Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2010., 22:53   #61
Quote:
gotterdamerung kaže: Pogledaj post
Jebote, kad sam vidjela temu, pomislila sam da se razvodiš
Ne do' bog veceg zla!!
Pa 'ko bi platio faks i vodo' me okolo gledat' zivine po Africi.
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 23:06   #62
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
U tome sto ako se odlucim na studiranje sve stavljam na cekanje na 4 godine minimalno (dakle napredovanje u ovom poslu, djecu, kucu - sve sto bih inace napravila do tridesete), a nemam pojma da li cu ikada moci naci posao kao arheolog. Nije da se bas trgaju za tom strukom.
ne bih se slozila. izvanredan studij je i stvoren zbog ljudi koji rade, tako da bi to vjerujem mogla bez problema rijesiti.
ima ih i koji doktoriraju uz stalan posao ili dva, pa valjda ces ti uspjeti diplomirati.
osim toga, zasto ne bi odmah upisala doktorat iz arheologije?
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 23:21   #63
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
ne bih se slozila. izvanredan studij je i stvoren zbog ljudi koji rade, tako da bi to vjerujem mogla bez problema rijesiti.
ima ih i koji doktoriraju uz stalan posao ili dva, pa valjda ces ti uspjeti diplomirati.
Slazem se, nije to tolika frka. Ionako ne planiram taj posao raditi cijeli zivot. Mislim da me najvise muci odgoda prosirenja obitelji, uvijek sam mislila da cu prvo dijete roditi prije 30. Znam da se i to moze uz izvanredno studiranje, ali je vjerojatno jebeno tesko
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
osim toga, zasto ne bi odmah upisala doktorat iz arheologije?
Prvo pa musko!
Mislim da moram prvo poloziti dodiplomski, pa tek onda mogu dalje na magisterij pa tek onda na doktorat. Doktorat proslavim skupa sa rodjenjem prvog unuka.
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2010., 23:24   #64
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Slazem se, nije to tolika frka. Ionako ne planiram taj posao raditi cijeli zivot. Mislim da me najvise muci odgoda prosirenja obitelji, uvijek sam mislila da cu prvo dijete roditi prije 30. Znam da se i to moze uz izvanredno studiranje, ali je vjerojatno jebeno tesko

Prvo pa musko!
Mislim da moram prvo poloziti dodiplomski, pa tek onda mogu dalje na magisterij pa tek onda na doktorat. Doktorat proslavim skupa sa rodjenjem prvog unuka.
pa ako vec imas diplomu nekog fakulteta iz humanistickih nauka, u principu mislim da ne bi trebala imati problem upisati postdiplomski iz arheologije.
edit: ispravka, treba biti dodiplomski studij iz arheologije ili srodan.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .

Zadnje uređivanje Natch : 29.03.2010. at 23:42.
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 10:53   #65
Quote:
LazyFox kaže: Pogledaj post
Mislim da me najvise muci odgoda prosirenja obitelji, uvijek sam mislila da cu prvo dijete roditi prije 30.
I ja sam svašta mislila, život me demantirao.
Evo me, s 32 godine, uskoro 33, bez djeteta i u divljem braku.

Imaš 26, zaista imaš još vremena. Nemoj se zamarati glupostima.
Par godina studija kojeg želiš značit će ti cijeli svijet, a to što ćeš roditi par godina kasnije - neće ti značiti ništa.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 11:17   #66
Quote:
Xena2000 kaže: Pogledaj post
I ja sam svašta mislila, život me demantirao.
Evo me, s 32 godine, uskoro 33, bez djeteta i u divljem braku.
You make it sound like it's a bad thing
__________________
It is cruel, you know, that music should be so beautiful. It has the beauty of loneliness of pain: of strength and freedom. The beauty of disappointment and never-satisfied love. The cruel beauty of nature and everlasting beauty of monotony.
Göttspöđä is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 12:16   #67
Ma ne... nije loše, dapače...
Al planirala sam svašta, do toga da ću već dosad imati barem jedno dijete, da ću živjeti u svom stanu ili kući, da ću biti u braku....

Zato kažem, zajebi planove.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 13:11   #68
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
gledaj, uvijek možeš odustati od faksa ako procijeniš da ti je preteško/skupo/previše vremena ili što god

a tko zna možda za dvije godine uspiješ dati godinu istovremeno s prvom direktorskom plaćom

Ovo je i meni palo na pamet. Probaj pa vidi ide li, da li je to stvarno to što želiš, a i iskristalizirat će se što ti je važnije.

Ups tek vidim da je sve odlučeno.
Cordelia is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2010., 13:16   #69
Quote:
Cordelia kaže: Pogledaj post

Ups tek vidim da je sve odlučeno.
da, Cordelia

već smo riješili njen problem.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.