Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.02.2010., 09:38   #81
Gabrijel

Rider-Waite tarot

Pitanje: Rješenje finan.situacije

3 mača-Kolo sreće(Wheel of Fortune)3 disk

Hvala!
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Old 27.02.2010., 16:22   #82
GabrijelSimba kad stigneš pogledaj i moje pitanje ,da vidim i što tvoje karte kažu..hvalaa
__________________
●Ne zovi me da se vratim, lutalicu zvezdu pratim•
Madmozel is offline  
Old 27.02.2010., 18:21   #83
Pozdrav!
Molim da mi netko odgovori - kada će doći do kontakta i početka veze između Njega ( Vaga) i mene
(djevica). To pitam jer je situacija komplicirana, kad bih mogla ja bih sama pitala Njega. Ali ne mogu. Mogu samo čekati i nadati se.
Puno hvala na trudu koji ćete uložiti da mi pomognete i odgovorite mi.
plavuša u duši is offline  
Old 27.02.2010., 20:07   #84
dajte molim vas neka mi netko baci karte za ljubav...očajan sam po tom pitanju
Lordi fan is offline  
Old 28.02.2010., 22:59   #85
ej, u svakom slučaju hvala na odgovoru
zanima me mogućnost veze između mene (strijelac) i jednog dječarca koji mi je baš mljac (djevica)

thx!!!!
__________________
It is I!
jessica jewel is offline  
Old 01.03.2010., 19:31   #86
Lordi šta te zanima? nemaš nikoga u vidu ili si u vezi očajan?
RENO1963 is offline  
Old 01.03.2010., 19:58   #87
I-ako se smijem umješati-jer vidim da drugi daju odgovore pa da se ne petljam ako ne želiš-plavušo u duši-jel može dodatno pitanje-da li je tvoja vaga u "vlasti" neke druge osobe? Nekako mi se čini-kao krajnji rezultat-da ćeš ti biti ta koja će odustati od čekanja i otići u nekom drugom smjeru..još jedna osoba će se pojaviti tebi zanimljiva..
RENO1963 is offline  
Old 01.03.2010., 20:42   #88
postovanje!
zamolila bih ako i meni netko moze pogledati karte za jedno pitanje (Hera, GabrijelSimba, bilo tko)..
dakle ja sam strijelac po horoskopu, a on bik. izmedju nas je prosle godine na proljece bila jedna avanturica i na tome je ostalo.. medjutim, ja bih voljela da bude i nesto vise, pa me zanima da li tu ima potencijala, odnosno da li bi on htio nesto samnom?

hvala unaprijed na trudu i vremenu
nikta is offline  
Old 01.03.2010., 20:46   #89
Quote:
RENO1963 kaže: Pogledaj post
Lordi šta te zanima? nemaš nikoga u vidu ili si u vezi očajan?
ovo prvo....
Lordi fan is offline  
Old 01.03.2010., 20:52   #90
Pa opet ja,za Madmozel-vas ste dvoje vrlo različite osobe,ono,suštinski ste drugačije posloženi-ti sa svojom logikom,preciznošću,s načinom kako voliš da stvari funkcioniraju,teško bi se snašla s njegovom osjetljivom prirodom..On ima dosta strahova,frustracija,neodlučan je i pun iluzija,a i loših iskustava od prije.S njim bi se teško dogovarala oko svega,teško bi donosili odluke koje bi zadovoljavale i tebe i njega,a čini se i da bi-čak i kada bi veza započela-to unutar godine dana došlo svome kraju.
RENO1963 is offline  
Old 01.03.2010., 21:20   #91
Lordi,uz moje isprike ako je ovo što ću reći previše kritično,no u najboljoj namjeri-čini se da si dosta sam kriv za situaciju,moguće da si u vezi (ili vezama) dominirao na način koji se tvojim partnericama nije svidjelo,tvrdoglav si i želiš da stvari budu kako ti kažeš,nije se lako s tobom dogovoriti.Previše si posesivan,u vezi manje daješ a želiš puno.Mislim dapače da nisi još došao u kontakt sa onim što se zove "vlastiti osjećaji",još ne poznaš samog sebe u toj emotivnoj dimenziji,ne znaš kako davati,pokazivati i prepoznati vlastite osjećaje.Zato se sada i osjećaš kao u nekoj stupici,zarobljen u vlastitim iluzijama.Ako si imao teško iskustvo (ljubavno) u kojem se sve srušilo do temelja, to bi trebala biti lekcija iz koje bi mogao probati naučiti što si ti učinio da to ode u takvom smjeru i na čistom terenu onda pričekati novo iskustvo u kojeg ćeš ući drugačiji.Ti si ponekad baš kao "vrag" i "zvijer" s kojom treba znati kako..naći će se sigurno neka koja će te pokušati "ukrotiti"-ne mislim loše,nego koja će znati tebi samome pokazati koliko si težak.Pred tobom je jedno sasvim za tebe novo iskustvo,naučiti ćeš stvari koje nisi mislio ni slutio da bi prihvatio.Novo rođenje,sve što si do sada učinio,a ne ide ti u prilog,vidjet ćeš u novom svjetlu.Za sada čak i ne vidim neku osobu u tvom životu,no definitivno ćeš doživjeti velike transformacije bitne za tvoj daljnji život.
RENO1963 is offline  
Old 01.03.2010., 21:29   #92
Quote:
RENO1963 kaže: Pogledaj post
Pa opet ja,za Madmozel-vas ste dvoje vrlo različite osobe,ono,suštinski ste drugačije posloženi-ti sa svojom logikom,preciznošću,s načinom kako voliš da stvari funkcioniraju,teško bi se snašla s njegovom osjetljivom prirodom..On ima dosta strahova,frustracija,neodlučan je i pun iluzija,a i loših iskustava od prije.S njim bi se teško dogovarala oko svega,teško bi donosili odluke koje bi zadovoljavale i tebe i njega,a čini se i da bi-čak i kada bi veza započela-to unutar godine dana došlo svome kraju.
hvala na odg.
istina stvarno jesmo različiti ,to sam se i ja pitala bili se mogla nositi s njegovom osjetljivošću i takvim način ponašanja i sve to stoji
tako da sam se pitala isplati li se ulagati energiju u to
ah,možda ipak ne,no naravno to ćemo vidjet.

