga sivali maznu mu auto sa parkiralista.

Sad sam bez auta i imam muza cunjoglavca (ima vel'ku kvrgu)
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2010., 08:37   #23
peh i je kad ti muž nikada ne pere veš, pa u jednom trenutku prosvijetljenja (ili pomračenja ) odluči to napraviti, a ti baš tu večer zaboraviš izvaditi mobitel iz džepa i on ti onda opere i mobitel
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:38   #24
Gospodo, biti pehist znači tako razmišljati.
Svakome se dogodi PROPUST - to nije peh.

Nastojati razmišljati pozitivno i u svemu lošem pronaći nešto dobro - smisao je normalnog življenja.
Omaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:47   #25
Ah da.

2 ispita koja sam na najlakši način položila, nakon prebacivanja na drugi fax, nisu mi priznata! I to samo ti ispiti. Zato što na ovom drugom nisu ni postojali.
__________________
Leben lässt sich nur rückwärts verstehen, muss aber vorwärts gelebt werden...S.A. Kierkegaard
Engelchen00012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2010., 20:45   #26
Quote:
Omaha kaže: Pogledaj post
Gospodo, biti pehist znači tako razmišljati.
Svakome se dogodi PROPUST - to nije peh.

Nastojati razmišljati pozitivno i u svemu lošem pronaći nešto dobro - smisao je normalnog življenja.
Ma razmisljam ali dese se tu i tam takve glupe situacije pa da ih podijelimo jedni s drugima
__________________
Ne.
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 14:35   #27
Novi peh
Nestali mi iz dzepa osobna, ixica, ZET pokaz i kartica za bankomat
Sad stvarno neznam jel to peh, nemar ili netko baca uroke po meni
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 09:56   #28
e ovo se zove peh
__________________
Kad lopovi počnu braniti ono što su stekli, neće biti ljućih boraca za poštenje.
nemam pojma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 10:19   #29
Quote:
Princess Yuna kaže: Pogledaj post
E da isti dan s menom piso jedan lik i dobio 5, doso na ispit ali ga je zaboravio prijavit i sad mora ponovo a naucio jadan
Da se te prijave ispita tako olako propuštaju, svi bi mogli dolaziti na ispite po sto puta ne prijavljujući ih dok ne napišu dovoljno dobro za prolaz i dođu po ocjenu pod izlikom "zaboravio sam prijaviti"

A ovaj tvoj "peh" je samo lijenost jer ti se nije dalo ići na fax
Pink Sheep is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 12:06   #30
Quote:
nemam pojma kaže: Pogledaj post
oooo da
Priznajem ima i dosta nemara u mojim pehovima. kaj cu kad sam zbunjena
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 15:44   #31
Hahaha...ma to što si ti nemarna, to nije peh...ovo s đogerom je peh
Isto tako ti se sto puta znaju stvari posložit bolje nego si mislila a ti to vjerojatno ni ne skužiš
__________________
"When people say love hurts, they say it just to make themselves feel better.
Good things in life never hurt!"
nilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 16:08   #32
Quote:
Princess Yuna kaže: Pogledaj post
Novi peh
Nestali mi iz dzepa osobna, ixica, ZET pokaz i kartica za bankomat
Sad stvarno neznam jel to peh, nemar ili netko baca uroke po meni
Ja sam mislio da je moja bivša najsmotanija žena ikada,ali naspram tebi je mila majka Nemoj se ljutiti.
Dalekoumnoživač is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 13:29   #33
Quote:
Dalekoumnoživač kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio da je moja bivša najsmotanija žena ikada,ali naspram tebi je mila majka Nemoj se ljutiti.
ahahahahhahahaha ne ljutim se, nisi prvi koji mi je to reko
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2010., 21:12   #34
svojoj izgubljenoj kolekciji dodajem i zlatni prsten

i mislim da mi je netko popalio felge na autu
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 21:45   #35
u posljednjih dvije godine kupila je mobitel na 'dodir' za 1000 kn, laptop za 4000 kn, litre i litre jegera, dobre provode, plaćala skupe stanove od 2.500 kn a nije čak ni student i sad na kraju psa za 500 kn (ok sve ali šta će joj pas??). nedavno na kavi tužna priča: 'jao, jao nemam novca. ne znam kako ću''. kad ju se pita zašto mora trošiti tako puno odgovara sa: 'ja sam takva. moram uzeti ono najbolje što mi život pruža. moram imati što zaželim'.
pitala sam ju sad za svojih 6 tisuća kn što sam joj posudila. napisala mi je 'ZNALA SAM DA ĆEŠ POČET SRAT!' i zbrisala sa skajpa.

hm, hm, ... tko mi prijatelj NIJE!?

neki naivni kao ja ovakva saznanja plate životom (teži slučajevi) a neki novcima... još sam dobro i prošla. zar ne?
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 22:41   #36
Pa za kaj si joj posudila 6000?
Inzistiraj da ti to vrati!!
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 22:58   #37
Quote:
Princess Yuna kaže: Pogledaj post
Pa za kaj si joj posudila 6000?
Inzistiraj da ti to vrati!!
jer sam naivna budala... kada je završila srednju trebala je stažirati i sve i bilo je pitanje stana... i stalno mi je kukala tada i mislila sam da je zaista u nevolji... i tako to već dvije godine.. sere da nema novaca da je u gadnoj nevolji... i tek sad shvatim na čemu to stoji: 'ona želi imati sve što poželi'... a nije do toga da nema...

a ja budala... mobitel imam za 140 kn, krntiju od kompjutera staru već 8 godina (i prezadovoljna sam i ne treba mi novi), na 'lude provode' potrošim maksimalno 20-30 kn, za psa bih si uzela i nekog štenca običnog...
a ona... isuse razbacuje se novcima kao da je dijete bogataša...


i sad, ovako naivna, kasno sve shvaćam... i ono... baš sam idiot.

al platila sam to i idem dalje... moglo je završit i gore.

žao mi je samo što će mi za koji mjesec ti novci fakat trebati a potrošila sam malo ušteđevine što sam imala na govno od čovjeka.
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 23:11   #38
A jbg, zato je ne posuđujem velike svote nikad nikome. eventualno roditeljima kad im zafali jer za njih znam sigurno da ce mi vratit. Da mi frendica umire od gladi posudila bi joj, ali za nove krpice ili parfem a-a
Yuna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 07:33   #39
Quote:
Princess Yuna kaže: Pogledaj post
A jbg, zato je ne posuđujem velike svote nikad nikome. eventualno roditeljima kad im zafali jer za njih znam sigurno da ce mi vratit. Da mi frendica umire od gladi posudila bi joj, ali za nove krpice ili parfem a-a
stanarinu?
coolinesay is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2010., 08:20   #40
Quote:
coolinesay kaže: Pogledaj post
stanarinu?
Zahebala si se..traži je da ti vrati tvoje novce ...trebaju ti..neka posudi..boli te džon
leptirica 2 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.