Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2010., 22:40   #1
Može li "pijanstvo" biti opravdanje?

Dakle ovako..
Poznajem jednog dečka s kojim se najčešće viđam vani jer izlazimo na ista mjesta, ali se obično ne dogovorimo da ćemo se tamo naći. I onda se nekada družimo, plešemo kad se sretnemo, nekada ne. Uglavnom, prije nekoliko tjedana smo se sreli i došao je sjesti za moj stol. I pitao me da plešemo, malo smo plesali i otišao je. Nakon nekih sat vremena me iz gomile ljudi povukao i htio opet plesati. Moram napomenuti da pleše božanstveno tako da mi je bilo drago. No, prilično je prisno plesao i uz svu svoju eleganciju i pristojnost pokušavao je ruku spuštati niže po mojim leđima što sam ja vješto izbegavala i nakon toga me pola sata pokušavao poljubiti. Ne, nije bilo da sam si to umislila jer i dok sam to vješto izbjegavala je izgovorio "Može jedan poljubac?" Ja sam ga, ajmo reći odbijala jer sam tada imala dečka, on je to znao i znao je da je ta veza pred raspadom jer me te iste večeri ispitivao o tome i predlagao mi da prekinem (nakon 22mj). //Dan nakon sam to i učinila jer sam vidjela da nema više smisla te veze i toga da se još više svađam s čovjekom koji mi je ipak bio poseban --> ali ovo nije teme// Uglavnom nakon tog izlaska sam ga jedan dan pozvala na kavu sto je odbio, jednom ga srela na tekmi i ponasao se pristojno i cak mi se smjeskao stalno i evo danas sam ga odlucila pitati sto je to bilo onoga dana. ODGOVOR JE BIO: Bio sam pijan. Sorry.

E sada.. Nije da sam povrijeđena, ali me kopka: Dečko je popio dvije pive, sumnjam da se od toga mogao napiti. + Izgledao je savršeno trijezno. + Ako je i bio pijan - nije li istina da pijanog muškarca možete iskoristiti protiv njegove volje (ili čak i znanja), ali pijani muškarac neće sam učiniti ono što ne želi??? Jer ipak - "Što pijan kaže, to trijezan misli!"

Zanimaju me vaša mišljenja..
lena555 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 22:59   #2
Po naslovu sam pomislila da te dečko prevario pa se pravda pijanstvom.

A čuj, odbila si ga pa si sada misli, ok, naći ću drugu... Možda si mu bila interesantna to vrijeme, ali ne i nakon što si mu rekla ne...

Meni osobno pijanstvo nije izgovor za ništa, ali to sam ja.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2010., 23:10   #3
mrsko mi se baviti dubokom analizom njegovog mozga, samo cu se osvrnuti na onaj dio u kojem si rekla "sta pijan kaze, trijezan misli". znas, pijan covjek ce sve reci, sve uraditi samo da pofata/pojebe. tako da, nemoj traziti neke posebne znakove u tome sto je on nesto pokusao tu noc sa tobom. samo je covjek htio iskoristiti trenutak
ssemir is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 07:33   #4
heh...mladosti... pijan(a)...konzumiranjem alkohola sve kočnice popuštaju...kažem popuštaju a ne otkazuju..."bio sam pijan" je pravdanje za nogiranje,dakle nije bio pijan i želi te...i još jedna stvar..."ali pijani muškarac neće sam učiniti ono što ne želi??? "-hoće dušo,hoće...da zakompliciram malo....imam kolegu koji je btw. mrtav za mene...ponovo je dobio poziv za suđenje zbog "pokušaja silovanja maloljetnice"....konobarica je u pitanju a on je bio pijan ko majka...i sad u takvoj situaciji on se tri dana ne trijezni jer ga to itekako jebe pa tako naroljan ponovo pokuša silovati radnu kolegicu jer mozak više ne radi kao inače...pa nek mi sad netko kaže da i pijan zna šta radi
__________________
Stil unbroken
simpleman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 13:02   #5
gle mislim da pijanstvo nije opravdanje ni za sto ni u kojem slucaju...pa tako i u tvojem.
ocito je da mu se svidas, inace nebi plseao s tobom...
a time sto si ga odbila (iako je trebao razumijeti situaciju u kojoj si se nalazila) mislim da si mu povrijedila ego.
ugl vidi sto zelis i dali je vrijedan tvojega vremena...prema ovomesto si napisala moje misljenje je da bas i nije.
n_nsy is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 15:58   #6
ja mislim da je on zagrijan za tebe bio (vjerojatno još uvijek je) ali se valjda boji da ga ponovno ne odjebeš


a možda je jednostavno kreten...onda ti je bolje bez njega, jer pijanstvo nije opravdanje
__________________
Ako te muči neka misao,nalaziš je svud,sve je izražava,čak je mirišeš u zraku.Jedini način da se oslobodi jest da se izrazi.
BrokeBM is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 16:06   #7
Htio te tu večer, ali mu se ne da natezati s tobom po kavama. Kad opet popije će ti se uvaljivati na tulumu, ali samo iz jednog razloga.
Ta poruka da je bio pijan je kao opravdavanje i izgovor da ga više ne zoveš.

Ma bježi od njega, sad kad si slobodna odmori sama sa sobom.
Aliera is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 17:41   #8
a mozda mu je bia crnjak sta si ga odbila, pa je poslije opravdanje bilo-bio sam pijan. kao-nisam ni ja htio,al eto...bio sam pijan
glupe spike.
te s izgovorima na pijanstvo.
geforce is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:19.