nego ako mi možeš općenito pogledat ljubav u sljedećih par mjeseci (djevica)hvaala ima li nekih promjena
__________________
●Ne zovi me da se vratim, lutalicu zvezdu pratim•
Madmozel is offline  
Old 02.03.2010., 00:01   #93
može li mi netko protumačiti ove karte, hvala unaprijed

Zadnje uređivanje xoyogo : 03.03.2010. at 01:48.
xoyogo is offline  
Old 02.03.2010., 00:04   #94
prvu sam otvorila za posao, drugu za ljubav, treću za prijateljstvo
xoyogo is offline  
Old 02.03.2010., 00:56   #95
Quote:
xoyogo kaže: Pogledaj post
prvu sam otvorila za posao, drugu za ljubav, treću za prijateljstvo
Posao

Kolo sreće - doslovno znači promjenu. Budući da nema dodatnih karata - možemo nagađati o kakvoj je promjeni riječ.
Ljubav

novo shvaćanje stvari, veća odgovornost, sazrijevanje, važne odluke.
Prijateljstvo

vjerojatno je riječ situaciji u kojoj se naprežeš ili daješ preko svojih mogućnosti, a da iz nekog razloga za sada ne možeš očekivati ravnopravan uzvrat. više daješ nego primaš.
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Old 03.03.2010., 01:39   #96
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
Posao

Kolo sreće - doslovno znači promjenu. Budući da nema dodatnih karata - možemo nagađati o kakvoj je promjeni riječ.
Ljubav

novo shvaćanje stvari, veća odgovornost, sazrijevanje, važne odluke.
Prijateljstvo

vjerojatno je riječ situaciji u kojoj se naprežeš ili daješ preko svojih mogućnosti, a da iz nekog razloga za sada ne možeš očekivati ravnopravan uzvrat. više daješ nego primaš.

Najljepša ti hvala, ovo sam otvorila karte na www.tarot-online.com, ne znam jel to ok, a za dodatne karte bilo ih je još, stavila sam samo ove 3 jer sam mislila da bi bilo previše, al evo i ostalih pa kad stigneš da mi pogledaš super



najljepša ti hvala, ovo sam otvorila na netu
xoyogo is offline  
Old 03.03.2010., 01:45   #97
tarot

evo ostale karte...nažalost ne mogu ih poslat, javlja mi se neka greškica

Zadnje uređivanje xoyogo : 03.03.2010. at 01:50.
xoyogo is offline  
Old 03.03.2010., 01:53   #98
tarot

...evo sam uspjela

Zadnje uređivanje xoyogo : 03.03.2010. at 23:51.
xoyogo is offline  
Old 03.03.2010., 09:16   #99
Pozdrav,

Zamolio bih nekoga da mi pogleda karte, ako nije problem. Zanima me na koji način bi se mogao razvijati odnos između mene (Riba) i jedne djevojke (Jarac).

Unaprijed zahvaljujem!
marijachi_el is offline  
Old 03.03.2010., 11:18   #100
Quote:
xoyogo kaže: Pogledaj post
...evo sam uspjela
koje je bilo pitanje?
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:22.